سرشماری امن نیست از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

هنگامی که دیوان عالی کشور حکم در ماه ژوئن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند جای یک تابعیت سوال در سرشماری سال 2020 مدنی و طرفداران حقوق تنفس آه امداد.

جرثقیل جانسون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت NAACP به نام نتیجه “یک پیروزی برای دموکراسی است.”

“دولت عمدا به دنبال افزایش قدرت سیاسی از سفید پوستان در هزینه در حال حاضر کمتر جوامع” جانسون در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت ادعا کرده سوال در مورد درستی اجرای قانون حق رای سال 1965. اما تنها چند هفته قبل از حکم اسناد کشف شده توسط دختر ایران اواخر استراتژیست Thomas B. Hofeller پیشنهاد یک حزبی انگیزه برای سوال. از جمله آن Hofeller مشخص بود دولت می تواند به دست آوردن اطلاعات دقیق است که کمک در ترسیم قانونی ولسوالی “به نفع جمهوری خواهان و غیر هیسپانیک سفیده.”

اما مدت کوتاهی پس از رد توسط دادگاه عالی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور سازمان های فدرال به معدن سوابق خود را به ایجاد یک لیست از غیر شهروندان به هر حال.

“ما استفاده از این گسترده فدرال پایگاه داده برای به دست آوردن یک, کامل, کامل و دقیق تعداد غیر شهروند جمعیت از جمله پایگاه های داده شده توسط وزارت امنیت داخلی و اداره امنیت اجتماعی” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک باغ گل رز کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در ماه جولای. “ما را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت.”

همان روز تهمت صدور یک فرمان اجرایی نیاز اداره آمار به شروع به جمع آوری تابعیت داده و سفارش سازمان های فدرال برای کمک به اداره در این کار.

در ماه های پس از این اداره شده است سخت در محل کار بدانند چقدر برای ساخت جمهور لیست. در یک جلسه عمومی در ماه سپتامبر اداره آمار ارشد دانشمند جان Abowd گفت: یک برنامه تحقیقاتی جریان بود در این اداره به دیدار با الزامات از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش. و سپس به او گفت: چیزی انفجاری: حتی بدون تابعیت سوال این اداره در حال حاضر با دقت می تواند تشخیص اینکه آیا یک مخاطب به یک شهروند حداقل 90% از زمان.

در آن جلسه سرشماری علمی مشورتی کمیته Abowd گفت: این اداره را افزایش داده های سرشماری با اطلاعات جمع آوری شده توسط اداره تامین اجتماعی, وزارت امنیت داخلی و دولت برای برآورد شهروندی است.

و در مصاحبه ای در ماه نوامبر Abowd تایید کرد که اداره بود در مسیر به ارائه تابعیت داده مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال شده با 90 درصد دقت و صحت.

“این است که تعداد ما شده است گفت:” Abowd گفت. “که بر اساس سرشماری سال 2010 و در این فرض که تکنیک های ما استفاده می شود در ترکیب با سرشماری سال 2010 خواهد بود فقط به عنوان موثر در سرشماری سال 2020.”

چه تابعیت داده خواهد شد برای استفاده نیست و در عین حال کاملا روشن است. Abowd اصرار داشت که لیستی از غیر شهروندان استفاده خواهد شد تنها برای اهداف آماری و افراد وضعیت شهروندی خواهد بود مخفی نگه داشته است. و مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 11 فرمان اجرایی آمده است که لیست استفاده می شود فقط “برای ساخت گسترده سیاست تعیین” و “هیچ ربطی به اجرای قوانین مهاجرت در برابر افراد خاص.”

سازمانهای مدافع حقوق مدنی و حقوقی محققان می گویند بعید است که برنده خواهد گستاخی به نوبه خود بیش از آن در سرشماری لیست به ایالات متحده مهاجرت و گمرک. انجام می دهند تا نقض یک قانون فدرال که به طور خاص برای محافظت از حریم خصوصی از داده های سرشماری. و برای انجام این کار او نیاز به دخالت اداره آمار مقامات که باید سوگند یاد کرد سوگند به حفاظت از اطلاعات آنها جمع آوری شده است.

هنوز هم طرفداران نگران باشید.

“من فکر می کنم این امر می تواند بی پروا تا کنون دست کم گرفتن این دولت تمایل به نقض قانون” گفت: Thomas A. Saenz رئیس جمهور و مشاور عمومی از مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق است که تحت پیگرد دولت بیش از آن مجموعه ای از تابعیت داده است.

در اوایل 2018, آمار در آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی هشدار داد که دولت درایو به کامپایل یک لیست از شهروندان به نظر می رسد به فشار مرزهای.

یک آکادمی کمیته آمار نوشت: در ماه اوت آن سال که قصد دارد به جای تابعیت سوال در سرشماری شد و نه فقط یک ” ‘بازگشت’ از یک تابعیت سوال به سرشماری بمدت ده سال برای اهداف آماری بلکه در نظر گرفته شده استفاده از سرشماری پاسخ به دانه داده برای ساخت مداوم وضعیت شهروندی رجیستری چیزی هرگز قبل از پیشنهاد به عنوان یک وظیفه برای اداره آمار.”

“اگر آن را واقعا یک رجیستری” همین Dillman, یک عضو این کمیته گفت: یک خبرنگار: “من نمی دانم که در آن شروع می شود و جایی که آن را به پایان.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای اظهار نظر برای این داستان.

نیز وجود دارد که طولانی سوال در مورد چگونگی حفظ امنیت اطلاعات اداره آمار جمع آوری خواهد شد.

در سال 2016 دفتر سازمان یافته داخلی “هک” به چالش کشیدن تیم خود را به دانشمندان داده به مهندسی معکوس سرشماری پاسخ از گسترده به کل مجموعه داده است که ساخته شده پس از هر تعداد. با استفاده از یک مفهوم ریاضی به نام پایگاه داده بازسازی قضیه این تیم در زمان محدود سوابق و با موفقیت شناسایی فردی پاسخ دهندگان با فوق العاده سطح از دقت و صحت.

در ضمن 2020 سرشماری اولین سرشماری تا کنون به پاسخ دهندگان گزینه ای برای پر کردن فرم آنلاین که میلیون ها نفر از آمریکایی ها انتظار می رود را انجام دهد. و اداره آمار جدید این سیستم عامل ممکن است خود را در معرض نقض داده. در طول یک سال 2018 آزمون دفتر جدید سیستم آمار وب سایت هک شد از آدرس های IP رویترز گزارش داد.

اداره آمار مقامات اصرار دارند اطلاعات خود را در سیستم های امن هستند و می گویند این آژانس در حال اجرای اضافی به مراتب موثر تر از روش های نگهداری هر سال 2020 داده که ناشناس منتشر شده است.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال رفتن به ساخت یک لیست از غیر شهروندان گفت: Bensley موریس سرشماری مدیر پروژه در علت شایع که حمایت در برابر تابعیت پرسش “من احساس می کنم در سرشماری است که احتمالا بهترین مکان برای انجام این کار به دلیل محرمانه بودن حمایت. اما اگر امنیت خوب است کافی نیست و هر کسی از جمله دشمنان ما می توانید هک که داده سپس آن را قطعا چیزی برای نگرانی در مورد.”

زمانی که اداره آمار هک خود را

داده های سرشماری قرار است به مقدس: قفل شده دور از چشم کنجکاو و منافع خاص.

اما در حالی که این حریم خصوصی تضمین امر به فردی سرشماری پاسخ همان درست نیست برای کل داده ها. اداره آمار طولانی منتشر کرده است صدها نفر از خلاصه جداول داده – پرتره آماری که آمریکایی ها هستند و جایی که آنها زندگی می کنند و کار می کنند. این اطلاعات به طور گسترده ای مورد استفاده توسط کسب و کار دولت و دانشگاه به اطلاع رسانی و شکل آرایه ای از تصمیم گیری های سیاست.

برای چند دهه, اداره آمار استخدام تکنیک های آماری به ماسک این اطلاعات عمومی برای محافظت از پاسخ دهندگان’ حفظ حریم خصوصی. در سال 2010 دفتر اعمال یک “مبادله” تکنیک – اساسا تعویض کردن اطلاعات در مورد برخی از خانواده ها هستند که در معرض خطر بودن به صورت جداگانه شناسایی برای دیگران در همان منطقه جغرافیایی. برای مثال در سال 2010 به عنوان نیویورک تایمز گزارش اداره جابجا کردن برخی از اطلاعات در مورد یک زن و شوهر که تنها ساکنان جزیره آزادی که در خانه های مجسمه آزادی. به منظور حفاظت از زن و شوهر حفظ حریم خصوصی اداره تغییر برخی از زن و شوهر پاسخ با پاسخ از زن و شوهر دیگری در جای دیگر در دولت که مشترک ویژگی های مشابه است.

در عین حال حتی قبل از سرشماری سال 2010 برخی از کارشناسان هشدار داده بود که این خلاصه جداول می تواند مورد استفاده برای مهندسی معکوس و اصلی فرد سرشماری پاسخ. استفاده از پایگاه داده بازسازی قضیه خلاصه پایگاه داده می تواند در ترکیب با سایر اطلاعات در دسترس عموم به بازسازی اساسی اطلاعات شخصی.

در پاسخ به این نگرانی های امنیتی Abowd در سال 2016 اختصاص یک تیم از دانشمندان داده برای دیدن اگر آنها می تواند هک سرشماری سال 2010 در این راه است.

نتایج حاصل از این داخلی “حمله” شد و چشم باز. این تیم قادر به دقت بازسازی سرشماری پاسخ برای افراد سن و جنس و نژاد و قومیت و سرشماری بلوک برای تقریبا نیمی از جمعیت ایالات متحده.

نگران کننده تیم نیز ثابت آن می تواند نام نام. با مقایسه نتایج به اطلاعات شخصی جمع آوری شده در یک صورت تجاری در دسترس در پایگاه داده این تیم بود که به درستی قادر به شناسایی نام حدود 17 درصد از کل جمعیت یا حدود 52 میلیون نفر است.

هکرها ممکن است رفته اند بیشتر مسئولین اداره اذعان کرد.

“این حمله که ما شبیه سازی شده است که واقعا فقط نوک بسیار بزرگ یخ” سرشماری اداره آمار فیلیپ لکلرک گفت: یک جلسه در آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی در سال گذشته است.

رابرت باغ که منجر اداره آمار از سال 2009 تا سال 2012 تاکید کرد که در زمان سرشماری سال 2010 اداره در نظر گرفتن تمام حریم خصوصی اقدامات آن فکر کردم لازم بود. این بود تا سال بعد که او و دیگران متوجه شدم که چگونه در معرض عموم جداول داده بودند به بازسازی.

“نگاهی به گذشته ما انتشار اطلاعات بیشتر از ما احتمالا باید” نخلستان گفته نشان می دهد.

حریم خصوصی اکسیر ؟

برای سال 2020 آمار اداره در آغوش یک استراتژی جدید برای حفاظت از آن اطلاعات عمومی از هک: یک تکنیک به نام دیفرانسیل حفظ حریم خصوصی.

با توجه به دانشگاه هاروارد دانشمند کامپیوتر سینتیا Dwork این یک روش پوشش و یا camouflaging مقادیر زیادی از داده ها با ایجاد یک “مصنوعی” نسخه ای از داده های جمع آوری شده است. که اجازه می دهد تا یافته ها و الگوهای از اطلاعات به اشتراک گذاشته شود و بدون زمینه ای اطلاعات منتشر شده در هر نقطه و در نتیجه آسیب پذیر بودن بازسازی شده است.

Dwork که کمک به توسعه روش توصیف دیفرانسیل حریم خصوصی به عنوان “قابل اثبات future-proof” به این معنا که سیستم ایمنی بدن حتی به هک تکنیک های که نشده ابداع نشده است.

Abowd است تکرار این “آینده اثبات” ادعا می کنند در جلسات عمومی و در مصاحبه خود با نشان دهد.

“آینده ضد طبیعت دیفرانسیل حریم خصوصی اساسا فرض بی نهایت قدرت محاسباتی و نهایت دانش” Abowd گفته نشان می دهد. “فرض کنید که شما می دانستم که هر بیت در اطلاعات محرمانه به جز یکی. هیچ مقدار از آینده محاسبات کمک خواهد کرد که شما را به هر که نزدیک به یک بیت.”

Abowd گفت: با ایمیل که دیفرانسیل حریم خصوصی استفاده می شود برای محافظت از تمام اطلاعات اداره جمع آوری از جمله حساس تابعیت داده است. “مدرن افشای اجتناب سیستم است که ما به تصویب رسید برای سال 2020 سرشماری به نام دیفرانسیل حریم خصوصی اطمینان حاصل شود که نشریات حتی بلوک در سطح نشریات را نمی توان مورد استفاده برای اجرای فعالیت های با هدف افراد از جمله مهاجرت اجرای” Abowd نوشت.

Kobbi Nissim کامپیوتر استاد علوم در دانشگاه جورج تاون و کارشناس پایگاه داده و امنیت مسائل محتاط تر بود.

“من یکی از مخترعان از حریم خصوصی دیفرانسیل, و من می خواهم بگویم این بهترین تضمین ما در حال حاضر, اما من نمی خواهد ادعا می کنند که این یک نوش دارو” او گفت:. “من فکر می کنم که هر کسی که ادعا می کنند که هر اندازه گیری از حفاظت از حریم خصوصی است که یک راه حل کوتاه اندیش.”

در همین حال اداره آمار چهره دیگری تهدید اساسی: مستقیم نرم از داده های اساسی خود را.

در دسامبر آن گزارش رویترز نشان داد که یک overcomplicated اجرای فن آوری های جدید را ترک کرده است و در سرشماری کامپیوتر شبکه های باز به این خطر است. هکرها کار از کامپیوتر با آدرس های IP اقدام به دسترسی به داده های سرشماری در طول اجرای آزمایش سرشماری سایت در سال 2018 است.

اداره آمار مقامات اصرار دارند که تهدیدات رویترز شناسایی هستند و پر از شکوفه و داده های حساس است که جمع آوری خواهد شد از میلیون ها نفر از آمریکایی ها آنلاین امن باقی خواهد ماند.

اما با توجه به این که اداره آمار است که برای اولین بار تلفیقی شاید حساس ترین اطلاعات از همه تابعیت داده نه همه متقاعد شده است.

“این نوع از چیزی که شما می خواهم به یک دهه از آزمایش با” گفت: نخلستان سابق اداره آمار مدیر. “وجود دارد هیچ صفر خطر است. که فقط غیر ممکن است و این که ما مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de