معلمان نشان می دهد که چگونه به صرفه جویی در امریکا خدمات عمومی

در اوایل صبح روز 26 فوریه سرما آویزان در هوا به عنوان یک خط از معلمان و حمایت از کارکنان چادری قرمز روشن در اتحادیه کلاه و کت و یا ترکیبی از آن دو ایستاده بود در یک خیابان شلوغ گوشه ای خارج از هایلند پارک مدرسه در سنت پل ،

به عنوان اتومبیل sped گذشته برخی با شاخ وافغان در حمایت از معلمان و کارگران—که اعضای St. Paul فدراسیون از مربیان (SPFE)—برافراشتند نشانه اعلام آمادگی خود برای مبارزه از طرف دانش آموزان.

SPFE نشان دهنده بیش از 3500 معلم آموزش دستیاران و مدرسه و جامعه حمایت از کارکنان. مینه سوتا دولت قانون نیاز به ولسوالی به مذاکره با اتحادیه کارکنان هر دو سال و زمان دور از قرارداد مذاکرات بین SPFE و سنت پل مدارس دولتی تحت رهبری سرپرست جو Gothard شده است رفتن در گذشته ممکن است.

در حال حاضر SPFE جمهور نیک فابر می گوید اتحادیه و دانش آموزان و خانواده های آنها در خدمت دیگر نمی توانید صبر کنید برای Gothard و تیم خود را به مرحله و مذاکره در ایمان خوب است. در فوریه 20, اکثریت SPFE اعضا رای به اجازه یک حمله در برابر St. Paul مدارس دولتی.

اگر توافق بین اتحادیه و منطقه مدرسه رسیده است در مارس 10, هزاران نفر از SPFE اعضای پیاده کردن این کار برای اولین بار از سال 1946.

کلید قرارداد موارد SPFE است فشار برای شامل به طور کامل کارکنان بهداشت روانی تیم در تمام مدارس بیشتر سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ویژه نیروی انسانی و برنامه نویسی و افزایش تعداد کارکنان چند زبانه اعضای.

این نهاد اتحادیه مستقیما در خط با دیگر عدالت اجتماعی محور جنبش کارگری است که احیا شده است در سال های اخیر به عنوان دیده می شود در رویدادهایی مانند اعتصاب معلم در شیکاگو و لس آنجلس در سال 2019. مانند SPFE شیکاگو و لس آنجلس اتحادیه همچنین برای حمایت بیشتر از نان معمولی-و-کره مسائل مربوط به اتحادیه های قرارداد مانند افزایش حقوق و ارشد حقوق و علاوه بر این تحت فشار قرار دادند برای زندگی بهتر و شرایط یادگیری برای دانش آموزان است.

همه از این در حال وقوع است در مقابل افت اخیر موج قرمز برای اد معلم اعتصاب و wildcat اقداماتی که باید roiled مناطق آموزش و پرورش و وزارت امور خارجه پایتخت از کالیفرنیا به Oklahoma, West Virginia, پورتوریکو و فراتر از آن.

این معلم به رهبری جنبش برای بیشتر پرداخت کوچکتر اندازه کلاس و احترام بیشتر و ثبات برای آموزش عمومی به طور کلی اعتبار شده است با الهام کارگر اعتصاب در زمینه های دیگر هم از جمله خودکار کارگران و کارکنان آمازون. در طول راه سازماندهی نیروی کار مشخصات افزایش یافته است, ساخت آن را یک پس از رای گیری بلوک امروز در چشم انداز سیاسی.

این است که به احتمال زیاد دلیل اصلی که چرا دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq ارسال توییت در حمایت از SPFE بالقوه اعتصاب اگر چه هر سه نیز تاسیس سوابق حمایت اتحادیه کارگران است.

SPFE تاکید بر نیازهای دانش آموزان را نیز به دست آورده اتحادیه های مهم حمایت از اعضای جامعه.

Kirinda اندرسون است که پدر و مادر از یک هفتم کلاس در سنت پل کوهستانی میانه و او پیوست و معلمان آنها به عنوان بسیج در مقابل مدرسه در فوریه 26. به عنوان او ایستاده بود و شانه به شانه با کسانی که در برگزاری اعتصاب نشانه و شعار اندرسون گفت که او بیرون آمد و به التماس سنت پل مدارس به عمل با فوریت به نمایندگی از همه دانش آموزان است.

“من با حضور یک بودجه جلسه برگزار شده توسط این منطقه در ماه ژانویه” اندرسون به یاد می آورد. “وجود منطقه گفت: آنها سه تا پنج سال طرح به آدرس نیاز به بیشتر پشتیبانی سلامت روانی در مدارس, اما دانش آموزان ما نمی توانید صبر کنید که طولانی است.”

آنها نیاز به کمک در اسرع وقت به او اشاره کرد و با استناد به سطوح بالای تروما بسیاری از دانش آموزان به رقابت با هر دو در داخل و خارج از مدرسه.

“اگر منطقه است که جدی در مورد آموزش همه St. Paul کودکان” اندرسون گفت: “آنها باید حل و فصل قرارداد با SPFE در حال حاضر.”

به عنوان شعارهای “دریافت پایین/St. Paul اتحادیه شهر” و “Sí se puede” رنگ در اطراف او, Highland Park Middle School, موسیقی, معلم, بث Swanberg تلاش برای عقب نگه اشک وقتی توضیح داد که چرا او صف آرایی در گوشه خیابان قبل از روز در مدرسه آغاز شده است.

“من شنیده ام که یکی از چهار دانش آموزان به طور کلی دارای یک روانی تشخیص داده نشده موضوع سلامت و آنها باید خیلی بیشتر حمایت,” او گفت:. آنها به سادگی برخورد با آنچه که در اطراف آنها Swanberg اظهار داشت: از اثرات نژاد پرستی نهادینه شده به عواقب ناشی از خشونت اسلحه.

آن اضافه می کند تا استرس های روزمره او گفت که استرس تأثیر توانایی دانش آموزان برای یادگیری و اقامت متمرکز در مدرسه.

Swanberg همچنین جلب توجه به برخی از عامل جهانی است که آن را سخت را برای معلمان و کارکنان پشتیبانی برای رسیدن به هر دانش آموز است. برای یک چیز, او با اشاره به ویژه آموزش و پرورش مقرر در حال محزون می خوانی بودجه کافی در سطح فدرال ترک متحده و مناطق را تشکیل می دهند تفاوت با افزایش caseloads برای معلمان, برای مثال, و یا با کشیدن پول از کل بودجه آموزش و پرورش.

یکی دیگر از عوامل بلندی در پس زمینه Swanberg معتقد است که دهه های طولانی اتلاف سرمایه در خدمات عمومی در سراسر ایالات متحده است. “شده است وجود دارد یک گرسنه از نهادهای عمومی—از مراقبت های بهداشتی برای مدارس دولتی و عمومی مسکن” او استدلال به ضرر دانش آموزان و خانواده هایی که بیشترین نیاز به خدمات است.

اگر به عنوان نشانه یک گزارش جدید نشان می دهد که تعداد زیادی از مینه سوتا در مدارس جدی روبرو هستند کسری بودجه حتی اگر قانونگذاران مجاز $540 میلیون بودجه افزایش 2019. مدارس در شهرهای دوقلو منطقه مترو به تنهایی به پایین خیره 93 میلیون دلار در بودجه شکاف, با توجه به اخبار محلی خروجی.

در مصاحبه با رادیو دولتی مینسوتا اسکات Croonquist از انجمن شهری مناطق آموزش و پرورش قرار داده و سرزنش برای این شکاف در “افزایش هزینه آموزش دانش آموزان با تعداد فزاینده ای از نیازهای خاص است.” این یک مشکل Croonquist می گوید نمی تواند ثابت شود تا دولت reckons با مزمن underfunding از ویژه خدمات آموزش و پرورش مناطق از نظر قانونی ملزم به ارائه.

مدرس حقوق در دولت—که سقوط در نزدیکی وسط میانگین حقوق معلم در سراسر کشور—نیز رو به افزایش هستند فقط کمی سریع تر از سالانه 2 درصد دست انداز در بودجه آموزش و پرورش مجاز توسط مینه سوتا قوه مقننه.

در بالای این, آموزش و پرورش عمومی در کشور و همچنین در سراسر کشور شده است تا حد زیادی با کمبود بودجه روبرو حداقل از اوایل 2000s—مناسب به عنوان آزمون استاندارد مبتنی بر پاسخگویی جنبش به وجود آمد و خواستار آن است که “بدون فرزند چپ پشت سر گذاشت.”

این عوامل کمک کرده اند با قرار دادن فشار بر مدارس مانند سنت پل است که در آن دو سوم از دانش آموزان در فقر زندگی می کنند با توجه به دستورالعمل های فدرال و صدها نفر فاقد یک خانه دائمی. این شهر مدارس نیز برخی از مهمترین لحاظ نژادی و زبانی متنوع در ایالات متحده است.

این سوال برای بسیاری از سنت پل معلمان و کارکنان مدرسه است چه چیزی را در مورد این. باید روایتی از ناکامی در مدارس دولتی مجاز به ادامه شکوفا با کمی بحث عمومی از تهدید ناشی از خصوصی سازی underfunding و افزایش نرخ فقر برای دانش آموزان و خانواده ،

یا باید SPFE اصرار بر قابل توجه به منظور مبارزه برای مدارس و سیستم های پشتیبانی آنها باور دارند که همه کودکان نیاز دارند و سزاوار است ؟

“مربیان را تحت فشار قرار دادند, این منطقه به حل و فصل قرارداد پس از ما شروع به چانه زنی در مه” فابر در بیانیه ای گفت. در صورتی که حل و فصل نمی آید در مارس 10, انتظار برای دیدن یک موج اتحادیه قرمز پر سنت پل خیابان در پاسخ.

این مقاله تهیه شده توسط مدارس مایک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

سارا و یاران در راه رفتن مینیاپولیس-بر اساس نویسنده و پژوهشگر. کار او به نظر می رسد در رسانه ها از جمله مترقی و در این زمان. او در توییتر دنبال کنید @sarahrlahm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>