با تشکر از coronavirus: St. Paul, مینیاپولیس, انصراف از روز سنت پاتریک رژه

امروز شده یک گردباد از cancelations, تغییر زمان و تعویق از سازمان های مختلف از جمله سالن های کنسرت, موزه های هنری, جشنواره ها و رویدادهای ورزشی است. (شما می توانید به عنوان خوانده شده ما لیست در حال اجرا اینجا و یا چک کردن موسیقی اطلاعیه ها در اینجا.)

اساسا ما واقعا قصد گرفتن پول ما ارزش خود را از ما خدمات جریان برای چند هفته آینده.

و در حال حاضر, روز سنت پاتریک است که بسیار اتفاق می افتد نه به عنوان دو سازمان قرار داده است که با هم به راهپیمایی در خیابان و مینیاپولیس اعلام کرده اند که مراسم لغو شده است.

اولین بار, St. Paul. در اینجا یک طعم و مزه از بیانیه منتشر شده از سنت پاتریک Association Inc.:

امروز نمایندگان انجمن ما ملاقات با مقامات شهرستان به نمایندگی از شهرستان رمزی وزارت بهداشت, MN, وزارت بهداشت, St. Paul دفتر شهردار و دیگر صاحبان کسب و کار محلی و برنامه ریزان رویداد. پس از دقت در نظارت بر وضعیت در طول هفته با توجه COVID-19 و کار با این مقامات ما را ساخته اند دلخراش تصمیم به لغو 2020 سنت پاتریک رژه روز سنت پل. ما را سلامت و ایمنی ما اعضای داوطلب شرکت کنندگان تماشاگران و جامعه بسیار جدی است. این شده اند که ما 54 سال جشن و ما این تصمیم را به آرامی.

در ضمن مینیاپولیس روز سنت پاتریک انجمن نگهداری آن کوتاه و شیرین:

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس ما خواسته شده است در کنار دیگر شهرستانها در سراسر کشور به انصراف از ما رژه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ما از شما سپاسگزارم برای حمایت خود را در این سال در جمع آوری پول برای اردوگاه Needlepoint.

به طوری که از آن مردمی است. این جمعه آن را احتمالا بهترین برای ماندن صفحه اصلی نرم افزار باز کردن گینس و آتش, پیر Hulu حساب. ایمن ماندن همه.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>