دشمنی بین مغلوب ساختن پیشی جستن و بر یک Grand Illusion

این قطعه در ابتدا در ظاهر مترقی.

قرار نیست مقدار سهام در ادعا دشمنی بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لایحه Barr. این فقط یک توهم است.

اگر چه بر گفته ABC News در اوایل این ماه که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی راجر سنگ مورد ساخت و آن را “غیر ممکن” را برای او به انجام شغل خود را از وزارت دادگستری رسما squelched شایعاتی که رئيس جمهور در رسانه های اجتماعی proclivities باعث دادستان کل به نظر استعفا.

به گزارش آسوشیتد پرس “بسیاری به مغلوب ساختن پیشی جستن” در حال آشکارا بینی که بر بحث از کنار پله است که واقعا فقط یک تلاش برای “سرکوب داخلی و بیداد در وزارت دادگستری و تقویت خود شهرت.”

حقیقت غم انگیز این است که تهمت و بار هستند به عنوان simpatico که همیشه در تعقیب خود را به طور مشترک برگزار می شود هدف از اجرایی برتری. تفاوت بین این دو نفر تا حد زیادی یک موضوع از رفتار واژگان و فضل و دانش.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در تابستان که در ماده دوم قانون اساسی “من می توانم هر چه می خواهم” و هنگامی که او به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته بود که او ملت ارشد اجرای قانون افسر او هدایت Barr بیشتر تصفیه شده و اعتقاد به آنچه دانشمندان حقوقی تماس تئوری “واحد اجرایی است.”

واحد اجرایی تئوری به مدت طولانی است که مورد علاقه از رادیکال راست. آن ریشه های آن به عنوان برگ برنده ضمنی در مقاله دوم بخش 1 از قانون اساسی که می گوید: “قدرت اجرایی باید مقرره در یک رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است.”

متاسفانه واحد اجرایی تئوری است که نمی توان به راحتی رد کرد به عنوان قانون اساسی در واقع ایجاد یک فرد اجرایی به عنوان مخالف به یک کمیته. با اینحال متعصبان مانند بر برگزاری تحریف مواضع رئيس جمهور در مقاله دوم قدرت است. به عنوان استادان کارل دهان و الان پر طرفدارترین ide ها از Loyola Law School, Los Angeles, مشاهده در یک بارها به نقل 2006 مقاله:

“[T]او تئوری واحد اجرایی است چیزی جز بی ضرر و یا عادی شرح ریاست جمهوری است. در آن قوی تر از نسخه های آن را در آغوش و ترویج یک مفهوم تثبیت قدرت ریاست جمهوری است که اساسا جدا مجریه از هر نوع کنگره و یا نظارت قضایی. و آن را بسیار بیش از یک نظریه علمی. بلکه آن را یک عمل راه فکر کردن در مورد و استفاده از قوه مجریه قدرت است که تا به حال ادامه خواهد داد و به دنیای واقعی عواقب جمهوری ما . . . .”

این مقاله در ادامه می گویند: “در آن اکستریم, unitarianism که دارای قدرت اجرایی است که به عنوان گسترده ای به عنوان اجرایی می گوید آن است. و یا به سادگی قرار دادن [به عنوان ریچارد نیکسون معروف گفت: اگر رئیس جمهور آن را غیر قانونی نیست.”

در حالی که رئیس جمهور از واشنگتن به بعد باید به دنبال گسترش قدرت خود را به واحد تئوری برای اولین بار بیان به عنوان صریح و روشن دکترین در دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان با توجه به Manheim و نیمه ماه. در میان این ایده را اولین طرفداران بود ریگان-عصر دادستان کل اد Meese. مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا Meese مدال آزادی ریاست جمهوری در ماه اکتبر.

بر پیوست واحد تئوری ارابه موسیقی در سال 1989 در ابتدا از George H. W. Bush Administration. پس از انتصاب خود را به عنوان دستیار دادستان کل برای دفتر مشاور حقوقی Barr نوشت: ده-صفحه تجزیه و تحلیل با هدف مبارزه با آنچه او ادعا کرد “راه های کنگره اغلب خودشو تحمیل و یا تلاش برای مزاحم شدن به وظایف و مسئولیت های تعیین شده توسط قانون اساسی به قوه مجریه.”

بر شد به خصوص در مورد حد کنگره تلاش برای تنظیم رئیس جمهور قدرت انتخاب و حذف فدرال افسران و کارکنان در خواهد شد و نظارت بر انجام امور خارجی است. از جمله قوه مقننه دخالت او مخالفت, “unconstitutionally تجاوز[s] بر واحد اجرایی و باید توان مقاومت است.”

بر بیان دیدگاه های افراطی خود را در قدرت ریاست جمهوری در ناخواسته تفاهم نامه او فرستاده شده به وزارت دادگستری در جولای 2018 به انتقاد از کار ویژه مشاور رابرت مولر. در آن او نوشت:

“قانون اساسی به خودی خود هیچ محدودیتی در رئیس جمهور قدرت را به عمل در مورد مسائل است که او را به نگرانی و یا خود را انجام. بر خلاف قانون اساسی اعطای اجرای قانون قدرت به رئیس جمهور در مجمع عمومی. قانون اساسی آن است که به اشتباه تصور از رئیس جمهور به سادگی به عنوان بالاترین مسئول در قوه مجریه سلسله مراتب است. او به تنهایی قوه مجریه است. به این ترتیب او تنها مخزن از تمام قدرت اجرایی اعطا شده توسط قانون اساسی است.” [تاکید در اصل است.]

یا نه Barr در نظر گرفته شده این یادداشت به عنوان یک درخواست کار به عنوان برخی از ناظران گفته اند تهمت انتخاب او به جای جف جلسات آنها رئیس جمهور را رد کرد و برای عدم ایستادن به Mueller.

“من کجا روی Cohn?” مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تاسف در اوج نارضایتی خود را با جلسات در اوایل سال 2018 با اشاره به بدنام وکیل است که پس از خدمت به عنوان یک مشاور حقوقی به سناتور جوزف مک کارتی و بعد به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل خصوصی است. در بر تهمت به حال خود آرزو برآورده شده است.

پس از تایید توسط سنا در ماه فوریه 2019, بار موفق شده در فرسایش پست-واترگیت استقلال از وزارت دادگستری را قادر می سازد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تبدیل این بخش به آنچه معاون سابق دادستان کل سالی یاتس به نام رئیس جمهور را “شخصی کینه تیم ملی” اخیرا در یک op-ed در واشنگتن پست.

تهمت دخالت در صدور حکم راجر سنگ صرفا تاریکی منادی حتی بیشتر شوم به حرکت در می آیند. با تهدید استیضاح را پشت سر گذاشت و با تمام قدرت بر و وزارت دادگستری در اختیار ما می توانیم بیشتر انتظار عفو از رئیس جمهور و دوستان و حامیان در نهایت از جمله سنگ خود را. ما همچنین می توانید انتظار بیشتر تصفیه غیر سازگار با مقامات در داخل وزارت دفاع دیپلماتیک سپاه و جامعه اطلاعاتی; بیشتر حملات در قوه قضائیه و حتی بیشتر از مقاومت به کنگره نظارت.

و تنها در اجرا تا انتخابات ماه نوامبر. چه تهمت را احساس حق به انجام این کار در دور دوم به احتمال زیاد می تواند بدتر.

بنابراین می توانند در این “دشمنی” میان تهمت و Barr به عملکرد هر گونه تغییر مثبت در دولت عدالت است. خود را tiff است و بیشتر شبیه یک زناشویی تف از طلاق است. آنها هر دو متعهد به رابطه و برای این کار کاملا به معنای واقعی کلمه از پایان دموکراسی در امریکا به عنوان ما آن را می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im