نفرت قرمز-طعمه Bernie Sanders

قرمز-طعمه Bernie Sanders غرق به پایین ترین سطح در طول بحث دموکراتیک در لاس وگاس هفته گذشته حسن مگا میلیاردر مایک بلومبرگ. در پاسخ به سناتور ورمونت شارژ که بلومبرگ کارکنان شد حداقل تا حدی مسئول برای کسب و کار خود موفقیت جمهوریخواه سابق شهر نیویورک شهردار پاسخ داد: “ما در حال رفتن به پرتاب کردن داری. ما سعی کردیم که. کشورهای دیگر که سعی کردم. آن را به نام کمونیسم و آن را فقط کار نمی کند.”

این اولین بار نیست زمان ساندرز شده و آغشته در این مد. در واقع همانطور که در Truthdig ستون ارسال شده در مارس 2016 صاحب نظران و سیاستمداران وابسته به هر دو حزب عمده حمله ساندرز بی وقفه آخرین بار او برای رئيس جمهور.

در میان ساندرز’ اولین و مهمترین باطل آنتاگونیست شد Claire McCaskill سابق سناتور دموکرات از ایالت میسوری که در حال حاضر یکی از MSNBC را عمیق و پایدار از نئولیبرالی cheerleaders. ظاهر می شود در MSNBC را “صبح جو” نشان می دهد در ژوئن 25, 2015, McCaskill شکایت incredulously که عمده رسانه ها شدند دادن ساندرز عبور خود را در مقایسه با گزارش هیلاری کلینتون ، “من بسیار به ندرت به عنوان خوانده شده در هر پوشش برنی که او یک سوسیالیست ،” McCaskill ترک خورده. اعلام کرد که کلینتون بود که به مقصد برای تبدیل شدن به حزب نامزد او لعنتی ساندرز برای بودن “بیش از حد لیبرال” و “بیش از حد افراطی” انتخاب شود.

در اوایل سال 2016 به عنوان ساندرز نشان داد هیچ نشانه ای از تاشو دیگر حامیان کلینتون و عملیاتی پیوست McCaskill در صدایی زنگ در چشم انداز یک چالش واقعی از سناتور ورمونت.

ماه گذشته سیاسی خبرنگار جاناتان مارتین شناسه نگرانی ناهمواری در سراسر دموکراتیک استقرار برای نیویورک تایمز. “اینجا در قلب ما مانند سیاستمداران ما در جریان اصلی او نیست — او یک سوسیالیست” و سپس-میسوری دموکراتیک رژیم صهیونیستی. جی نیکسون به نقل شد. “[A]s آنجا که داشتن او را در بالای بلیط این امر می تواند یک بحران تمام راه را به پایین انتخابات.”

مارتین همچنین شامل نظرات از Rep. استیو کوهن D دنیاست. چه کسی گفت که یک ساندرز نامزدی “نمی تواند مفید خارج ورمونت, ماساچوست, برکلی, پالو آلتو و آن آربور” و از McCaskill که insinuated, “جمهوریخواهان … نمی توانید صبر کنید برای اجرای یک آگهی با یک داس و چکش.”

درست به McCaskill را پیش بینی فعالان جمهوری خواه به زودی پیوست jingoistic کر. در مصاحبه با — منتظر — بلومبرگ گزارش خبرنگار Sahil Kapur در مارس سال 2016 ایران استراتژیست Ryan Williams اظهار داشت که ساندرز خواهد بود یک ضعف کلی انتخابات به دلیل “برنی ساندرز است که به معنای واقعی کلمه یک کارت حمل سوسیالیستی است.”

در طول دوره از سال 2020 کمپین این طعمه رشد کرده است و حتی بیشتر از جان گذشته و unhinged.

شاید پیشرو fearmonger از این چرخه انتخابات شده است MSNBC کریس ماتیوز که بحث نشان می دهد “بیس بال,” پخش پنج شب در هفته. در اواخر شب بحث پانل, پخش, پس, New Hampshire بحث دموکراتیک در اوایل این ماه ماتیوز ضمنی که در صورت انتخاب Sanders خواهد از بین بردن دموکراسی و آغاز یک دیکتاتوری با عواقب مرگبار. “من باور دارم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من یکی از آنهایی گرفتن اعدام” او rambled. “من نمی دانم که برنی ساندرز پشتیبانی از [sic] بیش از این سال است. من نمی دانم آنچه که او بدان معنی سوسیالیسم.”

دو روز بعد MSNBC را چاک تاد که مجریان شبکه های سه شنبه صبح و بعد از ظهر روز هفته برنامه “ملاقات با مطبوعات” بالا برده و حول و حوش approvingly با استناد به یک مقاله توسط جناح راست نویس Jonathan آخرین سدی است که توصیف ساندرز’ آنلاین هواداران — که ظاهرا شوم “برنی وارنر” — به عنوان یک “دیجیتال brownshirt تیپ.”

نه به outdone توسط تاد ماتیوز انفجار در هوا در یک ضد سامی بحران پس از, نوادا, قفقاز, مقایسه ساندرز’ کشتیها به آلمان نازی شکستن از طریق Maginot line — با وجود این واقعیت است که سناتور ورمونت بود که ذبح در هولوکاست.

متیوز و تاد به هیچ وجه به تنهایی. در ستون های اخیر با عنوان “برنی عصبانی Bros” محافظه کار مقاله نویس نیویورک تایمز برت استفنز دقیق مکالمه او با سابق کالیفرنیا دموکراتیک بهداشت ، باربارا باکسر در مورد Sanders. “چیزهای زیادی وجود دارد که انرژی منفی; آن چنان عصبانی گفت:” بوکسور سرسخت حامی از هیلاری کلینتون در سال 2016. “شما می توانید عصبانی در مورد بی عدالتی در جهان است. اما این می شود, شخصی, عمیق خشم و کسی نمی گوید دقیقا آنچه شما می خواهید به شنیدن.”

کلینتون خودش به سختی می تواند شامل او عار برای ساندرز در حالی که ترویج یک مستند جدید سری در زندگی خود را تنظیم جریان در Hulu در ماه مارس است. “هیچ کس او را دوست دارد,” او گفت: هالیوود. “هیچ کس می خواهد به کار با او.” مفهوم یک بار دیگر این بود که ساندرز است که بیش از حد جناح چپ انتخاب شود.

قرمز-طعمه سرچشمه نیست با ساندرز ، این یک ننگین تاریخ در ایالات متحده آغاز شد که با آزار و اذیت از آنارشیست ها در اواخر قرن 19 ادامه داد: از طریق وحشت از سرخ ها از جنگ جهانی اول دوران و آمد به گل کامل در فرم مککارتیسم در اواخر 1940s و 1950s.

اما در حالی که این حملات در ساندرز کمک به شکست خود در سال 2016 آنها ثابت کمتر موثر از قرمز-طعمه ، در تلاش برای درک اینکه چرا من رسیده در سال 2016 به الن Schrecker استاد emerita تاریخ در دانشگاه یشیوا در نیویورک سیتی. در نظر گرفته شده توسط بسیاری از ملت را مهمترین قدرت در مککارتیسم, Schrecker نویسنده مقالات متعدد و کتاب از جمله او را بسیار ستایش تفسیری رساله, “سن مککارتیسم” (1994) و اخیرا “روح از دست رفته آموزش عالی” (2010).

Schrecker رای دادند ساندرز در ایالت 2016 اصلی و دیرینه سوسیالیستی است که هنوز رفتن قوی در سن 81 ارائه تفسیر کارشناس در جدید PBS, مستند “مک کارتی: قدرت تغذیه در ترس است.”

به درک که چرا این حملات در ساندرز کمتر مخرب از آنها ممکن است شده اند Schrecker گفت: در یک مصاحبه تلفنی ما باید نگاه به ساندرز’ پایگاه حمایت امریکا در جوانان است. “من فکر می کنم قرمز-طعمه خود را از دست دادن گاز به خصوص در میان جوانان به دلیل آنها نمی دانند چه کمونیسم بود و به عنوان یک نتیجه طعمه خود را از دست داده جنگ سرد نیش,” او گفت:.

“تکه تکه شدن سیاست آمریکا [در عصر اینترنت] نیز یک عامل” او ادامه داد. “در ’50s ما سه شبکه های تلویزیونی و چند روزنامه. آن را آسان تر برای به حاشیه راندن جناح چپ و ارقام. در حال حاضر ما باید گسترش رسانه ها. وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر امروز مردم را می توان به ترس علاوه بر این که یک سوسیالیست: تروریسم transgenderism اسلحه و یا عدم وجود آنها را.”

“برنی ساندرز ساخته شده است آن را امن به عنوان یک سوسیالیست در سیاست آمریکا” Schrecker اضافه شده است. “است که به خوبی می تواند مهم ترین موفقیت های طولانی مدت. او پیشنهاد کرده است یک راه فکر کردن در مورد سیاست که ما در نظر گرفته نشده در 50 تا 60 سال است. و او را انجام داده تا در هماهنگی با آنچه مردم احساس می کنند در سطح روده. جنبش اشغال در آورده به موضوع نابرابری درآمد به خط مقدم و از آن مانده است وجود دارد. ساندرز داده است این موضوع به صورت عمومی است.”

افکار عمومی تحقیقات به نظر می رسد به تحمل کردن مشاهدات خود را. یک نظرسنجی پیو از ژوئن 2015 یافت که 69 درصد از رای دهندگان کمتر از 30 مایل بودند برای رای دادن به یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوسیالیستی در حالی که یک گالوپ نظرسنجی منتشر شده در نوامبر سال 2019 نشان داد که نگرش نسبت به سرمایه داری را به طور چشمگیری کاهش یافته در میان 18-به-39-ساله. سوسیالیسم در حال حاضر تقریبا به عنوان محبوب به عنوان سرمایه داری در میان است که جمعیتی.

با توجه به megyn kelly, ساندرز در حال حاضر برخوردار از بالاترین خالص favorability رتبه بندی از تمام 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری در صدر فهرست در 51٪. (در آینده نزدیک ترین رقبای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن D-Mass., در 49 و 47 درصد بود). بر خلاف برنی فرض روایت ساندرز است که در واقع بیشتر محبوب در میان اقلیت ها از او با مردم و فقط به عنوان محبوب در میان زنان به عنوان او با مردان در هر یک جفت سنجی از دانشگاه هاروارد-هریس نظرسنجی و صبح مشورت کنید.

هیچ یک از این بدان معنی است که جناح راست حزب سیاسی است موظف به رها کردن تلاش های خود برای معرفی یک نامزد بیشتر به شهوت و میل. اگر فوتبال و منافع کسب و کار می خواهم به استدلال می کنند در برابر مدیکر برای همه, سبز جدید معامله قابل توجهی افزایش حداقل دستمزد آوردن پایان دادن به پول بزرگ در انتخابات اعمال به طور قابل توجهی افزایش مالیات بر فوق العاده غنی بخشش بدهی های دانشجویی و هر تعداد از دیگر نشاط بخشی ساندرز-حمایت از سیاست های, اجازه دهید آنها را در آن داشته باشند در یک نمایشگاه اصلی مبارزه است.

اما اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به مقامش را از دست بدهد در ماه نوامبر قرمز-طعمه دموکراتیک حزب سوسیالیست و اهریمنی از حامیان او باید پایان یابد — توقف کامل یک بار و برای همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im