حزب دموکرات تسلیم به نوستالژی

در حال حاضر که میشیگان دموکراتیک اولیه است و بیش جو بایدن اعلام شده است برنده آن زمان به خواندن دست خط بر روی دیوار های سیاسی: بایدن خواهد بود که دموکرات نامزد برای رئیس جمهور و برنی ساندرز خواهد بود که نفر دوم یک بار دیگر این کنوانسیون در ماه جولای. ساندرز ممکن است نفوذ حزب پلت اما سیستم عامل هرگز الزام آور برای نامزد. ساندرز دهکدهای از دست داد و پس از او بسیاری از مترقی هواداران از جمله خود من.

من هیچ اگر نه یک رئالیست. این ایده که ساندرز ممکن است تبدیل به نامزد حزب دموکرات بود که همیشه یک فانتزی, نه بر خلاف من جوانی در آرزوی یک روز تبدیل شدن به یک NFL quarterback. حتی پس از ساندرز’ پیروزی در نوادا قفقاز من هرگز فکر نمی کردم این حزب ایجاد خواهد همیشه اجازه می دهد یک سوسیالیست حتی خفیف اجتماعی-دموکراتیک یکی مانند ساندرز—به سر, بلیط خود را.

بودجه توسط اهداکنندگان ثروتمند اجرا شده توسط کمربندی خودی و غارتی که توسط یک شرکت رسانه ای اختصاص داده شده به ترویج این تصور که ساندرز بود “unelectable,” حزب دموکرات هرگز استقبال ساندرز به عنوان مشروع مدعی. نه در سال 2016 و در سال 2020 است. در موارد مختلفی از آن حتی با توسل به برخی از خوب قدیمی از مد افتاده قرمز-طعمه برای ترساندن رای دهندگان; حزب است, بعد از همه سرمایهداری نهاد. کار و خانواده های طبقه متوسط حمایت دموکرات ها عمدتا به دلیل آنها دیگر هیچ جایی برای رفتن در روز انتخابات علاوه بر این به طور کامل فاسد و ترسو GOP.

در حال حاضر ما با چپ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن به دوک آن را در پاییز. بله آن آمده است که.

از نظر شعارهای مبارزات انتخاباتی و سیاست های کلی انتخابات خواهد شد در یک نبرد برای آمریکا در گذشته به مراتب بیش از آن خواهد شد یک مسابقه برای آینده آن است. نبرد خواهد بود و سوخت در هر دو طرف روایت و سند چشم انداز است که در حال گمراه کننده عقب و مهم جهات کاملا خطرناک است.

از دو کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود قطعا بیشتر سمی است. “را امریکا بزرگ دوباره” شعار که رو برگ برنده برای پیروزی در سال 2016 و “حفظ آمریکای بزرگ” شعار او سعی خواهد کرد برای فروش در این زمان در اطراف هستند نئو فاشیستی در طبیعت طراحی شده به استناد خیالی و نادرست دولت از افسانه ای گذشته ملی افتخار است که نادیده ما عمیقا تثبیت شده تاریخ مردسالار سفید برتری و وحشیانه کلاس ،

فاشیستی تعیین نشده است یک برچسب من به درخواست تهمت cavalierly. من استفاده از آن را به عنوان من قبل از این ستون به دلیل تهمت ملاقات با بسیاری از استاندارد و به طور گسترده ای مورد احترام تعاریف از واژه.

به عنوان جشن مارکسیستی نمایشنامه برشت Bertolt نوشت: در سال 1935 فاشیسم “است تاریخی فاز سرمایه داری…این nakedest ترین بی شرمانه ترین ظالمانه و خائنانه ترین شکل سرمایه داری.” Trumpism همراه بین المللی خود را با آنالوگ در برزیل و هند و اروپای غربی و منظمی توافق با برکت نظریه.

Trumpism مشابه با تعریف فاشیسم ارائه شده توسط رابرت پکستون در کلاسیک 2004 مطالعه “آناتومی فاشیسم”:

فاشیسم تعریف می شود به عنوان یک شکل از رفتار سیاسی مشخص شده توسط وسواسی اشتغال ذهنی با جامعه کاهش تحقیر و یا قربانی و جبرانی فرقه وحدت و انرژی و خلوص که در آن یک جرم مبتنی بر حزب متعهد ملی نیروی کار در مضطرب اما همکاری موثر با طب سنتی, نخبگان رها دموکراتیک آزادی و به دنبال رستگاری با خشونت و بدون اخلاقی و یا قانونی و موانع اهداف پاک کننده داخلی و خارجی گسترش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism مشابه تجسم 14 عوامل مشترک فاشیسم شناسایی شده توسط این نویسنده بزرگ امبرتو اکو در سال 1995 مقاله تو فاشیسم:

 • یک فرقه از سنت.
 • رد مدرنیسم است.
 • یک فرقه از عمل به خاطر خود و بی اعتمادی از روشنفکری.
 • این دیدگاه که اختلاف نظر و یا مخالفت treasonous.
 • ترس از تفاوت. فاشیسم نژادپرست است تعریف.
 • یک درخواست تجدید نظر به یک سرخوردگی طبقه متوسط است که رنج می برند از یک بحران اقتصادی از تحقیر و ترس از اعمال فشار پایین تر گروه های اجتماعی است.
 • وسواس با توطئه و دسیسه جنبش را شناسایی دشمنان است.
 • نیاز است که این جنبش را دشمنان بود به طور همزمان دیده می شود به عنوان قادر مطلق و ضعیف conniving و بزدلانه.
 • رد پاسیفیسم.
 • تحقیر برای ضعف است.
 • یک فرقه از قهرمانی.
 • Hypermasculinity و همجنسگرا ستیزی.
 • انتخابی پوپولیسم با تکیه بر شوونیستی تعاریف از “مردم” که جنبش ادعا می کند برای نشان دادن.
 • استفاده زیاد از “newspeak” و یک فقیر گفتمان ابتدایی نحو و مقاومت به پیچیده و بحرانی استدلال است.

جو بایدن است نه فاشیست. او به جای یک پرچمدار از نئولیبرالیسم. به عنوان با فاشیسم وجود تعاریف مختلف از نئولیبرالیسم باعث برخی از فوق العاده از خود راضی اصلی مفسران مانند نیویورک مجله جاناتان Chait به ادعا می کنند که این مفهوم است که کمی بیش از یک جناح چپ توهین. در حقیقت این مفهوم توصیف همه بیش از حد واقعی مجموعه ای از اصول حاکم بر.

به درک آنچه که نئولیبرالیسم به معنی آن لازم و ضروری است به درک که آن را اشاره به احیای لیبرالیسم از قرارداد جدید و جامعه جدید برنامه های دهه 1930 و 1960. که با نام تجاری از لیبرالیسم حمایت از دخالت فعال دولت فدرال در اقتصاد برای کاهش شدیدترین عوارض از شرکت های خصوصی از طریق برنامه های مانند امنیت اجتماعی ملی روابط کار قانون قانون استاندارد نمایشگاه کار مدیکر و حقوق مدنی قانون از سال 1964. که با نام تجاری از لیبرالیسم تحمیل مالیات بر ثروتمندان و به طور قابل توجهی کاهش نابرابری درآمد در امریکا است.

نئو لیبرالیسم در مقابل deemphasizes فدرال اقتصادی مداخله در حمایت از طرح های تماس برای مقررات زدایی شرکت مالیاتی و کاهش مشارکت عمومی خصوصی و بین المللی و موافقت نامه های تجاری که تقویت جریان آزاد سرمایه در حالی که تضعیف قدرت و نفوذ اتحادیه های کارگری.

تا رسیدن تهمت و نام تجاری خود را از نئو فاشیسم هر دو حزب عمده پس از ریگان را در آغوش این ایدئولوژی. و در حالی که neoliberals باقی می ماند خوش خیم تر در مسائل مربوط به نژاد و جنس از مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism همیشه خواهد بود نئولیبرالیسم را ارائه می دهد کمی به چالش سلسله مراتب بر اساس طبقه اجتماعی. در واقع نابرابری درآمد تسریع در طول اوباما سال و رقبای امروز که از طلاکاری شده سن.

به عنوان فرآیندی یک سیاستمدار به عنوان باراک اوباما بود و در شرایط مسابقه او هم دنبال عمدتا نئولیبرالی دستور کار است. قانون مراقبت مقرون به صرفه اوباما مفرد قانونی داخلی دستاورد یک مثال کامل از نئولیبرالی خصوصی-عمومی و همکاری است که دست نخورده باقی مانده بهداشت و درمان صنعت تحت سلطه برای سود تولید کنندگان مواد مخدر و ژیان شرکت های بیمه به جای تنظیم صحنه برای مدیکر برای همه, به عنوان پشتیبانی توسط ساندرز.

بایدن هرگز لاستیک از یادآوری هر مخاطب مایل به قرار داده تا با gaffes و کلامی کنه و miscues که او به عنوان اوباما معاون رئیس جمهور. کسانی که روابط هستند و به احتمال زیاد به محور مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان او وعده بازگشت به تمدن از دوران اوباما و بازسازی امریکا در جهان است.

تاریخ تنها حرکت رو به جلو است. به عنوان جذاب و آرامش به عنوان بایدن تصاویر از این گذشته ممکن است مانند تهمت را تیره تر چشم انداز یک سراب است. اگر تهمت به ما آموخته است هر چیزی ارزشمند است که در گذشته نمی تواند تکرار مهم نیست که چقدر ما ممکن است مایل در غیر این صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>