این dealin ‘ انجام می شود: نگاهی به زندگی حرفه ای از Kenny Rogers

اما “بدون حادثه” نیز به بخش عمده ای از راجرز موسیقی ضبط شده. کشور افسانه که درگذشت در 81 تخصصی در اجرای برنامه های که در زمان استفاده از گرما طبیعی و استعداد خود را برای فرمان روشن از مشکل. او با تشکیل بخشی از claque از globalsuperstars که موسیقی هیچ کس نیاز به بازی برای themselvs چون سوپر مارکت ها و خدمات خودرو در انتظار مناطق ارائه شده “بانو” و “از طریق سال” رایگان با تشکر از شما.

رویین تن به زیبایی سودای سفر به خارج از مرل نحیف محجوب در مورد لباس خود را در یک Johnny Cash-مانند افسانه راجرز به اوج خود رسید و در طول یک دوره زمانی که رادیو برنامه نویسان خسته از دیسکو تبدیل به gauzier نرم کننده. اگر شما یک نوجوان و در سال 1981 پدر و مادر خود را خریداری Greatest Hitsنه شما اما “من لازم نیست شما” رقابت برای airpla با “جسی دختر” و “شما را به رویاهای من” و “بت دیویس چشم” توسط یک بار و آینده duet شریک Kim Carnes. هیچ کس تا به حال با استفاده از عبارت “یک Kenny Rogers شیرجه عمیق” خیلی کمتر از آن با صدای بلند گفت: مگر برای دفع چشم بد, اما این زمان های عجیب و غریب.

گوش دادن به بازدید از نو هر چند یادآوری است چگونه آشنایی را مبهم جزئیات. راجرز روی لئامت دادن به عنوان نوازنده بیس برای نسخه اول اغلب unheralded و پایین کلید مهربان lope از سال 1969 به “روبی را ندارد عشق خود را به شهر” بستگی به همکاری و مشارکت بین خود ریتمیک حس و faintest اثری از تهدید که ریشو تب و تاب ارائه می دهند; آن چه او تسهیل در مل Tillis’ خط در مورد “دیوانه آسیایی جنگ” به بیلبورد ده دوم خود را. اولین نسخه در واقع ثبت برخی از سرد گه که در آن کشور مخاطبان علاقه کمی نشان داد مانند “روبن جیمز” با تشکر از شما از یک فقیر پسر سفید به “بدون حساب sharecropping رنگی مرد” که او مطرح شده است. در بهترین حالت آنها “ابر نه”-عصر وسوسه بازی در یک انبار کاه: “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود در” آغاز می شود با یک معمولی کمانچه بخشی که خود مهندسین چرخش رو به عقب به عنوان اگر به مخاطبان است. در طول headiest لحظات راجرز پوزخند هرگز پلیسه دار; یک creepiness به وضع آفتابی شبیه به رونالد ریگان می دهد اجرای این تنش برای بهتر یا بدتر.

یک عمل انفرادی که اواسط 70s ولخرجی bewilders حتی کشور طرفداران راجرز اصرار بر عبور از پاپ و در حالی که موفق شده بود بسیاری از آیکون در آوردن پاپ به او. انسان روابط جنسی مجذوب او شد و ژرمین گریر از wan ریشو کشور روایت است. او در زمان آفتابی rape/vigilante Charles Bronson خیال “Coward of the County” به سه نفر برتر و شگفت آور به بالای نمودار انگلستان. در “لوسیل” او در برابر یک زن و شوهر را پیشرفت. “شما تزئین شده زندگی من” است با تشکر از شما به یک شریک ثابت قدم که دو برابر به عنوان یک ولنتاین به مایکل. اما زن duettists به طعنه او را از خود کلسيفيه شدن خود رضایت: فوق العاده آلبوم با Dottie غرب Bob Seger را “ما رو امشب” با Sheena Easton, Carnes در “don’t Fall in Love with a Dreamer.” ترین پاداشی از این مشارکت بود با لیونل ریچی, همکار سرگرم محبوب که روغن-نرم و صاف کردن ملودی و محکم بسته شده ترتیبات تبدیل راجرز به یک مجری به عنوان خوش هیکل به عنوان موضوع”،”

آیا کنجکاو خواهد شد و حتی در این زمان مجبور انزوا شیب به squishier گوشه راجرز آثار مفصل باقی می ماند یک رمز و راز است. یک martinet از یک تولید کننده می تواند ترساندن او به محکومیت مانند جورج مارتین را با 1985 را “آرامگاه ناشناخته عشق”; آن را آسان به تصور کنی ‘n’ ماندولین در کنار Emmylou دالی و لیندا در سال 1987 به سه نفر. اما بقیه از ما حل و فصل خواهد شد برای یک جفت از کارائوکه شاه بلوط: “قمار باز”, البته, و, بهترین, “سلیمان در جریان” the Bee Gees-نوشته شده پارتن دونفری که در آن او و راجرز کشف بیشتر وابسته به عشق شهوانی, بازی در یک ارنست همینگوی رمان از پاپا بود. “AC استحاله” از پارتن کار با پورتر وگنر یک دهه قبل از آن با توجه به اریک Weisbard در کتاب خودبالا 40 دموکراسی, “سلیمان در جریان” ارائه het-up کنی کشش نت به جای خیره شدن به آنها پرندگان خنده دار. به وضوح آنها چیزی است که به هر یک از دیگر آنها را نمی تواند توضیح دهد که حتی با دندانه های شانه—یک تجربه راجرز تا به حال cred به اشتراک بگذارید.

اگر چه او پژمرده به نیمه شهرت به عنوان کریسمس آلبوم بی باک و فست فود مرغ اذوقه رسان راجرز به عنوان خوش خیم تجاری روح هرگز به سمت چپ زمانی که Garth Brooks نشان داد شما می توانید چهارگانه قمار باز فروش و هنوز هم کسب بحرانی ستایش دیگران. به تک کشتی است که در آن راجرز پیروزی ممکن است رفته بیش از حد, اما قبل از عصر COVID-19 زوج در کارائوکه میله از بویز به بارسلونا شد نوشیدن هر یک از دیگر به “لوسیل” و “سلیمان در جریان است.” آیا به دنبال احساس وحشت و نگرانی در آن وجود ندارد ، بی رحمانه مورد منطبق کنی راجرز می خواست به ما لذت. با مرگ او لذت دیگر به نظر می رسد اجباری. او را برداشت یک زمان خوب به ما را ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>