تالاهاسی — رئیس امور مالی از یک خشونت غیر انتفاعی آژانس داده شد 15 ماه از زمان پرداخت کردن دو روز قبل از سال مالی به پایان رسید و بلافاصله تبدیل آن به پول نقد او قبل از شهادت یک خانه کمیته تحقیق این سازمان برای بیش از حد اجرایی پرداخت.

فلوریدا ائتلاف علیه خشونت CFO پاتریشیا دوارت گفت: آژانس جمهور و مدیر عامل شرکت تیفانی Carr به 75 روز از زمان پرداخت کردن در 28 ژوئن سال 2018 با استفاده از سال مالی به پایان رسید که در 30 ژوئن سال 2018 است.

“چگونه می تواند شما را با استفاده از 75 روز از انجمن اولیا و مربیان بین ماه های ژوئن 28 و 30 ژوئن پرسید:” جمهوری خواه در کنگره شیدا خوب است.

“این بود که به من توضیح داد که من هم می تواند آن را در بانک برای استفاده در آینده و یا انحلال آن را قبل از 30 ژوئن” دوآرته گفت.

“چه شما انجام دهید؟” خوب خواسته است.

“من منحل و آن را” دوآرته گفت.

خانه عمومی صداقت و اخلاق کمیته در حال بررسی است و این سازمان پس از مقامات متوجه شدند که کار دریافت $7.5 میلیون دلار غرامت در طول نهایی سه سال پیشرو آژانس که توسط قانون تنها نهادی است که می تواند قیف پول دولت برای استفاده داخلی پناهگاه های اطراف فلوریدا.

که منحصر به فرد تنظیم شنبه به پایان رسید که کالیفرنیا ، ران DeSantis امضا لایحه بلافاصله سلب ائتلاف از آن وضعیت ویژه در دولت قانون است. زمانی که رئیس کمیته Rep. تام تره فرنگی اعلام این خبر از لایحه امضای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در کمیته پشت سر هم به کف زدن.

فرماندار نیز خواسته دولت بازرس کل به بررسی ائتلاف.

ائتلاف مدیره دو بار اهدا Carr روز بیشتر از زمان پرداخت کردن از روز وجود دارد در یک سال و از جمله یک سال هنگامی که او دریافت 620 روز پرداخت را ترک کنند. اعضای هیئت مدیره شهادت دوشنبه بود که به او کمک کند در مورد او نیاز به عمل جراحی تومور مغزی. در سال های پس از او اعلام کرد او تا به حال تومور Carr نشده تا به حال عمل جراحی و اعضای هیئت مدیره خواسته هرگز برای اسناد و مدارک از این بیماری است.

در حدود همان زمان کار شروع شد و تجاری در میلیون ها دلار استفاده نشده پرداخت می شود زمان خاموش دوارت و دستمزد نزدیک به دو برابر در سال افزایش از $126,000 به $225,000.

دوآرته برای شهادت بیش از سه ساعت بود و بارها و بارها پرسید که آیا او فکر وجود دارد هر چیزی غیر اخلاقی در سازمان. او عمدتا اجتناب سوال اما در نهایت گفت: نه. به عنوان برای دریافت پرداخت می شود زمان در پایان سال او گفت که یک تصمیم Carr ساخته شده است.

“چرا نمی توانید یک جایزه ؟ چرا از طریق این نوع شم از مردم با دادن اضافی انجمن اولیا و مربیان است که آنها پس از آن بلافاصله نابودی?” خوب خواسته است.

“او همیشه مصمم زمانی که او به من داد هیچ جایزه و مانند این. من می خواهم بگویم این است که بیش از حد جایزه.’ من در آن گفت: در گذشته یک بار. و او گفت که او تصمیم” دوآرته گفت.

پرسید که چگونه بسیاری از صدها هزار دلار دوارت است cashed او پاسخ داد: “زن و شوهر صد ؟ من نمی دانم.”

دوآرته گفت که چقدر از زمان پرداخت کردن که کار نقد در آمد از پول ارائه شده به این ائتلاف توسط وزارت امور خارجه از کودکان و خانواده. او پرسید که آیا او تا به حال گفت یابند که آن را با استفاده نادرست از بودجه.

“من یک گفتگو با او و من به او گفتم این بود که مجاز, هزینه, اما مقدار می تواند دیده می شود به عنوان غیر منطقی” دوآرته گفت. “او گفت که اساسا وجه نمی شد به بازگشت به DCF و این جایی که من کارگردانی را به اتهام آن به.”

ائتلاف افسر ارشد عامل ساندرا بارنت نیز شهادت پنج شنبه و با اکراه گفت که استفاده از زمان پرداخت کردن در ائتلاف “است درست نیست.”

بارنت دریافت 600 روز از زمان پرداخت کردن بیش از 10 سال است.

در ارزیابی سالانه کار آماده برای بارنت و دوارت که خوانده شد در طول جلسه Carr ستایش هر دو برای وفاداری خود را و مراقب باشید به انتشار اطلاعات مورد درخواست آژانس توسط دیگران است.

Carr استعفا از ائتلاف در ماه نوامبر و با توجه به قرارداد مشاوره که متوقف شد در پایان ماه ژانویه است. Carr در حال حاضر زندگی در کارولینای شمالی که در آن دوارت می گوید: او در اختیار داشتن سه جعبه از ائتلاف پرونده که دوارت حمل او بعد از استعفا داد به عنوان رئیس جمهور.

این کمیته می خواهد Carr به شهادت اما تا کنون نکرده اند قادر به صدور یک حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im