نشت نفت آبهای عمیق افق یک پوشش نیست یک پاکسازی

افق آبهای عمیق به نام “بدترین فاجعه زیست محیطی در تاریخ آمریکا” یکی از داستان های زیست محیطی پوشش داده شده در HuffPost یک دهه پیش.

“در آوریل 20, 2010, آتشین انفجار در آبهای عمیق افق دکل نفت تا به حال به کشته شدن 11 کارگر و مجروح 17. یک مایل زیر آب های Macondo خوبی بود و باد جدا, رها کردن یک gusher نفت به خلیج فارس” گریست گزارش شده است.

برای 87 روز از نشت غیر قابل کنترل بود.

“آسیب دیده Macondo سرچشمه واقع حدود 5000 پا زیر سطح اقیانوس به بیرون درز حدود 3.19 میلیون بشکه (بیش از 130 میلیون گالن) نفت به خلیج مکزیک — ساخت نشت بزرگترین اتفاقی اقیانوس نشت در تاریخ” با توجه به قسمت روزنامه نگار علامت Hertsgaard در یک مقاله نوشته شده در سه سال پس از حادثه.

“در معرض خطر بودند مناطق ماهیگیری که عرضه یک سوم از غذاهای مصرف شده در آمریکا از سواحل تگزاس به فلوریدا به خود جلب کرد که میلیاردها دلار ارزش گردشگری به اقتصاد محلی و اوباما شانس گشتند.”

در بازبینی این حادثه وحشتناک که تولید پایدار زیست محیطی و آلودگیهای ناشی از آن مهم است که به بررسی دولت اوباما “عملی” تصمیم گیری است که ناشی از اجازه برای ادامه و در نهایت موفق به زدودن این فاجعه توسط:

  • اجازه می دهد که حفاری BP به قطع گوشه و کنار و به خود تنظیم
  • نادیده گرفتن شناخته شده فساد در آژانس فدرال متهم با نظارت
  • با رد نگرانی های مطرح شده توسط خود دانشمندان
  • دور زدن معتبر بازسازی و به جای ریختن 1.84 میلیون گالن مواد شیمیایی محصول نام Corexit به خلیج مکزیک را بدون توجه به محیط زیست یا بهداشت و درمان عواقب.

این انجام شد ظاهرا برای پاک کردن آلودگی. واقعیت این است که Corexit نمی تمیز کردن بیش از 92,000 کیلومتر روغن ریخته. به جای آن چشمی تحت پوشش تا حدی از آسیب های انجام شده توسط سوخت های فسیلی میباشد. حفاظت از صنعت تصویر جایگزین سازگار با محیط زیست در پاسخ به این بدترین فاجعه زیست محیطی در ایالات متحده آمریکا

نادرست و تصمیم گیری های زیست محیطی

ده سال بعد آن را آسان تر به رسمیت شناختن است که چنین تصمیماتی که مقامات منتخب در آن زمان به عنوان عملی می تواند به تولید عمده مداوم منفی انشعابات هنگامی که سطحی راه حل رسیدگی به این مشکل است.

بازنگری در حال حاضر دهه تکامل از فاجعه و پوشش یک مقاله اخیر در رویاهای مشترک گزارش در یک مطالعه در علوم منتشر شده که نشان می دهد که “مقدار قابل توجهی از نفت بود هرگز در تصاویر ماهواره ای و یا گرفته شده توسط موانع که قرار بود برای متوقف کردن گسترش یافته است.”

یکی از نویسندگان این مطالعه اشاره می کند که “[o]تو نتایج تغییر تاسیس برداشت در مورد عواقب ناشی از نشت نفت نشان می دهد که سمی و نامرئی نفت می تواند به گسترش فراتر از رد پای ماهواره در به طور بالقوه کشنده و زیر غلظت کشنده به طیف گسترده ای از حیات وحش در خلیج مکزیک” با “نامرئی نفت” رسیدن به یک منطقه 30 درصد بزرگتر از 92,500 مایل مربع کارشناسان شناسایی شده در زمان.

مقامات دولتی ممکن است تبرئه خود را برای یک تصمیم بد را با این ادعا که وحشتناک نتیجه تنها می تواند شناخته شده با 20/20 ادراک. اما در این مورد که درست نیست.

به عنوان یک خبرنگار بهداشت در سال 2010 من همیشه خواندن برچسب زیرا محصولات گاهی اوقات حاوی understudied مواد سمی که به اشتباه در نظر گرفته شده توسط عموم مردم به عنوان بی ضرر که رقیق شده و یا پراکنده — یک ادعا ساخته شده و سپس و در حال حاضر توسط صنعت و رسانه ای خود را سخنگویان و جاهلانه مدون حتی توسط روزنامه نگاران به خوبی versed در مناطق دیگر اما بیش از حد متعصب در یک طرفه دفاع از علم است. بنابراین من تحقیق Corexit که به من گزارش آن در HuffPost است dispersant که در آن تولید یک شرکت به نام NALCO ادعا در وب سایت آن “امن تر از ظرف صابون.”

من نگرانی های خاص بودند که استفاده از این محصول را گسترش نفت در سراسر آبهای خلیج فارس ساخت آن را سخت تر را انتخاب کنید و حذف روغن ریخته. چون Corexit شناخته شده بود به عنوان یک dispersant من نمی توانست درک کند که چرا دولت تصمیم به استفاده از آن.

با توجه به مرکز تنوع زیستی “Dispersants شیمیایی هستند که در حال اسپری بر روی یک سطح نرم و صاف نفت به شکستن نفت به قطرات کوچکتر که به آسانی با آب مخلوط. Dispersants نه کاهش مقدار نفت وارد محیط زیست اما فشار اثرات نشت در زیر آب.”

من هم نگران بود بیولوژیکی خطرات قرار گرفتن در معرض Corexit اختصاصی و نامعلومی مواد تشکیل دهنده. این ادعا که Corexit بود امن تر از ظرف صابون حساب نمی برای بهداشت و درمان ممکن است اثرات مواد تشکیل دهنده صابون استفاده می شود که در چنین مقیاس در ترکیب با این حال در حال حاضر نفت سمی. معلوم شد که این نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط دانشمندان است.

یک مطالعه منتشر شده در مجله کارشناسی آلودگی محیط زیست یافت می شود که نفت خام می شود 52 بار سمی تر هنگامی که در ترکیب با Corexit.

دولت دانشمندان همچنین دریافتند که ترکیبی از Corexit و نفت خام “ناشی از آسیب های وحشتناک به خلیج فارس حیات وحش و اکوسیستم از جمله تعداد بی سابقه ای از غذاهای دریایی جهش; کاهش تا 80 درصد در غذاهای دریایی بگیر; و عظیم مرگ آف میکروسکوپی زندگی-اشکال در پایه زنجیره غذایی دریایی.”

دولت پاسخگویی پروژه اشاره کرد که “به عنوان یک نتیجه از Corexit را درک موفقیت Corexit … تبدیل شده است dispersant از انتخاب در ایالات متحده به ‘پاک کردن’ نشت نفت.”

حفاظت از صنعت سوخت فسیلی و از بین بردن خلیج مکزیک

مدیریت مناسب از این فاجعه ممکن است شامل محدود کردن فعالیتهای حفاری گرفتن کافی بازپرداخت از شرکت متخلف به انجام کامل زیست محیطی بازسازی و ارائه کمک به جوامع آسیب دیده.

اگر چه BP در نهایت برگزار شد “مسئول نشت نفت به عنوان یک نتیجه از آن را عمدی سوء رفتار و غفلت ناخالص” توسط یک دادگاه فدرال در سال 2014 است که آیا تغییر مدیریت پاک کردن. دولت اوباما پذیرفته BP راه حل زیبایی — چیزی که بهبود ظاهر و سکوت و نگرانی است. آن را پوشش نمی پاکسازی.

غنی شده توسط رئیس جمهور اوباما وعده داده است که “باک متوقف می شود, با من” نشت نفت در خلیج فارس بود-sixed و ناپدید شد از سرفصل ها و اخبار از حساب. در ضمن بسیار واقعی آلودگی خلیج مکزیک ادامه داد: بدتر شده و گسترش یافته است.

دولت از دست رفته پرداختن و در واقع افزایش — گسترده محیط زیست آسیب برساند. آلوده, آب, ایجاد مناطق کور و کشتار حیات وحش به منظور تداوم یک صنعت نمونه عمیقی اختلال در اولویت است. وجود دارد هیچ چیز عملی در مورد آن.

در حال حاضر مانند یک سمی سس سالاد مبدع صنعت و دولت ترکیبی از Corexit و روغن سفر کرده است مایل فراتر از اصلی نشت محل کشته شدن 50 ٪ از تمام حیات وحش دریایی در هر کجا از آن گسترش می یابد.

محیط زیست صحبت امتیاز

ادامه تراژدی افق آبهای عمیق است که مربوط به امروز به دلیل آن را به چالش هر دو مردم و دولت است. چگونه می تواند به شهروندان حرکت فراتر از نرم و صاف buzzwords و لوازم آرایشی و بهداشتی روش به معضلات زیست محیطی تعبیه شده در زیرساخت های سیستمیک? نقاط صحبت کردن با محیط زیست موضوع واقعا بسیار آشکار. زمانی که سیاستمداران موفق به تعریف برنامه های خود را با استفاده از آنها نقاط صحبت کردن به عنوان یک پوشش محافظ برای فقط در مورد هر گونه تصمیم گیری در سیاست. برخی از مردم اعتماد و یا مانند سیاستمداران و به نظر نمی آید بیشتر به آنچه که آنها به فروش می رسد. پرهیاهو و حزبی رسانه ها نمی خود را به انجام برسانند سنتی روزنامه نگاری نقش با تعمق به سیاست تفاوت. آنها تمایل به تمرکز سطحی شخصیت است.

برای مثال بر اساس نیوهمپشایر خروج سنجی واشنگتن پست گزارش داد که 29 درصد از رای دهندگان که مشاهده آب و هوا خود را به عنوان بالا به صدور رای دادند پیت Buttigeig بر این اساس است. این نشان می دهد که برخی از افراد قادر به تشخیص بین یک کلامی تضمین مانند Buttigeig فراهم می کند و برنی ساندرز’ بتن آب و هوا طرح که دارای یک+ توسط مرکز تنوع زیستی اقدام صندوق محیط زیست رای دهندگان راهنمای. این مرکز به Buttigeig پیشنهاد سیاست های زیست محیطی ج – امتیاز.

در حالی که جمهوریخواهان در حال پرهیاهو و ضد محیط زیست دموکرات به عنوان به خوبی سخن گفته و اختصاص داده شده به آب و هوا. اما تاریخ به ما می گوید که نما به عنوان یک فعال محیط زیست در حالی که به دنبال ضد سیاست های زیست محیطی است که یک سنت دموکراتیک که دموکراتیک رای دهندگان باید اذعان کرد اگر ما واقعا می خواهید به عمل بر آب و هوا نه از سقوط برای جلا عبارات و شرکت برگردانند. جو بایدن تغییر آب و هوا مشاور سوخت فسیلی است صنعت کهنه. مایکل بلومبرگ پشتیبانی از استفاده از سوخت های فسیلی با ریختن میلیون ها دلار به تحقیقات علمی است که با هدف (ناموفق) برای زدودن fracking زیرساخت از نشت گاز متان. جی Inslee تغییر موضع خود را در مخالفت با دو گاز پروژه های او که قبلا پشتیبانی — درست قبل از اعلام ریاست جمهوری خود را به آرمان. در عین حال بسیاری از اشتباه در نظر گرفته او را “آب و هوا متخصص” در میان نامزدهای دموکرات.

حزب دموکرات را پیگیری ثبت به موقع عمل در مسائل زیست محیطی دیگر می تواند با توجه به تصویب. باید آن را اندازه گیری وضعیت فعلی متعدد زیست محیطی است که صورت گرفته است در زیر آن را تماشا نه صرفا با مقایسه با یمن وخیم و اقدامات مخرب.

از آن زمان به دریافت واقعی در مورد برنامه ریزی بسیار مهم است که دموکرات ها در طول تاریخ پرداخت و لب و موفق به تصویب برسانند. آنها تسلیم به صنایع و میلیاردرهای برخی از آنها مانند مطرح قبل از زندگی یا مرگ موضوع سیارهای بقا — به عنوان اگر آنها خود را بیش از حد.

ده سال پس از آبهای عمیق افق آلودگی گاز و صنعت نفت هنوز یک سبد در هر دو طرف در سیستم سیاسی ما نظافت که آنها را آلوده کنند.

آبهای عمیق افق نشت بود یک چراغ قرمز چشمک زن به بی درنگ ما را به توقف و تجدید نظر در این سوخت فسیلی فعالیتهای حفاری شده بود را به نقد یک دهه پیش. اما این هشدار نادیده گرفته شد.

مگر اینکه کسی در یک شام خصوصی پرونده چیزی که هرگز به معنای رسیدن ما هرگز نمی تواند به استناد مدارک و شواهد از پشت صحنه مکالمات و معاملات است که تعیین آینده حیات بر روی این سیاره است.

اما بیشتر و بیشتر مردم می تواند شواهد:

  • وحشیانه پرده برداشتن از عاقل سیاست های زیست محیطی و مقررات
  • پرهیاهو و حزبی رسانه های تامین منافع شرکت های بزرگ
  • یک دست سنگین در نامزدی و روند انتخابات
  • وضعیت خلیج فارس در 10 سال بعد
  • تخریب استرالیا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de