معلم: موفقیت در ریاضی با سرگرم کننده و تلاش

وقتی که من خسته ام من مجموعه ای از لنگ “پدر'” جوک و آن زمان برای بررسی مشق شب من کت آزمایشگاه که تحت پوشش با مسائل ریاضی و به شخصیت به عنوان “دکتر ریاضی.”

مانند یک پزشک که نیاز به دانستن آنچه که لطمه می زند و قبل از آن می تواند به درمان دکتر ریاضی به دیدن کار دانش آموزان به تشخیص مشکل و تجویز درمان.

این تکنیک کمک به نشان می دهد ما می توانیم از آن لذت ببرید در حالی که ساخت یک تلاش بزرگ برای یادگیری ریاضی است. زمانی که کلاس سرگرم کننده است دانش آموزان کمتر استرس و با اعتماد به نفس بیشتری که ریاضی موفقیت در دسترس است.

یک بازی سرگرم کننده و فضای مثبت کمک می کند تا مجموعه ای از تن اما در آن طول می کشد بیشتر به آماده سازی تمام دانش آموزان برای مدرسه ریاضی. تحقق این بیش از چندین سال من ایجاد اضافی شیوه های آموزشی:

• در یک جدول زمانی نمودار نشان می دهد که متوسط امید به زندگی از 78, من در قرعه کشی یک “x” در نیمه راه بین سنین 5 و 18. من به دانش آموزان که تلاش آنها در طول آن کوتاه خواهد شد یک راه طولانی برای تعیین شادی خود را در طول مدت زمان طولانی تری از سن 18 سالگی به سن 78.

• من بیش از 50 درس های تصویری است که من ارسال به والدین برای کمک به آنها کمک به بچه های خود را. این به خصوص موثر برای راحتی پریشان دانش آموزانی که تمرکز بهتر در خانه و کمک به تقویت اوراق قرضه با پدر و مادر که بعد از همه کودکان هستند اولین معلمان است.

• من بررسی تلاش دانش آموزان که برای آمدن به کلاس با نمرات پایین در قبل از تست های ریاضی پیدا کردن آنچه که آنها می توانند به خوبی و ساخت اعتماد به نفس از وجود دارد.

• برای پایان سال به نظر من ایجاد یک کسب و کار “ریاضی” برنامه ای است که شامل تمام پنجم-کلاس ریاضی استانداردهای تظاهر کسب و کار. دانش آموزان در انتخاب همکاران و نام شرکت, طراحی آرم و ایجاد قیمت ورق شبیه سازی دنیای واقعی شیوه های.

• من یک کتاب است که در آن شخصیت اصلی کمک می کند رقم به تعداد دور و پس از آن تأکید رقم و گفت: “من می دانستم که شما می توانید آن را انجام دهید. در حال حاضر شما می دانید آن را بیش از حد!”

این یک نقطه است که من سعی می کنم برای اثبات به دانش آموزان من هر روز که ما با پیوستن به در با تاکید:

“امروز نه فقط یک روز دیگر.

امروز من می خواهم به بهترین من می تواند باشد.

من می توانم و انجام کارهای بزرگ امروز است.

امروز من به نوبه خود از عادی به فوق العاده.

امروز نه فقط یک روز دیگر.”

این تلاش ها منجر به دانش آموزان من ساخت موثر در یادگیری داشت. من نسبت به این موفقیت به دانش آموزان در یادگیری خود را باور و به تلاش نیاز به چیزهای بزرگ اتفاق می افتد.

اریک LoStorto است 5th grade math معلم و 2020 معلم سال atTuttle مدرسه ابتدایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>