معبد Emanuel اعلام برنامه های فیزیکی و روانی و عاطفی سلامت

معبد Emanuel از ساراسوتا اعلام کرد آینده زوم تجمعات متمرکز فیزیکی و روانی و عاطفی سلامت در طول COVID-19 بیماری همه گیر. تمامی جلسات رایگان و برای جامعه است.

در چهارشنبه, جولای 8 و 15 در 7:30 p. m., معبد Emanuel همکاری را با جامعه روز مدرسه به حمایت دو جلسه با محلی کودکان/نوجوانان/بزرگسالان روانپزشک دکتر استفانی K. Lirio بر سلامت روان چالش های پیش روی کودکان و نوجوانان در طول این همه گیر و چگونه پدر و مادر و مراقبان می تواند کمک کند. تحت عنوان “پدر و مادر در یک بیماری همه گیر” سری خواهد تمرکز در میانه/دانش آموزان دبیرستان در جولای 8, و پیش دبستانی/دانش آموزان مدرسه ابتدایی در ژوئیه 15.

در روز پنج شنبه 9 ژوئیه در ساعت 11 صبح معبد Emanuel حاضر خواهد شد “Osher: علم یهودیت و شادی” تسهیل معبد Emanuel مدیر آموزش و پرورش سابرینا Silverberg. “Osher” را شامل یهودی متون و تعالیم و ارتباط عاطفی رفاه و علم برای دستیابی به خوشبختی است.

روز دوشنبه 13 ژوئیه در 3 p. m., معبد Emanuel حاضر خواهد شد یک جلسه با دکتر تانیا Schreibman مدیر پزشکی می تواند سلامت جامعه و یکی از ساراسوتا کارشناسان در بیماری های عفونی. Schreibman خواهد شد بحث در مورد آخرین اخبار در مورد coronavirus گسترش آن و راه برای ایمن ماندن به عنوان جامعه “باز می شود.” او همچنین بحث او پیشگامانه درمان بيماران مبتلا به HIV/AIDS و تقاطع این کار. “اگر چه COVID-19 بدیهی است که یک بیماری جسمی آن ارائه چالش های اضافی برای همه ما از نظر روانی و عاطفی و معنوی سلامت” خاخام ایلین Glickman گفت. “به عنوان یک سازمان پیشرو در ساراسوتا-گاو دریایی, ما می خواهیم به ارائه نه تنها دینی بلکه منابع عملی برای ترویج سلامتی و برای کمک به یهودیان و بیشتر جامعه سالم و امن در طول این زمان به چالش کشیدن.” رزرو مورد نیاز برای این برنامه و می توان در این رویداد ثبت نام tab در www.sarasotatemple.org. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید 371-2788.

— ارسال شده توسط خاخام ایلین رز Glickman

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>