این بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت می کند که ما می تواند به غلبه بر بحران آب و هوا—اگر ما می خواهیم به

یکی مثبت غذای آماده از جهان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر است که آن را کاملا ممکن است به موفقیت مبارزه با دو نفر دیگر وجودی و در هم تنیده بحران جهانی: تغییرات آب و هوایی و آلودگی هوا. اما “ممکن است” به این معنا نیست “محتمل است.”

آژانس فضایی اروپا (ESA) تولید کرده است قابل توجه جدید تصویری با استفاده از داده های جمع آوری شده از خود کوپرنیک نگهبان-5P ماهواره ای که به طور خاص آهنگ جوی آلودگی هوا. تصاویر نشان می دهد یک تیز و ناگهانی کاهش دی اکسید نیتروژن (NO2) بیش ایتالیا از ژانویه تا اواسط فوریه که دانشمندان بر این باورند که کاهش در فعالیت های انسانی در کشور به دلیل شیوع کروناویروس. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته دستور مستند در سراسر شمال ایتالیا را در 8 مارس را به تلاش برای مهار این بیماری ناشی از ویروس COVID-19.

بالا غلظت NO2 بسیار واکنشی گاز که اشکال از گازهای خروجی خودرو و نیروگاه ها می تواند آسیب سیستم تنفسی انسان و حیوانات تشدید بیماری های تنفسی مانند آسم و افزایش خطر ابتلا به عفونت دستگاه تنفسی است. NO2 همچنین می تواند در کاهش رشد گیاه و حتی باعث باران اسیدی.

“اگر چه ممکن است تغییرات جزئی در آن داده ها به دلیل پوشش ابر و تغییر در آب و هوا ما بسیار با اعتماد به نفس است که کاهش در تولید گازهای گلخانه ای است که ما می توانید ببینید همزمان با مستند در ایتالیا باعث ترافیک کمتر و فعالیت های صنعتی گفت:” نوئل Zehner ماموریت مدیر در ESA, در بیانیه ای.

این کشف می آید بر روی پاشنه از یک مشابه ساخته شده توسط ESA را نگهبان-5P و ناسا هاله های ماهواره ای که هر دو تشخیص مهم قطره در چین جوی NO2 بیش از یک دوره مشابه زمانی که دولت چین دستور قرنطینه در سراسر کشور در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“این اولین بار است که من را دیده اند چنین نمایشی افت بیش از یک منطقه گسترده ای را برای یک رویداد خاص گفت:” فی لیو یک کیفیت هوا پژوهشگر در پرواز فضایی گودارد ناسا ،

در واقع قرار دادن ترمز در اقتصاد چین برای مهار این ویروس مانع از 200 megatons از دی اکسید کربن از ورود به جو با توجه به تجزیه و تحلیل از مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک که نشان دهنده قابل توجه و 25 درصد کاهش در کشور تولید گازهای گلخانه ای.

این واقعیت نشان می دهد که ممکن است برای سازمان ملل به طور قابل توجهی کاهش فضایی و نیروگاه تولید گازهای گلخانه ای که منجر به کیفیت بهتر هوا و کاهش دیگر گرمایش جهانی گازهای خاص دی اکسید کربن در جو است که راننده اصلی تغییر آب و هوا. البته این نیز به معنی کاهش در بهره وری که تاثیر اقتصاد است.

اما آن را نیز نشان می دهد امکان جذاب سناریو است که در آن جامعه decouples از رشد محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). مشترک “حکمت” است که رشد اقتصادی به رشد در تولید. اما این راه اندازی قرار می دهد که فشار جدی بر محیط زیست و آب و هوایی سلامت عمدتا از طریق انتشار آلاینده های جوی آورده جامعه به یک بحران وجودی مراتب خطرناک تر از بیماری همه گیر کوروناویروس: تغییر آب و هوا.

در سال 2011 سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست (UNEP) پانل هشدار داد که تا سال 2050 بشریت می تواند رفت و آمد از طریق متناوب 140 میلیارد تن مواد معدنی, سنگ, سوخت های فسیلی و زیست توده در هر سال سه بار فعلی ما اشتها—مگر اینکه دولت منتقل جدا نرخ رشد اقتصادی از منابع طبیعی و مصرف است. “مردم بر این باورند که محیط زیست ‘bads’ هستند قیمت ما باید به پرداخت برای اقتصادی ‘محصولات’,” گفت: UNEP, مدیر اجرایی, آخیم اشتاینر. “اما ما نمی توانیم و نمی نیاز به ادامه به عمل به عنوان اگر این تجارت اجتناب ناپذیر است.”

اما دولت دستور که میلیون ها نفر از وسایل نقلیه در نظر گرفته شود جاده ها حتی برای یک دوره کوتاه از زمان به آب و هوای به شدت مورد نیاز از انتشار ؟ آن را بسیار بعید است پس ما را درمان نمی کند, بحران آب و با همان فوریت به عنوان ما انجام داده اند با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بخشی از آن ممکن است این واقعیت است که رسانه های جریان اصلی نمی دهد تقریبا به اندازه کافی توجه به بحران آب و در حالی که coronavirus همه گیر می شود 24/7 پوشش. سال گذشته در شبکه خبر پخش پخش صرف 238 دقیقه از بحران آب و پوشش—متشکل فقط 0.7 درصد از مجموع شبانه پخش و صبح یکشنبه, اخبار, نشان می دهد, با توجه به رسانه های اخیر مسائل مطالعه است.

“آمریکایی ها با دیدن پوشش این ویروس در سراسر چندین سیستم عامل های رسانه های در شیوه ای سازگار است که آوردن آگاهی و رانندگی نگرانی عمومی” نوشتن مونیکا مدینه و Miro Korenha از ما روزانه سیاره است. “از سوی دیگر شما احتمالا دیده می شود بسیار کمی پوشش است که [سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره] پیش بینی کرد در سال جاری, جاری شدن سیل در میانه می تواند رقیب در سال گذشته سیل فاجعه بار است که ادعا زندگی می کند و همچنین کمک به گسترش بیماری به دام و مردم است.”

برخی از کارشناسان می گویند که سازمان ملل حتی ممکن است سطح شیب دار تا فعالیت های اقتصادی خود را به یک نقطه بالاتر از قبل این بیماری همه گیر را شکست. “زمانی که اقتصاد چین کند بازیابی آنها به احتمال زیاد به افزایش تولید گازهای گلخانه ای در کوتاه مدت به مرتب کردن بر اساس از دست رفته را جبران زمان از نظر تولید” گفت: climatologist Zeke Hausfather مدیر آب و هوا و انرژی در دستیابی به موفقیت موسسه است که پشتیبانی از اقدام آب و هوا.

شکست دولت شده است در معرض توسط coronavirus شیوع از شکست آمریکا سیستم بهداشت و درمان به شکست چین به سرکوب غیر قانونی حیات وحش تجارت است که منبع coronavirus. اما اشتباه بودن اغلب می تواند منجر به راست بودن. به عنوان Benjamin Disraeli ویکتوریا دوران نخست وزیر انگلستان پس از مشاهده “تمام موفقیت های من ساخته شده است در من شکست.” این احتمالی است که به بهبود بهداشت و درمان عمومی اتفاق خواهد افتاد و در پی این بیماری همه گیر. و ماه گذشته در پاسخ به شیوع چین به طور دائم خود را تعطیل $74 میلیارد حیات وحش-کشاورزی میباشد.

امیدوارم به خاطر این سیاره و برای نسل های آینده رهبران امروز متوجه خواهد شد که بزرگترین شکست نشان داد coronavirus همه گیر است و خود را در غم بی فایده پاسخ به بحران آب و هوا—و سپس آن را تبدیل به یک موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>