بهترین شهرهای دوقلو (در بدترین زمان)

این ما هستیم یک بار دیگر تاکید کرد از کوره در رفته و دست پاچه اما برای یک whoooole مجموعه ای دیگر از دلایل است. همه گیر! سقوط اقتصادی! کاغذ توالت کمبود! ما سالانه بهترین موضوع است البته قرار داده شده است در خود نگه دارد. (نه مقدار زیادی از حس نوشتن در مورد رستوران های مردم نمی توانید سعی کنید و موزه مردم نمی توانند بازدید و ورزشکاران مردم را می کنند.)

اما پس از آن ما تا به حال فکر. چرا… نمی تواند ما را از موضوع ؟ مطمئن شوید که ما به سختی در سمت چپ خانه ما در سه هفته. بله همه چیز احساس عجیبی, crushingly, جبران ناشدنی بد است. هنوز هم وجود دارد… خوب… مسائل وجود دارد ، درست است ؟ هنگامی که آخرین بار بود کسی افتخار فروتن می توانید درب بازکن?

[آه عمیق]

من نمی دانم ،

ما در حال تلاش برای نگه داشتن آن نور در اینجا فریاد از زوم زمینه و لوبیا اما لعنتی این برخی بسیار تلخ بار. ایمن ماندن, ماندن شش فوت از هم جدا و تمرکز بر مسطح که دنگ منحنی. شستن دست های خود را. با تشکر از بهداشت و درمان کارگر یا کارمند فروشگاه مواد غذایی.

Getty Images

گتی ایماژ

ما احتمالا از این طریق دریافت کنید و ما شما را در طرف دیگر. تا آن زمان در اینجا بهترین شهرهای دوقلو در مطلق بدترین زمان.

بهترین مکان برای لذت بردن از Takeout

ماشین خود را

یک بار پس از یک زمان این پیشنهاد را شروع کرده اند با محکم پتو پیک نیک—یک ورق اگر سخت-فشرده—گسترش با مراقبت در یک گیاهی گستره در یک پارک با یک دلپذیر است. در حالت ایده آل یک شریک خواهد بود همراه برای لذت کسی که دوست دارد با تکان دادن دیوانه وار در گذر Segway تورهای. در حالت عادی ما به سادگی راضی به عنوان پانچ است که بسیاری از takeout گزینه های وجود دارد برای ما ناهار خوری لذت. بهترین مکان برای لذت بردن از حمل و نقل خود? که آسان است. تنها احمق ها هستند و برای نفوذ در طول یک بیماری همه گیر و ‘gramming دهکدهای از دست داد تعداد زیادی از درخشش خود را بنابراین ما توصیه می کنیم با بهره گیری از این فضل را به طور مستقیم از جعبه در ماشین خود را در حالی که آن را هنوز هم لوله کشی, تازه پارک شده (حداکثر) 100 متری از نقطه بازیابی. فراموش نکنید که برای گرفتن راه طولانی خانه به درک مناظر از ایمنی خود را حباب.

بهترین زمان برای مسواک زدن دندان های خود را

12:45 p. m.

وجود ندارد و مردم دیگر شما در واقع می توانید ریز لحن برنامه بهداشت خود را. صبح گیج کننده و ناهار نیست که به دور از صبحانه. پس چرا باید دندان های خود را تمیز فقط برای کوچک که پنجره ؟ ساحل با آخرین شب دوده تا پس از ناهار و تازه, دهان خواهد شد و پاداش خود را از بلافاصله بعد از ناهار تا شام. زمان بندی همه چیز است در اینجا: به عنوان به زودی به عنوان ساندویچ پایین است رم مسواک را در دهان خود و مالش دادن. این واقعا کهکشان-مغز رویکرد به دندانپزشکی هر چند لازم به ذکر است ادا نشده و هرگز تایید طرح ما.

بهترین ظروف آشپزخانه

می توانید درب بازکن

تقریبا هیچ کارهای روزانه می تواند بدون کمک از یک گلدان قهوه. با این حال! پس از تحقیقات بیشتر این عنصر جدایی ناپذیر از مدرن وجود انسان است که اغلب در زمینه “لوازم آشپزخانه های کوچک” و بنابراین باید زده از در نظر گرفتن. هر چند ما قدردانی درخواست تجدید نظر بی انتها و تطبیق پذیری از قاشق چوبی کمی در مقایسه با کلاچ عملکرد سعی کردم-و-آزمایش می بازکن… به ویژه در دوران کنونی ما سناریو که در آن ما hunkered به نیمه-مخمل خواب دار پناهگاه (هر چند ما سعی کنید به فکر می کنم از آن را مانند آن). علاوه بر این بدون بازکن می تواند با بهره گیری از زیر خواهد بود نزدیک نزد غیر ممکن است.

بهترین کنسرو خوب

لوبیا

این روزها snagging که آخرین آلومینیوم می تواند از یک برداشت-بیش از مواد غذایی قفسه احساس می کند مانند وارث 15 اونس نقره خالص. چند مورد تحقق هر سه از جو پرا مورد نیاز برای خرید—”من باید غذا بخورید این ؟ من خوردن این ؟ آیا من می توانم استطاعت این غذا؟”—مانند فروتن باقلا. نخود? برای اطمینان حاصل کنید. لوبیا سیاه و سفید? آره. لوبیا پخته? اگر ما باید. استدلال می کنند با ما همه شما می خواهید در اینجا, اما آنچه به عنوان جهانی مقرون به صرفه دائمی hoardable قفسه پایدار و کاملا لذت بخش می مانند و بعد می توانید پس می توانید پس از می توانید از لوبیا? JP می داند چه خبر است.

بهترین روش برای جلوگیری از پرداخت اجاره

لغو مالکیت خصوصی

itemprop

شاید این حملات شما به عنوان یک کمی شدید و قطعا شما باید سعی کنید روش های جایگزین ، تماس بگیرید و ببینید اگر شما مالک یک فرد معقول و منطقی (یا نهاد) که به شما پذیرش کمی و یا بدون اجاره. اگر نه, شما می توانید سایه: فراموش نکنید که به ثبت نام خود را چک کنید, تغییر شماره تلفن خود را پنهان در گنجه هنگامی که وجود دارد یک دست کشیدن در درب. نهایی به عنوان یک اندازه گیری موسسه دموکراتیک شکل دولت و ببینید اگر یک بازار مبتنی بر اقتصاد خواهد شد به طور مداوم ایجاد یک سطح از رفاه است که اجازه می دهد تا شهروندان خود را از دسترسی به غذا و سرپناه و بهداشت و درمان. شما سعی کردم همه که در حال حاضر ؟ خوب, من حدس می زنم هیچ جایگزین. کامل کمونیسم است.

بهترین اتاق

حمام

آشپزخانه است و قطعا داشتن یک لحظه با تشکر غذایی آن, آتش, سطل زباله می تواند و آبجو. زیرزمین با وجود آن دلتنگ شهرت نیز نادیده جایزه برای کسانی که ارزش نهادن به حریم خصوصی در چنین منزوی بار. هر دو با این وجود در مقایسه با رنگ پریده به تاریکی-اسب مدعی از اهلی “سعادت.” برای کسانی از ما به اندازه کافی خوش شانس به یک سقف بالای سر ما اتاق که در آن ما می توانید با حک کردن فقط کمی لعنتی حریم خصوصی برای تماشا به خاطر این است که یک با یک پرسلن تاج و تخت. بله حمام آب داغ ارائه تحریک مهلت یک درب که بسته و قفل و همراه با بسیار خود را انگ اجتماعی است که جلوگیری از (و یا تاخیر) هر کسی از درخواست آنچه که دقیقا شما در حال انجام در آن وجود دارد. به علاوه در تنگنا وان را می توان به عنوان یک نقطه برای یک چرت زدن.

بهترین راه برای توجیه داشتن یک آبجو در 4 p. m.

فرماندار گفت: الکل ضروری است

شما آن را بدانید ما آن را می دانم و در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفته است که: مشروب! فروشگاه! هستند! ضروری! ماشین منگنه و مشروب بیش از حد! خیلی سریع تو را دریافت کنید به Zipp یا بالا یا جنوب Lyndale سبز و پر کردن تنه. انتخاب کردن برای منظقه crowler وانت در BlackStack و یا بد آب و هوا. نمی خواهید به ترک خانه ؟ شما هم اکنون می توانید تحویل از فروشگاه ها مشروب مانند هنری و پسر در غرب و یا از کارخانه های لبنی مانند باوهاوس و یا در حال سقوط چاقو و یا HeadFlyer. آن را به نام حمایت از کسب و کارهای کوچک مردمی. ما به شما یک نوشیدنی در اواخر بعد از ظهر آبجو به آن است.

بهترین مواد غذایی برای خوردن به طور مستقیم از یخچال

itemprop

فقط یک کوچک قاشق از بستنی

فقط یک قاشق مربا خوری ، فقط یکی. کوچک یک کمی. شما چیزهای خوب خود را نیاز بدن مانند کلسیم و شاید آه میوه یا چیزی ؟ آن را می خواهم می خواهم مصرف دارو مناسب است ؟ و اگر شما در زمان یک قاشق مربا خوری در هر زمان شما به آشپزخانه رفت? پس از همه, چگونه اغلب شما را به آشپزخانه ؟ و دوباره ما در حال صحبت کردن کوچک قاشق مربا خوری مناسب است ؟ آنچه که می تواند صدمه دیده است ؟ و اگر چه شاید شما شروع به گرفتن یک زن و شوهر فوق العاده سفر به آشپزخانه ؟ آیا شما هر گونه خطر است. و سپس دو قاشق در یک زمان? گاهی اوقات? به عنوان یک درمان ؟ فقط تا زمانی که آنها کوچک هستند.

بهترین الگوی رفتاری

ترک یکی از آخرین

Minnesotans حتی نمی تواند ذخیره کردن حق ریشه دوانده ترس ما به دنبال حریص است. معمولا امتناع از گرفتن آخرین چیزی است که مرتبط با مواد غذایی است. تصویر آخرین حلقه ای در اتاق استراحت و گرفتن نصف کاهش دهد و سپس چهارم و سپس هشتم, و به همین ترتیب تا بینهایت کوچک ذره حلقه ای گرد و غبار به معنای واقعی کلمه تبخیر می شود. معلوم است ما حتی انجام است که در یک بیماری همه گیر. به عنوان وحشت عادات خرید مجموعه در عکس منتشر حاضر از انفرادی آیتم های سمت چپ unbought: یک پرتقال ماندارین, یک کارتن تخم مرغ تنهاست خیار یک بسته کاغذ توالت در یک مورد خریداران چپ یک سیب زمینی. یک سیب زمینی! ترک یک سیب زمینی است که در مورد به عنوان مفید به عنوان در نظر گرفتن یک صفحه اصلی است که می گویند نه در همه — مگر اینکه شما به خنده در خود فرهنگ را به خوبی معنی پوچ. ما نیز ممکن است.

بهترین ضروری سفر به خارج از خانه

چیدن تا اضطراب خود را Meds

در اینجا یک معمای بسیاری از ما خواهد شد در هفته های آینده: شما نیاز به انتخاب کنید تا خود را برسانند اما به منظور انجام این کار شما نیاز به انجام همه چیز است که باعث اضطراب خود را مانند خروج از خانه خود را سوار یک اتوبوس و قرار دادن خود در معرض خطر قرار گرفتن در معرض. اما اگر هر چیزی ضروری است در این دوران هرج و مرج آن را به اقامت در بالا از سلامت روان خود را. پس می دانید که صرف نظر از آنچه شما در زندگی با—دوقطبی و افسردگی و اضطراب به طور کلی اختلال اسکیزوفرنی—شما تنها نیستید و سفر خود را به داروخانه ها به عنوان مهم به عنوان یک اجرا به فروشگاه مواد غذایی. ما می توانید از طریق این, اما ما باید برای مراقبت از خودمان ،

itemprop

بهترین یادآوری بصری از آنچه که 6 ft. به نظر می رسد مانند

یکی جثه Berríos

نه نیمی از جثه Berríos نه دو جثه Berríoses: دقیقا یکی جثه Berríos. دوقلوها مینه سوتا’ ace مخفف 6-پا-صاف معنی تصور او دروغ گفتن به صورت افقی کامل نقطه مرجع برای انسانی خود فاصله. در حال حاضر به طور معمول شما ببینید Berríos ایستاده بلند در بالای تپه کوزه بنابراین برای حداکثر اثر شما می خواهید به کامپیوتر خود را تبدیل وری در حالی که تماشای برجسته کردن کلیپ ها در یوتیوب. شروع با 25 سال righty شلاق 11 Ks برابر Marlins ژوئیه گذشته. آن را فقط ممکن است زندگی شما را نجات دهد.

بهترین آشفته مکانیسم مقابله

ارسال سگ خود را به پرواز

این یک دشوار است. آیا ما افتخار که کنده کاری هنر در Oreo شکر و تخم مرغ? مردم با پوشیدن لباس عروسی خود را به صبحانه ؟ ورزشی رویایی که اختراع Swiffer-Roomba پیچش یا حلقه زنی? همه رقیب قوی اما ما باید آن را برای خانواده قرار داده است که به اندازه کافی بالن هلیوم در سگ خود را برای بلند کردن آن را به هوا خواهم اشاره کرد هوانورد… [گوگل “اشاره کرد aeronauts”] استنلی اسپنسر. واقعا unhinged واقعا هرج و مرج و کمی علمی. شما را دوست دارم به آن را ببینید.

بهترین Pivot

مشروب ساخت ضد عفونی کننده دست

itemprop

به عنوان توسط بسیاری از کوکتل tomes وجود دارد مشروب فوق العاده همه کاره است. معلوم مشروب بیش از حد به عنوان بسیاری از آنها اضافه شده ضد عفونی کننده دست به لیستی از چیزهایی که آنها را تولید کند. “در واقع ما باید همه چیز را در اینجا: تجهیزات بسته بندی مایعات جایگزین الکل” Norseman رسومات اسکات اروین گفت CP. “ما خواستار آغاز شده در اطراف برای دیدن اگر مردم به آن نیاز—صدها نفر از مردم بود و ما شده ایم پر کردن بطری های زمان” است. به عنوان نیاز برای تامین رشد می کند مهم محلی مشروب میرود و برای کمک به. Tattersall Du Nord و برادر Justus همکاری به صورت تمام دست یک سازمان است که کمک می کند تا ضد عفونی کننده به بیمارستان و پناهگاه و دیگر کسب و کار — و Vikre در دولوت و دریک آلی ارواح نیز روشن به ضد عفونی کننده.

بهترین راه برای القاء وحشت مارپیچی

یک حرکت از طریق توییتر

این را بررسی کنید: این برنامه در سمت راست وجود دارد بر روی تلفن خود را در کنار دکمه است که نقش موسیقی و یک است که به شما می گوید که چه آب و هوا مانند در و آن شامل یک تغذیه بی پایان از همه بدترین اطلاعات ممکن است وجود دارد. این اجازه می دهد تا شما را به دیدن هزاران طول می کشد در همه چیز از دروغ به رئیس جمهور گفت: امروز به آخرین نرخ بیکاری اعداد به زمان coronavirus مرگ بالغ. و حتی آن را فراهم می کند سازمان ملل متحد-واقعیت-بررسی “اخبار” از سراسر جهان است. اما هی مردم شده اند به tweeting برخی از خیلی خوب COVID-19 الگوهای رفتاری به تازگی.

بهترین راه برای توجیه داشتن یک آبجو در ساعت 2 بعد از ظهر

به طور تصادفی باز توییتر

جلوگیری از انجام این کار!

بهترین کاغذ توالت جایگزین

itemprop

قیمت محصولات

به قول CP منتقد فیلم, تمیز کردن کون, مدافع, و عینی صحیح فرد تونی Libera: “اگر من سگ با نمک در کف من نه فقط پاک کردن آن را با یک حوله کاغذی و سپس در مورد روز من به عنوان اگر آن را تمیز می کند.” دریافت بیش از خودتان و امریکا! می شود قانون. و TP راهرو هدف ممکن است نازا برای هفته, اما شما می دانید چه چیزی نیست ؟ Tushy. نقطه. Com.

بهترین دلیل برای خود را با قلم مو

زوم جلسه

وقتی که همه ممنوع است و از تقریبا تمام فضاهای عمومی بسیار وجود دارد دلیلی برای قرار دادن تلاش به دنبال ارائه اجازه دهید به تنهایی جلا. بنابراین بسیاری از ما احتمالا اجازه نظافت اسلاید ، گربه خود را/کودکان/زندگی می کنند و پسر, در حال حاضر دیده می شود شما در یک no-frills دولت است. رئیس خود و همکاران با این حال احتمالا نیست و احتمالا نمی خواهید به. بنابراین با کف دست زدن در برخی از ریمل مژه و ابرو قرار داده و در یک سینه بند خود را درهم مستی و مسواک کردن لانه. بعد 40 دقیقه شما می توانید استفاده کنید که “نوار در آتش” افت, اما شما هنوز هم باید “این خوب است” ،

بهترین ریخت و پاش

فانتزی محلی دانه های قهوه

به یاد داشته باشید کافی شاپ? آنها این مکان که در آن شما می توانید بروید, با صدای تلپ پایین شش دلار در یک اسپرسو و خوش کشتن زمان کمی است. شما ممکن است شده اند اما شما به تنهایی با تمام baristas و آتش زنه خرما و خانواده ها و مردمی بر روی کامپیوتر. در حال حاضر که ما به تنهایی به تنهایی گرفته ایم به راحتی در بازآفرینی کافی شاپ تجربه در خانه با گران محلی لوبیا. Roasteries مانند صلح و شمال Coffeeworks ارائه خواهد شد حق خود را درب و اکثر شهرهای دوقلو شرکت ها (زغال اخته, Spyhouse پنج وات بوت استرپ) ارائه سفارش آنلاین اگر شما نمی توانید آن را به فروشگاه و یا co-op.

itemprop

بهترین ها “ضروری” خدمات

GameStop

بله, ما در حال بازی یک مقدار زشت و ناپسند از بازی در طول مستند اما قرار دادن کارکنان در معرض خطر پس مردمی می تواند خرید یک کپی فیزیکی از عبور از حیوانات نیست سرد است. GameStop مخالف بود. “ما اعتقاد داریم GameStop است به عنوان طبقه بندی شده ضروری خرده فروشی و در نتیجه قادر به باز باقی می ماند در طول این زمان,” کسب و کار استدلال در کارکنان یادداشت به دست آمده توسط تکنولوژی سایت Kotaku در 19 مارس ، مقابل: مزخرف. حتی در coronavirus-رایگان بار آن را قابل بحث است که آیا GameStop است “ضروری خرده فروشی است.” این همان چیزی به نام اینترنت ببینید که در آن خریدهای آنلاین بسیار محبوب هستند. شما می توانید دانلود کنید با نام تجاری جدید رستاخیز به طور مستقیم به سیستم بازی بدون ترک خانه خود را. فقط جلو مغازه ،

بهترین شستن دست Song

جان دنور: “Take Me Home, Country Roads”

آیا شما هم, آواز الفبای بی حد و حصر بار در حالی که شستشو گوشت خود را خاموش کف دست و blessedly روبرو رقم? (شما می دانید آنچه آنها می گویند: بدون گوشت امن است گوشت!) بسیار اتفاق می افتد در جهان, آن را آسان به منطقه را در جایی در اطراف حرف “س” و… لاک پایان شروع یک کهکشان مارپیچی است که در نقطه اوج نگرانی که آیا coronavirus علائم شامل رگرسیون برای پیش دبستانی سطح آموزش و پرورش است. آن را از ما: تاپیک کل پاپ کانن زیاد برای دور زدن این سناریو. بهترین تا کنون است که هر کس در حال حاضر با صدای بلند آواز می خواند به هر حال: “جاده های کشور, take me home/به جای I belong/West Virginia, ديد کوه, momma/Take me home, country roads” عجله نکنید آن است. فقط چشمان خود را ببندید و حمام افتاب گرفتن.

بهترین لباس

هیچ کس

نه تنها یکی از ما اتحادش را تغییر لباس در چهار روز گذشته و هر کسی که می گوید متفاوت است یک پلیس. حتی خط مقدم کارگران مانند (واقعی) پلیس پرستاران و پزشکان به طور معمول پوشیدن یونیفرم, در روز و روز را. و در حالی که نشسته توده های گل و لای غوطه خوردن در انتخابی sartorial, پوسیدگی مذکور کارگران در حال تجربه یک کمبود تجهیزات حفاظت شخصی باعث برخی به استفاده مجدد از معدود منابع آنها فراموش کرده اند. آنها می خواهم عشق را تغییر دهید اگر آنها می تواند! “این کمبود PPE یک مشکل بزرگ” گفت: فرماندار Walz. “سوال این است که آیا آنها به اندازه کافی هفته آینده ؟ و یا از همه مهمتر آنها را به اندازه کافی در زمانی که اوج وجود دارد ؟ در این زمان آنها نمی رتبهدهی نشده است.” این همه بسیار بد looq در بهترین و کاملا مرگبار در بدترین حالت.

بهترین چیزی که برای ذخیره کردن

خود را لیست پخش آنلاين

ما نمی دانیم که چگونه ما در حال رفتن به جدا شده ها در خانه های ما. شما در حال حاضر binge-تماشا ببر پادشاه و عشق کور است. چه در حال حاضر ؟ شما می توانید تنها زندگی می کنند در جامعه reruns برای مدت طولانی. که چرا از آن مهم است برای شروع سهمیه بندی چیزهای خوب قبل از اینکه شما را تا پایان با تنها انت فصل از خودت چپ در صف خود. طرح پیش رو مزه مزه مسائل شما هیجان زده و وقتی که می آید به کلمه عبور فراموش مخالف احتکار—نظر های باری با دوستان و خانواده.

بهترین مسیر دوچرخه سواری

به معنای واقعی کلمه در هر نقطه که شما می توانید گسترش

ما عاشق شما زنجیره ای از دریاچه ها. و شما سنگ طاق پل. شما بیش از حد Midtown Greenway. اما وای این عکس از مردم بسته بندی هر مسیر در شهرهای دوقلو و… برخی از خانواده نمی دانم چه شش پا به نظر می رسد مانند آن را نشان می دهد. ما پیاده روی و مسیرهای پیاده روی بسیار شلوغ در حال حاضر ما در بر داشت خودمان دوچرخه سواری در پایین پارک و پورتلند برای حفظ رابطه اجتماعی فاصله شیوه به جای رقص در مسیر. پارک و پورتلند مردم! خارج وجود دارد و ورزش 100 درصد است. فقط سعی کنید به آن را انجام دهد در جایی نیست که پرتکاپو با بدن.

بهترین مسخره زوم پس زمینه

دفتر بیضی

که فرمانده کل قوا? خود را شناور سر این که! خوب بکار بردن تمام قدرت ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان شما را ملاقات گفتگوی بورسی یا آن را با ضربه پسران… حداقل بصری. بسیار شبیه Borat زمانی که او در او king-of-the-castle صندلی شما استاد از دامنه خود را هنگامی که شما در حال برگزاری دادگاه از کاخ سفید است. همکاران و دوستان ممکن است توجه شما در حال حاضر اما قدرت این بند حداقل به طور ضمنی ممکن است که تغییر برای بهتر.

بهترین ورزش جایگزین

خواندن آمار های قدیمی

تماشای زنده ورزشی است که واقعا فقط پرداخت حق عضویت خود را تا نتیجه نهایی: کسانی که شیرین آمار. آنها یک منبع بی پایان از لذت برای طرفداران: حرفه ای صفحه اصلی اجرا می شود, Bo Jackson در سال 1987 متری-هر-حمل متوسط 6.8, تیمبرولوز’ افسرده فصل-توسط-فصل پرونده. این همه نا مشروع ، آمار و داستان; آمار دیکته قمار و فانتزی; آمار جالب ترین چیزی که در تمام دنگ جهان است. در واقع, شهرستان صفحات معاملات در آمار ما تا دوم تجزیه و تحلیل از خواننده معیارهای. و شما می دانید که با ارزش ترین آمار از همه است ؟ شما بازدید کننده منحصر به فرد.

بهترین راه برای توجیه داشتن یک آبجو در 12 p. m.

تابستان لغو

آن را برای بهترین اما عیسی مسیح است. هیچ سواحل, هیچ, استخر, بدون, غرور, هیچ ارزان نشان می دهد و یا پاسیو ساعت یک مبارک در اکلاهما… نیز ممکن است کرک که زندگی بالا در ظهر بالا.

بهترین بازی جایگزین

خوب بالا رفتن از درخت

بچه ها روز و ساعت در حال حاضر چرخد و به حالت صفحه نمایش. ما می دانیم که اگر ما نمی تواند آنها را برای برخی از جنبش پس از چند ساعت آنها را به نوبه خود به نوعی بلندتر شیاطین تاسمانی. گزینه های ناچیز; حتی در بیرون زمین بازی هستند خارج از محدوده این روز است. برای حفظ آن بالا رفتن عضلات در شکل را در نظر بگیرید ، یک از منابع فراوان در شمال ما clime (در حال حاضر) همیشه سبز به ویژه در اغلب افقی نردبان مانند شاخه است که آنها را کاملا سرگرم کننده (و تقریبا بیش از حد آسان) برای clamber ، این پیگیری باید محدود شود به کودکان ، معلوم سبز-محجبه مشاهده از راه های بالا در یک درخت می تواند واقعا تغییر چشم انداز. مطمئن شوید که برای پیدا کردن یک دور از مردم و اصول بهداشتی دست های خود را پس از فقط در مورد.

بهترین مقدار از زمان برای صحبت با سگ خود را

16 ساعت

بهترین دوست انسان است در بهشت گراز این روز است. سگ معروف نیازمند جانوران ما اهلی چند شماره از سال پیش, عشق داشتن کارشناسی ارشد خود را در اطراف و استاد ain’t got جایی برای رفتن در این روز است. به عنوان صاحبان سگ می دانید, افزایش گرفتن از قرنطینه ناشی از جنون به معنی افزایش مکالمات خود را با پوچ. و تو چه می دانید ؟ برو به آن! سگ ممکن است تنها واکنش نشان می دهند با yips و زوزه اما آنها هنوز هم قاتل conversationalists های خود را در راه خاموش. برو جلو انداختن با سگ خود را در طول هر ساعت بیداری. دیوانه ؟ به سختی. واقعی دیوانگی است نه داشتن یک سگ در همه.

بهترین صحبت سر

مایکل Osterholm

این است که مایکل Osterholm لحظه. به عنوان مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا Osterholm اساسا prepping شده دقیقا این نوع از بحران همه اش حرفه. به عنوان یک صحبت سر متخصص او شده است فقط در مورد همه جا: ایسنا, MSNBC, the New York Times و حتی فاکس نیوز که در آن او به نام تهمت منصوب پاسخ به کمبود تجهیزات “بی کفایت و کاملا نامنسجم.” مورد علاقه ما Osterholm ظاهر شد در این جو روگان تجربه, جایی که او با صبر و حوصله توضیح داد که ویتامین نمی خواهد مبارزه با کروناویروس و نه صرف 20 دقیقه در سونا. در طول 95 دقیقه مصاحبه روگان گفت: “وای نه بار و تنها پیشنهاد ما تست کردن یک COVID-19 واکسن در “تجاوزگران” یک بار. “آره” Osterholm پاسخ داده است. “پس به هر حال خط پایین…” و در او تزریق حقایق به لحظه ای است که باید به عنوان بسیاری از آن را می توانید دریافت کنید.

بهترین Tiger King طرح پیچ و تاب

یکی که هنوز اتفاق

“هر کس که کار می کند در اینجا می داند آنچه که من صحبت کردن در مورد ‘باعث دیده اید توپ خود را” جو عجیب و غریب mused در طول یک مداحی برای مرده خود را عاشق, تراویس مالدونادو. “آنها مانند قطعات طلایی به این پسر.” در حالی که طرح خاص و تاب بود و غم انگیز (صمیمانه: RIP, تراویس) هر لحظه در زندگی Tiger King‘s بازیکنان کلیدی است, تعجب, گی نوجوان انتظار اتفاق می افتد. است جو عجیب و غریب رفتن به افت بیشتر حقیقت بمب? (احتمالا.) او خارج از زندان است ؟ (احتمالا نیست; برخی بسیار محکم متن پیام های حذف شده از فیلم مستند است.) را مورد سرد برای یافتن شواهد جدید در مورد ناپدید شدن کارول Baskin است ، (آه!) خواهد Jeff Lowe کم در حالی که همسر خود را دیوانه وار تلاش می کند تا به از دست دادن وزن ؟ (سه راه ازدواج!) می داند که آنچه ما در این nutsacks در شایعه پیگیری شود.

بهترین راه برای متقاعد کردن پدر و مادر خود را به ماندن فاک صفحه اصلی

آنها را به گوش دادن به باب دیلن را “بیشترین قتل ناپاک”

شاید وجود دارد که افراد متعلق به نسل don’t love باب دیلن. و شاید وجود دارد Boomers که نمی مراقبت در مورد JFK assassination. اما Boomers که علاقه مند نیست در هر دو? نه دنگ به احتمال زیاد. در بهره از حفظ بی قرار, پیر, مردمی, سرگرم, احتمالا, دیلن منتشر 17-آهنگ دقیقه در مورد JFK assassination یک زن و شوهر هفته پیش—واقعی خدمات عمومی. بنابراین اگر شما مبتلا به محدوده پدر و مادر که اصرار بر نشان دادن که ol’ ویروس که رئیس فقط آنها را وعده آنها را به گوش تمام راه را از طریق قبل از آنها به مصرف داخل برای به اشتراک گذاشتن آلوده با میکروب خود را بگیرید و یاد دهید. چه کسی می داند—آنها ممکن است حوصله کنید و هرگز حتی رسیدن به پایان. و سپس آنها می توانند هرگز ترک خانه خود را دوباره.

بهترین حیوانات وحشی ترند

ترکیه شهر

هر کس می داند مینیاپولیس اتحاد گروههای غربت بوقلمون های وحشی که در جمع محله به خصوص جنوب شرق و به هیچ fucks. Coronavirus پاکسازی خیابان ها و این مدرن روز دایناسورها خود را گسترش داده اند چمن. یکی بود videoed قدم زدن در مرکز شهر jaywalking درست در مقابل یک خالی مینیاپولیس تالار شهر به عنوان اگر شما در شهرستان خود را. یک گروه سه نفره بود عکس, عبور غرب دریاچه در خیابان های بالای شهر. یکی درنگ خارج Smitten, بچه گربه یکی دیگر از نگاه پنجره از Eastside Co-op. بود-wattled گروههای roved مسکونی خیابان unperturbed. هنگامی که دستور به ماندن در خانه در حال برداشته و زندگی عادی رزومه ما بدون شک پیدا کردن این قلدر تفکر هر بلوک در این شهرستان متعلق به آنها است. جایی که آنها در اشتباه هستید. اما آه شما به آنها بگویید. اجازه دهید ما می دانیم هنگامی که آنها رفته است.

بهترین چیزی که به لمس است که صورت خود را

ناخواسته خود را

نگاه شما لازم نیست ما به شما بگویم به جلق زدن. اگر شما مقدار زیادی از زمان در دست های خود را که شما دست خود را در ناحیه تناسلی خود مقدار زیادی از زمان. کارشناسان می گویند: خوب است! رابطه جنسی با فرد دیگری است که مملو از خطر در حال حاضر اما شما نمی خوای به این ویروس توسط خودتان سرقت کردن. و خود لذت نیز (آنها می گویند) یک راه برای “افزایش اعتماد به نفس خود” (hmm نه در تجربه ما اما در رفتن) و “تقویت سیستم ایمنی بدن شما.” فقط مطمئن شوید که شما دستهای خود را پس از آن. منظورم این است که شما احتمالا می خواهید به هر حال. ما امیدواریم.

بهترین راه برای توجیه داشتن یک آبجو در ساعت 10 صبح

جهان را پایان Baybeee!

در حال حاضر دفاع از کل sicko-حالت نیهیلیسم به ما خیره در آخرالزمان خمیازه شکم به نظر می رسد وخیم و افسرده اما… آیا شما دیده می شود این خبر به تازگی ؟ اگر این کشتی پایین رفتن ما قصد داریم با یخ سرد brewdawg در دست است. آن *می زند در تامین زمین از چوب* مراتب بیشتر احتمال دارد انسان آزمایش خواهد شد استقامت از جایگزین پس از استقرار این زبان-در-گونه روز قیامت منطق با یک چشمک و به عنوان مسئولانه به عنوان امکان پذیر است. برای زمان حال یک IPA در رتبه های بسیار پایین در لیست از چیزهایی که شما کشتن بله.

همه عکس از گتی ایماژ/iStockphoto

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>