افزایش تنش ها در آمریکا کشته شدگان از coronavirus می رسد 7

سیاتل — تنش بر سر نحوه مهار سریع-پخش coronavirus تشدید یکشنبه در ایالات متحده به عنوان تلفات صعود به هفت و نمایندگان مجلس با ابراز تردید در مورد دولت توانایی به سطح شیب دار تا تست به اندازه کافی سریع برای مقابله با بحران.

همه از مرگ — از جمله آخرین گزارش شده که اتفاق افتاده در هفته گذشته بود اما نه به این ویروس تا زمانی که در حال حاضر رخ داده در ایالت واشنگتن و اما دو قربانیان ساکنان یک خانه سالمندان در حومه سیاتل. تعداد موارد در ایالات متحده به طور کلی صعود گذشته 100 پراکنده در سراسر حداقل 14 متحده با نزدیک به 20 در واشنگتن است.

در پایتخت کشور و مقامات نقل مکان کرد و در تعدادی از جبهه.

فدرال رزرو اعلام کرد که بزرگترین بهره-کاهش نرخ در بیش از یک دهه به سعی کنید به دفع کردن خسارت به اقتصاد ایالات متحده از کارخانه خاموش شدن ناگهانی و اختلالات ناشی از سراسر جهان با شیوع. در وال استریت سهام به طور خلاصه بسیج در اخبار پس از آن به شدت کاهش یافت.

“ما شاهد گسترده تر گسترش ویروس. بنابراین ما شاهد یک خطر برای اقتصاد و ما تصمیم به عمل” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت.

همچنین سازمان غذا و دارو و اداره نقل مکان به سهولت کمبود ماسک صورت با دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی خوب برای استفاده های صنعتی نوع ماسک ماسک طراحی شده برای محافظت از کارگران ساختمانی از گرد و غبار و باقی مانده است.

در کاپیتول هیل نمایندگان مجلس با ابراز شک و تردید در مورد ایالات متحده آمریکا مقامات بهداشتی’ ادعا می کند که برای تست ویروس جدید باید به طور گسترده ای در دسترس تا پایان هفته. مقامات گفته اند که آزمایشگاه در سراسر کشور باید از این ظرفیت برای اجرا به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون و تست آن.

اما تست تا کنون مواجه شده است و تاخیر و اشتباه و “من شنیدن از بهداشت حرفه ای است که غیر واقعی” دموکراتیک Sen پتی موری از واشنگتن گفت: در سنا شنوایی.

رئیس سازمان غذا و دارو دکتر استفان هان گفت: FDA بوده و کار با یک شرکت خصوصی برای دریافت به عنوان بسیاری از 2,500 کیت های آزمایش به آزمایشگاه تا پایان هفته. هر کیت باید قادر به اجازه می دهد یک آزمایشگاه برای اجرای حدود 500 تست, او گفت:. اما مقامات بهداشت شد مراقب باشید در مورد ساخت سخت وعده داده است.

“من خوشبین هستم اما من می خواهم به باقی می ماند فروتن,” دکتر گفت: “آن Schuchat از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در ایالت واشنگتن محققان معتقدند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها. که موجب ترس وجود دارد که می تواند صدها نفر از موارد تشخیص داده نشده در این منطقه است.

اما برخی از افرادی که می خواهید برای آزمایش این ویروس در دولت در حال مواجهه با سردرگمی و عدم تست گزینه ها و مشکلات دیگر به عنوان مقامات بهداشتی تقلا برای مقابله با بحران.

“مردم در سراسر دولت من واقعا می ترسم. من شنیدن از افرادی که بیمار هستند که می خواهید برای دریافت تست شده و نمی دانم به کجا بروید” موری گفت. “این غیر قابل قبول است که افرادی در دولت من حتی نمی تواند یک پاسخ به اینکه آیا یا نه آنها آلوده هستند.”

یک آزمایشگاه در حال حاضر تست برای coronavirus در ایالت واشنگتن و یک دوم برنامه ریزی شده بود شروع به انجام این کار سه شنبه.

در میان افزایش ترس یک مدرسه منطقه شمال سیاتل بسته آموزش از راه دور انجام درس از طریق کامپیوتر در مورد مدارس باید بسته شود برای مدت طولانی در حالی که یک مدرسه خصوصی گفت: این امر انجام آنلاین-تنها کلاس از طریق پایان ماه مارس.

“ما احساس نمی محتاطانه به صبر کنید تا زمانی که یک مورد شناخته شده به اقدام” مدرسه Eastside دبستان در سیاتل و حومه کرکلند گفت: در وب سایت خود را.

وزارت امنیت داخلی تسهیلات فقط در شمال سیاتل دستور آن همه کارکنان خود را به کار از خانه پس از یک کارگر بیمار شد پس از بازدید از خانه سالمندان در مرکز شیوع.

در جای دیگر در سراسر جهان بحران ادامه داد: برای ebb در چین که در آن صدها نفر از بیماران منتشر شد از بیمارستان ها و عفونت های جدید کاهش یافته و به فقط 125 روز سه شنبه به کمترین میزان در چند هفته. اما بحران به نظر می رسید برای تغییر به سوی غرب با نگران کننده به سرعت در حال رشد خوشه از عفونت و مرگ و میر در, کره جنوبی, ایران و ایتالیا.

در سراسر جهان بیش از 92,000 مردم شده اند بیمار و 3,100 فوت کرده اند اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

“چه چین نشان می دهد این است که در اوایل مهار و شناسایی موارد کار می کنند اما ما در حال حاضر نیاز به پیاده سازی است که در کشورهای دیگر,” دکتر گفت: Nathalie MacDermott های عفونی-بیماری های متخصص در کالج کینگ لندن است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده راشل La Corte کمک از المپیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>