دموکراتیک ایجاد حملات برگشت

آنچه در زیر اصلی گزارش Jaisal نور از شبکه خبر. خواندن یک متن مکالمه خود را زیر و یا تماشای ویدیو در پایین پست.

JAISAL نور: سه شنبه نتایج در آینده. رای دهندگان در 14 متحده همراه با ساموآ آمریکا رفت و به پای صندوق های رای در مارس 3 به اختصاص بیش از 1300 نمایندگان یک سوم از تمام متعهد نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات. رای دهندگان مواجه صف های طولانی و منتظر ساعت برای رای دادن در هر دو تگزاس و کالیفرنیا به مثابه سرکوب رای دهندگان.

همه این نتایج در, اما از 8:00 صبح روز چهارشنبه 4 مارس سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برداشت تا 399 نمایندگان; برد نه متحده از جمله ویرجینیا و کارولینای شمالی, نامزد سابق ctq را در ایالت مینه سوتا و تگزاس که در آن او تقویت شد تایید توسط نامزد سابق ریاست جمهوری Beto o’rourke. بایدن کمپین تقویت شد و پس از تعیین برنده در کارولینای جنوبی و تاییدیه از رقیب سابق پیت Buttigieg و ctq.

جو بایدن: ما برنده مینه سوتا به دلیل ctq و ما در حال انجام به خوبی در تگزاس به دلیل Beto o’rourke.

JAISAL نور: همانطور که پیش بینی سناتور برنی ساندرز برنده ایالت کالیفرنیا–بزرگترین نماینده تعداد شب–همراه با یوتا و کلرادو و خانه اش در ایالت ورمونت; اضافه کردن 322 نمایندگان به کل.

برنی ساندرز: و هنگامی که ما شروع به این نژاد برای ریاست جمهوری گفت: همه آن را نمی تواند انجام شود. اما امشب من بگویید شما را با اعتماد به نفس مطلق ما می رویم به کسب نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور است.

JAISAL نور: 536 نمایندگان هنوز به اهدا می شود. سناتور الیزابت وارن سوم قرار گرفت در ماساچوست عدم پیروزی در خانه اش دولت و برنده تنها 42 نمایندگان در مجموع از 50.

الیزابت وارن: من نام الیزابت وارن. و من این زن که در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

JAISAL نور: وارن کمپین گزارش ارزیابی مسیر رو به جلو در روز چهارشنبه. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ اعلام کرد او را ترک نژاد پس از گذراندن بیش از یک و نیم میلیارد دلار برای مبارزات انتخاباتی خود اما شکست را به نفع خود یک دولت است. پس از بالا پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و نوادا طاقی ساندرز به جبهه دوم وضعیت دموکراتیک استقرار coalesced در اطراف بایدن به او شتاب به بیش از انتظارات در روز سه شنبه.

اما با نیمی از مواد اولیه هنوز هم به آینده و هفت متحده رای گیری در انتخابات مقدماتی حزب در مارس 10th که مشخص نیست در صورتی که حرکت را نگه دارید. استقرار استدلال در برابر ساندرز است که او را electable او را بیش از حد شدید و می تواند هزینه دموکرات ها کنترل از خانه. ما باید در پاسخ به کسانی که ادعا می کند از برخی از 10,000 برنی ساندرز تجمع شرکت کنندگان در اسپرینگفیلد در ایالت ویرجینیا در فوریه 29.

بنابراین منتقدان می گویند او بیش از حد رادیکال او را یک سوسیالیست; و آنها می گویند او به از دست دادن به تهمت و دموکرات ها در حال رفتن به از دست دادن خانه. چگونه می توانم شما را در پاسخ به آن ؟

سامی ALAMIRI: آن دسته از افرادی که در حال صحبت کردن در مورد سوسیالیسم آنها نمی دانند چه سوسیالیسم به معنی. چه سرمایه داری چیست ؟ این است که ایالات متحده آمریکا برای همه. اما ما باید اکثریت است. مردم طبقه متوسط و طبقه پایین مردم را به حق باید مناسب و معقول زندگی بیش از حد.

لیز prem singh: من فکر می کنم ما باید یک طیف گسترده ای از رای دهندگان در اینجا برای ساندرز–برخی از افرادی که حتی به سابق جمهوری خواهان. در سال 2016 ما رفت و با چه استقرار دموکرات ها می خواستند و ما به پایان رسید تا از دست دادن آن انتخابات. بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به قرار دادن قدرت در مردم است.

جان BENTRUP: من فکر می کنم خود را دموکراتیک سوسیالیسم است که به مراتب متفاوت تر از سوسیالیسم. او قطعا نه کمونیست. مردم سعی خواهد کرد برای انجام این کار, اما من فکر می کنم که آنها اشتباه باشد و من فکر می کنم مردم آمریکا برای بیشتر قسمت ها را ببینید فراتر از آن.

مارکی لوییس: من فکر می کنم که بزرگترین مقابل به که تنها دموکرات ها که به نگرانی در مورد از دست دادن اگر برنی است که در بالای بلیط این است که اگر آنها خود را در حال تلاش نیست که خودشان را با برنی را دید. اگر شما برای سبز جدید, معامله, اگر شما برای مدیکر برای همه, اگر شما برای مردم در حال رفتن به می آیند و حمایت شما.

اما اگر شما نوع سیاستمدار است که مانند “خوب و رأی مردم به من اما من واقعا می خواهم به انجام همه مسائل. من قصد ندارم به مراقبت از مسائل است که در واقع مهم به آنها” سپس آره مردم نمی خواهید به نشان می دهد تا برای شما. اما اگر شما یک تعهد به مردم, اگر شما یک تعهد به مسائل مربوط به عدالت عشق از تلاش برای ایجاد یک واقعی عادلانه جهان مردم در حال رفتن به می آیند برای شما دست پایین.

اریک ESCOBAR: ریچارد اخدا در غرب ویرجینیا, بود, این, از, بسیار, بسیار نزدیک به برنده کنگره صندلی که او در حال اجرا بود و او زد در ایده های مترقی. او اجرا نمی شود و به عنوان یک دموکرات است. او به عنوان یک پوپولیست راست. و من فکر می کنم اگر شما تمرکز بر ایده های مانند که اگر شما فقط تمرکز بر سیاست های پیشنهادی, اگر شما تمرکز بر ضد موسسات و سپس شما می توانید اجرای یک کمپین پایین-رای پایین-بلیط و یا در غیر این صورت در آن شما در واقع می تواند به ایجاد انگیزه در مردم برای رفتن به رای دادن.

JAISAL نور: برنی منتقدان می گویند او بیش از حد سمت چپ او یک سوسیالیست او ابراز همدردی با کاسترو در کوبا; و از آنجا که کسانی که به دلایل او را برای رفتن به از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و آنها در حال رفتن به از دست دادن متحده مانند بنفش متحده مانند ویرجینیا — او نمی تواند برنده این کشورها. است که در بالا استدلال در برابر او در حال حاضر. چگونه می توانم شما را در پاسخ به آن ؟

اولیویا بروستر: من پاسخ دهند که ما تا به حال مردم در گذشته است که مشابه اعتقادات و مردم فقط برچسب زدن به او را بدون واقعا دانستن اینکه چه چیزی او مسائل هستند.

کاترین بروستر: من مورد علاقه رئیس جمهور است FDR و برنی می گوید او جدید FDR. و آن را کار می کرد و قبل از آن دوباره کار می بنابراین تعداد دفعات مشاهده نیست در این زمان.

JAISAL نور: در گذشته او را مورد ستایش مردم مانند فیدل کاسترو و از آنجا که او به از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

PUJAN BARAL: بنابراین یکی دیگر از گزارش خبری از من خواست که امروز. او گفت: “چرا برنی پشتیبانی همه این دیکتاتورها مانند از کوبا است؟” شما باید نگاه در واکنش از جمعیت زیرا همه شروع به خنده. و او مانند “چرا همه خنده؟”

چون این خیلی ظالمانه است که به شما می گویند که این مرد صالح و این مرد است که گویا در تمام نقاط رکورد خود را در راه او بوده است سازگار در تمام سیاست های خود را که او را به حمایت از چنین چیزهایی مانند معتبر دیکتاتور. به عنوان شما گفت در کارولینای جنوبی بحث او همان موضع اوباما در نظر گفت که برنامه آموزش و پرورش در کوبا آورده افزایش نرخ سواد وجود دارد.

جیم AMSTER: اگر کسی در این نقطه در زمان می داند که آنها در حال رفتن برای رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را و حقایق را نمی خواهد ذهن خود را تغییر دهید. که امریکا ما متاسفانه در امروز زندگی می کنند.

راستش برنی ساندرز زیادی برای توضیح دهید که چگونه او قطعا با استقبال از برنامه های سواد آموزی که تصویب شد در کوبا کمک کرد که سواد. این چیزی است که ما قطعا باید در تلاش برای آموزش بهتر. و اگر کسی نمی تواند در هیئت مدیره با این ایده و این ایده که او نیست ستایش یک دیکتاتوری بلکه جنبه های مثبت از هجوم پول و تلاش را در یک سیستم آموزش و پرورش و سپس… من دوست ندارم که. این غم انگیز است.

JAISAL نور: سناتور وارن همچنین پشتیبانی از مدیکر برای همه و او و حامیان او می گویند او کردم او را بهتر در موقعیت واقع آن را به اتفاق می افتد در واقع اجرای این طرح. چرا حمایت سناتور وارن?

لیز prem singh: بنابراین من در واقع واقعا مثل سناتور وارن. من فکر می کنم اگر برنی نبودند در مسابقه من می خواهم به حمایت از او. اما وجود دارد یک سطح فقط شور و شوق اولیه و سابقه طولانی که مایل به انجام کار درست.

لیلا ALNOZAILY: من هم مانند موضع خود را در مورد مسائل خاور میانه در یمن و فلسطین.

JAISAL نور: او احتمالا اولین کاندیدای همیشه در صحنه به مانند یک موضع قوی در دفاع از حقوق فلسطینی; به نام نتانیاهو هستند نژادپرستانه در این بحث است. چگونه است که شما احساس می کنید ؟ چه شد پاسخ خود را?

لیلا ALNOZAILY: این خیلی شگفت انگیز است. آن را بسیار شگفت انگیز به خصوص آنجا که او یهودی است و بسیاری از مردم انتظار می رود که از کسی که یهودی است. من احساس می کنم مثل او بسیاری از مسلمانان پشتیبانی پس از انجام آن. خیلی خوب بود.

JAISAL نور: شما اشاره کرد. به همین دلیل است که برای شما مهم است ؟ و شما می توانید به بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد وجود دارد ؟

لیلا ALNOZAILY: وجود دارد در واقع یک جنگ داخلی در رفتن وجود دارد. من یک مقدار زیادی از خانواده که در اینجا زندگی می کند. من کل را در کنار پدر زندگی می کند وجود دارد. این مردم با وجود آنها زندگی کردن با یک دلار در روز و آنها گرسنه. نیمی از جمعیت قرار است به مرگ در پایان این سال از گرسنگی چیزی که خیلی قابل پیشگیری است. او بود که در زمان ایستادن در برابر او مانند “ما نیاز به صحبت در مورد آنچه در جریان است در یمن.” او تا به حال قلب من از وجود دارد.

JAISAL نور: آره. و این خنده دار است چرا که بسیاری از مردم می گویند “برنی و بعد فورا رفت واز هر چیزی انجام می شود” اما این یک دو حزبی وضوح آنها گذشت با حزب جمهوری خواه و سناتور. مردم را به نام آنچه اتفاق می افتد در یمن نسل کشی و آن را مورد حمایت عربستان سعودی است.

لیلا ALNOZAILY: در آن است. آن را قطعا یک نسل کشی و مردم رنج می برند روزانه به دلیل آن است. و من از موضع خود بر روی آن و گفتن که به آن نیاز دارد باید با آن برخورد شود چرا که آن را واقعا مهم است.

JAISAL نور: برای اخبار واقعی این است Jaisal نور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>