این جهش بزرگ در برنامه ریزی خروجی تلویزیون: چرا ” Criminal Minds,’ ‘Fresh Off the Boat’ مجموعه تلاشهای

برای سال, مجموعه تلویزیونی به پایان رسید به طور ناگهانی اغلب پس از لغو نهایی قسمت تا به حال پخش است. در حال حاضر آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به یک prearranged رویداد است که می تواند تبدیل به یک فصل طولانی جشن خداحافظی.

در 2019-20 TV فصل بیش از 20 برنامه پخش و کابل سری از جمله ABC “خانواده مدرن” (فصل 11) و CW را “فوقالعاده” (15 فصل) خود را اعلام کرده اند خروج در پیش از نهایی خود را در فصل.

طرفداران شناخته شده برای ماه ها در مورد قریب الوقوع نتیجه گیری از دو شبکه را نشان می دهد در این هفته: CBS’ “Criminal Minds” که کاری ادامه داده اند تا آن 15 و فصل نهایی روز شنبه (9 EST/PST) و ABC “Fresh Off the Boat” در شش فصل سری که به پایان می رسد جمعه (8 EST/PST).

این تغییر نشان دهنده هر دو کسب و کار و خلاق تغییر در تلویزیون است. یک فصل طولانی را به شدت ترویج آخر می تواند منجر به آسمان بالا رتبه بندی به عنوان مورد در فصل گذشته برای “بازی تاج و تخت” و “نظریه انفجار بزرگ است.” اغلب شبکه های پخش دانم که پایان نزدیک است: عقد قرارداد با بازیگران معمولا اجرای شش فصل است که توضیح می دهد که چرا “قایق” روباه “امپراتوری” و ABC “How to Get Away with Murder” در حال خروج به آنها ضربه که خوانده شده را علامت.

کابل و به خصوص جریان برنامه نویسان می توانید سری تصمیمات به صورت جداگانه و مجزا از پیچیده انتخاب است که به صورت هفتگی پخش برنامه است. خدمات جریان است که قابلیت کمتری سری طولانی در حال اجرا مانند Netflix و آمازون اغلب آشکار خروج در پیشبرد: آمازون در هفته گذشته اعلام کرد هر دو فصل هفتم تمدید و خروج از “بوش.”

به طور فزاینده ای قدرتمند تولید باید بیشتر از همکاری با شبکه در تصمیم گیری به باد کردن یک نمایش با عنوان “Arrow” مگا-تولید کننده Greg Berlanti انجام داد.

در سمت خلاق پیشبرد اطلاع می دهد تولید کنندگان و نویسندگان این شانس را به سادگی رضایت بخش نهایی فصل و بسته شدن قسمت.

“این چیزی است که ما تا به حال فکر شده برای حدود یک سال و نیم” “خانواده مدرن” تهیه کننده اجرایی Steven Levitan می گوید. “نوشتن کارکنان ما صحبت در مورد آن در همه زمان ها مکان های بالقوه است که ما می تواند در نهایت آن را به طوری که ما می توانید برخی از چیزهایی که منجر به این سادگی.”

و هنگامی که این خبر اعلام شده است, بازاریابی و تبلیغات بخش می توانید در طرح های نجومی-خداحافظی طولانی,.

کمتر از 15 سال پیش زمانی که جریان را نشان می دهد وجود نداشت و کابل نبود به عنوان قوی یک بازیکن تولید ABC “از دست رفته” را تکان داد مدل پخش با رسم سه فصل تمدید و ثابت تاریخ بسته شدن برای این سریال ضربه که زد شمارنده به طور معمول فرایند مداوم نشان می دهد به طور نامحدود تا زمانی که رتبه های بالا باقی مانده است.

که به نظر می رسد قدیمی از مد افتاده با توجه به روند فعلی به نظر می رسد که تنها به رشد است. این فصل تعداد می تواند سه برابر تعدادی است که بسته در آخرین تلویزیون های نجومی که همچنین مشخص شده خروج از HBO است “Veep,” روباه “گاتهام” CBS’ “ابتدایی” و CW را “دیوانه دوست دختر سابق” و “Jane the Virgin.”

در ماه های اخیر شبکه های ترویج کشت از خداحافظی قریب الوقوع با finales پخش برای پی اس را “امر” HBO را “گلوله سازهایی” “دره سیلیکون” و “شیطان” ایالات متحده آمریکا “مناسب” CBS’ “خانم وزیر” Netflix بکشد “BoJack Horseman,” ان بی سی “به جای خوب” و Starz را “قدرت”.

علاوه بر “خانواده مدرن” (8 مارس) و “Supernatural” (18 مه) در ماه های آینده خواهد شد از ویژگی های دیگر برنامه ریزی شده سری finales از جمله پی اس را “میهن” پاپ “Schitt را نهر” تاریخ “وایکینگ ها” CW را “100” ان بی سی “Will & Grace” ABC “Agents of S. H. I. E. L. D.” و و Netflix را “درخشش” و “فولر خانه.”

این روزها رمان طرح “از دست رفته” است که تقریبا یک ساخته شده است در برنامه ریزی به خصوص برای سریال نشان می دهد مانند “قدرت”.

“این داستان پایان می گوید:” خالق Courtney Kemp. “من تنها برنامه ریزی شده برای مدت پنج سال. Starz خواسته برای یک سال دیگر به طوری که ما انجام دادیم. بر خلاف رویه ای که در آن شما می توانید برای همیشه لطفا برای ساخت قسمت این نشان می دهد که در مورد یک چیز خاص در مورد یک زمان خاص در تاریخ آمریکا در مورد اینکه آمریکایی آفریقایی تبار است. … من فکر می کنم آن زمان بود. داستان گفته بود خود را.”

ناگهانی لغو هنوز هم اتفاق می افتد به عنوان طرفداران ABC “لال” و فاکس “سلاح مرگبار” متاسفانه یاد گرفته در سال گذشته است. اما آنها کمتر رایج در کابل ساخته شده است که Showtime را لغو “Ray Donovan” پس از آن فصل 7 آخر به نظر می رسد خارج از عادی.

حتی “ری” ممکن است مناسب تلویزیون دفن: ستاره Liev شرایبر نوشت: در مورد پتانسیل برای بسته شدن پس از لغو. گزارش در حال گردش است که درام می تواند به چند قسمت و یا حتی یک فیلم wrapup بسیار شبیه به عنوان مورد با ایالات متحده آمریکا امروز 2018 نجات ما نشان می دهد نظرسنجی برنده “بی انتها” که کردم دو ساعت sendoff از NBC ماه پس از لغو آن.

“بیش از حد به زودی به می گویند که چگونه و یا زمانی که اما با کمی شانس و حمایت مداوم خود را وجود خواهد داشت بیشتر Ray Donovan,'” شرایبر نوشت: در Instagram.

با روندی که وجود دارد ممکن است کمتر از موارد نشان می دهد پایان دادن به در cliffhangers خروج از طرفداران نشان می دهد مانند “هانیبال” و “انقلاب” هنوز هم تعجب که چه اتفاقی برای شخصیت های مورد علاقه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>