تگزاس تعقیب و گریز پلیس به پایان می رسد در مرگ به عنوان “زنده PD’ رول دوربین. “من نمی توانم نفس بکشم’ مرد گریه می کند

خاویر Ambler به خانه رانندگی از یک بازی دوستانه بازی پوکر در ساعات اولیه 28 مارس 2019 زمانی که یک Williamson County sheriff معاون متوجه شده است که او موفق به کم نور چراغهای جلو از SUV خود را به ترافیک می دوزند.

بیست و هشت دقیقه بعد, سیاه پدر دو پسر lay dying در شمال Austin خیابان پس از معاونان او برگزار شد و با استفاده از اسلحه تیزر او چهار بار در در حالی که یک خدمه از A&E واقعیت نشان می دهد “زنده PD” فیلم برداری شده است.

Ambler 40 ساله سابق پستی کارگر بارها و بارها التماس برای رحمت گفتن نمایندگان او در نارسایی احتقانی قلب و نمی توانستم نفس بکشم. او گریه “جز من” قبل از نمایندگان مستقر نهایی شوک.

مرگ او هرگز عناوین ساخته شده.

حالا پس از ماه از سوال ها و درخواست ها برای اطلاعات از آستین آمریکا دولتمرد و KVUE-TV, پلیس به تازگی منتشر شده و اسناد تصویری که روشن است که منجر به مرگ در شب و در زمانی که این ملت در برابر چند دهه بی عدالتی علیه اقلیت های اجرای قانون. Austin American-Statesman بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .قراردادن ظرف شی .قراردادن-کانتینر جاسازی { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

اعتراضات roiled کشور از روز یادبود مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید دوخته زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس برای نزدیک به دو ساعت به آگاهی او از دست داده و هرگز آن را به دست آورد.

جوامع در سراسر تگزاس مرکزی به نام برای پلیس اصلاحات و شفافیت در میان نژادی ناآرامی های اخیر مرگ مایکل راموس گزارشی هیسپانیک مرد کشته شده توسط پلیس آستین. جزئیات Ambler مرگبار برخورد با Williamson County نمایندگان که به نور آمد تنها به دلیل مداوم فشار رسانه ها را تشدید تمرکز بر روی نیاز برای پاسخگویی در میان سازمان های اجرای قانون.

Ambler مرگ نیز تجدید موشکافی در حومه آژانس شده است که در زیر آتش برای بیش از یک سال و عمدتا به دلیل ارتباط آن با واقعیت تلویزیون نشان می دهد.

منتقدان Williamson County Sheriff رابرت Chody یک قرعه کشی-ساخته شده میلیونر می گویند که او انتخاب کرده است نشان می دهد کابل ستاره شدن بیش از امنیت عمومی. آنها همچنین نگران هستند که حضور دوربین های تلویزیونی منجر نمایندگان به رها محتاطانه پلیس برای نمایشی تلویزیون.

نمایندگان تصمیم به تعقیب و بارها و بارها با استفاده از اسلحه تیزر در یک مرد است که به سادگی موفق به کم نور خود چراغ دهید سوال در مورد آژانس عمل به دنبال درایور های جزئی جنایات.

“این است که بسیار جدی نگرانی به هر یک از ما که در اجرای قانون است که تصمیم به شرکت در این تعقیب و گریز رانده شد بیشتر از نیاز به ارائه سرگرمی نسبت به حفظ Williamson County شهروندان امن” گفت: Travis County District Attorney مارگارت مور.

برخی از 15 ماه پس از Ambler مرگ مور حقوق مدنی بخش است که هنوز هم در حال بررسی این حادثه است. پس از بازجویی از یک American-Statesman خبرنگار او گفت: او قصد دارد برای ارائه پرونده به هیات منصفه.

محققان می گویند Chody و “زنده PD” تولید کنندگان بارها و بارها stonewalled تلاش خود را برای به دست آوردن شواهد و یا مصاحبه با ماموران درگیر است.

Chody روز دوشنبه گفت که به دلیل ادامه تحقیقات جنایی را به آنچه اتفاق افتاده است او قادر به اظهار نظر در Ambler مرگ است.

Ambler پدر و مادر هنوز هم چند پاسخ در مورد مرگ پسر خود را. تا هفته گذشته آنها می دانستند که او در بازداشت پلیس درگذشت. خبرنگاران اطلاع داد آنها او را تعقیب می کردند بعد از یک جزئی نقض ترافیک.

“او مرده است. چگونه؟” Ambler را Maritza, sobbed در مصاحبه اخیر است. “من می توانم هر یک از بسته شدن چون من نیاز به دانستن است.”

او گفت که او گرفتار شده است توسط کابوس که پسر خود را ملاقات کرد همان سرنوشت غم انگیز به عنوان فلوید.

“من بیدار شد و من قادر به دیدن” Maritza Ambler گفت. “اما او به من آمد و او می خواست به من بگوید. او می خواست به من نشان دهد چه اتفاقی افتاد به او.”

چه اتفاقی افتاد که شب

به عنوان معاون J. J. Johnson, است که به طور منظم به ویژه در “زنده PD,” گشت آرام حومه جاده شمال از آستین در ماه مارس گذشته یک فیلم خدمه سوار با او همراه است.

زمانی که Ambler گذشت با brights در 1:23 صبح معاون تبدیل ماشین خود را در اطراف و بدبختانه در چراغ چشمک زن.

Ambler متوقف نمی. جانسون به تعقیب.

برای آینده 22 دقیقه, دو وسیله نقلیه با سرعت در سراسر بزرگراه ها و بر روی خیابان های محله. به عنوان او سوار Johnson, روایت برای خدمه تلویزیون گفتن آنها را به آنچه که او فکر می کرد که قرار بود در Ambler ذهن.

به عنوان آنها عبور به Travis County, Austin افسران آموزش داده شد نه به درگیر شدن در پیگیری زیرا آنها تنها مجاز به تعقیب مجرمان خطرناک است.

Ambler شکست خود هوندا Pilot به اشیاء ثابت چهار بار قبل از توفنده نهایی زمان نزدیکی شرق سنت جانز و Bethune راههای فقط در شرق بزرگراه بین ایالتی 35 شمال مرکز شهر آستین در 1:45 صبح

جانسون که هیچ پشتیبان در زمان درو تفنگ خود را و دستور داد Ambler به خارج شدن از ماشین خود را بالا بردن دست خود و بر روی زمین. Ambler, 400 پوند بازیکن سابق فوتبال شدم و نشان داد دست خود را. جانسون, که سیاه و سفید است و حدود نیمی Ambler اندازه holstered اسلحه خود را بیرون کشیده و او تیزر.

“پایین!” جانسون چندین بار تکرار شده.

زمانی که Ambler به نظر می رسد به نوبه خود به سمت ماشین خود را درب جانسون استفاده تیزر با توجه به داخلی گزارش تحقیقی دولتمردان به دست آمده تحت تگزاس اطلاعات عمومی عمل می کنند. Ambler سقوط بر روی یک زانو نورد بر روی پشت خود و معده و عمل به عنوان اگر او در تلاش بود برای ایستادن.

“شما می توانید آن را دوباره” جانسون فریاد زد.

پشتیبان معاون Zachary کمدن که سفید است و نیز همراه با “زنده PD” خدمه وارد و هل اش تیزر به Ambler فوقانی پشت “در یک درایو-بی حس کردن حرکت است.”

به مبارزه ادامه داد و نمایندگان با استفاده از یک تیزر در Ambler یک سوم زمان هر چند این گزارش گفت: معلوم بود که مرد مستقر سلاح خود را.

Austin افسر پلیس در صحنه وارد شدند به عنوان نمایندگان تلاش برای قرار دادن دستبند روی Ambler. بدنه دوربین از آن افسر اسیر دقیقه آخر Ambler زندگی.

نمایندگان فریاد زدن در Ambler به وضع در معده خود و قرار دادن دست خود را پشت سر خود را. یک پرس یک تیزر به بالا برگشت.

“من باید نارسایی احتقانی قلب” Ambler می گوید. “من به نارسایی احتقانی قلب. من نمی توانم نفس بکشم.”

به عنوان نمایندگان جیغ سفارشات Ambler, میان بافتی می گوید آنها او را در تلاش خود را به انجام دستورات. یکی دیگر از چهار بار او می گوید که نمایندگان به او تنفس می کند.

“من نمی مقاوم در برابر” Ambler گریه می کند. “آقا من نمی تواند نفس بکشد. … لطفا. … لطفا.”

نمایندگان که در بالای Ambler همچنان فریاد او را به قرار دادن اسلحه خود را پشت سر خود را.

“جز من” Ambler گریه می کند.

“آیا آنچه را که ما درخواست شما را به انجام!” معاون yells.

“نمی توانم” Ambler می گوید: آخرین کلمات این ویدئو قطاری از او فقط قبل از یکی از نمایندگان سابق خود تیزر چهارمین و آخرین بار در 1:47 صبح

Ambler دست رفتن لنگی و نمایندگان محل دستبند به دست در اطراف مچ دست خود را.

لحظاتی بعد آنها متوجه شدم که او بیهوش بود و پالس خود را متوقف کرده بود.

نمایندگان انجام CPR برای چهار دقیقه تا زمانی که پزشکان وارد شده است.

پزشکان و پزشکان در دل Seton مرکز پزشکی کار کرده و 50 دقیقه به نگه داشتن Ambler زنده است. او مرده در 2:37 صبح

با طلوع آفتاب گروهی از افسران از جمله Chody بودند و در صحنه است. Chody ارسال شده در توییتر در 5:12 صبح: “در پایان از پیگیری خودرو شامل WCSO و APD (یک) در مرگ بازداشت رخ داده است. هر دو سازمان در حال انجام تحقیقات موازی. این فعال بررسی هیچ اطلاعات دیگری در دسترس است در این زمان.”

مرگ-در-زندان گزارش ظ با تگزاس دفتر دادستان کل — روش های مورد نیاز در هر زمان یک شخص می میرد در بازداشت پلیس — گفت: Ambler نمی تلاش برای, و نه او حمله نمایندگان و او نمی شفاهی تهدید دیگران و نه به تلاش برای کنترل هر افسران سلاح.

جدی ترین اتهام او را با آن مواجه شد فرار از دستگیری یک سطح پایین جنایت با حداکثر 10 سال زندان این گزارش گفت:.

پروتکل هایی است که Chody در محل قرار داده Feb. 28, 2020, می گویند یک تعقیب و گریز خودرو توجیه است تنها زمانی که یک معاون معتقد است که یک فرد مرتکب جرم “که برای آن وجود دارد یک نیاز فوری برای دلهره.” بخش پیگیری سیاست از سال گذشته بود فورا در دسترس است.

Williamson County Sheriff وزارت امور داخلی محققان به این نتیجه رسیدند در یک گزارش که نمایندگان هیچ کار اشتباهی انجام داد و تا به حال نه نقض آژانس را پیگیری و یا استفاده از زور در سیاست.

وجود دارد هیچ نشانه ای در این گزارش که نمایندگان مواجه با هر گونه اقدام علیه آنها و یا مجبور شدند به دلیل این حادثه است.

Ambler مرگ رد شد یک قتل با توجه به گزارش های ساخته شده به دادستان کل کشور که به ذکر است که این قتل شده است می تواند “قابل توجیه.” کالبد شکافی نشان داد Ambler درگذشت نارسایی احتقانی قلب و فشار خون بالا بیماری های قلبی عروقی مرتبط با چاقی “در ترکیب با اجباری داری.”

“من فقط آن را از دست داد’

Ambler, قدیمی ترین دو فرزند و فرزند یک بازنشسته ارتش جانباز و بیمارستان برنامه ریزی کارمند بزرگ شده در تاسیسات نظامی قبل از خانواده های مستقر در خارج از فورت هود تگزاس در سال 1991.

او تا به حال یک تربیت سخت و پدر و مادر خود گفت: او قدردانی اقتدار.

“فقط به احترام” خاویر Ambler Sr. گفت: او پسرش آموخت. “”بله آقا. نه آقا.’ و فقط حرفه ای باشد. احترام می باشد.”

سالمند Ambler گفت که او هرگز تا به حال گسترده مکالمات با پسر خود — به نام او او او “سنگر دوستان” — در مورد چه باید بکنید اگر او متوقف شده توسط پلیس. در بیشتر سال های اخیر خود گفت: “او اغلب هشدار داد پسر او در مورد تعامل با اجرای قانون است.

“من می خواهم به آن اشاره کرد به او فقط به یاد او که یک اقلیت” Maritza Ambler گفت. “شما که در برابر شما رنگ خود را.”

خاویر Ambler بود پایان دفاعی در الیسون دبیرستان در کیللین کردم و فوتبال کمک هزینه تحصیلی به Blinn کالج قبل از ثبت نام در Prairie View A&M University.

پس از ترک کالج, پدر و مادر خود گفت: او کار می کرد برای یو پی اس و پس از آن استخدام شد برای پیوستن به خدمات پستی ایالات متحده به عنوان یک روستایی مسیر حامل. پس از خدمات پستی شروع کوچک سازی یک زن و شوهر از سال پیش Ambler بود که زندگی در فلاگرویل کردم یک کار مشغول به کار با شرکت های مدیریت اموال در Austin, مطمئن شوید که آپارتمان آماده بودند برای مستاجران جدید.

او نیز لذت می برد پخت و پز و آماده سازی و فروش, لاتین, ظروف و یا سرخ شده با مرغ و ماکارونی و پنیر در سالن های مختلف در منطقه Austin.

“او تا به حال دوستان سیاه و سفید و بدون توجه به تمام ملیت های مختلف, انواع, نژاد, چرا که این نوع از شخص او بود,” او گفت.

او صرف زمان زیادی را به عنوان او می تواند با پسر 15 ساله که در حال حاضر زندگی در کیللین با Ambler پدر و مادر و 4 سال زندگی با مادر خود در منطقه Austin. این Amblers گفت: پسر خود را مربی خود را پسر بزرگ جامعه لیگ برتر فوتبال و در زمان فرزندان خود را به دانشگاه تگزاس بازی های فوتبال.

صبح روز بعد از مرگ او پلیس وارد Ambler را در خانه پدر و مادر در کیللین. افسران بودند کوتاه کرد و گفت که تنها پسر خود را تا به حال در بازداشت پلیس درگذشت.

“من گفت:,” چگونه من می خواهم به او بگویید مادر'” خاویر Ambler گفت. “من خراب شد. من سقوط کرد. چگونه من می خواهم به او بگویید مامان؟”

Maritza Ambler گفت که او در پشت میز خود در بیمارستان زمانی که او یک تماس میگرداند و او را به خانه عجله.

پلیس اتومبیل های پارک شده در خارج از زمانی که او وارد شدند و یک زن و شوهر از افسران با عجله او را در داخل به عنوان همسایه تماشا, از جلو ایوان.

“من گفت:” چه اتفاقی افتاده است؟’ و من فقط آن را از دست داد,” او گفت:.

“پدران باید به دفن فرزندان خود” خاویر Ambler گفت.

سوالات نگران

چرا که تعقیب به پایان رسید در Austin, اداره پلیس آستین ویژه تحقیقات واحد تحقیق با مور حقوق مدنی واحد.

دولتمردان شروع به دنبال مورد در ماه فوریه بعد از محققان گفته بودند مشکل در مورد آنچه آنها در یادگیری و نا امید که آنها احساس مانع توسط ویلیامسون شهرستان را عدم همکاری کنند.

اما معلوم نیست چگونه به شدت محققان عمل با اطلاعات آنها شامل چه مراحل آنها در زمان برای به دست آوردن تصویری از “زنده PD” و چگونه به سرعت آنها آنها را در زمان. مور گفت: او مشکل است که نشان می دهد تا کنون تولید کرده است هیچ تصویری.

خبرنگاران درخواست ارائه Feb. 27 به ویلیامسون شهرستان کلانتر دفتر سوابق مربوط به تحقیقات داخلی به Ambler مرگ است. آژانس حاضر به انتشار هر گونه مواد.

در 18 مه تگزاس دادستانی کل دستور داد Chody را به انتشار برخی از اسناد و مدارک و بخش عمومی سه صفحه داخلی گزارش تحقیقی و این بیانیه از یک معاون که در صحنه وارد شده در نتیجه تعقیب و گریز.

در 10 روز گذشته خبرنگاران به ارائه درخواست تحت تگزاس اطلاعات عمومی قانون به اداره پلیس آستین برای فیلم در مورد و اعتراض به مور و رئیس پلیس برایان مانلی به انتشار آنها.

در بسیار غیر معمول آنها بود تا شنبه شب, ساخت عمومی بدن فیلم دوربین از Austin افسر پلیس که در صحنه وارد شده به عنوان برخورد شده بود اتفاق می افتد.

مور گفت که او را در این مورد به یک هیئت منصفه که او تشکیل خواهد شد همچنین به شنیدن در مورد راموس بود که غیر مسلح هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد مارس 24 توسط Austin افسر پلیس است.

مور گفت که به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس grand داوران شده اند قادر به پاسخگویی برای ماه ها و دولت که دادگاه مدیران گفته اند که آنها ممکن است انجام این کار دوباره تا ماه اوت است. مور گفت که او به دنبال اجازه این هفته برای تشکیل هیئت منصفه قبل از ماه اوت است.

واقعیت نشان می دهد در مرکز مورد

محققان می گویند که آنها در حال آشفته در مورد آنچه اتفاق افتاده است به Ambler و چگونه ویلیامسون کلانتر مقامات در پاسخ به مرگ او.

آنها مشکل است که نمایندگان رفت و به چنین طول فوق العاده برای گرفتن Ambler به صورت جزئی جرم. آنها همچنین قبر نگرانی در مورد عواقب ناشی از داشتن “زنده PD” خدمه دوربین در صحنه است.

“زنده PD” را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز دوشنبه.

در سه سال گذشته بیش از نیمی از حدود 100 حرفه آغاز شده توسط Williamson County نمایندگان بودند برای نقض ترافیک با توجه به اداره ثبت.

Chody روز دوشنبه گفت که او اعتقاد ندارد که این گروه در حال حاضر بیشتر محدود پیگیری سیاست در جای خود در طی تعقیب و گریز که منجر به Ambler مرگ است.

او گفت: “بیش از سه سال در دفتر او در تلاش است به گذشته حرکت می کند آنچه که او گفت: یک سنت از “تعقیب و گریز تا زمانی که چرخ سقوط” و تشویق نمایندگان برای پایان دادن به تعقیب. او گفت: او همچنین تقویت نظارت حرفه.

سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور کوچک اند به عقب در سرعت بالا حرفه. International Association of Chiefs of Police توصیه تعقیب تنها زمانی که “مظنون اگر مجاز به فرار خواهد خطر در حال حاضر به زندگی انسان و یا باعث آسیب جدی است.”

هیچ یک از این گزارش ها تا کنون ساخته شده در مورد این حادثه نشان می دهد که وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن Ambler شد یک جنایتکار خطرناک است.

Ambler مجرم شناخته شده بود که قبلا در تگزاس به صورت دو جزئی جنایات هنگامی که در سال 2001 برای تخطی از قانون در اختیار داشتن ماری جوانا و در سال 2004 برای رانندگی با یک invalid license.

دانشگاه ییل روانشناسی پروفسور جان Dovidio گفت آن است و نه غیر معمول و غیر معقول برای یک فرد از رنگ که برخوردهای پلیس برای اجرا از آنها را حتی اگر آنها جرمی مرتکب نشده زیرا آمریکا سابقه ای طولانی از خشونت بین اقلیت و مأموران اجرای قانون.

“سیاه پوستان تمایل به دیدن پلیس به عنوان اشغالگران به عنوان ستمگران به عنوان افرادی که در جامعه آنها را در گذشته” Dovidio گفت. “این است و نه فقط پارانوئید وجود دارد به اندازه کافی شواهد تاریخی را که معتبر.”

این مورد همچنین می افزاید: سوخت به مدت یک سال مبارزه بین Chody و Williamson County کمیسیون در مورد بخش مشارکت در “زنده PD.” Chody است گفت: این نشان می دهد بینندگان ارائه می دهد یک تجربه دست اول از پلیس مطرح است مشخصات خود را به آژانس و با ارزش است استخدام ابزار.

اما Williamson County District وکیل شان کیر گفته او نگران آن است که “زنده PD” حاضر به ارائه دادستان با فیلم آن را جمع آوری در حالی که در حال گشت زنی با نمایندگان.

“این بسیار دشوار است برای من دادستان به حمایت خود را از قانونی اساسی و تعهدات به افشای شواهد هنگام تعقیب کلانتر موارد” دیک گفت.

روز پس از کیر مطرح شده این نگرانی در سال 2019 Williamson County کمیسیون به پایان رسید قرارداد با نشان می دهد.

در ماه مارس این سال, اما, فیلمبرداری از سر گرفته هنگامی که Chody امضا خود را در توافق با تولید کنندگان باعث کمیسیون به موضوع “متوقف و دست بردارد” منظور کلانتر ،

Chody حاضر به پیروی و در این شهرستان شکایت کرد او را.

“کلانتر Chody می توانید انجام core وظایف کلانتر بدون زندگی می کنند نشان می دهد تلویزیون” طرح دعوی در دادگاه گفت. “اما او نمی خواهید به. به جای کلانتر Chody به دنبال رسانه های اجتماعی و تلویزیون قرار گرفتن در معرض مثل پروانه به یک لامپ – و او را از پرواز از کار خود را چگونه به عقب بر گردیم در تلویزیون.”

در سال پس پسر خود را از مرگ Ambler پدر می گوید که او تلاش کرده است با افسردگی و اضطراب است.

مادر او تا به حال به بازنشستگی بیش از حد پریشان به انجام این کار او را دوست داشت در یک Bell County بیمارستان. او می پوشد یک locket می کند با برخی از خاکستر و اختصاص داده شده به یک دیوار در خانه خود به خاطرات او. در تعطیلات Amblers نگه داشتن محل تنظیم در خانواده جدول با یک عکس از پسر خود که همیشه تحویل نعمت.

تا مارس 2019 در Amblers زندگی آرام و بی ادعا زندگی است. در حال حاضر آنها می گویند که در تلاش برای پاسخ. و عدالت برای پسر خود.

آنها همچنین التماس اجرای قانون به نگاهی انتقادی خود را. بدون اصلاح آنها از ترس برای ایمنی از نسل بعدی از اقلیت ها به خصوص نوه Ambler پدر گفت.

“این رو به توقف است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesKamagraredfoxbetelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıGates of olympus oynagreat rhino oynaVizyon ITElexbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmetesisatçıtiktok takipçi satin al instagram takipçi satin al CialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaizmir escortaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaredfoxbet