مردم آمریکا در حال حاضر از دست داده 2020 انتخابات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمینه کارهای اداری خود را به اجرا برای انتخاب مجدد تنها چند ساعت پس از مراسم تحلیف خود در ژانویه 2017, تنظیم ریاست جمهوری ثبت, برای اولین بار از بسیاری از دستاوردهای مشکوک. برای یک مرد که لذت چاپلوسی و مبالغه از مبارزات آن باید تعجب هیچ کس که او به اتهام خروج از دروازه شروع تا به سرعت برای سال 2020 را به عنوان به خوبی. پس از همه, او در حال حاضر می خواهم صرف مقدار از دسامبر قبل از مراسم تحلیف خود در یک “متشکرم” تور نوسان متحده است که تا به حال به طور غیر منتظره ای او را پشتیبانی می کند در روز انتخابات — اوهایو و پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین و بازدید فلوریدا برای یک رالی تنها چند هفته پس از او در زمان سوگند ، در بسیار به همان شیوه که روسیه انقلابی لئون تروتسکی یک بار در آغوش “دائمی انقلاب” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوار بر یک “دائمی کمپین.”

اما دونالد بود تثبیت شده در سال 2020 و حتی قبل از او کشیده کردن ناراحت قرن در نوامبر 8, 2016. هیچ کس به نظر می رسد بیشتر شگفت زده با پیروزی که بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

به گفته مایکل ولف را در آتش و خشم و شخصی خود را وکیل مایکل کوهن حتی در شب انتخابات 2016, میلیاردر, سرمایه دار خیلی مهم نیست فکر می کنم او می خواهم برنده اولین انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد. همسرش, Melania مطمئن باشید با شوهرش که او می خواهم از دست دادن گزارش گریستم به عنوان اخبار در آمد که او در واقع می تواند به عنوان برای کاخ سفید است. قبل از پیروزی تهمت توصیف انتخابات چند بار به عنوان “تقلب” و به نظر می رسید آماده به اعلام رای نامشروع به محض نهایی بازده نورد در. حملات او می خواهم راه اندازی شد هیلاری کلینتون در طول مبارزات انتخاباتی — در سلامت او و صداقت او حساب ایمیل — بودند نه تنها طراحی شده برای وحشی حریف بلکه به تضعیف در پیشرفت فرد است که همه انتظار برای رئیس جمهور بعدی.

به عبارت دیگر تهمت بود در حال حاضر در حال آماده سازی برای رفتن پس از او در سال 2020 است. و این نبود حتی یک تعهد به اجرای دوباره برای رئیس جمهور. اگر چه او reveled در همه رسانه ها و توجه در طول مبارزات انتخاباتی 2016 او به مراتب بیشتر متمرکز بر منافع اقتصادی برای خود و گروه خود را کسب و کار خود و بالاتر از همه خود را. او می دانست که حمله به کلینتون به حال پتانسیل واقعی برای تبدیل شدن به بعد از انتخابات حرفه ای.

قبل از روز انتخابات, مثلا تهمت بود در حال حاضر در حال بررسی امکان ایجاد خود را شبکه تلویزیونی به تهیه کردن به ضد کلینتون پایه او می خواهم بسیج. بی امان stigmatizing دموکراتیک حامل استاندارد — تهدیدات قانونی عمل “قفل او را” شعارهای نکات در تاریکی توطئه — به راحتی می تواند بدل به یک “birther” جنبش به رهبری تهمت خود را. با کلینتون در کاخ سفید او می توانست ادامه داد: در نيمه حالت مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نوع از سایه رئیس جمهور, بدون همه طاقت فرسا وظایف واقعی فرمانده.

با تشکر از 77,744 رای دهندگان در سه کلید متحده در نوامبر 8, 2016, کالج انتخاباتی نه تنها پرتاب یک شاهد تهمت به کاخ سفید اما حذف او رئیس انتخاباتی رقیب. هیلاری کلینتون فعالیت های سیاسی شد به طور موثر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی در بر داشت خود را به تنهایی در حلقه بوکس خود را بسیار هویت به عنوان یک بوکسور در خطر است.

به عنوان رئیس جمهور او به زودی کشف کرد که یک ظالم و amoral اجرایی می تواند تقریبا خوب بکار بردن قدرت نامحدود در دفتر بیضی. همیشه از او استفاده می شود که قدرت به برداشت محصول سپر از هویج: سود ثروت باد آورده در هتل بین المللی قرارداد او پسر در قانون Jared کوشنر خانواده کسب و کار به صحبت می کنند از مشاوره مباحث و موضوعات دیگر برای دوستان خود. مغلوب ساختن پیشی جستن یک هویج های عاشق از راه بازگشت. اما تا کنون کینه توز او را دوست دارد چوب و حتی بیشتر. او با استفاده از این چوب به مجازات خود دشمنان واقعی یا فرضی در رسانه ها در کسب و کار و بسیاری saliently در سیاست است. خود را ناچیز حس خود نیاز به چنین دشمنان است.

حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت رشد به عنوان یک فلک زده احاطه بر همه طرف. بیش از سه سال گذشته او از دنیای سیاست به یک هدف غنی از محیط زیست است. او را مورد حمله یک رهبر بین المللی یکی پس از دیگری — هر چند نه autocrats — برای عدم نمایش کافی fealty. در خانه او را لعنتی دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان با تمرکز ویژه بر روی بلندگو نانسی پلوسی. او به شدت انتقاد کرد علیه “دولت عمیق” مخالفان در درون دولت به خصوص کسانی که با این جسارت را به صحبت صادقانه در طول استیضاح جلسات. او به طور معمول زمان در یک تجمع در می سی سی پی به besmirch شهرت کریستین Blasey فورد, زنی که متهم به دیوان عالی کشور طالب برت Kavanaugh از تجاوز جنسی. او حتی به طور منظم رفته پس از اعضای حلقه درونی خود از وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson و دادستان کل سابق جف جلسات سابق رئیس پنتاگون جیم Mattis سرزنش آنها را برای خود سیاست شکست.

کسانی که بی امان حملات را تشکیل می دهند سر و صدای محیط از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. اما یک سیگنال روشن پدید آمده است از این پس زمینه پچ پچ. پس از ارتکاب به اجرا برای یک دوره دوم او را سوار یک کمپین ترور سیاسی پس از دیگری در برابر هر گونه می تواند جانشین هیلاری کلینتون ، فقط به عنوان او زد منحصر به فرد مبارزات انتخاباتی در سال 2016 است و اداره می شود در یک شیوه ای بی سابقه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی چه خواهد بود یک از یک نوع انتخاب مجدد تلاش کنید. این هیچ عادی اولیه فصل به دنبال اجرا از آسیاب کنوانسیون حزب و انتخابات عمومی مانند هر دیگر.

تهمت نیست فقط مصمم به نابود کردن سیاست به طور معمول با آتش زا شعارهای توییتر خود پایان اجرا می شود در اطراف رسانه ها و یا خود را استبدادی حاکم ، او می خواهد برای از بین بردن سیاست خود را کامل متوقف کند.

تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده

در طول دوره 40 فصل, واقعیت های آمریکا نشان می دهد بازمانده است فیلم برداری شده است در بسیاری از مکان های مختلف و در فرمت های مختلف. هنوز قوانین اساسی باقی مانده همان. شرکت کنندگان مختلف تقسیم “قبایل” است که باید برای زنده ماندن در شرایط نامطلوب و رویارویی با چالش های فوق العاده ای. یک سری از رای در شوراهای محلی و سپس تعیین کنید که می توانید اقامت در این جزیره است. گاهی قبایل یا افراد برنده موقت مصونیت از اخراج. به عنوان اعداد خرد شدن قبایل ادغام و افراد شروع به رقابت به طور مستقیم در برابر یکدیگر است. نهایی Tribal Council تعیین برنده در میان دو یا سه نفر باقی مانده کنندگان.

چه چیزی باعث بازمانده های مختلف از معمولی بازی را نشان می دهد — و مسلما توضیح می دهد که موفقیت پایدار — این است که شرکت کنندگان برنده نیست به سادگی توسط besting دشمنان خود را در سر-به-سر جنگ به عنوان در معرض خطر و یا بت آمریکایی. در عوض آنها را به اجتناب از اخذ رای دادند این جزیره توسط همکار شرکت کنندگان است. شما برنده شوید به عبارت دیگر از طریق اجبار مذاکره و دستکاری است.

اول فصل victor, Richard Hatch “بود و نه بیشتر از لحاظ جسمی قادر به شرکت کنندگان” روانشناس ویویان Zayas یک بار توضیح داده شده. “در واقع از دوازده چالش های فردی او تنها برنده یک. ریچارد نیز بیشتر دوست داشت. او به عنوان متکبر و بیش از حد اعتماد به نفس و حتی برداشت توسط برخی به عنوان یکی از اولین برای دریافت رای دادند جزیره.” در نهایت چه ساخته شده, تخم موفق شد توانایی های خود را به شکل اتحاد است.

برای قرار دادن آن در Trumpian نظر شما برنده بازمانده بودن و بهترین در هنر معامله. در زمان این نیاز به بی رحمی, wheedling و آشکار نهفته است. آن را حس می کند کامل است که تهمت را احیای خود را راکد حرفه ای با ترجمه بازمانده به دنیای کسب و کار را نشان می دهد شاگرد. کمتر قابل پیش بینی بود شاید برنامه خود را از این استراتژی به سیاست های انتخاباتی.

2020 انتخابات شبیه هیچ چیز کمتر از یک سیاسی نسخه از بازمانده حق رای دادن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل در نظر دارد به آخرین مرد ایستاده است. برای انجام این کار او باید تدبیر به هر کس دیگری رای دادند این جزیره. با این قبیله از رقبای جمهوری خواه او را شکست داد و در سال 2016 اولیه و که دیگر مطرح سیاسی تهدید. در کنار خروج در انتخابات عمومی بود رهبر قبیله رقیب دموکرات ها هیلاری کلینتون.

در سال 2020 خواهد معادل بازمانده‘s ایمنی جایزه مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده است تصویب به دور نهایی در ماه نوامبر. او چهره بدون چالش مهم در درون حزب جمهوری خواه. در واقع نه آمریکا — آلاسکا, آریزونا, گرجستان, هاوایی, کانزاس, مینه سوتا, نوادا, کارولینای جنوبی و ویسکانسین — باید اوراق مقدماتی خود را در دسترس نباشد و متعهد خود نمایندگان به او. در باقی مانده مقدماتی او racking تا انواع نتایج که تنها رهبران توتالیتر به طور معمول لذت بردن از مانند 97 درصد از جلسه نمایندگان او دستگیر شده در آیووا 97 درصد از اولیه رای دهندگان در آرکانزاس و 86 درصد حاشیه پیروزی در نیوهمپشایر.

به عنوان befits یک سیاسی بازمانده مغلوب ساختن پیشی جستن سرآمد در جعل اتحاد است. یک بی دین و بی حرمتی او هنوز هم موفق به پیروزی بر جامعه انجیلی. با وجود او قبلا لیبرال رکورد در مسائل اجتماعی او با موفقیت به استقبال ضد سقط جنین رای دادن. پیش نویس طفره زن او را به طور موثر pandered به جانبازان و فعال-سربازان وظیفه. و هر چند او یک میلیاردر با توجه به شدت مصرف آشکار او حتی موفق به خواستگاری محروم در زنگ کمربند و جاهای دیگر. پس از گرفتن حزب جمهوری خواه در این راه او سپس پاکسازی آن از فقط در مورد هر کسی بدون سطح لازم از sycophancy به فرمانده. در سال 2016 او همچنین از مد افتاده رسمی اتحاد با ناراضی دموکرات ها و مستقل رای دهندگان. پس از آن او تلاش برای اطمینان بیشتر تاخت و تاز در حزب دموکرات با قانع کردن چند سیاستمداران مانند نیوجرسی کنگره جف ون درو به سوئیچ احزاب است. عفو خود را از فاسد دموکراتیک پل راد Blagojevich حتی ممکن است پیروزی او برخی از اضافی متقاطع آرا در ایالت ایلینوی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است البته که 2016 اتحاد او جعلی در میان دموکرات و مستقل رای دهندگان در نوسان کلید متحده تولید خواهد شد نتایج مشابه در سال 2020 است. در واقع کسانی که رای دهندگان ممکن است به کشیدن اهرم برای او دوباره حتی اگر آنها حمایت دموکرات ها در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. این نه فقط خود را به لحاظ سیاسی نادرست شخصیتی است که موفق به کسب آنها را بیش از. در طول ریاست جمهوری خود او با استفاده از قدرت از دولت به طور مستقیم منابع قابل توجه نسبت به این حوزه.

برای جبران, برای مثال, برای خسارات وارده در جنگ تجاری با چین او ارائه شده حدود 28 میلیارد دلار در مزرعه یارانه ها بیش از دو سال گذشته است. حتی با اولین قسمت از چین و آمریکا معامله تجاری در محل جمهور وعده داده است بحرانی روستایی رای دهندگان در عین حال بیشتر جزوات در این سال انتخابات. اگر چه خود را کاهش مالیات قطعا قرار دادن مقدار زیادی از پول اضافی در جیب خود حامیان ثروتمند و مرفه حومه پیدا کرده اند وجود دارد شواهدی وجود دارد که کسانی که کاهش نیز مزایای قرمز متحده بیش از آنهایی که آبی رنگ فقط به عنوان شغل رشد مورد علاقه از جمله متحده در بخشی به دلیل کمک به دولت است با توجه خاص به بخش های اقتصادی مانند نفت و زغال سنگ و صنایع شیمیایی است.

همه از این می تواند به معنای کمی اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره محبوب دموکرات در ماه نوامبر. بنابراین رئیس جمهور رفته به اوردرایو به اطمینان حاصل شود که کسانی که به نظر او قویترین رقبای بالقوه هستند رای دادند این جزیره قبل از نهایی مسابقه آغاز می شود.

پس از رفتن بایدن

جو بایدن به طور رسمی پرتاب کلاه خود را به ریاست جمهوری حلقه در آوریل 25, 2019. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراب در مورد در حال اجرا بر علیه او آغاز کرده بود بسیار زودتر. در ماه جولای سال 2018 با توجه به مبارزات انتخاباتی مشاور رئیس جمهور شد و در حال حاضر فرسایش بایدن ممکن است برنده بازگشت برخی از, white, working-class رای دهندگان در نوسان متحده, Pennsylvania. رئیس جمهور بی درنگ شروع کرد به اصرار که بایدن خواهد بود “رویای نامزد” توسل به او شایع و اغلب استراتژی موثر برای گفتن در مقابل آنچه که او واقعا فکر می کردم.

که تابستان مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی آگاه بود که در انتخابات سال 2020 سنجی او هفت امتیاز پشت سر خود را ممکن است در آینده دموکراتیک حریف. بنابراین او شروع به پس از “خواب آلودگی جو” (به عنوان او با نام مستعار او) در توییتر. او توهین بایدن سن و هوش سیاسی و رکورد اما درست کار تبر مورد نیاز واضح تر تبر.

تهمت بود به دنبال یک وکیل است که می تواند برخی از تبر برای او کار می کنند یک شکل شبیه به روی Cohn ضد کمونیست چک و چانه زدن است که با کمک ” جو مک کارتی و بعد از آن به عنوان دونالد مربی. چند نفر آرزو به بازی است که بسیار نقش از جمله مایکل کوهن که شد رئیس جمهور وکیل شخصی. اما مانند سابق دادستان کل جف جلسات در پایان او ثابت اندازه کافی وفادار به رئيس جمهور ،

رودی جولیانی پدید آمده است به عنوان آخرین در این خط از fixers. او تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و پس از آن وارد دولت او به عنوان مشاور امنیت سایبر. در مارس سال 2018 پس از FBI حمله مایکل کوهن دفتر جولیانی پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی. او بلافاصله رفت و به کار بهره برداری از گذشته خود اتصالات در اوکراین به عنوان بخشی از تلاش برای تغییر سرزنش به که کشور به روسیه را به دخالت در انتخابات آمریکا. در برخی از نقطه در پاییز 2018, hooking با دو سایه اپراتورهای لو Parnas و ایگور Fruman او شروع به بررسی بایدن پسرش شکارچی و دومی لینک کلیک کنید برای انرژی اوکراین شرکت Burisma. زمانی که ولدیمیر Zelensky شد که رئيس جمهور کشور در ماه آوریل 2019 تهمت احساس جسارت به لطف جولیانی فشار به رهبر جدید به مجلس رسیدگی به بایدن خانواده حتی اگر قبلی تلاش تولید کرده هیچ چیز نیست.

آن را فوق العاده خطرناک حرکت آینده فقط پس از مشاوره ويژه رابرت مولر را مدتها در انتظار گزارش توصیف کرده بود روسیه دخالت در انتخابات 2016 و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای سرپوش گذاشتن بر آن کرملین اتصالات. اما این که چقدر تهمت نگران او پس از آن انتظار می رود را مهمترین رقیب سیاسی در سال 2020 است. برای انتخاب مجدد, جولیانی و تهمت می دانستم که هیچ چیز غیر قانونی در واقع تا به حال به میخ که آن را به هانتر بایدن در اوکراین و فعالیت های. آنها به سادگی به حال به آسیب پدرش شهرت از طریق اشاره.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود استیضاح پرس و جو که به دنبال خود “کامل” تلفن تماس با Zelensky در جولای 25, 2019. در پایان با این حال حتی اگر خانه بررسی تبرئه بایدن و دخیل مغلوب ساختن پیشی جستن در آن دموکرات شهرت که دچار بیشتری رسید.

به عنوان پیتر Beinart نوشت: در این اطلس:

“با نگه داشتن هانتر بایدن به معاملات کسب و کار در اوکراین در اخبار آنها را به آنها را تبدیل به یک آنالوگ به هیلاری کلینتون ایمیل های از دست رفته در سال 2016 — شبه-رسوایی که تضعیف پیشرو نامزد حزب دموکرات شهرت به صداقت. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه در پاییز گذشته راه اندازی 10 میلیون دلار تبلیغات حمله رعد اسا با هدف متقاعد کردن آمریکایی ها که جو بایدن رفتار نسبت به اوکراین فاسد بود.”

بایدن ملی نظرسنجی اعداد نیست در واقع بسیار رنج می برند در طول استیضاح تحقیقات اما آگهی خود را در اوایل دولت مقدماتی را انجام داد. با شروع مبارزات انتخاباتی آگهی در آیووا رئیس جمهور به نظر می رسید مصمم به زانو بایدن در آن بسیار مقدماتی. درست است که نامزد حزب دموکرات بود خود هیچ نفع و بدون زرق و برق با بحث اجرای و معمول خود کلامی gaffes. مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی, اما کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که ساکنان آیووا و نیوهمشایر و نوادا نزدیک به رای رقابت قبیله پیشرو نامزد این جزیره قبل از بزرگ قبیله ای شورای سه شنبه. تنها یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی نگه داشته بایدن در مسابقه پرتاب او را به یک جای تعجب باز گشت فوق العاده در روز سه شنبه.

هدف قرار دادن بقیه

مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر سنتی خود استراتژی حمله برای به حداقل رساندن سایر نامزدهای دموکرات برای سال 2020 را به عنوان به خوبی. او تمسخر الیزابت وارن به عنوان “پوکاهونتاس” ساخته شده سرگرم کننده Mike Bloomberg ارتفاع و عمدا درهم پیت Buttigieg نام خانوادگی. اما نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید بیشتر نگران جایگزینی بایدن به عنوان حزب نامزد شد برنی ساندرز.

پس از همه ساندرز به برخی از نقاط قوت ساخته شده است که چنین تهمت نامزد جذاب در سال 2016. ورمونت مستقل سیاسی خارجی که می تواند معتبر فاصله خود را از نقایص از هر دو حزب عمده. او دارای یک اصیل مردمی در دستور کار است که اهداف بسیار, شرکت, چاق, گربه که در حال مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین دوستان و متحدان و حامیان. او به طور بالقوه می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان که نمی رفتن به پای صندوق های رای در سال 2016 کسانی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما نتوانسته اند به معده عملکرد خود در کاخ سفید و افراد جوان که در غیر این صورت ممکن است نه زحمت به نوبه خود در همه.

این مشخصات به عنوان مثال به خود جلب حمایت مردمی آزادیخواه podcaster جو روگان. سابق جمهوریخواه کنگره جو والش که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 قبل از به چالش کشیدن رئیس جمهور برای این حزب نامزدی در این سال در حال حاضر متعهد به رای ساندرز اگر او می شود نامزد. حتی راست دانشمند Ann Coulter یک بار سرسخت تهمت حامی اعلام کرد در سال گذشته که او می خواهم در نظر گرفتن رای گیری برای ساندرز اگر او در زمان یک موضع سخت تر در مهاجرت. “من اهمیتی نمی دهند در مورد بقیه مسائل در سوسیالیست” او گفت: PBS. “فقط: می تواند ما را در انجام کاری به صورت عادی آمریکایی ها؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود ابراز نگرانی در مورد گرفتن در Sanders. “رک و پوست کنده من ترجیح اجرا در برابر بلومبرگ از برنی ساندرز” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته. “از آنجا که ساندرز اتحاد پیروان واقعی که آیا شما آنها را دوست دارم یا نه, آیا شما با آنها به توافق برسند یا نه — من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن را وحشتناک آنچه که او می گوید: — اما او به دنبال.”

تعداد قابل توجهی از کسانی که پیروان در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا روشن احزاب به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. اگر آنها به بازگشت به ساندرز در سال 2020 — و اگر دموکرات ها که رای برای کلینتون به طور کلی خود را حفظ حزب وفاداری — ورمونت مستقل می تواند برنده شدن در آن سه متحده و احتمالا انتخابات در ماه نوامبر.

البته در خود هیچ گونه نگرانی در مورد Sanders, مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی می تواند با استفاده از ساده نسخه از روانشناسی معکوس. رئیس جمهور می تواند تظاهر به ترس از ساندرز زمانی که او واقعا می خواهد به اجرا در برابر خود اعلام کرد “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” بعدی قرار می گیرند. با استناد به حزب جمهوریخواه منابع مثلا نیویورک تایمز به این نتیجه رسیدند در ماه ژانویه که “رئیس جمهور تهمت مشاوران دیدن سناتور برنی ساندرز به عنوان ایده آل خود را دموکراتیک حریف در ماه نوامبر شده اند و انجام آنچه آنها می توانند به بالا بردن مشخصات خود و تقویت شانس خود را از برنده شدن در آیووا قفقاز.” این مشاوران به خوبی آگاه است که با توجه به نوامبر نظرسنجی توسط NPR/PBS و یک NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی در ماه مارس گذشته تنها 20%-25% از آمریکایی ها مشتاق در مورد یک “سوسیالیست” نامزد شده است. به این دلایل تهمت خواست کارولینای جنوبی خواهان به عبور از راهرو به پشت ساندرز در مقدماتی حزب دموکرات به منظور تعطیل بایدن یک بار و برای همه است.

به آن بازی امن و رئیس جمهور نیز آغاز شده است به تمرکز بخش قابل توجهی از خشم در Sanders. او در حال حاضر نصب شده شدید حملات در رویکرد خود را به مراقبت های بهداشتی اصلاحات مخالفت خود را با ترور از سر انقلابی ایران, نگهبانان خود قرار نفاق به عنوان یک “ثروتمند سوخت فسیلی-guzzling میلیونر” و مهمتر از همه که سوسیالیسم خود را. این فقط یک طعم و مزه از آنچه آمده است. با توجه به کسی که تو را دیدم مخالفت تحقیق خواهان وارد شده بر ساندرز در سال 2016 آن را “آنقدر عظیم آن را به حال برای حمل و نقل در یک سبد خرید.”

و این که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ضربات تمام این مواد از طریق نسبت دروغ آشکار و ارائه اطلاعات نادرست.

و برنده است…

در پایان ماه اوت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر به حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون در شارلوت کارولینای شمالی با برخی از مزایای او را چهار سال پیش.

در سال 2016 هیلاری کلینتون را مطرح کرده و تقریبا دو برابر به عنوان مقدار پول به عنوان او. این بار رئیس جمهور در حال حاضر جمع آوری بیش از 100 میلیون دلار. (باراک اوباما تا به حال $82 میلیون نفر در این مرحله در سال 2012.) یک جنگ قفسه سینه مانند است که پشتیبانی از یک زمین بزرگ عملیات مشتاق به تلنگر برخی از آبی متحده مانند مینه سوتا, New Hampshire, نوادا, و حتی, New Mexico. مغلوب ساختن پیشی جستن است اقتدار تصدی به علاوه شهرت برای شکست ناپذیری شده است که پیشرفته توسط خود بازمانده هر دو Mueller تحقیق و تفحص و استیضاح توسط مجلس. به عنوان طولانی به عنوان یک بیماری همه گیر کوروناویروس نیست واقعا تعطیل اقتصاد جهانی او را ادامه خواهد داد به ادعای گمراه کننده است که نرخ بیکاری پایین و ارقام و متوسط رشد شخصی خود را به دست آوردهای.

در حالت عادی سیاسی, مسابقه, مغلوب ساختن پیشی جستن را برای مقابله با قایق های منفی از جمله نسبی محبوبیت خود بسیاری از شکست سیاست های خود را embarrassments در صحنه جهانی و البته کاهش بودجه دولت ساخته شده است که در بودجه برای آماده شدن برای یک ممکن است همه گیر. انتخابات سال 2020 این است چیزی جز عادی سیاسی در مسابقه. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشغول بازی سیستم فوکوس عملا تمام تلاش خود را در کالج انتخاباتی نوسان متحده در حالی که جمهوری خواهان خود را انجام damnedest به پاکسازی رای دهندگان رول سرکوب مردم در انتخابات و نادیده گرفتن هشدارها از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده از آمدن در انتخابات روسیه دخالت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سخت در محل کار, رقص برهنه کردن سیاست از محتوای آن دراز مدت روند که برای او هر چیزی اما تنها مقصر است. هنوز هم بیش از هر نامزد دیگر در حافظه او را آب پز, انتخابات را به, شاشیدن, مسابقات و درگیری شخصیت. علاوه بر این بدون توقف مجموعه از دروغ است کاملا اشتباه رای دهندگان در مورد آنچه که دولت او است و انجام نشده. در این روند او را delegitimized رسانه های جریان اصلی قرار داده شده خود را بالاتر از قانون و کاهش سیاست آمریکا به یک محک وفاداری.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است ممکن است برای پیش بینی برنده 2020 انتخابات اما بازنده در حال حاضر روشن است: آمریکا ، مغلوب ساختن پیشی جستن به دستکاری در راه قابل توجه نرمال give-and-take, سازش و مذاکره پس در قلب روزمره سیاست است. او معتقد است تنها در قدرت بیشتری برهنه بهتر است. او چندی پیش به روی نخبگان ، در حال حاضر او نمی خواهید را به هر گونه شانس در vagaries از انتخاب محبوب یا نه.

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او در حال حاضر صاحب این جزیره که او در حال حاضر بازمانده-in-chief. برای حفظ این توهم او هر چیزی را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که او هرگز رای دادند این جزیره مطمئنا چیزی فراتر از کنترل خود را مانند واقعی دموکراسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>