خط خوب: چه می شود اگر آن را نمی خورد ؟

اما آخر هفته گذشته در حالی که من در راه رفتن به بیرون از اندی Shauf نشان می دهد در خط خوب من آمد به تحقق بود که یک نمایش بزرگ و یک مکان فوق العاده برای دیدن موسیقی زنده. من شده است به خط خوب پنج بار در زندگی من: چهار بار به دیدن یک نمایش (سیاه بید فوق العاده رنگین کمان, جنگ Deerhunter, Shauf) و یک بار به انجام. (من گروه بازی محلی ویترین موسیقی وجود دارد و از هشت سال پیش به مخاطبان از چهار نفر از جمله متصدی بار و مادرم. یک گروه به نام خردل اتوبوس نیز در این لایحه—امیدوارم که آنها به خوبی انجام می دهند.)

itemprop

هر کسی که چک کردن موسیقی زنده به طور منظم در شهرهای دوقلو می داند که خط خوب می شود و بازیگران به عنوان من آرزو می کنم که باند بازی در 7th St, ورود به جای برگزاری است. شهرستان صفحات حتی انتخاب آن به عنوان مطلق بدترین محل برگزاری در شهرهای دوقلو در سال 2018 است.و برخی از کسانی که احساسات معتبر هستند. خط خوب است که در اکثر ادینا چاد فرض بخشی از Hennepin مرکز شهر نیست کتاب به عنوان بسیاری از بزرگ به عنوان اولین خیابان و این می تواند احساس کمی شیک برای پیراهن فلانل/دانه کمربند جمعیت. اما من آمده ام تا دایره کامل در خط خوب موسیقی کافه (آنها کاهش یافته است موسیقی کافه) و من فکر می کنم شما باید بیش از حد. در اینجا چند دلیل که چرا.

1. باندهای!

خوب خط تقویم در حال حاضر هدایت توسط صدای نور-D & خندقها پسران ایو تومور Waxahatchee و لیمو و شاخه. تمام کسانی که در گروههای بزرگ هستند! در واقع شاید آنها بری تغییر نام به… بزرگ خط موسیقی کافه!

2. آسان به توالت!

اگر شما مانند من هستید شما توالت تمام وقت (شاید که بد؟), که می تواند موسیقی زنده یک لجستیکی کابوس. در نظر گرفتن یک صدای تیز و تند در چمن باشگاه در حالی که گروه در حال پخش است ؟ Fuggetaboutit. خوب خط نشانه باز لین برای مردم را به راه رفتن به حمام بدون نیاز به “ope ببخشید” راه خود را از طریق جمعیت به ادرار کردن. پیروزی بزرگ برای نوزاد مثانه مثل خودم.

3. این صدا!

زنده شنوندگان موسیقی که می خواهید را به دلپذیر روانگردان سفر به تن منطقه شما را در شانس هستید. صدا در خط خوب است عالی و بدون اینکه بیش از حد پر سر و صدا. (شما اول خیابان mainroom. بیش از حد با صدای بلند!)

4. این not این خوب, خط, it you!

به عنوان یک مادام العمر Minnesotan من آموخته است که ما همیشه به دنبال چیزی برای شکایت در مورد. ما اوراق قرضه از طریق bitching در مورد تقریبا همه چیز: آب و هوا وایکینگ تیمبرولوز, بالای شهر, مرکز شهر, شمال, تبدیل به, بالای شهر ، 394-94 خروج نور راه آهن خیابان Nicollet. Kmart, مرگ Nicollet Ave. Kmart این 35/36 سنت خروج بر 35W, کریس Lindahl از سال 1991 هالووین کولاک—شما نام آن را. آن چیزی است که در مورد آب و هوای سرد و تا چه حد ما از نزدیکترین اقیانوس تبدیل می شود که ما را به تحمل ناپذیر whiny بچه ها ؟ من پدر بزرگ راست گفت که “اکثر مردم زندگی خود را به دنبال چیزی برای شکایت در مورد؟” در هر صورت Minnesotans بدنام هستند به نقد آن نقد است نه علت و خط خوب است در تیررس برای بیش از حد طولانی است. در واقع من نمی توانم صبر کنید تا ببینید Waxahatchee وجود دارد در چند هفته و شاید روزی من حتی بازی وجود دارد دوباره اگر خردل اتوبوس می خواهد به هاپ در یک لایحه است.

Andy Engstrom

اندی Engstrøm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>