آیووا قفقاز هستند یک تهدید مرگبار برای دموکراسی

غیر دموکراتیک و incompetently اجرا آیووا قفقاز مرا به یاد یک خون آشام — سخت اگر نه غیر ممکن است برای کشتن. در حالی که این روند نمایندگان راستین و غیر دموکراتیک سیاسی ملی خبرنگاران و آیووا تجار هرگز اجازه دهید آن می میرند.

اولین مسابقه در مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به پایان رسید و در سردرگمی است. کثیف نتیجه بازیگران سایه بی اعتمادی بیش از نامزدی مسابقات که به دنبال خواهد داشت.

شانس نمی آورد و ما را به این نقطه است. بسته نگاری همراه با تقویت نگرش ها و حرص و آز از آیووا کارآفرینان مسئول است. چرا که از آنها سوال مطرح شده توسط آیووا حزبی شکست گسترش فراتر از مرزهای کوچک که میانه دولت است.

در میان پرسش: می توانید به ما اعتماد رای شمارنده در بسیاری از دولت های مسابقات پیش رو ؟ خواهد جعلی پست ها در اینترنت, همراه با, آیووا, شکست, اضافه کردن به سوء ظن و بی اعتمادی در حال حاضر بومی آمریکا سیاست ؟ و خواهد شد در هر مسابقه پیشنهاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای به تصویر کشیدن عنوان جعلی هر نتیجه نه به شهوت و میل خود?

این تحولات می تواند رخ داده است به هر کسی که من برای اولین بار تحت پوشش آیووا قفقاز در سال 1976. این قفقاز اسیر بود توجه رسانه ها چهار سال قبل از زمانی که سناتور. جورج مک گاورن دوم-پایان محل وجود دارد کمک سوق دادن او به حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. چهار سال بعد کمتر شناخته شده گرجستان فرماندار جیمی کارتر داشتن مشاهده McGovern موفقیت متمرکز بر برنده, آیووا, قفقاز, موفق, و موفق به کسب نامزدی و ریاست جمهوری است.

که کمپین سمان ناسالم بين سیاسی ملی گزارش سپاه که سقوط در عشق با, آیووا, و, آیووا, تجار, شیفته با خبرنگاران در حساب هزینه و تبلیغات آنها به دولت است.

در سال 1976 در حالی که کار برای Los Angeles Times, متوجه شدم, رنگارنگ, تغییر صحنه در آیووا و تخت جغرافیا ساخته شده برای سفر آسان — به جز زمانی که آن را احساس. مانند دیگر ملی خبرنگاران من را خوردند و نوشیدند و در شرکت تب و bunked در بهترین هتل ها. مردم آیووا نمایندگان شان شدند دوستانه به ما روزنامه نگاران است. ما قرار دادن دولت خود را بر روی نقشه و پول در جیب خود. آن را مشاهده کردم یکی از معدود مکان هایی در کشور که در آن مردم در واقع به نظر می رسید به مانند به صحبت با خبرنگاران.

در سال 2008 من تا به حال بازنشسته از زمان و پوشش قفقاز برای Truthdig. دیگر بخشی از روزنامه نگاری جریان اصلی بسته من مشاهده قفقاز به عنوان یک خارجی که به من اجازه داده به دیدن حوادث برای آنها چه بودند.

“در قفقاز یک تقلید مسخره امیز از آمریکا نظام سیاسی” من نوشت: در سال 2007 ستون چند روز قبل از انتخابات. “آنها … غیر دموکراتیک ناعادلانه نمایندگان راستین و بیش از حد پیچیده است.” چند روز بعد با قفقاز به سرعت نزدیک من خواست رسانه ها “به سعی کنید برای ریختن به نور در این فرآیند به جای کمک به آیووا نگه داشتن این دستگاه تبلیغاتی زنده است. چیزی را اشکار جادوگر روزنامه نگاران و تنظیم امریکا رایگان از قید آیووا قفقاز.”

البته هیچ کس گوش. فریب دولت روستایی جغرافیای شهرهای کوچک و مشتاق به لطفا مردم آیووا نمایندگان شان بیش از حد غیر قابل مقاومت به مطبوعات سپاه. طوری بود که امکان خوب تکالیف و تبلیغات که اغلب به دنبال تکمیل آیووا انتساب کارفرمایان دوست داشت.

بنابراین رسانه ها به دنبال آن معمول الگوی انتهایی نامزدها از مدرسه به سالن کافی شاپ, مصاحبه, آینده نگر رای دهندگان (که پاسخ به نظر می رسید به طور فزاینده ای, کنسرو شده) و پس از انتخابات به عنوان اگر آنها روزانه مسابقه فرم.

ظاهرا تنها تعداد کمی از اکثر تکنولوژی فکر با توجه به خسته کننده ترین و مهم ترین بخش از یک انتخابات چگونه آرا شمارش شد.

حتی بیشتر از عوارض اضافه شد در این سال به غیر قابل درک روند من وقایع در سال 2008. به سختی آزمایش برنامه تحویل داده شد به انجمن صندلی ظاهرا به سرعت گزارش گیری از هر حزبی نتیجه. اثبات آن دشوار است برای دانلود برای ناقص داوطلبان آموزش دیده که اجرای قفقاز. این برنامه قابلیت های گزارش دهی شد problematical. روزها گذشت با هیچ نتایج نهایی.

این مدیرکل مطبوعات به قلمرو ناشناخته است. سناریو یک برنده بودن تاج در آیووا و سپس به عنوان نیوهمپشایر و دیگر مسابقات نابود شده است. مطلق رسانه سردرگمی حاکم بود دوشنبه شب از طریق پنج شنبه.

مهم تر از ناراحتی آیووا ناشی از مطبوعات این است که چه دولت به معنی درک عمومی از بسیاری از ایالات متحده اولیه انتخابات, نه به ذکر است یکی از بزرگ در ماه نوامبر زمانی که ملت انتخاب یک رئیس جمهور.

من زندگی می کنند و رای در پرجمعیت ترین شهرستان در کشور لس آنجلس است که بیش از 10 میلیون نفر. شهرستان شده است مبتلا کند شمارش آرا با توجه به اندازه آن و به snafus توسط رای شمارش تجهیزات نصب شده توسط یکی از چند شرکت است که انجام چنین کاری.

برای این انتخابات شهرستان خود را ایجاد کرده سیستم رای گیری با رای دهندگان با توجه به دو گزینه: رای گیری از طریق پست و یا رفتن به یک مکان سنجی و مارک صفحه نمایش کامپیوتر و یا دست مارک برگه کاغذ. و به جای استفاده از آشنا محلی حوزه های رأی گیری افرادی که رای فرد باید سفر به متمرکز مراکز رای گیری.

لس آنجلس ثبت-ضبط Dean لوگان و کارکنان خود کار کرده اند سخت را به سیستم جدید کار می کنند. اما لیبی Denkmann شده است که ردیابی سیستم گزارش LAist که “این شهرستان باید با یک پشته از الزامات اولیه قبل از انتخابات رای دهندگان دست خود را بر روی ماشین آلات Feb. 22.”

من به اندازه کافی در انتخابات و استفاده از کامپیوتر به اندازه کافی بلند به می دانم که به احتمال زیاد بیش از چیزی اشتباه است. همان درست است برای سایر اولیه انتخابات آینده در سراسر کشور است.

بنابراین اجازه دهید درایو سهام به قلب آیووا قفقاز. اجازه دهید آنها را می میرند.

اما خبرنگاران و سردبیران نباید فراموش واقعی درس آیووا. داستان 2020 انتخابات ممکن است پایان یافت شده در دفاتر رای گیری مقامات و میان techies که ایجاد سیستم های رای گیری. گزارش آنها خسته کننده و پیچیده است. اما این نوع از روزنامه نگاری است که مهم تر و لازم تر از تعقیب نامزدها در اطراف آیووا.

دموکراسی در خطر است. بیشتر انتخابات مانند یک در آیووا را بیشتر تضعیف ایمان بسیاری از آمریکایی ها باید در نهادهای دموکراتیک. اگر کسی معتقد است که نتایج انتخابات و دموکراسی است که تحت حمله در هر روز را کجا و مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>