آیووا انجمن بود و حتی فاجعه بیشتر از آنچه قبلا تصور

یک هفته پس از آیووا قفقاز برنده هنوز به تعیین خواهد شد. ناظران و حزب دموکرات مقامات در ابتدا به سرزنش تکنولوژی ساخته شده است که حس به عنوان برنامه آیووا حزب دموکرات مورد استفاده برای شمارش آرا بود که به ظاهر با هم برگزار شد با نرم افزار معادل نوار مجرای و نماز است. توسعه در یک عجله دو ماه توسط سایه یک شرکت با لینک کلینتون و اوباما در مبارزات این برنامه مورد استفاده قرار گرفت با وجود نگرانی های متعدد کارشناسان امنیت سایبر است که آن را به حال شده است با دقت تست شده و مستعد ابتلا به هک.

وجود دارد در واقع مشکلات با نرم افزار اما در این هفته از آیووا افتضاح منابع متعدد نشان می دهد که نرم افزار — و چه آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت نام نویسی موضوع — فقط یک قطعه از هرج و مرج پازل.

به گفته نیویورک تایمز این جلسه “هم پاشیده تحت وزن از تکنولوژی تا حدودی ساقط در برنامه ریزی, نظارت شکست خورده توسط حزب عدالت و آموزش ضعیف و شکست در ارتباطات بین پرداخت رهبران حزب و داوطلبان در این زمینه که تا به حال اختصاص داده شده خود را برای ماه ها به ملت اولین نامزدی مسابقه.”

در چهارشنبه بلومبرگ گزارش داد که شماره تلفن برای گزارش نتایج آیووا قفقاز شد ارسال شده در اینترنت, پیام, تخته, 4chan با دستورالعمل برای “مسدود کردن خطوط.” در ابتدا پس از کاهش به نظر آیووا Demcratic حزب تأييد شده به مهر که آن را به حال “تجربه غیر منتظره ای بالا حجم ورودی تلفن تماس به آن حزبی خط” بسیاری از آنها از “حامیان رئیس جمهور تهمت که به نام برای ابراز نارضایتی خود را با حزب دموکرات است.”

حتی بدون 4chan, تماس, ارتباطات خراب غالبا. با توجه به زمان “اکثر حوزه قفقاز زد هموار در سراسر کشور. اما زمانی که برخی از رهبران حوزه سعی در گزارش نتایج این برنامه گاهی اوقات مسدود است. تماس به دولت, حزب, خط, گاهی اوقات در حال ورشکستگی را برای پنج دقیقه.”

وجود دارد نیز تناقضات در گزارش سراسر حوزه رای گیری:

در زمان بررسی اطلاعات حداقل 10 درصد از حوزه به نظر می رسد به طور نادرست اختصاص داده شده خود را نمایندگان بر اساس گزارش مجموع رای. در برخی موارد حوزه تعلق می گیرد بیشتر نمایندگان از آنها را در دیگران به آنها اهدا شد کمتر. بیش از دو دوجین حوزه به نظر می رسد به نمایندگان به داوطلبانی که واجد شرایط به عنوان عملی تحت قوانین انجمن.

کارکنان در اطلاعات خاموشی. برخی از زمان گزارش شد
“[در انتظار] در یک اتاق بدون پنجره بدون غذا بدون آب و بدون اطلاعات. آنها در زمان تلاش برای تماس با دولت مقامات در جستجوی اطلاعات است.”

قیمت موفق به تخفیف دادن نگرانی گفت: در روز یک شنبه شب در کنفرانس تماس بگیرید که این تاخیر به دلیل نیاز به جمع آوری و گزارش سه مجموعه مختلف از داده ها. جف ویور یک برنی ساندرز مشاور بود ديپلمات. “شما همیشه به حال برای محاسبه این اعداد; همه ما در حال پرسیدن این است که شما گزارش آنها را برای اولین بار.”

آیووا افتضاح شده است منجر به حزب دموکرات وحدت یا بین مبارزات و یا بین دولت و احزاب ملی ، روز یکشنبه واشنگتن پست در توصیف این وضعیت به عنوان “آستانه باز جنگ است.” آیووا وضعیت آورده دشوار خاطرات کمپین 2016 برای برنی ساندرز هواداران که به اعتقاد کمیته ملی حزب دموکرات ممکن است تعصب در برابر آنها. “آنها می توانند فریاد وحدت همه آنها می خواهند” نینا ترنر ملی روسای ساندرز کمپین گفت: پست “اما این اقدامات نشان می دهد در غیر این صورت.”

روابط نیز تیره و تار بین قیمت و DNC صندلی تام پرز که با توجه به پست ها “بخش خصوصی منحرف سرزنش بر روی هر یک از دیگر.”

جزئیات کامل بار داستان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im