10 گران ترین شهرهای دوقلو خانه های فروخته شده در سال 2020 (تا کنون)

این قسط را در زمان? نه بزرگ! به عنوان یک اخراج/بحران سلب حق اقامه دعوی بافندگی و درد و رنج انسان soars به تاریخی سطوح در سراسر جهان با توجه به COVID-19 نمایش 1 درصد وضعیت خم انتخاب مسکن احساس می کند به خصوص عجیب و غریب.

اما بازار مسکن لوکس است که سیستم ایمنی بدن به travails از hoi polloi, chugging حق با چشم ظاهر مربع از فیلم هایی و درخواست قیمت. آن چیزی است از انتقال سال با توجه به راس sam peterson مورد اعتماد ما مسکن منبع در wheelings و معاملات از مگا دلار شهرهای دوقلو خواص.

“آن را ایمن می گویند 2020 انداخته است ما به صورت یک حلقه یا چند” دریاچه ساتبی عامل به ما می گوید. “در چند سال گذشته احساس مانند یک طلا راش با اشاره به افسانه ای خرید و فروش در Lake Minnetonka که در آن ما شاهد قیمت باور نکردنی برچسب ها و زمین مجامع به یاوه سرایی کردن بیش… من به بیرون رفتن در اندام و می گویند لحن تغییر کرده است.”

که عجله چرخه کند, sam peterson می گوید: با پایان بالا خانه نشسته در بازار دیگر اما هنوز هم واکشی رکورد قیمت…. در نهایت. خریداران به دنبال سرمایه گذاری های بلند مدت او می گوید: توجه به یک چشم انداز مثبت در بازسازی به جای ساخت و ساز جدید. در سن Coronavirus مشتریان به دنبال تبدیل فضاهای مانند گاراژ با تمام دفتر و یا دن فضاهای بالا — برای برگزاری کار از خانه زوم تماس sam peterson می افزاید.

“من انتظار ندارم که هر سنبله های تیز و یا کاهش در بازار ما,” او می گوید. “ما در حال تجربه بیشتر ‘عادی’ بازار در این بخش لوکس.”

تا کنون در سال 2020 27 مترو خانه فروخته شده است در $2 میلیون به علاوه ردیف. کسانی که در آمریکا به طور متوسط شنبه در بازار برای کمتر از یک سال و بسته برای $2.8 میلیون نفر است. چه 10 گران ترین نگاه مانند? شما فقط ممکن است می گویند یک چیزی کمی شبیه به این…

10. 6000 فاکس علفزار Ln., ادینا

مشخصات: 8 اتاق خواب 9 حمام 13,326 متر مربع 3-غرفه گاراژ ساخت در سال 1920
درخواست اصلی قیمت: 6.2 میلیون دلار (Feb. 27, 2017)
قیمت فروش: $2.8 میلیون (ژوئن 1)
روز در بازار: 200
لیست زمین: “Grand ادینا دریاچه و مستغلات. خصوصی 4.5 هکتار با بیش از 375 ft از كشور. از سنگ مرمر کف پوش به کریستال لوستر, این صفحه اصلی ویترین معصوم جزئیات در سراسر! سرآشپز با sub-zero یخچال Thermador اجاق گاز دو فر گرانیت متر و بیشتر. 6 اتاق خواب بزرگ در سطح بالا از جمله صاحب سوئیت لوکس با صاحب حمام – وان آبگرم دو نزول & سنگ مرمر غرور. بیش از 12K متر مربع به پایان رسید. فیلم از جمله استخر سرپوشیده, هنرستان, گلخانه & جداگانه مهمان چهارم.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

9. 8 پارک Ln., مینیاپولیس

مشخصات: 4 اتاق خواب و 4 حمام 5,950 متر مربع 4-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 2002
درخواست اصلی قیمت: $3.3 میلیون (Feb. 4, 2019)
قیمت فروش: $2.82 میلیون (12 ژوئن)
روز در بازار: 494
لیست زمین: “یک نمونه مینیاپولیس دریاچه های آب نما در خانه در سبک تحسین معمار رابرت A. M. Stern – که در آن هر جزئیات استادانه برنامه ریزی شده و به خوبی اجرا شده است. یک تجمل آرام مواد پالت, گرم, ماربل و سنگ های غنی تن چوب, آبگرم, حمام, نفیس, آشپزخانه, دو مالک سوئیت با چشمگیر حجم یک-از-نوع آبشاری پله های منحصر به فرد معماری جزئیات دست گردد گچ و سفارشی ساخته شده است-فهم و خلاق سقفی لهجه. طراح محوطه سازی شامل گسترده خشک انباشته bluestone دیوار. مجموعه یکی از زیبا ترین پارک مانند بسیاری شهر با جارو آب و طبیعت مناظر – و همه چیز آب در نوک انگشتان خود را.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

8. 275 دریاچه سنت E #302 Wayzata

امکانات: اتاق های خواب 2, 3 دستشویی و حمام, 3,125 متر مربع 2-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 2019
درخواست اصلی قیمت: $2.8 میلیون (2 آوریل 2019)
قیمت فروش: $2.97 میلیون (27 آوریل)
روز در بازار: 391
لیست زمین: “معاصر تفکر رو به جلو طراحی مجموعه این هیجان انگیز جدید مشاع جامعه از هم جدا! ساخت بتن w/جراحی گل میخ فریم برای دولت از هنر bldg. سخاوتمندانه اندازه اتاق و باز طراحی به شما می دهد به دلیل نهایی به اتمام Wayzata جدیدترین سکونت و توسعه است. تجربه Wayzata شیوه زندگی است. لذت بردن از سهولت راه رفتن به رستوران ها و مغازه ها و ساحل. فروش سریع!”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

7. 259 E Lake St. #204 Wayzata

امکانات: اتاق های خواب 2, 3 دستشویی و حمام, 2,550 متر مربع 2-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 2017
درخواست اصلی قیمت: 1.4 میلیون دلار (جولای 1, 2016)
قیمت فروش: $2.97 (Jan. 30)
روز در بازار: 801 روز
لیست زمین: “وای! نمایش Wayzata بای! این گوشه ای واحد مجتمع مسکونی لوکس دارای یک تراس بزرگ و حفره درب پاسیو ارائه نهایی داخل سالن/فضای باز زندگی می کنند. سایت در گوشه ای از بری خیابان و خیابان دریاچه در سراسر خیابان را از Boatworks و قابل پیاده به تمام مرکز شهر Wayzata را ارائه کرده است.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

6. 2760 Woolsey Ln., وودلند

مشخصات: 5 اتاق خواب و 6 حمام و سرویس بهداشتی, 7,373 متر مربع 4-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 1941
درخواست اصلی قیمت: $3.2 میلیون (Jan. 9)
قیمت فروش: $2.97 (8 مارس)
روز در بازار: 120
لیست زمین: “دیدنی Lake Minnetonka و مستغلات در 3.61 هکتار inWoodland با 238 پا از نمای ساختمان در منظره Woolsey برکه. یک خصوصی درخت به صف جلوی خانه منجر به آجر های سنتی و لرزش صفحه اصلی. به آرامی شیب دار حیاط را فراهم می کند دسترسی آسان به دائمی حوض با 3 قایق ورقه و حیاط بزرگ است به اندازه کافی برای هر نوع فعالیت از جمله هاکی روی یخ بازی. با بیش از 3.5 میلیون دلار در سال های اخیر بازسازی توسط Kyle شکار همکاران و Streeter & Associates, این صفحه اصلی است که حرکت در آماده است. مسن لمس مانند یک چوب سوز شومینه حفظ شود در حالی که دولت از هنر های مکانیکی و سیستم های فن آوری ارائه راحتی مدرن. باز طرح طبقه متمرکز شده است گاه به گاه دریاچه زندگی و دیدگاه های حیاط و دریاچه. وجود دارد 5 اتاق خواب در سطح بالا با دو استاد سوئیت. استثنایی millwork و کیفیت مشهود است در طول و خانه گرم و پر از نور طبیعی است. استثنایی سازی از جمله walkup اتاق زیر شیروانی به علاوه یک گاراژ دیده از سمت دریاچه به دریاچه دنده و اسباب بازی.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

5. 990 E سایه Ln., Wayzata

مشخصات: 3 اتاق خواب, 3 دستشویی و حمام, 3,249 متر مربع 2-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 1982
درخواست اصلی قیمت: 3.5 میلیون دلار (Dec. 9, 2019)
قیمت فروش: $3.2 میلیون (Feb. 17)
روز در بازار: 71
لیست زمین: “طبیعت رنگ های مختلف نمایش هر روز از سقف به کف پنجره ها از این مدرن مدل دهید صفحه اصلی. واقع در امتداد سواحل Wayzata خلیج فقط چند دقیقه از Wayzata باشگاه قایق بادبانی و یک پیاده روی کوتاه به مرکز شهر تاریخی و منطقه ایجاد کرد. این برنامه شامل یک اتاق بزرگ با شومینه چوب سوز سقف کلیسای جامع و طبقه اصلی کارشناسی ارشد مجموعه با شومینه. گسترده lakeside عرشه پیچد خانه ارائه فضای فوق العاده برای سرگرم کننده است. یک سطح پایین تر اعتصاب امکانات دن و دو اتاق خواب با یک پهلو تحت گاراژ گرم است. مناسب برای سفارشی خود را به روز رسانی و یا یک خلاقیت جدید بازسازی!”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

 

4. 2427 E. دریاچه از جزایر Pkwy., مینیاپولیس

مشخصات: 4 اتاق خواب و 8 حمام و سرویس بهداشتی, 8,474 متر مربع 6-گاراژ ماشین ساخته شده در سال 1911
درخواست اصلی قیمت: 6 میلیون دلار (Dec. 29, 2017)
قیمت فروش: $4 میلیون (9 مارس)
روز در بازار: 801
لیست زمین: “طراحی شده توسط معمار مشهور فردریک Soper این امضا اسپانیایی احیای یکی از افسانه ای ترین خانه های شهرهای دوقلو. نشسته بر یک آلاینده گوشه بسیاری مشرف به دریاچه از جزایر چند لایه تراس قرار دادن در صفحه اصلی و ارائه گسترده lakeside views. داخل یک گالری از امضای اتاق–از جمله بزرگ صاحب مجموعه w/دو حمام آبگرم, a world-class آشپزخانه, تئاتر, rm, آسانسور, و منحصر به فرد افتاب–خیره با جزئیات سفارشی لوکس پس از اتمام و پایان نداشتی.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

3. 6472 سمیتهتون Rd. ویکتوریا

مشخصات: 4 اتاق خواب و 5 حمام و سرویس بهداشتی, 9,298 متر مربع 4-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 2007
درخواست اصلی قیمت: $4.7 میلیون (May 23)
قیمت فروش: $4.52 میلیون (29 مه)
روز در بازار: 7
لیست زمین: “یک بار در طول عمر فرصت برای خود بهترین و قانع کننده ترین خانه در 160 ft غرب رو سمیتهتون بای. احاطه شده توسط آب انداز در هر دو طرف هرگز باور نکردنی از دریاچه, غروب یا صبح طلوع خواهد کرد که به طور مستمر به شما خیره. این سفارشی ساخته شده در صفحه اصلی هر ویژگی در ذهن Stonewood سازندگان و طراحی توسط کتی الکساندر. جدید آشپزخانه لذیذ است نور و روشن است. به دقت فکر کردن کف طرح صندوق سقف و چوب تر و تمیز, جزئیات, تنها می تواند در بر داشت در بسیاری از نخبگان خانه های سفارشی. لوکس کارشناسی ارشد مجموعه با نمایش پانوراما از دریاچه. استاد پیاده روی در گنجه است که متناسب با هر نیاز به علاوه موارد بیشتر. لذت بردن از دریاچه شیوه زندگی از منظره به نمایش در ایوان با شومینه گرم و نرم. سطح پایین تر راه رفتن است فقط مراحل از دریاچه با بهترین ارتفاع. خانه است و حتی مجهز به یک میخانه ایرلندی شراب/مزه, اتاق ورزش, اتاق و یک اتاق بازی/ورزشی دادگاه به همه لذت می برد. بیش از اندازه 4 گاراژ ماشین با طبقه گرم می شود را در این جمع رویا است.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

2. 3125 فاکس خیابان اورنو

مشخصات: 6 اتاق خواب و 7 حمام 7,959 متر مربع 7-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 1952
درخواست اصلی قیمت: 6 میلیون دلار (20 ژوئن 2019)
قیمت فروش: $5 میلیون (Feb. 28)
روز در بازار: 253
لیست زمین: “تنها یک بار در یک ماه آبی می کند یک ملک نقطه عطفی برای همیشه واقع در 8 خصوصی هکتار مشرف نزدیک به 340 پا ماکسول خلیج در پایین Lake Minnetonka پیدا کردن راه خود را به بازار املاک و مستغلات. به انجمن خوش آمدید 3125 فاکس خیابان. کاملا ساخته شده و در سال 1952 و با دقت به ارمغان آورد به امروز طراحی و استانداردهای مورد انتظار جریان این جنوبی خانه با طبقه اصلی کارشناسی ارشد, ناهار خوری, اتاق نشیمن, اتاق خانواده, و نمایش در, در حال خواب ایوان همراه با طبقه دوم اتاق خواب مصرف در بی سر و صدا تصویری نمایش ها از آب است.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

1. 430 فرندل Rd. W. Wayzata

مشخصات: 6 اتاق خواب و 15 حمام 18,649 متر مربع 6-غرفه گاراژ ساخته شده در سال 2003
درخواست اصلی قیمت: $9.45 میلیون (13 مارس 2017)
قیمت فروش: $5.5 میلیون (29 مه)
روز در بازار: 756
لیست زمین: “پنهان فرندل یک+ Lakeshore و مستغلات! آماده به حرکت در خانه سفارشی در داخل راه رفتن فاصله تا مرکز شهر Wayzata. این خانه های لوکس هر ملایمت از جمله استخرهای سرپوشیده و فضای باز خانه تئاتر شبیه ساز گلف grand طبقه اصلی کارشناسی ارشد مجموعه و بهترین پس از اتمام. شامل یک 1bd/1ba آپارتمان با تمام امکانات رفاهی از جمله اتاق نشیمن, آشپزخانه, لباس های شسته شده و پیاده روی در گنجه. 2 گاراژ به رخ کشیدن 6 اتومبیل با ظرفیت! واقع در 2.61 خصوصی هکتار از نخست lakeshore با 180 فوت فرمانده southerly نمایش اصلی دریاچه است.”

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر

(همه عکس ها حسن نیت ارائه میدهد از اموال listings)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>