آیووا شکست مفتضحانه است که ناقوس مرگ یک شکست خورده 50 سال آزمایش

آیووا قفقاز هستند monumentally مهم در انتخاب نامزدهای ریاست جمهوری در ایالات متحده است. این سوال ما باید بپرسید این است که چرا ؟ به عنوان این می رود به مطبوعات تنها بخشی از نتایج منتشر شده تا کنون توسط آیووا حزب دموکرات است. بیشتر سرزنش می افتد در آیووا حزب دموکرات و یک شرکت نرم افزاری به نام سایه. سایه ساخته شده فاجعه برنامه که موفق به ارائه وعده لحظه حزبی نتایج. سپس این سیستم پشتیبان یک محاکمه و درست تلفن بانک است که در خدمت انجمن فرایند برای نیم قرن ثابت شود کافی برای این حجم از حوزه به شدت در تلاش برای تماس در نتایج خود را.

ویژگی های snafus علیرغم این سوال اساسی است که چرا دو تقریبا به طور کامل سفید آمریکا — آیووا همراه با نیوهمپشایر با آن برای اولین بار-در-این-ملت اولیه وضعیت مجاز به چنین نامتناسب نفوذ بیش که دو حزب عمده نامزد برای رئیس جمهور.

دموکراسی در حال حاضر! اخبار ساعت موجب اخیر تجسم این بحث در طول ریاست جمهوری فروم در محیطی عدالت ما میزبانی مشترک برگزار شد در ماه نوامبر گذشته در کارولینای جنوبی دانشگاه دولتی یک HBCU (تاریخی سیاه و سفید کالج یا دانشگاه) در Orangeburg, S. C. در اینجا این است که ارز بود که برای اولین بار عمده 2020 نامزد حزب دموکرات خواسته شده بود به اظهار نظر در مورد نامزدی فرآیندهای’ نژادی اختلاف:

امی گودمن: سناتور وارن … صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی آیا شما فکر می کنم منظور از اولیه متحده باید تغییر دهید ؟ شما باید آیووا و نیوهمپشایر —

SEN. الیزابت وارن: صبر کنید, اجازه دهید من را — اجازه دهید من فقط قبل از اینکه شما به پایان برسد شما در واقع رفتن به از من بپرسید به نشستن در اینجا و انتقاد آیووا و نیوهمپشایر?

سالار: نه من درخواست در مورد سفارش.

وارن: هیچ است که در آیووا و نیوهمشایر, همه چیز در مورد.

گودمن: اما اجازه دهید من فقط بپرسید. آنها دو تا از whitest متحده در این کشور و پس از آن ما حرکت به کارولینای جنوبی با جمعیت قابل توجهی از مردم از رنگ و به این معنی نامزدها صرف مقدار زیادی از وقت خود را برای پذیرایی به کسانی که برای اولین بار دو کشور است. به طور کلی آیا شما فکر می کنم که باید تغییر دهید ؟

وارن: من فقط یک بازیکن در بازی در این یکی.

وارن بود مشخصه تحریک این سوال که او صحنه را ترک کرد. بعد MSNBC بازی های ما با وارن سپس دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جولیان کاسترو. “کشور ما را تغییر زیادی در این 50 سال … جمعیتی آن است که انعکاسی از ایالات متحده به عنوان یک کل قطعا از حزب دموکراتیک” کوبا پاسخ داد. “من باور نمی کنم که برای همیشه ما باید به آیووا و نیوهمپشایر رفتن برای اولین بار.”

Gilberto هینجسا صندلی تگزاس حزب دموکراتیک به نظر می رسد در دموکراسی در حال حاضر! طولانی نیست پس از وارن اخراج از موضوع است. “تگزاس دومین ایالت در کشور احتمالا متنوع ترین دولت در کشور است. چهل درصد از جمعیت در دولت اسپانیایی. پانزده درصد است یا آفریقایی یا آسیایی آمریکایی است. ما اکثریت-اقلیت دولت به عنوان کالیفرنیا و نیومکزیکو” هینجسا گفت. “من از ریو گراند دره تگزاس. وجود دارد حدود 1.4 میلیون نفر از مردم که زندگی می کنند در ریو گراند دره در حدود 90% لاتین. آن را به عنوان اگر ما را اصلی ما در ریو گراند دره تگزاس و نامزد گذراندن سه ماه در آنجا به طور مداوم از رفتن به کباب و حوادث مختلف که با حمایت مالی محلی و مقامات منتخب. هیچ کس نمی خواهد فکر می کنم که خواهد بود نماینده.”

چه خواهد بود نماینده? با توجه به مرکز تحقیقات پیو از حزب دموکرات است که در حال حاضر بیش از 40 درصد nonwhite. در مقایسه با آیووا است که بیش از 90 درصد سفید و نیوهمپشایر در 93% سفید, با توجه به سرشماری ایالات متحده به عنوان 2018. یکی می تواند قول بررسی این اعداد با مشاهده تصویری از فقط در مورد هر رویداد کمپین در هر دو دولت به عنوان دوربین تابه در سراسر دریای سفید مواجه است.

پیو همچنین اشاره می کند که پس از وای, کسانی که متولد 1997-2012 خواهد بود که اکثر نژادی متنوع نسل در تاریخ ایالات متحده است. با توجه به آمار و ارقام به تازگی منتشر شده توسط سرشماری ایالات متحده در حالی که آیووا افزایش جمعیت حاشیه دولت در واقع از دست ساکنان زیر 18 سال. نیوهمپشایر کاهش در افراد جوان بود و حتی برجسته تر است. واضح است که این دو کشور تبدیل به مسن تر و سفیدتر و تبدیل شدن آنها به decreasingly نماینده از حزب دموکرات است.

“آیووا عملکرد در فرآیند نامزدی را به مسئولانه باد افشان زمینه” برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار هنر Cullen, ویرایشگر, طوفان دریاچه بار در آیووا نوشت: این هفته اضافه کرد “هیچ کس هیچ سرنخی که چه کسی برنده خواهد شد ما دو سال سالن بازی.”

انتخاب نامزد برای به چالش کشیدن این استیضاح هنوز تبرئه رئیس جمهور کنونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی. وجود قدرت در تنوع و وقت آن است که برای حزب دموکرات به ترک خود را شکست 50 سال آزمایش با اولین-در-این-ملت حزبی و اولیه در آیووا و نیوهمشایر.

امی گودمن

مقاله نویس

امی گودمن است که بنیانگذاران تهیه کننده اجرایی و میزبان از دموکراسی در حال حاضر!, ملی, روزانه, مستقل, برنده جایزه برنامه خبری پخش در بیش از 900 عمومی پخش ایستگاه در شمال امریکا است….

Amy Goodman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>