Coronavirus منحنی خم نسبت به بازگشایی در سخت ضربه شهرستانهای استان است. آن را نگه دارید ثابت?

در سراسر امریکا coronavirus عفونت نرخ ها شروع به کاهش در جوامع است که اب و هوای قابل توجهی شیوع – شاخص هنگامی که آن را ممکن است خوب به طرح بازگشت به حالت عادی.

اقدامات پشت بهبود متفاوت است از جایی به جای ایالات متحده آمریکا امروز از شهرهای بزرگ است که به دنبال هر کسی که تا به حال در تماس با افراد آلوده به شهرهای کوچک که بسته کلیساها و اسکی بودند که به مراکز عفونت است.

این جوامع تمایل به دنبال پایه coronavirus راهکار توسط بسته شدن مدارس و شروع اجتماعی فاصله اقدامات – اغلب زودتر از مورد نیاز خود را متحده است. بسیاری اضافه شده بیشتر اقدامات شدید: سرسام آور خرید روز با تاریخ تولد, تست فاضلاب و بسته شدن شهرستان مرزها به مسافران است.

آنها موفقیت خود را با خوشبینی محتاطانه.

در شهرستان میلواکی که اضافه شده به عنوان چند تا 29 مورد یک روز در این هفته از 100 روزانه در پایان ماه مارس اورژانس خدمات پزشکی مدیر به نام شماره دلگرم کننده است. اما بن وستون گفت: “این یک کمی بیش از حد به زودی به ما در روشن.”

در Chittenden County Vermont, موارد, در حال رشد با فراز هفته پیش اما این شهرستان اضافه شده فقط تعداد انگشت شماری از عفونت این هفته خود را به عنوان تست ظرفیت افزایش یافته است.

“ما مرگ و میر بالا رفت و صبح زود بیدار مردم گفت:” تریسی هرگاه دولت معاون کمیسیون بهداشت و درمان. “ما در حال رفتن به شروع به آرامی باز کردن spigot و خواهد بود برای افزایش انتقال است.”

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل متمرکز بر 650 استان ها که به طور مداوم گزارش روزانه مورد می شمارد. دو سوم تجربه بالا عفونت رای: حداقل 100 مورد در هر 100000 نفر جمعیت است. از آن گروه 168 گزارش یک کاهش قابل توجهی در هفته گذشته – نیمی از موارد جدید به عنوان هفته قبل و یا کمتر است.

از هفته به هفته تعداد مورد متفاوت است و استان ها باید به طور گسترده ای برای پروتکل های مختلف که تست شده و باعث کارشناسان برای هشدار دادن به مقامات و ساکنان نه به فرض بدترین است.

“اگر شما فکر می کنم در مورد رسیدن به یک قله در موارد جدید که هنوز بدان معنی است که وجود دارد بیشتر عفونی مردم در اطراف شما بیش از هر زمان دیگر” گفت: Ellie موری استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون. “بنابراین اگر شما استراحت مستندات شما خنثیسازی همه کار انجام داده اید را به آن اعداد پایین.”

Cumberland County, مین, یکی از مکان های که در آن نشانه های مثبت نیست panned. از 30 مارس تا آوریل 6, شهرستان اضافه شده و در مجموع از 100 مورد. هفته بعد از آن اضافه شده 40.

این روند نمی نگه دارید: در هفته گذشته در این شهرستان گزارش شده 80 مورد جدید.

که در آن glimmers پیشرفت ظهور و کارشناسان بهداشت عمومی توصیه تجدید تمرکز بر جمعیت های آسیب پذیر مانند بی خانمان ها زندانی و سالمندان در مراقبت از امکانات. کلید گفت: Joshua journal club, معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در دانشگاه جانز هاپکینز است که برای حفظ فاصله اجتماعی فشار.

“من فکر می کنم آن را قابل توجه برای دیدن مردم در حال تغییر زندگی خود را پس اساسا و جلوگیری آخرالزمانی مراقبت های بهداشتی حالات” journal club گفت. “ما ثابت کرده ایم که ما می توانید انجام آنچه لازم برای مبارزه با ویروس.”

شهرستانهای امیدوارم که زود عمل می پردازد خاموش

جوامع با کاهش جدید کروناویروس موارد اعتباری انواع تلاش های خود را برای بهبود.

در Onondaga County, New York, آن را احاطه کرده سیراکوس موارد در حال رشد بودند توسط ده ها تن از دو هفته پیش اما آهسته به تک رقمی را افزایش می دهد. این هفته آنها ایستاده در مجموع 646 در یک جامعه از حدود 500,000.

رایان مک ماهون شهرستان اجرایی گفت که تا 2:30 بعد از ظهر هر روز او می شود جدید روزانه مورد آمار و ارقام از کارشناسان بهداشت و قبل از او پدرش جامعه در یک webstreamed رویداد.

Onondaga County مقامات لغو زیادی رژه سنت پاتریک و تعطیل مدارس در اواسط ماه مارس – زودتر از دولت دستور و قبل از هر گونه شیوع در شهرستان است. آن را راه اندازی یک تست سایت در نزدیکی آسیب پذیر جوامع رنگ و آگهی داوطلبانه پناهگاه در محل قوانین قبل از دولت دستورالعمل های صادر شده.

ساکنان تشویق شدند به گسترش ضروری خود, خرید, سفر, با استفاده از سال تولد خود را. کسانی که متولد شده در سال عجیب و غریب خواهد فروشگاه شنبه, چهار شنبه و جمعه و کسانی که متولد حتی سال خواهد بود پنج شنبه و شنبه.

در حالی که بسیاری از مکان ها در ایالات متحده آمریکا همچنان به کوتاه آمد تا در تست Onondaga County تا به حال بیش از حد ظرفیت از ماه مارس مک ماهون گفت. ساکنان از عنوان دور به عنوان برانکس لانگ آیلند و بوفالو گفت: باید در بازدید از شهرستان درایو امکانات تست کنید.

به عنوان Onondaga County را عفونت نرخ فراز آن است نورد از فعال تست برای کسانی که بدون علائم در خانه های پرستاری – هر دو ساکنان و کارگران است.

“ما می دانیم که برای سالمندان ما با هر گونه شرایط اساسی آنها یک مبارزه را در دست خود را اگر آنها به ویروس” مک ماهون گفت. “ما همچنین می خواهم برای پیدا کردن کسانی که بدون علامت کارکنان قبل از آن مشکل می شود.”

تماس با ردیابی ذکر شده به عنوان یک دلیل برای موفقیت

کارشناسان بهداشت عمومی گفت: بازگشایی اقتصاد نیاز به تماس با ردیابی از عفونت های جدید که در آن تیم از کارگران در تماس با کسانی که به طور بالقوه در معرض, که می تواند آزمایش می شود و جدا شده است.

Washtenaw County, Michigan – صفحه اصلی به آن آربور – تکیه بر تماس با ردیابی برای کاهش پدیده یک مشکل است. در هفته پایانی ماه مارس در این شهرستان شاهد آن تعداد موارد تایید شده جهش از 82 به حدود 400. طی هفته گذشته در این شهرستان اضافه شده است 98 موارد است.

شهرستان است نه کاهش تا در هر زمان به زودی گفت: سوزان Ringler Cerniglia یک county, اطلاعات عمومی افسر.

“ما هنوز در حال انجام تماس ردیابی در هر مورد تایید شده,” او گفت:.

هر کسی که تست مثبت نامیده می شود و مصاحبه در مورد آنها صحبت کردیم و به جایی که آنها بوده است. بر اساس آن مصاحبه های مقامات بهداشتی شناسایی دیگران در معرض خطر است. آنها در رسیدن به آن مردم و شروع روند دوباره.

در هر روز داده شده در این بخش دارای 12 عضو هیات ردیابی تماس با ما. آنها آموزش مربیان بهداشت و سلامت بازرسان ایمنی برای به اشتراک گذاشتن کار.

“آن است که منابع شدید” Cerniglia گفت. “ما همه از کارکنان پرستاری ما در این کار و نه چیز دیگری.”

برنامه ریزی برای بازگشایی این شهرستان در ماه آینده بخش تفکر که چگونه آن را می توانید نگه دارید تا با فشرده تماس ردیابی در حالی که به طور منظم از سرگیری بازرسی رستوران و دیگر روال کار.

باز همه چیز را ردیابی پیچیده تر: هنگامی که اکثر مردم پناهگاه در خانه “وب تماس” Cerniglia گفت: کوچک است.

Washtenaw County, گرفته, روش های خلاق برای جداسازی مانند ارائه اتاق های هتل ها به مردم با موارد تایید شده که قادر به منزوی کردن خود در خانه. در خانه های سالمندان و پناهگاه های بی خانمان Cerniglia گفت: مقامات به سرعت حرکت می کند به درمان و منزوی کسانی که تست مثبت بود یا تماس نزدیک با کسی که انجام داد.

سازمان ها در اطراف شهرستان مشغول به کار با هم برای دریافت منابع به دست افرادی که به آنها نیاز دارید. گروه piggybacked در توزیع مواد غذایی از طریق مدارس به تصویب تمیز کردن لوازم ایمنی ماسک و ضد عفونی کننده دست.

“ما شاهد برخی از نشانه های آن همه کار سخت و همه فداکاری قرار داده و به اجتماعی فاصله شروع به تاثیر بر روی اعداد” Cerniglia گفت. “اما همه که گفت:, ما, ترس از پریدن به سطح نرمال از فعالیت ها و دیدن این موارد پرش به سمت راست.”

جوامع کوچک بزرگ مقابله coronavirus مشکلات

برای جوامع کوچکتر کاهش این بیماری می تواند نسبتا ساده است. ردیابی مسیر از عفونت می تواند منجر به یک مکان یا یک رویداد.

شهرستان بارتاو دیدم اولیه سنبله در موارد پس از “superspreader” رویداد در کلیسا در میدان آزادی در تاریخ 1 مارس. کلیسا, موسیقی, وزیر بود گذاشت. نمازگزاران سفر از سراسر کشور.

در این هفته پس از این رویداد – که درو حدود 1500 نفر – کوچک شهرستان شاهد آن رای بالون به یکی از بالاترین در کشور است.

مقامات شهرستان صادر شده یک پناهگاه در محل سفارش مارس 27, پنج روز قبل از فرماندار به دنبال کت و شلوار. خدمات کلیسا منتقل شده آنلاین.

برای دو هفته متوالی تعداد موارد جدید آهسته: 40 موارد جدید در هفته گذشته 30 این هفته است.

“ما قادر به دریافت کنید که تحت کنترل” گفت: لوگان رئیس یک county, اطلاعات عمومی افسر.

دیگر جوامع کوچک گرفته اند اقدامات افراطی به خود مانع شدن از این virus.

در Gunnison ایالت کلرادو به خانه های تاریخی شهر معدن و اسکی مقصد Crested Butte, مقامات محدود تمام سفر از خارج از جامعه مرزهای مارس 3, تهدید یک 5000 دلار جریمه و زندان هم. آنها شامل افرادی که خود را خانه دوم وجود دارد تا حدی از نگرانی که 7,700 پا ارتفاع می تواند با قرار دادن بیمار در بیماران در معرض خطر بیشتری زیرا آنها بیشتر نیاز به اکسیژن اضافی و هواکش.

“با شکستن بهار ما پیش بینی جامعه ما دو برابر در اندازه با 8,700 خانه های ثبت شده به خارج از شهر پستی, آدرس,” شهرستان سخنگوی اندرو Sandstrom گفت. “ما یک شهرستان بدون تخت ICU و 24 منظم تخت بیمارستان.”

در ماه مارس, Gunnison, شهرستان مانع از کافه ها و رستوران ها از خدمت هر کسی که 60 سال یا مسن تر – یک پیچ و تاب و در عمل استاندارد از چک کردن شناسه برای افراد زیر سن قانونی. آن را تعطیل همه غیر ضروری بیمارستان بازدید از ساخت و ساز و زمین گلف.

این شهرستان با همکاری آزمایشگاه شرکت است که در حال آزمایش نمونه مدفوع از پنج فاضلاب امکانات درمان برای پیگیری گسترش ویروس و تاثیر اجتماعی فاصله. ماساچوست در همان هنگام راه اندازی – Biobot تجزیه و تحلیل ترافیک – شواهدی از عفونت بیشتر از ابتدا گزارش شده است.

فعال و موارد جدید به اوج خود رسید 20 مارس در Gunnison شهرستان و پس از کاهش به یک قطره عبور از مجموع 100 و سه مرگ و میر. در این هفته شهرستان کاسته محدودیت از جمله اجازه دادن به برخی از ساخت و ساز را از سر گرفت.

مت وین توسط داده نگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم با تمرکز در درجه اول در عمومی و مصرف کننده ایمنی است. تماس با او را در [email protected] یا @mattwynn. نیک Penzenstadler یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم با تمرکز در درجه اول در سلاح های گرم و مصرف کننده حمایت مالی. تماس با او را در [email protected] یا @npenzenstadler یا در سیگنال در (720) 507-5273. مایک Stucka داده ها راه حل های ویرایشگر در ایالات متحده آمریکا امروز تیم تحقیقاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>