این ‘سبزترین توسعه است یکی از ساخته شده است در مینیاپولیس

اما من دوست دارم سبز. من چشم سبز هستند (از نظر قانونی HAZ) و بنابراین من بسیاری از رنگ سبز لباس و کلاه و غیره. در محبوب گفتمان رنگ سبز نیز مربوط به محیط زیست و ایده بودن پایدار است. ویکی پدیا می گوید آن است که با ارتباط آن با طبیعت است که حس می کند.

نوع سخت به بگویید که چه ادعا می کند ساخته شده در ایمان خوب است “این روزها” اما یک چیز را من می شنوم بسیاری است که ساختمان های جدید هستند نه سبز. بیت از یک strawman تعمیم برای من به پرتاب که در خارج وجود دارد, اما شما قطعا همچنین شنیده می شود این در جلسات عمومی و در همسایه و در بد بخت پرونده های حقوقی.

وجود دارد یک خانه در حال حاضر در آن و سه درخت; تخریب یک خانه و قطع سه درخت نمی تواند سبز درست است ؟ به معنای واقعی کلمه های بسیاری است سبز: وجود چمن در سمت راست وجود دارد در چمن. همچنین برخی از بوته—اگر آنها در حال انجام است. هنوز هم ساختمان جدید بد است.

نه واقعا ،

اگر شما در حال پاره کردن یک خانه در این شهر به جایگزین کردن آن با یکی دیگر از خانه است که به طور کلی چک—آن را احتمالا خواهد بود بهتر است برای محیط زیست را برای شما به کشف کردن که چگونه به نوتوانی خانه های قدیمی به جای landfilling یک ساله و یک ساختمان جدید. احتمال آن می شود گران تر.

اما اگر شما در حال اضافه کردن بیشتر واحد که زمین و شما در این شهر است که این مورد نیست. مسکن که دریافت نمی کند ساخته شده است در مینیاپولیس می شود در جایی ساخته شده است. که در آن ساخته شده است ؟ گاهی اوقات آن را می شود ساخته شده است در نزدیکی شهر سنت پل. اما بیشتر آن می شود ساخته شده در حومه و یا exurbs. وجود دارد یک طیف از بهتر و بدتر حومه, اما آن را بسیار به وضوح بدتر برای محیط زیست به قرار دادن 300 نفر در راگون رپیدز در مقایسه با مثلا آمریکا که به نظر شما چه کسانی ساکنان جدید در حال رفتن به اطراف به ذکر است چیزهایی مانند از دست دادن زیستگاه.

که با توجه به محیط زیست بسیاری از آنها چسبیده به یک حواس پرت 1970 ارتباط با این جمله به رنگ سبز (آفت کش و کود خیس چمن نیمه وقت) در هزینه از درک کل به طور کلی سیستم کار می کنند.

200 واحد آپارتمان ساختمان است که می شود ساخته شده در یک پارکینگ در شمال شرق مینیاپولیس است و در حال حاضر توسعه منطقه با صدها نفر از مقصد در فاصله پیاده روی و یک شبکه خیابانی است که آسان به خدمت با حمل و نقل.

200 واحد آپارتمان ساختمان است که می شود ساخته شده است در زیر بغل از یک آزادراه تبادل در یک دوم حلقه حومه اغلب صفر مقصد در داخل راه رفتن فاصله است و اساسا غیر ممکن است برای به خدمت با حمل و نقل در یک راه مقرون به صرفه. آنها همچنین تمایل به پر کردن در تالاب و دو هکتار از سطح پارکینگ.

بسیاری از مردم در شمال شرقی مینیاپولیس ساختمان هنوز هم یک ماشین, اما نه همه آنها و کسانی که نمی خواهد درایو فواصل کوتاه تر و کمتر سفر. آنها را به یک انتخاب در گزینه های حمل و نقل. مردم در دوم-حلقه حومه آپارتمان ساختمان باید یک انتخاب: رانندگی یک ماشین در همه جا.

بنابراین مانند در اینجا یک مثال اخیر:

itemprop

این است که حتی همه که دور از شهر. که “سلام آپارتمان” در دره طلایی کردن بزرگراه های 55 و 100. آن ساخته شده بود چند سال پیش و 172 واحد آپارتمان و یک پیاده روی نمره 30. هر کس در این ساختمان در حال رفتن به ماشین خود را. وجود دارد یک خرچنگ قرمز پایین خیابان اما این در مورد آن و خرچنگ قرمز نیست به عنوان خوب به عنوان شما به یاد داشته باشید زمانی که شما یک بچه بودند. وجود دارد چند اتوبوس متوقف می شود در این نزدیکی هست و کسانی که به اتوبوس و رفتن به یک مکان (مرکز شهر, مینیاپولیس) و تنها اجرا در طول یک ساعت یک عجله. که تنها خدمات حمل و نقل که به حس در اینجا برای آینده قابل پیش بینی.

در اینجا یکی دیگر از جدید حومه آپارتمان ساختمان:

Google

گوگل

که در شاکپی! در نزدیکی Canterbury. هشتاد و هشت واحد پیاده روی نمره 13. هر کس در این ساختمان در حال رفتن به ماشین خود را و استفاده از آن برای تمام سفرهای خود را. من حتی نمی توانید تصور کنید که چگونه دور بسیاری از آنها کار خواهد کرد. افرا گراو? وودبری? این است که از لحاظ فنی مانند 10 هکتار اما خیلی از فضا گرفته شده است تا با احتباس آب استخر و سطح پارکینگ.

در اینجا خنده دار یک:

itemprop

این یک خندق! که “جزیره مسکونی” جدیدتر 173-ساختمان واحد آپارتمان در میننتنکا در شمال, زیر بغل از من-394/494 تبادل. مگر اینکه شما در کار کارلسون شرکت شما در حال رانندگی در همه جا.

این کار برای مقیاس کوچکتر چند توسعه بیش از حد:

itemprop

این است که یک خوشه از fourplexes در بروکلین پارک در نزدیکی هدف دانشگاه وجود دارد. بسیاری هستند حدود 20000 متر مربع هر یک پس از آن همان واحد تراکم به عنوان چهار خانواده های تک خانه ها در جنوب مینیاپولیس اما با پارتی دیوار. راه رفتن نمره 40—شما از لحاظ فنی می تواند راه رفتن به چند چیز در اینجا, اما, نظر شما?

itemprop

من حدس می زنم که اغلب.

مثل من گفت وجود یک طیف از حومه. ساخت بیشتر مسکن در اکسلسیور و بزرگ در سنت لوئیس پارک است که احتمالا یک ایده بد نیست.

Google

گوگل

شما یک شبکه خیابانی و همه چیز به اندازه کافی نزدیک به اندازه کافی به چیزهای دیگر است که شما ممکن است در واقع راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا کافی شاپ و یا چند رستوران و یا لعنت Comcast در فروشگاه. پیاده روی نمره 80 است. شما به اندازه کافی نزدیک به مرکز شهر مینیاپولیس و Southdale. شما احتمالا هنوز هم رفتن به یک ماشین اما شما در حال رفتن به استفاده از این راه کمتر و برای سفر کوتاه تر از مرد پشت میننتنکا خندق.

اما شما می دانید ایده آل سبزترین ساختمان جدید در مینه سوتا در مینیاپولیس در مانند مرکزی و دوم در شمال, که در آن شما کردم فقط در مورد همه چیز را در راه رفتن از راه دور در حال حاضر و مکرر خدمات حمل و نقل به مرکز شهر.

ما می دانیم که حمل و نقل است که در این نقطه, بزرگترین و تنها منبع کربن تولید گازهای گلخانه ای در ایالات متحده است. چمن, در حالی که به معنای واقعی کلمه به رنگ سبز هستند و نوع بد در این مورد—نیاز به مسکن و مقصد به دورتر و دورتر از هم جدا نیاز به افراد بیشتری برای سوزاندن گاز بیشتر به بین کسانی که همه چیز و در بیشتر burbs برگ آنها را تنها با یک گزینه: رانندگی.

در نهایت گسترده تر تصویب اتومبیل های برقی ممکن است شروع به تغییر برخی از این, اما آن را هنوز هم روشن است که چه طور کلی اثرات زیست محیطی تولید چندین میلیارد غول, اتومبیل, باتری, در میان چیزهای دیگر. اتومبیل های الکتریکی هنوز هم تا همان مقدار از آزادراه فضا و در هر صورت شما در حال پاره کردن تالاب در پلیموث خود را برای ساختمان های جدید است. راه رفتن در بالای شهر باقی مانده است سازگار با محیط زیست دوستانه است.

در بد شکسته منطقه خلیج سان Francisco در دهه امتناع از اجازه می دهد به اندازه کافی مسکن ساخته شود منجر به کاملا bonkers رفت و آمد برای برخی از—وجود دارد یک دسته از مردم زندگی دو ساعت دور از شغل خود. این مردمی صرف ساعت در گاز سوز تا پیری هیپی در برکلی چوب آن را به توسعه دهندگان ؟ خوب. ما در هر نقطه در نزدیکی که در عین حال اما ما می تواند جلوگیری از این ساخت و ساز مسکن در مینیاپولیس ،

این وبلاگ در ابتدا در ظاهر نیک Magrino وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im