معبد بث Sholom اجرا می شود تابستان-طولانی مواد غذایی درایو

معبد بث Sholom شده است در حال اجرا یک تابستان طولانی مواد غذایی درایو پس از هفته اول ماه ژوئن است. معبد بث Sholom ارائه شده است هفتگی به طور کامل حلال شبات وعده های غذایی برای pick-up.

درایو در اصل آغاز شده بود به عنوان آسان و در دسترس راه برای مردم را به بازگشت به ساراسوتا جامعه در طول این بحران است. به عنوان عبادت و مهمانان سوار را انتخاب کنید تا خود را شبات وعده های غذایی منظقه آنها همچنین می توانند به راحتی رها کردن قوطی ها و دیگر غیر-غذاهای فاسد شدنی و حتی بدون خارج شدن از اتومبیل های خود را.

درایو موفق شد تا اولین جمعه که TBS تصمیم به اهدای بن خارج از ساختمان توسط جبهه ورودی در دسترس در ساعات اداری شنبه تا پنج شنبه در علاوه بر این به جمعه از ساعت 11 صبح تا ظهر طول شبات وعده غذایی را انتخاب کنید تا. TBS جمع آوری بیش از 100 پوند از مواد غذایی خود را در طول اولین جمعه و مطرح شده است و بیش از 300 پوند از ژوئن 26. کمک های مالی توزیع خواهد شد در سراسر جامعه.

درایو را از طریق ادامه ژوئیه و اوت پس لطفا در نظر گرفتن حذف کردن غیر مواد غذایی فاسد شدنی اهدا اگر شما می توانید.

— ارسال شده توسط Lex Calaguas

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>