بهترین کنسرت ما تا به حال دیدم

با میله, باشگاه تئاتر و عرصه های تعطیل بیشتر از هر کسی آماده به اعتراف در حال حاضر زندگی می کنند, موسیقی نامحدود وقفه.

بنابراین با جدید نشان می دهد برای لذت بردن از و یا بررسی کارکنان ما تصمیم به خرد و متلاشی شدن آن در حافظه جمعی و به اشتراک گذاری برخی از مورد علاقه ما موسیقی زنده تجارب در تمام دوران است. امیدوارم که این کمک می کند تا شما را از طریق زمان فرفره خشکسالی است.

صالح برادران
Filene مرکز گرگ دام ویرجینیا
1991


زمانی که من 12 سال من رفتم برای دیدن صالح برادران. من قرار نیست به وجود است; بلیط کنسرت بودند 40th anniversary هدیه ای از پدر بزرگ من به مادر بزرگ من. اما درست قبل از تاریخ بزرگ من دیک در یک ماشین خراب که در سمت چپ او گذاشته تا با پای شکسته و مچ دست پس من پدر بزرگ من در زمان به جای. من فکر کردم من که قرار بود به مردمی’ کنسرت کور اما من به زودی متوجه شدم که من بسیار آشنا با Righteous Brothers’ فروشگاه. من می دانستم که “از دست داده اید که عشق “احساس” با تشکر از ربکا هاو در , به سلامتی, “Unchained Melody” از (فوق العاده افتضاح!) صحنه های جنسی در روحو Bill Medley به انفرادی ضربه “(من) از زندگی من” بود از رقص کثیف. پدر بزرگ من بود و خوشحال و خوشحال هر بار که من به رسمیت شناخته شده دیگر, آهنگ, و ما تا به حال زمان زیادی خندیدن یک گروه از زنان رقص پشت سر ما. هنگامی که ما به خانه مادر بزرگ به ما اطلاع داد که ما فراموش کرده بود به دست او از تلویزیون از راه دور به طوری که او تا به حال صرف شب خود را مشاهده و به طور کامل لذت بردن از!—بورلی هیلز 90210 و Melrose Place.جسیکا Armbruster

جایگزین
شورش متحرک
2013

آن می توانست کل یک فاجعه است. تحت بهترین شرایط مراسم نشان می دهد که تمایل به تولید نتایج مخلوط و خود تخریب, booze-guzzling ابد smirking تعویض به حال به شدت غیر قابل پیش بینی زندگی می کنند نشان می دهد در طول اولیه خود را 1979-91 اجرا شود. اما در این پست downpour در تاریکی کامل شب پاییز به مینیاپولیس راک افسانه تبدیل شیکاگو هومبولت پارک را به یک شادی ماشین زمان conjuring همه چیز ساخته شده است که آنها را به زندگی است. لحظه ای پل Westerberg و تامی Stinson یورش برده و بر روی صحنه با “Takin’ سوار” یک لبخند بود گچ بری به صورت من. طول باند برای اولین بار در ایالات متحده فرفره در 22 سال اوج دوران بازدید (“Androgynous,” “حرامزاده های جوان” “الکس چیلتون”) منفجر شد و با شور و نشاط و شدت; Westerberg را برق زده, بازیگوش, جذابیت بود و همیشه حاضر. (“Fuck ساعت!,” او گفت: حول دیجیتال تنظیم-تایمر در سراسر مرحله.”من یک دست یک کسب و کار موسیقی حرفه ای است.”). من بیش از حد جوان را دیده اند, خود, تعویض, اما من هنوز هم گرامی این فرصت را به آنها را شاهد محور سحر و جادو را از آن آهنگ هفت سال پیش. سرخوشی CTA اتوبوس و برگشت به هتل تشک متعصب بشاش باید به شانه شد و شواهد به اندازه کافی است که ما شاهد چیزی خاص.—جی Boller

مرگ مدتها
خیابان اول
2015

چند دقیقه قبل از مرگ مدتها’ MC سوار/Stefan برنت و ژاک تپه ducked پیراهن خود را به خیابان اول عضو و پرتاب کفش بر روی خالی Mainroom مرحله—حتی بدون باز کردن اعمال جمعیت اعتیاد به مواد مخدره سطح آغاز شده و در 19/10. یک دایره گودال فرا گرفته طبقه در حالی که این دو خمرهای شکل از یک آهنگ به طور مستقیم به آینده. آنها نمی soundcheck پس از آن بود که اساسا یک زیرزمین با 2000 نفر و بهتر آمپر.

سوار شدن—نرم و صاف کردن و لباس پوشیدن و تنها در شلوار—شبیه یک اخوندک دعا بتونه کاری ما برای فداکاری با رعد و برق میله های آرنج. (من می خواهم برای جستجو عکس برای اثبات این به دوستان و کشف او می خواهم بوت و کرک a CP عکاس لنز.) در فراق گروه barked فقط یک کلمه: “ممنون.”

پیشکسوت باشگاه گفت: این بدترین نمایش آنها می خواهم دیده می شود در سال است. من باقی می ماند وحشت زده به این روز است.سارا Brumble

همراه با بارش برف
جهان شکسته متحرک
2016

محبت ~*, ایمو, احیای~* به معنی هزینه های خود را در حومه جوانان نگرانی بیش از بسیاری از گروههای موسیقی که شکست تا بعد از دقیقا یک تمام طول و حومه جوانان به معنی شما رو به دیدن برخی از این گروهها فقط یک بار (در صورتی که). اما اگر شما قادر به حفظ خود احساس وحشت و نگرانی و حماقت از طریق بزرگسالی ممکن است شما باید این فرصت را به درایو 12 ساعت برای این مراسم از یک گروه است که ثبت شده است مانند 17 کل آهنگ ها.

چنین موردی برای من و دوستم کایل در سال 2016 زمانی که ما سفر از سامرویل ماساچوست به پیتسبورگ برای جهان شکسته متحرک. آخر هفته افتخار واقعا تاریخی sadboi صف: TWIABP به آن است. بیش از آن را دارند. Rozwell بچه Pinegrove Prince پدر و کفتار. اما ما در این سفر به صورت برف می آید—این twinkly غرور بیشتر فیلادلفیا—که reuniting به تیتر این جشنواره است.

شما می توانید حدس بزنید که چگونه همه چیز از آنجا رفت. من خندید و من گریه کردم عرق بیش از همه دوستان من. من یک عکس در این مجموعه وجود دارد اما شواهد از من به دنبال dumb به عنوان جهنم با “برف می آید 7:16” فوم انگشت پس از آن. قبل از آخر هفته بود و ما می خواهم به خرید بلیط خود را نهایی نهایی مراسم در بهبهان Lehigh Valley.

سلام حداقل این است که درایو تنها بود… نه ساعت?امیلی کسل

PJ Harvey
تیاو در آکادمی شهر نیویورک
1993

من دیده ام بسیاری از موسیقی زنده چون 1) من پیر هستم و 2) این کار من است. اما برای تمام ساعت من صرف تماشای نوازندگان روی صحنه من رو نسبتا چند لاف زدن لحظات—شما می دانید هفتمose نگاه اجمالی نادرs از یک هنرمند در نخست خود را که شما را به خداوند over جوانتر و کمتر خوش شانس. من پولی هاروی با سه نفر فقط پس از آزادی از شر من, هر چند زمانی که او یک گیتاریست مثل هیچ کدام دیگر در سنگ یک منحصر به فرد هنرمند در یکbsolute کنترل از ابزار. کمی من می دانم که این سه نفر خواهد بود کوتاه: دفعه بعد من گرفتار هارویفقط دو سال بعد در سیاتل او در یک لباس قرمز sinuously نورد, رقص همراه را برای شما به ارمغان بیاورد عشق من بدون گیتار در چشم. یکnd او مغناطیسی و سپس بیش از حد به عنوان او را چندین بار من او را دیده ام پس از, پس از آن می تواند غیر منصفانه است که می گویند که او در اوایل از روی لئامت دادن به عنوان یک رهبر گروه راک بود که او در اوج بود. اما در آن لحظه او هرگز تکراری و من به لاف زدن.

اوه برخی از بچه ها به نام “Radiohead” نیز انجام شده است که در شب.کیت هریس

Robyn
کاخ تئاتر
2019

طولانی وجود دارد روبان از پارچه شفاف آبشاری در سراسر مرحله یک مجسمه دست و ناهمواری روشنایی. گروه لباس های سفید یا نقره ای و ابزار بودند یا روشن و یا سفید است. این تصاویری مربوط به اینده, رویایی و من تنها می تواند توصیف به عنوان: مطلق پرنیان.

من در حالی که صرف بافی از طریق بسته بندی جمعیت برای پیدا کردن بهترین. جمعیت بود و پر از زرق و برق چادری بیست-یه چیزی و زبر و خشن مردان ریشو. (“وجود دارد یک تن از خرس در اینجا شما می خواهم آن را دوست دارم” من پیامک دوست من.) Robyn انجام جهنم را نشان می دهد: باور نکردنی خواننده, تغییر لباس و سرسبز ، آن نگاه مانند او واقعا عاشق نشان می دهد تا آنجا که ما انجام دادیم.

من تعجب که چگونه بسیاری از بار من راديال را “دوست دختر خود را” عجیب و غریب در رقص احزاب در طول سال. من احساسی متوجه می شوند که او به ما داده موسیقی است که به آسیب پذیر و پر انرژی از ’90s. شما می توانید گریه یا رقص به موسیقی و من یک مقدار زیادی از هر دو آن شب. در وسط این سرخوشی مدینه فاضله کسی یک آبجو پایین بازوی من. من از ذهن نیست.شلبی Lano

تیاو Fugees
خیابان اول

1996

یکی از بهترین نشان می دهد که من تا به حال دیدم هم بود که به من آموخت احترام به خطرات ناشی از جمعیت. آن را یک شب سرد زمستان و Fugees در ارتفاع از بازی خود را منتشر داشتننمره در اوایل آن سال بودند headlining اول خیابان. باز شد ریشه و آتلانتا گروه هیپ هاپ Goodie Mob شامل Cee-Lo Green. همه این افراد بسیار سرد در زمان. (این بود که قبل از… بسیاری از چیزها است.)

له بشریت آغاز شد و در خارج از این باشگاه وجود دارد هیچ مودب خطوط در اطراف هر گوشه ای به عنوان تبدیل شده معمولی اما یک اسکرام بسیار هیجان زده طرفداران mobbing منطقه در مقابل درب. به عنوان یک فرد باید مقدار زیادی از شکایات در مورد کنسرت رفتن و بالا یکی تنفس بیات هوا در اطراف بسیاری از افراد شانه ارتفاع. (من سعی می کنم حتی به فکر پایمال شرایط است.) در این بسته بندی جرم من احساس کمی بیمار است و در حال حاضر بیش از حد گرم.

در داخل باشگاه بهتر بود در ابتدا وجود دارد یک اتاق کوچک را به حرکت در اطراف. Goodie Mob بازی پر انرژی برای درگیر کردن مخاطبان; شب کلی پرنیان بسیار time-of-your-life. مدتی پس از ریشه در زمان مرحله (با ابزار!), من در نزدیکی پشت در اتاق هنوز هم با پوشیدن سنگین پشم کت حرکت دورتر از این مرحله در جستجوی هوای تازه. یک لحظه من و گفت: “من فکر می کنم من نیاز به نشستن” را به عنوان چشم انداز کردم و تونل-y بعدی من بر روی نیمکت در ورود puking در طبقه. (من می خواهم بگویم در دفاع من است که من تا به حال تنها یکی از نوشیدنی, اما, افشای کامل آن را سفت رم و کک با معده خالی). تاریخ من بود کمی freaked در مورد غش و آماده به من اما من تا به حال دیده Fugees نشده است. پس از یک استراحت کوتاه و یک لیوان آب من قادر به ایستادن و سپس زنده شد به طور کامل توسط چند ترد زمستان دقیقه خارج از منزل.

این headliners فرمان اتاق توجه با بازدید اخیر خود اما زیاده روی در برخی از اهل تفریح و بازی لحظات بیش از حد. شنوایی قوی نورانی صدای خانم لارین هیل زندگی می کنند و در فرد فقط به عنوان موثر و تحول آفرین به عنوان من می خواهم امیدوار (و بعد از آن ثابت کرد همان در انفرادی اول خیابان گیگابایت). و در حالی که برخی از نر هنرمندان روی صحنه است که شب را در سال های پس از تبدیل شدن به dorks و/یا نازل شده به عنوان تشکرها های غیر قابل انکار سرد از خانم هیل untarnished باقی می ماند.Bridgette Reinsmoen

Pearl Jam
دانشگاه تیم اول دانشگاه یا دانشکده تئاتر میلواکی
1992

این در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک رایگان فرفره در مارکیوت این اتحادیه دانشجویی. سپس ده در زمان خاموش و رشد وزوز مهاجرت نشان می دهد به تیم اول دانشگاه یا دانشکده تئاتر به جای چند صد نفر از طرفداران.

Pearl Jam پاره از طریق نه آهنگ از اولین خود را از جمله نهفته بازکن “اقیانوس” تنها زمان من آنها را در آن بازی در 20+ بار من آنها را پس از. آنها همچنین پاره پاره به دو انفجاری آهنگ های جدید “دولت عشق و اعتماد” و “دسته سه تایی” اثبات آنها بیشتر به ما ارائه می دهیم در آینده است.

PJ پرداخت محرک مراسم تجلیل از تأثیرات خود را پوشش نیل یانگ “تاب در جهان آزاد” و بسته شدن با بیتلز “من یک احساس” با Smashing Pumpkins درامر جیمی چمبرلین و Eddie Vedder برادر کوچکتر پیوستن به در سرگرم کننده است. نشان می دهد احساس جمعی جشن و همچنین به عنوان یک زمین لرزه تغییر در جهت موسیقی مدرن بود و می زنیم.

برای اولین بار در زندگی نوجوان شنیدم آهنگ ها که صحبت می کرد به آنچه که من از طریق رفتن در آن لحظه که از کسی از نسل من. تمام احساس وحشت و نگرانی و اضطراب و تعجب من احساس دستگیر شد که در طول پویا مجموعه ای ترک من مادام العمر عاشق قدرت از موسیقی زنده و همچنین Pearl Jam.اریک تامپسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>