Coronavirus وحشت در معرض آسیب شناسی ناسیونالیسم

دانشمندان هشدار داده اند در مورد ویروسهای و دیگر عوامل عفونی منتقله از صنعتی فعالیت های کشاورزی و یا به هر طریقی با تغییر آب و هوا. ترس از یک بیماری جدید با هیچ درمان شناخته شده است که در حال گسترش مانند آتش سوزی شده اند پایگاه توطئه برای داستان های علمی تخیلی کتاب و فیلم. ما تا به حال جدی می ترساند قبل از: سارس, ابولا, آنفولانزای مرغی. امروز ما یک جدید رمز و راز بیماری کروناویروس فشار innocuously دوبله 2019-nCoV. اطلاعات غلط در مورد ویروس و اثرات آن شده است منتقل می شود در رعد و برق سرعت دامن زدن به ترس و سردرگمی و بیگانه ستیزی. چه ما نمی دانیم این است که این ویروس در حال گسترش سریع است. در این صورت این خطر مرزها در حال بسته پروازها در حال لغو سفر ممنوع بودن و نژادپرستی در حال افزایش است.

لارنس O. Gostin پیشرو متخصص در بیماری های عفونی و جهانی سلامت و بهداشت عمومی استاد در دانشگاه جورج تاون که در آن او را هدایت سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است. او همچنین co-صندلی لانست کمیسیون بهداشت جهانی قانون و خدمت در دو کمیسیون جهانی به گزارش درس های آموخته شده از 2015 غرب آفریقا شیوع بیماری “ابولا”. در مصاحبه اخیر او به من توضیح داد که کمی شناخته شده در مورد کوروناویروس اما تا کنون به نظر می رسد “میزان مرگ و میر نسبتا پایین — بالاتر از آنفولانزا اما پایین تر از سارس [سندرم حاد تنفسی] یا MERS [Middle East Respiratory Syndrome].” چه ما نمی دانیم او گفته است که “این واقعا خطرناک تهدید جهانی.”

ترس از این بیماری جدید را برانگیخت بسیاری از حوادث گزارش شده از نژادپرستی نسبت به مردم چین و مردم تصور می شود ، آسیایی و آسیایی دانشجویان آمریکایی در دانشگاه های ایالات متحده گزارش افزایش تنش ها قضاوت به نظر می رسد و آشکار بیگانه ستیزی. لس آنجلس تایمز رله یک دانش آموز حساب: “او فکر می کند که تمایلات نژادپرستانه بوده است نهفته است. ‘Coronavirus است و آوردن آن به سطح.'”

Gostin خواستار چنین حملات “به سادگی شرم آور” “نامعقول” و “از نظر اخلاقی اشتباه است.” از سال خود را از تجربه مطالعه تاثیر جهانی سرایت کرد و گفت: “ما اغلب این کار را با بیماری های عفونی. ما را سرزنش قربانی است.”

چگونه و کجا این بیماری توسعه ؟ Gostin توضیح داد که “کانون بیماری همه گیر شد یک حیوان بازار در ووهان که مقامات چینی به سرعت به ضد عفونی و در زمان پایین.” ما می دانیم که آن را کاملا مشترک برای این نوع از عفونت ها به پرش از گونه های جانوری به انسان; در واقع در سال 2002 مرگبار سارس سرچشمه در جنوب چین و در نهایت کشتن صدها نفر از مردم قبل از آن متوقف شد. سارس است که به فکر سرچشمه گرفته و در یک گونه از خفاش ها و سپس آن را شروع به پریدن کرد به گونه دیگری به نام civets. یک بازار با چنین حیوانات است که تصور شده اند به علت بیماری در حال عبور به انسان است. اما از بین بردن و یا به شدت تنظیم این مکان دشوار است. “مرطوب بازار” به عنوان آنها نامیده می شوند هستند بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ چینی و در واقع به عنوان یک هندی آنها مرا به یاد بازار در بسیاری از شهرهای هند — بازار یک کشاورز نسخه از گوشت تازه و مرغ فروشندگان که در آن مصرف کنندگان خرید به طور مستقیم از تولید کنندگان.

آن را آسان به سرزنش چین برای این بیماری است. اگر چه دولت های غربی هستند خوشحال به انجام کسب و کار با چین و لولا اقتصاد جهانی در دسترس بودن ارزان ساخته شده کالاهای مصرفی سیاستمداران و رسانه ها هستند آشکارا انتقادی از آن نقض حقوق بشر — در حالی که تقریبا هرگز ذکر غربی بدرفتاری با مهاجران و یا تشکلات مردم و بیشتر برای مقایسه. وزیر امور خارجه مایک Pompeo فقط مراجعه کننده به چین حزب کمونیست به عنوان “مرکزی تهدید از زمان ما” و متمرکز سفر اخیر خود به اروپا هشدار متحدان از خطرات ناشی از چین است.

چین است و نه گناه است و نه تهدید که Pompeo ادعا می کند. آن را تحمل می کند مسئولیت برای به تأخیر انداختن هشدار به جهانی بهداشت مقامات برای چندین هفته است که یک ویروس جدید فشار به حال توسعه یافته است. Gostin توضیح داد که “در آن زمان پنج میلیون نفر سمت چپ شهر ووهان” به عنوان بخشی از سنتی سفر دوره برای سال جدید قمری منجر به “زیادی تاخیر و اشتباه” در اندازه گیری دامنه شیوع و حاوی آن است.

Gostin نیز انتقادی از چین مستند از 50 میلیون نفر در نظر گرفته “بزرگترین جرم قرنطینه در تاریخ است.” او توضیح داد: “[I]t ‘بی سابقه ای در تاریخ بشر” غیر قابل تصور در هر کشور دیگری از مدرن چین است. اما بیش از غیر اخلاقی Gostin معتقد است که آن را نمی ممکن است موثر باشد چرا که “اولین قانون بهداشت عمومی است که برای به دست آوردن اعتماد مردم است.” اما جرم مستند به گزارش های تولید شده از ترس و وحشت — یک واکنش طبیعی برای هر کسی که احساس “به دام افتاده به عنوان خوکچه هندی در یک منطقه سرایت.” Gostin توضیح داد که در حالی که به دام افتاده و مردم خواهد بود “cross-آلوده کردن یکی از دیگری” و پس از قرنطینه برداشته است آنها را ترک خواهد کرد. او نگران است که به عنوان یک نتیجه از ناامیدی و اضطراب ایجاد شده توسط lockdown ممکن است “سلامت روحی و روانی و استرس های مربوط به بیماری” را به عنوان به خوبی.

در حالی که چین خرس برخی از سرزنش اینجا در ایالات متحده وجود نگرانی در مورد اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اندازه کافی آماده برای یک بیماری همه گیر. تحت تهمت رهبری سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون محلول ملی شورای امنیت بهداشت جهانی تیم امنیتی. که تیم با توجه به مادر جونز “گروه جهانی را از بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی” و “بود” کار بر روی اجرای یک ملی biodefense استراتژی برای هماهنگ کردن سازمان به منظور ایجاد ایالات متحده بیشتر انعطاف پذیر به تهدید biowarfare و همه گیر.” مغلوب ساختن پیشی جستن تا علاوه بر کاهش میزان بودجه برای بهداشت جهانی کمک های مالی. Gostin نگران است که “در نظر گرفتن همه این تخصص و هماهنگی عملکرد در کاخ سفید و در سطح بین جدی است زیانی به ایالات متحده از آنجا که ما در حال آماده نیست.” او با اشاره به این که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری از بیماری نیز کمک های مالی خود را برای عملیات در خارج از کشور به شدت محدود. او اظهار تاسف کرد: “ما نمی یاد درس تاریخ است. ما فقط تلو تلو خوردن از خوشنودی است که هیچ بیماری به وحشت هنگامی که وجود دارد است. که هیچ راهی به آماده شود.”

توسعه و گسترش خطرناک بیماری های جدید هستند اما اجتناب ناپذیر به چند سال گذشته نشان داده اند. به جای تقلا برای پاسخ به هر یک از سرایت به عنوان آن رخ می دهد Gostin نشان می دهد سرمایه گذاری در “بالادست راه حل” به جای “پایین دست” آنهایی که چنین به عنوان “آمادگی و پیشگیری و سلامت قوی سیستم در محل.” آنها “ارزان تر و بهتر برای بهداشت عمومی” او گفت:. آنچه که او نشان می دهد که در تضاد به افزایش جناح راست پوپولیسم در سراسر جهان که قرار است در بیشتر ایمان قوی مرزهای ناسیونالیسم و مقررات زدایی به جای در همکاری و همبستگی بیشتر و سرمایه گذاری در شبکه های ایمنی.

به عنوان یک جهانی بهداشت متخصص Gostin اصرار مهم ترین پیام او می خواست برای انتقال به کسانی که نگران coronavirus این است: “این ایده از امریکا برای اولین بار در ملی پوپولیسم است در برابر همه چیز است که ما معتقدیم در بهداشت جهانی.” او توضیح داد: “ما معتقدیم در همبستگی متقابل ما معتقدیم در نهادهای قوی مانند سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل به اعتقاد ما در همکاری های بین المللی. تمام کسانی که همه چیز را بی ارزش شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

Sonali Kolhatkar

مقاله نویس

Sonali Kolhatkar یک مقاله نویس برای Truthdig. او همچنین بنیانگذار میزبان و تهیه کننده اجرایی از “افزایش تا با Sonali” یک رادیو و تلویزیون نشان می دهد که ايران در سخنرانی تلویزیونی (DirecTV,…

Sonali Kolhatkar

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im