زیست محیطی ناکجاآباد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در امتداد مرز

من گذشته را صرف هفت سال تحصیل غنی زیستی جوامع آریزونا بیابان سونورا.

چند مکان وجود دارد فریبنده تر از ارگان لوله بنای یادبود ملی کاکتوس. بنای تاریخی خانه به نفس cacti که ایستاده اند برای بیش از یک قرن و همچنین چندین خطر انقراض گونه های جانوری. آن را نیز حق مقدس, سرزمین بومی O’odham ملت است.

با وجود این ترس من احساس وجود دارد در گذشته من بازدید ارگان لوله به تازگی. آن را فقط بیش از حد دلخراش.

چرا ؟ چرا که در حال حاضر رئیس جمهور تهمت مرز دیوار تبدیل چشم انداز به یک زیست ناکجاآباد.

وزارت امنیت داخلی است درست این زیستگاه با ارزش کاملا بدون توجه به ظرافت از این مکان منحصر به فرد فرهنگی و زیست محیطی منابع ravaging یکی از نمادین ترین سایت در نیمکره غربی است. آنها حتی باد تا کوه مانند بنای تاریخی تپه O’odham سایت مقدس راه را برای دیوار.

این تخریب غیر قابل برگشت است و قساوت برای جوامع ما و سیاره ما است.

ساخت دیوار در شکل دادن به یک حمله همه جانبه در همه ارگان لوله منابع. بیش از چند ماه گذشته به خصوص در دولت شده است تخلیه میلیون گالن از آب های زیرزمینی به ترکیب دیوار بتنی.

چرا که آب های زیرزمینی در منطقه ما اغلب طول می کشد تا دهها هزار سال به شارژ و متصل به چشمه در منطقه استخراج آوردن در مورد مرگ Quitobaquito چشمه است که تنها خانه Quitobaquito pupfish و حفظ حیات وحش است که نمی خواهد در غیر این صورت قادر به وجود داشته باشد در این چشم انداز صحرا.

واقع در زمین های سنتی از Hia-Ced و Tohono O’odham ملل Quitobaquito احاطه شده توسط یک میزبان از سایت های مقدس و باستان شناسی منابع شایسته حفاظت است. منابع کمیاب مانند آب و جوامع و سیستم های طبیعی که بر روی آنها بستگی دارد — و همچنین به عنوان سایت های فرهنگی به قدمت قرن ها ممکن است هرگز جایگزین می شود.

این Tohono O’odham ملت گذراند قدرتمند نامه ای به گشت مرزی ایالات متحده خواستار توقف تخریب تاکید بر این بسیاری از فجایع رخ داده در سرزمین مقدس: بولدوزر پاره کردن اجداد خود را دفن سایتها و منابع آب در حال سرقت و آژانس به طور مداوم نادیده گرفتن درخواست خود را برای مشاوره.

مرز به سرعت در حال تبدیل به یک hyper-نظامی منطقه. به عنوان آریزونا در کنگره رائول Grijalva قرار داده و آن را با دقت و غم انگیز “به DHS هیچ چیز مقدس است.”

یکی از آخرین بار من بازدید ارگان لوله, من متوقف شد برای “رفتار مشکوک.” من به سادگی کشیده بود بیش از من به عکس و یادداشت از گونه های گیاهی. این اراضی عمومی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده بیش از همه به صورت بی رحمانه و منفور دستور کار — و در عین حال آنها از درمان اعضای عمومی با سوء ظن و تبعیض است.

حتی دولت می تواند صرف تمام قوانین حفاظت از محیط زیست و سلامت به انتقام این فاجعه با توجه به جزئیات ID قانون — یک overshot از قدرت DHS شد با توجه به حمایت های مانند ملی سیاست های زیست محیطی گونه های در معرض خطر و آب تمیز عمل می کند در هنگام ساختن دیوار.

در حال حاضر 41 قوانین شده اند بخشیده است. این شامل تقریبا هر عمل در محل قرار داده برای حفاظت از هوا و آب و مناطق بیابانی و گونه های در معرض خطر و همچنین تاریخی, باستان شناسی و انسان های زیرزمینی.

بدون دیوار است که ارزش این آسیب است.

غیر قابل برگشت استخراج آب های زیرزمینی تخریب آنچه حق O’odham زمین اختلال حیوانات مهاجرت و حقوق بشر پیامدهای نشان دهنده یک قبر بی عدالتی است. ما نمی توانیم موضع نظامی و تخریب اتفاق می افتد در مکان هایی مانند ارگان لوله و در سراسر مرز متحده است.

دادگاه ها باید متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از هر گونه تخریب بیشتر است. این مکان و زندگی آنها حفظ — غیر قابل تعویض هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im