بانک فدرال Baffling پاسخ به کروناویروس توضیح داد

زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در فوریه. 24 که از آن زمان به آماده شدن برای یک جهانی همه گیر بازار سهام کاهش یافت. بیش از هفته بعد شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش بیش از 3500 نقطه و یا 10%. در تلاش برای جلوگیری از آسیب فدرال رزرو در مارس 3 کاهش میزان وجوه بانک فدرال از 1.5% به 1.0% در اولین اضطراری رای حرکت می کند و یکی از بزرگترین در زمان قطع پس از بحران مالی 2008. اما به جای اطمینان سرمایه گذاران این حرکت سوخت یکی دیگر از وحشت فروش.

برافروخته مفسران در CNBC فکر چه تغذیه فکر بود. آنها گفتند: یک و نیم نقطه کاهش نرخ نمی خواهد متوقف کردن گسترش coronavirus یا تعمیر شکسته چینی زنجیره تامین که در حال رانندگی شرکت های ایالات متحده به آستانه. یک گزارش جدید توسط شرکت ها تجزیه و تحلیل داده های شرکت Dun & Bradstreet محاسبه است که برخی از 51 ، 000 شرکت در سراسر جهان دارای یک یا بیشتر تامین کنندگان مستقیم در ووهان کانون virus. حداقل 5 میلیون شرکت در سراسر جهان دارای یک یا چند لایه-دو تامین کنندگان در منطقه به این معنی است که تامین کنندگان خود را دریافت کنید منابع خود را وجود دارد; و 938 از فورچون 1000 در شرکت های درجه یک یا درجه دو تامین کنندگان وجود دارد. علاوه بر این به طور کامل از 80 درصد از آمریکا داروسازی در چین ساخته شده است. یک استراحت در زنجیره تامین می تواند خرد کردن کسب و کار را متوقف کند.

پس چه شد که بانک فدرال استدلال برای کاهش میزان بودجه تغذیه? به گفته برخی از تحلیلگران مالی این آتش را قرار داده بود در واقع در مخزن بازار که در آن فدرال رزرو از دست داده است کنترل آن اقدامات اضطراری از شش ماه گذشته. مخزن بازار معاملات به $1 تریلیون دلار به 2.2 تریلیون دلار در روز و نگه داشتن ما امروزی مالی سیستم شناور. اما به دنبال تحولات وجود دارد و ما برای اولین بار نیاز به یک روکش از مخزن عمل از سال 2008.

Repos و تغذیه

قبل از سال 2008 بحران بانکی, بانک ها نیاز به نقدینگی قرض گرفته شده بیش از حد از ذخایر هر یک از دیگر در تغذیه منابع مالی بازار است. اما پس از سال 2008 بانک ها تمایلی به قرض دادن در این بازار نا امن چون آنها اعتماد ندارند همتایان خود به پول برای پرداخت کردن. بانک ها از جان گذشته برای کمک های مالی می تواند قرض در بانک فدرال تخفیف پنجره, اما آن را به انجام یک ننگ. آن نشان داد که این بانک باید در پریشانی از دیگر بانک ها مایل به قرض دادن به آن در نرخ معقول. بنابراین بانک ها تبدیل شده به جای به خصوصی مخزن بازار است که ناشناس و امن با وثیقه (خزانه و دیگر اوراق بهادار قابل قبول). مخزن معاملات اگر چه از لحاظ فنی “فروش و repurchases” وثیقه در اثر امن وام های کوتاه مدت معمولا پس دادنی روز بعد یا دو هفته.

خطرناک عنصر از این ظاهرا امن معاملات است که وثیقه خود را ممکن است قابل اعتماد به دلیل آن ممکن است به بیش از یک ادعا است. برای مثال ممکن است به دست آورد در یک مبادله با طرف دیگر برای securitized وام خودرو و یا دیگر دارایی های لرزان — یک مبادله است که باید معکوس در بلوغ. من به عنوان توضیح داده شده در مقاله قبلی خصوصی مخزن بازار شده است حمله توسط صندوق های تامینی که بسیار قوی و خطرناک است; بنابراین ریسک گریز وجوه بازار پول و دیگر نهادی دهندگان شده اند و خروج از این بازار است. هنگامی که به طور معمول پایین مخزن نرخ بهره شات تا 10 درصد در ماه سپتامبر فدرال رزرو در نتیجه احساس مجبور به مرحله. این اقدام در آن زمان بود به راه اندازی مجدد سابق خود عمل تزریق پول در کوتاه مدت از طریق خود مخزن موافقت نامه با نمایندگی های اصلی که پس از آن وام به بانک ها و دیگر بازیکنان. در مارس 3, اما حتی است که بانک مرکزی تسهیلات شد oversubscribed با مراتب بیشتر از تقاضا برای وام از اشتراک محدود می کند.

تغذیه اضطراری کاهش نرخ بود که در پاسخ به بحران است. کاهش میزان بودجه تغذیه با نیم درصد بود که قرار است برای از بین بردن فشار بر روی بانک مرکزی مخزن تسهیلات با تشویق بانک ها به قرض دادن به یکدیگر است. اما این کاهش نرخ به حال تقریبا هیچ اثر و بانک مرکزی مخزن تسهیلات ادامه داد: به oversubscribed روز بعد و بعد. همانطور که مشاهده by Zero Hedge:

این ادامه بحران نقدینگی عجیب و غریب است به این معنی که نه تنها به کاهش نرخ باز نمی بودجه اضافی آن در واقع مشکل را بدتر می کند و در حال حاضر بانک ها و نمایندگی های telegraphing که آنها باید نه تنها بیشتر مخزن بافر اما به احتمال زیاد گسترش QE [دارایی].

وثیقه مشکل

به عنوان تحلیلگر مالی جورج Gammon توضیح می دهد که این بحران در خصوصی مخزن بازار نیست و در واقع با توجه به کمبود نقدینگی. بانک ها هنوز هم 1.5 تریلیون دلار در بیش ذخایر در حساب های خود را با تغذیه, انبار پس از چند دور از کاهش کمی. مشکل این است که در وثیقه است که وام دهندگان دیگر اعتماد. کاهش میزان بودجه تغذیه نمی تسکین فشار بر فدرال رزرو مخزن تسهیلات به دلایل روشن: بانک ها که مایل به گرفتن خطر از اعطای وام به یکدیگر نا امن در 1.5% در تغذیه وجوه بازار در حال رفتن به حتی کمتر مایل به قرض دادن در سطح 1%. آنها می توانند کسب درآمد است که مقدار فقط با ترک خود را بیش از حد ذخایر در امن تغذیه, نقاشی روی علاقه بیش از حد ذخایر آن شده است به طور آهسته از همیشه پس از بحران 2008.

اما مطمئنا تغذیه می دانستم که. پس چرا کاهش نرخ وجوه فدرال? شاید دلیل آن تا به حال به انجام کاری برای حفظ نمای بودن در کنترل و کاهش نرخ بهره بود و قابل قبول ترین ابزار آن را به حال. جایگزین خواهد بود دور دیگری از کاهش کمی اما فدرال رزرو تا کنون رد سرگرم کننده است که بحث برانگیز جایگزین. کسانی که در تظاهرات در کنار QE است که احتمالا بعد از بانک فدرال ارتدوکس ابزار موفق به صفر پرچین یادداشت نویسنده.

بانک مرکزی تبدیل شده است و تنها بازی در شهر و آن چکش را نگه می دارد از دست رفته ناخن. رکود اقتصادی ناشی از یک اختلال در زنجیره تامین نمی توان ثابت از طریق مرکزی-بانک تسهیلی پولی به تنهایی. سیاست های پولی است که یک ابزار طراحی شده برای مقابله با تقاضا — مقدار پول رقابت برای کالا و خدمات رانندگی ، برای رفع supply-side مشکل سیاست های پولی باید در ترکیب با سیاست های مالی که بدان معنی است که کنگره و تغذیه نیاز به کار با هم. وجود دارد موفق معاصر مدل برای این کار بهترین هستند در چین و ژاپن است.

چینی ها بازار سهام خود را برگزار کرده زمین

در حالی که بازارهای آمریکا شد توفنده چینی بازار سهام در واقع رفت و تا 10 ٪ در ماه فوریه است. چگونه می تواند باشد ؟ چین در این کشور سخت ترین ضربه را مخل COVID-19 ویروس در عین حال سرمایه گذاران آشکارا اعتماد به نفس است که آن را پیروز در برابر ویروس و بازار تهدیدات.

در سال 2008 در چین ضرب و شتم بحران مالی جهانی با ریختن مقادیر عظیم پول به زیرساخت است که ظاهرا این سیاست آن است که به دنبال در حال حاضر. پانصد میلیارد دلار در پروژه های زیربنایی در حال حاضر پیشنهاد شده است برای سال 2020 — تقریبا تا آنجا که به سرمایه گذاری در این کشور بزرگ محرک برنامه پس از سال 2008 است. به تازگی تزریق پول به جیب کارگران و تولید کنندگان خواهد شد که آن را صرف کالاهای مصرفی باعث تولید کنندگان به تولید بیشتر کالا و خدمات و افزایش بهره وری و مشاغل.

چگونه این همه محرک تامین می شود? در گذشته چین به سادگی قرض خود را از بانک های دولتی که می توانید پول را به عنوان سپرده در کتاب خود به همه سپرده گذاری بانک ها امروز (نگاه کنید به اینجا و اینجا). بسیاری از وام ها را بازپرداخت با سود حاصل از زیرساخت های ایجاد می کنند و کسانی هستند که نه می توان نوشته و یا انجام شده در کتاب و یا منتقل کردن ترازنامه. دولت چین است که تنظیم کننده آن بانک و به جای قرار دادن آن ورشکسته بانک ها و کسب و کار به ورشکستگی آن عمل معمول است به اجازه nonperforming وام فقط شمع تا در بانک ترازنامه است. به تازگی ایجاد شده که بازپرداخت نشده می افزاید: به عرضه پول اما هیچ آسیبی انجام می شود به مصرف کننده اقتصاد است که در واقع نیاز به طور منظم تزریق پول جدید به پر کردن شکاف بین بدهی و پول در دسترس به بازپرداخت آن است. در تمام سیستم های که در آن ایجاد بانک اصلی اما نه به دلیل علاقه در وام این شکاف به طور مستمر وسیعتر نیاز مستمر تزریق پول جدید برای پر کردن نقض (نگاه کنید به مقاله قبلی من در اینجا). در 20 سال گذشته چین عرضه پول افزایش یافته 2,000% بدون رانندگی تا شاخص قیمت مصرف کننده که به طور متوسط در حدود 2 ٪ در طول این دو دهه است. تامین رفته تا با تقاضا نگه داشتن قیمت پایدار است.

ژاپنی, مدل

چین را به تجارب آموزنده اما قرض گرفتن از خود دولت بانک ها را نمی توان انجام می شود در ایالات متحده از آنجا که بانک های ما شده اند نه ملی و بانک مرکزی در نظر گرفته شده است به طور مستقل از کنترل دولت. فدرال رزرو نمی ریختن پول به طور مستقیم به زیرساخت است اما محدود به خرید اوراق قرضه از خود نمایندگی های اولیه در بازار آزاد.

حداقل این است که بانک فدرال استدلال اما فدرال رزرو قانون اجازه می دهد تا آن را به سه ماه زیرساخت وام متحده و این نورد می تواند برای مدت طولانی پس از آن. مخزن بازار خود را متشکل از وام های کوتاه مدت به طور مستمر بیش از نورد. اگر صندوق های تامینی می تواند قرض گرفتن در 1.5% در خصوصی مخزن بازار است که در حال حاضر backstopped توسط فدرال ریزرو ایالات متحده باید به آن نرخ پایین نیز هست.

متناوبا, کنگره می تواند اصلاح فدرال رزرو قانون به آن اجازه می دهد برای کار با بانک مرکزی در تامین مالی زیرساخت ها و پروژه های ملی دیگر دنبال مسیر موفقیت تبحر توسط ژاپن است. در قانون بانکداری بانک مرکزی باید در همکاری نزدیک با وزارت مالیه در تنظیم سیاست. بر خلاف آمریکا و نخست وزیر ژاپن می تواند مذاکره با رئیس آن بانک مرکزی برای خرید اوراق را اوراق قرضه تضمین این که اوراق قرضه خواهد شد و تبدیل به پول جدید خواهد شد که تحریک داخلی رشد اقتصادی; و اگر اوراق قرضه به طور مستمر نورد بیش از این بدهی هرگز نیاز به پرداخت.

بانک مرکزی ژاپن در حال حاضر “پولی” نزدیک به 50 درصد از اوراق بدهی در این راه و آن را کشیده است این شاهکار بدون رانندگی تا قیمت مصرف کننده. در واقع ژاپن نرخ تورم باقی می ماند سرسختانه در زیر بانک مرکزی ژاپن را هدف 2%. کاهش قیمت ها همچنان به صورت یک نگرانی بیشتر از نرخ تورم در ژاپن با وجود بی سابقه بدهی های کسب درآمد توسط آن بانک مرکزی است.

مستقل فدرال رزرو منسوخ شده است

در مواجهه با یک رکود اقتصادی ناشی از عظیم زنجیره عرضه اختلال در ایالات متحده بانک مرکزی نشان داده است خود را ناتوان. کنگره نیاز به یک درس از ژاپن و اصلاح بانکی ایالات متحده در قانون به آن اجازه می دهد برای کار با بانک مرکزی در گرفتن چرخ تولید تبدیل دوباره. زمان بعدی این کشور بزرگترین بانک های ورشکسته به جای نجات بانک ها بیرون, کنگره, باید ملی آنها است. بانک می تواند پس از آن می توان برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها و دیگر پروژه های دولت برای تحریک اقتصاد پس از چین ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>