دموکراتیک استقرار ممکن است ترس ساندرز بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن

اخبار اصلی رسانه ها در حفظ و تپش خانه همان پیام است که “دموکراتیک استقرار” یا “دموکراتیک میانه رو” هستند و نگران بیمار که برنی ساندرز نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها نگران یک مغلوب ساختن پیشی جستن لغزش و “پایین-رای گیری فاجعه” در کنگره نژادها.

دموکراتیک خودی به ما گفتهاند که از ترس دوباره اجرا کنید 1972—هنگامی که مترقی ضد جنگ نامزد جورج مک گاورن از دست 49 50 متحده به ریچارد نیکسون. با توجه به تقسیم انتخاباتی نقشه با نزدیک به 40 متحده با خیال راحت آبی یا قرمز مانند یک سناریو در سال 2020 کاملا پوچ است.

را متوقف نمی شود در حال حاضر-ex-MSNBC میزبان کریس ماتیوز—که به طور ناگهانی استعفا داد و شنبه شب پس از در حال و هوا و ساندرز ناشی از crack-up در هفته های اخیر—از ارائه این نبوت در اواسط فوریه: “من وجود داشت و در سال 1972 در کنوانسیون دموکراتیک که مردم در ترک رقص بودند در سرور و نشاط. . . و آنها در ادامه به از دست دادن 49 متحده در خود سرور و نشاط. به طوری که می تواند دوباره اتفاق می افتد. بنابراین واضح است. که آنچه که من را ببینید. آن را دوباره اتفاق می افتد.”

بیایید کنار گذاشته که دیوانه پیش بینی. یا ماتیوز’ پارانوئید جنگ سرد نظر لینک ساندرز به نحوی به اعدام در پارک مرکزی نیویورک. یا خود مقايسه ساندرز’ پیروزی در نوادا به قطعیت از نازی فتح فرانسه.

و اجازه دهید می دانیم که حتی یک دیوانه تلویزیون شخصیت مانند داستانی هوارد بیل در “شبکه”—قادر به blurting مهم حقیقت یک بار در در حالی که. در آستانه نوادا حزبی ماتیوز اجازه دهید گربه از کیسه در مورد واقعی ترس بسیاری در دموکراتیک استقرار:

می خواهم بدانم که آیا دموکرات میانه رو می خواهید برنی ساندرز به رئیس جمهور شود. شاید که بیش از حد هیجان انگیز یک سوال برای بالا بردن—آنها دوست ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن در همه. آیا آنها می خواهند برنی ساندرز به بیش از حزب دموکرات در ابد? اگر او آن را طول می کشد بیش از او مجموعه جهت آینده ، شاید آنها ترجیح می دهند که منتظر چهار سال و قرار دادن در یک دموکرات است که آنها می خواهم.

توجه کنید که نگرانی اینجا است که ساندرز را از دست خواهد داد اما که او برنده خواهد شد. و در ادامه برای تبدیل حزب دموکرات است. و احتمالا این کشور است.

ماتیوز نمی شد ابراز نگرانی از سال 1972 است. آن را بیشتر شبیه به ترس از سال 1932. زمانی که فرانکلین روزولت (یک ساندرز قهرمان) پیروز و رو با کارگری و سوسیالیستی جنبش—تبدیل جامعه با یک قرارداد جدید با بهره گیری کار مردم است.

شرکت های بزرگ رسانه “برنی نمی توانید برنده شوید” ضربه طبل باید بیدار شک و تردید در میان اخبار مصرف کنندگان است. چرا که نتایج سیاسی دشوار است برای پیش بینی—به خصوص پس از ناپایدار واقعیت تلویزیون ستاره و یک جوان آمریکایی آفریقایی (نام میانی “حسین”) برنده کاخ سفید است. دوم چون چند باید بیشتر اشتباه بوده است برای مدتی طولانی در پیش بینی های خود را از رسانه های جریان اصلی صاحب نظران و خود را بگیرید و یاد دهید در دموکراتیک استقرار.

“در سال 2000 محتاط نامزد دموکرات استقرار ال گور بود و مطمئن را به نفع خود. او این کار را نکرد. در سال 2004 آنها گفت: ما همیشه در حال vacillating جان کری ترین electable. او از دست داده است. در سال 2016 رسانه ها و نخبگان سخت تحت فشار قرار دادند برای هیلاری کلینتون در برابر ساندرز چالش اصرار او نامزد است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. او این کار را نکرد.”

در سال 2000 محتاط نامزد دموکرات استقرار ال گور بود و مطمئن را به نفع خود. او این کار را نکرد. در سال 2004 آنها گفت: ما همیشه در حال vacillating جان کری ترین electable. او از دست داده است. در سال 2016 رسانه ها و نخبگان سخت تحت فشار قرار دادند برای هیلاری کلینتون در برابر ساندرز چالش اصرار او نامزد است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. او این کار را نکرد.

به عنوان یک روزنامه از شرکت های بزرگ و دموکراتیک استقرار (و ستایش از گور در, کری و هیلاری کلینتون در حزب دموکرات مقدماتی) در نیویورک تایمز به مدت طولانی تکرار “برنی نمی توانید برنده شوید” سرود. بنابراین من به زمان اعتبار برای انتشار مهمی مخالف نظر هفته گذشته در یک ستون مهمان توسط تحلیلگر استیو فیلیپس دموکراسی در رنگ: “برنی ساندرز می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در اینجا ریاضی.”

فیلیپس به نقل سر-به-سر رای گیری نشان می دهد که ساندرز ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و “outperforming آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی از محوری میدان نبرد ایالت میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است.”

فیلیپس می گوید: تغییر رای دهندگان (حتی از 2016 تا 2020) و روش خاصی است که ساندرز برنده رای مردمی در آیووا و نیوهمشایر و نوادا augur خوبی برای ساندرز به عنوان نامزدی که بهترین مسابقات در برابر تهمت:

در اوایل متحده دریافت کرد و دو بار به عنوان حمایت از رای دهندگان کمتر از 30 نسبت به نزدیک ترین رقیب. در نوادا او موفق به دریافت حدود 70 درصد از آراء بیشتر به شدت لاتین و حقيقت است. . . این خواهد بود که از لحاظ نژادی متنوع رای دهندگان تا کنون با مردم رنگ ساخت تا به طور کامل از یک سوم از تمام رای دهندگان واجد شرایط. سهم از رای دهندگان واجد شرایط از نسل Z (18-23-ساله) خواهد بود بیش از دو بار به عنوان بزرگ در سال 2020 آن را به عنوان در سال 2016.

بیش از دیگر رقیب ساندرز نشان داده است که او می تواند الهام بخش دو سرعت در حال رشد anti-مغلوب ساختن پیشی جستن بخش از رای دهندگان—جوانان رای دهندگان و Latinos. می نویسد: فیلیپس: “در میشیگان و ویسکانسین که تصمیم گرفت در سال 2016 توسط حدود 11,000 و 22,700 آرا به ترتیب نزدیک به یک میلیون نفر جوان را پس از 18 سال.” او اشاره می کند که “160,000 Latinos تبدیل شده 18” در آریزونا یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده تنها 91,000 رای.

من coproduced یک فیلم مستند است که در آن ما مصاحبه طبقه کارگر سفید پوستان در زنگ کمربند اوهایو دیرین دموکرات ها که می خواهم به اوباما رای دادند رای برای ساندرز در سال 2016 دموکراتیک اولیه و سپس شروع به پریدن کرد به تهمت (که اغلب از خشم بیش از NAFTA). این به اصطلاح “اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان” — و هیچ دموکراتیک نامزد به احتمال زیاد برای برنده شدن بیشتر از آنها عقب تر از Sanders.

مترقی سناتور نیز “به احتمال زیاد به اصلاح آن دموکراتیک رای دهندگان که پناهنده به حزب سبز” — از “اوباما-استین رای دهندگان.” به عنوان فیلیپس اشاره می کند: “افزایش آرا برای جیل استین از سال 2012 تا 2016 شد بیشتر از آقای تهمت حاشیه پیروزی در میشیگان و ویسکانسین.”

به عنوان کارولینای جنوبی, اولیه نشان داد, یکی از مهم رای گیری بلوک که ساندرز تا کنون به حال مشکل بخش, الهام بخش, مسن تر است آمریکایی های آفریقایی تبار—اگر چه او به ضرب و شتم بایدن در میان سیاه پوستان کمتر از 30 با توجه به NBC News خروج نظرسنجی.

اگر رسانه های جریان اصلی صرف زمان کمتر در اسب-نژاد تجزیه و تحلیل و مشکوک را پیش بینی و زمان بیشتری را با دقت ارائه نامزدها سوابق شاید تقریبا هر رای دهندگان از هر رنگ می دانیم که ساندرز بود شجاع و فعال حقوق مدنی در دانشگاه شیکاگو—یک رهبر دانشجویی در آن مشهور کنگره برابری نژادی (هسته ای) که “نشسته” و بازداشت شد در اعتراض به تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

تصاویری از جوان برنی در عمل در حال چشمگیر و مهم را ببینید.

حداقل به عنوان مهم به عنوان شاهد تهمت نوسان یک باشگاه گلف—و یا تماشای آخرین anti-ساندرز اسمير از تلویزیون صاحب نظران حمل کریس ماتیوز سنت است.

جف کوهن

جف کوهن مدیر پارک مرکز رسانه های مستقل در کالج ایتاکا. او تاسیس و فعالیت آنلاین گروه RootsAction.org در سال 2011 و تاسیس رسانه ها دیده بان گروه نمایشگاه در سال 1986. او…

Jeff Cohen

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>