این Latinx رای ممکن است حمل ‘Tio برنی’ به پیروزی

وجود دارد هیچ انکار Latinx رای دهندگان در حال سقوط در عشق با “تیو برنی.” به عنوان یک حامی ساندرز خودم است می خواهم به خواندن نشانه ای از این پدیده برای بسیاری از ماه “con mi corazón en la boca” یک اسپانیایی گفت که تقریبا ترجمه برای “با baited نفس است.” ساندرز به رهبری دموکراتیک زمینه در میان Latinxs در نظرسنجی پس از نظرسنجی با یک بررسی اخیر نشان میدهد 48 درصد به نفع سناتور ورمونت در سراسر کشور. در نوادا که تعداد صعود به 64 درصد.

به گفته این شرکت به علاوه سه مترقی بی باک نیز دریافت $8.3 میلیون دلار در کمک های مالی از Latinxs در 2019, بالغ بر 36 درصد از تمام سهم از گروه اقلیت — شماره قرار می دهد که او را جلوتر از همه دیگر دموکرات رقیب در 49 ایالت و هر شهر بزرگ.

من شاهد این پشتیبانی حرارت دست اول در طول یک ماه دسامبر رالی در ساحل ونیز در کالیفرنیا که در آن حدود 20,000 کنندگان موسیقی مهمانان و سخنرانان سوئیچ یکپارچه بین اسپانیایی و انگلیسی گاهی اوقات در همان نفس است. بسیاری از سازمان از جمله رهبر جوانان Jocelyn گارسیا آورده است که پدر و مادر او بر روی صحنه صحبت در مورد مبارزات مهاجران نسل اول Latinxs و جامعه بیشتر روبرو هستند در کشوری که رئیس جمهور بدنام شدن آنها را در هر نوبت.

 

Latinxs ندارد و تنها آنهایی که “احساس برن” آن روز در ونیز بیچ (به خاطر دارم یک مادر جوان با یک روسری به تصویر می کشد ایالات متحده راه رفتن با کودکان و خانواده زبان سوئدی در این نزدیکی هست) اما آنها قطعا بزرگترین گروه در حال حاضر. دو Latinx زنان به جلب اعتماد من است که آنها تا به حال رای در سال 2016 انتخابات و اجازه دهید به تنهایی مقدماتی. “ما فقط فکر نمی کنم این اهمیت گفت:” جیمی گونزالس اولین نسل ساندرز حامی.

این نوع سرخوردگی سیاسی غیر معمول نیست. به عنوان شاون ناوارو, a 33-year-old ساندرز داوطلب در لاس وگاس NPR گفت به تازگی:

[Latinos] خسته از گوش دادن به صحبت امتیاز از دموکرات ها که به محله خود ‘صحبت می کنند کمی اسپانیایی’ و ‘خوردن tacos,’ اما پس از آن نمی ارائه هر گونه نتایج واقعی است. این که چرا او می گوید: خروج سنجی یافت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میت رامنی “که به مراتب کمتر تهاجمی’ انجام شده تقریبا به همان اندازه با Latinos در سال 2016 و انتخابات 2012.

وجود دارد یک بی اعتمادی در میان Latinx جامعه با حزب دموکرات که آنها زیر را از طریق وعده های خود. برنی را مخالف دقیق است. او دارای اصالت واقعی.

آن را فقط به صحت و یا “barrio cred” که ساندرز است برای رفتن او اما سیاست بیش از حد. وقتی که من پرسید که جیمی چه درو او را و دوست او کارول به یک ساندرز رالی او لرزاند کردن چند تا از عمده طرح: مدیکر برای همه, 15 دلار حداقل دستمزد و حذف بدهی های دانشجویی. قضاوت به سلامتی هر یک از این پیشنهادات به خود جلب کرد در این تجمع جیمی و کارول به سختی و به تنهایی در شور و شوق خود را برای سناتور ورمونت پلت فرم.

ساندرز’ با موفقیت این رای گیری بلوک کمتر است تعجب آور تر از آن ممکن است به نظر می رسد به ما رسانه های جریان اصلی. پس تا حد زیادی شکست برای رسیدن به بسیاری از مردم از رنگ در 2015 مقدماتی این سناتور ورمونت به تصحیح اشتباه خود را ارائه خود را به Latinx جامعه به عنوان یک نوه از مهاجران است.ساندرز نیز به استخدام بیش از 100 Latinx کارکنان در سراسر کشور از جمله بلن سیسا به عنوان معاون مطبوعاتی وزیر. بومی آرژانتین, او, گیر افتاد, عمومی توجه پس از ارسال یک عکس از خودش با فرم های مالیاتی آنلاین به آمریکایی ها یادآوری است که مهاجران مستند نشده در واقع پرداخت مالیات است. سیسا یکی از بسیاری از “خیال” حفاظت شده تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی (IF) و او را استخدام تأیید کرده است ساندرز’ تعهد به برنامه است.

نامزد حزب دموکرات وعده برای حفاظت از جوامع مهاجر می کند پایان ندارد وجود دارد. ساندرز است به نام برای کشت از تغییرات گسترده است که شامل یک مهلت قانونی برای همه اخراج و پایان دادن به ساخت و ساز از یک مرز دیوار. او همچنین وعده های خود به استفاده از قدرت اجرایی برای حذف تهدید به اخراج همه مهاجران مستند نشده که در زندگی در ایالات متحده برای حداقل پنج سال. شاید بیشتر به طور قابل توجهی او خواستار انحلال اداره مهاجرت و گمرک.

این طرح نه تنها او را متمایز از همکار خود را دموکراتیک نامزدهای اما از رئیس جمهور اوباما که infamously لقب “Deporter در ارشد” پس از اخراج مهاجران بیشتر از دو پیشینیان ترکیب شده است. دولت اوباما رویکرد به مهاجرت نیز تا حدودی توضیح می دهد که جوان Latinxs’ عدم علاقه معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است. با توجه به Voto Latino را دنی Turkel بزرگترین مانع برای داوطلبان مانند بایدن بوده است “قابل توجه عدم سرمایه گذاری در Latinx رای دهندگان در بخشی از نخبگان سیاسی.”

“در سال 2018 48% از Latinx رای دهندگان گزارش نه در حال تماس با یک حزب سیاسی و یا کمپین” Turkel گفت Truthdig. “است که نشان می دهد بی تفاوتی که واشنگتن نسبت به معاشرت و تعامل ما رای دهندگان.”

در حالی که Turkel اشاره می کند که در انتخابات مقدماتی دموکرات را تا حد زیادی موفق به اتصال با Latinx رای دهندگان دمینگو گارسیا رئیس جمهور از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان (LULAC) گفت: زمانی که “ساندرز به قویترین توسعه لاتین از هر انتخاباتی است.” در مقیاس ملی است که تا حد زیادی آشکار در قالب اسپانیایی mailers بلکه جامعه, حوادث, برخی هوشمندانه به نام نام مانند “تاماله برای تیو’ که در آن Latinxs در تمام سنین و پس زمینه گرد هم آمده اند به بحث در مورد کمپین هسته ایده های. یکی دیگر از روش شده است داشتن تماس گیرنده از ایالات فلوریدا رسیدن به میانه همتایان در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی به عنوان بخشی از یک جنبش مردمی در سراسر کشور است.

شاید یکی از مهم ترین چیزهایی است که دموکراتیک سوسیالیستی انجام داده است و این چرخه انتخابات است که به سادگی نشان می دهد و گوش دادن. به عنوان Turkel با اشاره به این فرم ساده از تعامل تبدیل شده است vanishingly نادر برای یک نسل از سیاستمداران جدا از مردم آنها به معنای به نمایندگی. فقط نگاه کنید چه سناتور ورمونت به دست آمده در آیووا ایالتی که در آن تنها 3.4 درصد از رای دهندگان واجد شرایط هستند Latinxs. هر سیاسی:

ساندرز یکی از چند 2020 مدعی است که صرف زمان قابل توجهی با Latinos در آیووا با توجه به Latino فعالان و رهبران در دولت است. او رفته است به Lotería شب بازی قرار داده و در LULAC و تنها ردیف بالا نامزدی که به نظر می رسد در این گروه فروم. او را نیز برگزار می شود “Unidos Con برنی” با هدف جامعه لاتین.

و با توجه به تپه آن رویکردی است که به وضوح پرداخت:

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) برنده بزرگ در میان رای دهندگان لاتین در این هفته آیووا قفقاز با توجه به قبلا منتشر نشده داده ها از UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار.

در دولت چهار اسپانیایی-زبان انجمن سایت Sanders, اخذ 428 رای در برابر یک ترکیب 14 تقسیم بین معاون رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن (D-جرم.) و کارآفرین اندرو یانگ.

این اولین انتخابات ریاست جمهوری که در آیووا دموکرات ها ساخته شده اند اسپانیایی-زبان ماهواره ای انجمن سایت موجود است.

‘همه آنها [رای دادند ساندرز]. این شگفت انگیز است چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما به جامعه به گوش دادن به آنها و سپس به استخدام آنها گفت: ساندرز مشاور ارشد چاک Rocha معمار این کمپین لاتین استراتژی است.

ساندرز به دست آورده است حمایت از Cardi, B, نشسته با دومینیکن-رپ آمریکایی برای بحث در مورد سیاست در یک سالن ناخن در ماه اوت است. (او است پس او را تشویق به اجرا برای دفتر). شرکت صندلی از مبارزات انتخاباتی خود است San Juan شهردار کارمن Yulín کروز, که محوری به ملی ویژه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه اما حاضر به کمک به پورتوریکو, در پی طوفان ماریا. و یکی از برجسته ترین عملیاتی است که شاید قابل تشخیص ترین Latinx سیاستمدار در کشور است. من صحبت البته در مورد Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. که اعتبار ساندرز برای الهام بخش او را به اجرا برای دفتر.

در همان ساحل ونیز تجمع من به تماشای Ocasio-کورتز صحبت در مورد سیاست های مترقی با شور و شوق و فصاحت همسان تنها توسط ساندرز خود را. دوستی خود را است آشکار از شروع به تماشای کلیپ زیر از AOC تعجب آور ساندرز در آیووا بلافاصله به درک چرا — اما این دو نیز شرکت تحت حمایت قوانین کلیدی مانند سبز جدید مقابله:

زمانی که Ocasio-کورتز خواسته شده بود به تازگی به همین دلیل او تصمیم به تایید ساندرز او گفته سی ان ان “او تنها نامزد انتخاباتی است که بسیار محکم و استوار تمام سیاست های خود را در یک اصل جهان شمولی. پس او را باور نمی کند در معنی تست. او باور نمی ستار. آن را در مورد شهریه دانشگاه آزاد اگر شما به اندازه کافی خوب — آن را در مورد شهریه دانشگاه آزاد در امریکا است. و پس از آن اصول جهانشمولی من فکر می کنم جفت بسیار خوبی با انسانی سیاست های مهاجرتی است.”

دیدن این دو مرحله با هم در کالیفرنیا یک چیز واضح بود: در حالی که تعداد بی شماری از طبقه کارگر رهبران قبل از او ساندرز’ انتخابات این سال را تبدیل کشور است. او می داند که نیاز به ساخت یک حرکت است که عمر او را از این رو خود را به شعار “نه من. ما” است و او در حال حاضر آماده به تصویب باتوم توسط دفاع جوان ترقی خواهان مانند Ocasio-Cortez, Ilhan عمر و رشیدا Tlaib. متحد این جنبش می تواند در جناح چپ ضد ریگان انقلاب از 1980s.

در سراسر کشور استراتژی کنار ساندرز کمپین همچنین می داند که, کالیفرنیا, که دارای بزرگترین Latinx جمعیت در کشور و 30.5 درصد از رای دهندگان واجد شرایط خواهد نقش کلیدی در تصمیم گیری دموکراتیک مقدماتی به خصوص در حال حاضر که نماینده غنی از دولت نقل مکان کرد و آن انتخابات به سه شنبه.

“ما ساخته شده است بزرگترین کمپین مردمی در دولت با تشکر از طبقه کارگر و مردم کالیفرنیا که با توجه به وقت و انرژی خود را و که در آغوش اخلاقی ضروری از شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تبدیل کشور ما برای بهتر” ساندرز’ ایالتی کالیفرنیا مدیر رافائل Návar گفت Truthdig. “در یک لحظه شدید نابرابری افزایش بی خانمانی و آینده نامشخص برای افراد جوان کالیفرنیا درک کنند که تنها سناتور. ساندرز است که چشم انداز را به مسکن مقرون به صرفه ایجاد شهریه-رایگان کالج ها و مبارزه برای خوب پرداخت اتحادیه مشاغل که همه آمریکایی ها سزاوار.

“ما همچنین سپاسگزار برای حمایت از جامعه لاتین است که قدرت ما در جنبش مردمی در گلدن استیت و ما نه خود را دست کم گرفتن قدرت در این انتخابات است. کالیفرنیا یک بخش ضروری از سن. ساندرز’ جنبش و ما قصد داریم به نفع خود.”

به نظر می رسد تنها یک نکته به Tio برنی موفقیت در میان Latinxs یکی من می تواند به وضوح ببینید از جایی که من ایستاده بود که گرم دسامبر روز در L. A. آن به نظر می رسید اکثریت Latinxs حاضر در ساندرز تجمع که زیر سن 50. وجود دارد, مسن, Latinxs حال حاضر نه تنها در چنین اعداد بزرگ است. این بخشی از یک روند بزرگتر رسانه ها مانند نیویورک تایمز را برداشت در حالی که غیر قابل انکار اکثریت جوان Latinxs در حال ریشه کن برای ساندرز اولیه این فصل خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ یک داستان متفاوت است که کمی پیچیده تر از ملاقات چشم.

ميانه سن Latinxs در ایالات متحده آمریکا است که 28 تا ساندرز’ پشتیبانی در میان رای دهندگان جوان است که از نظر آماری مهم ترین. بسیاری از ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ, اما, مختلف, رای گیری, گرایش برخی به کاتولیک upbringings. این در طول تاریخ منجر به بسیاری از Latinxs رای گیری محافظه کار; دیگران باید با وضعیت مهاجرت و رای دهندگان واجد شرایط بودن. نیز وجود دارد برخی از Latinx رای دهندگان که قابل قرار گرفتن در معرض سرنگون دموکرات سناتور جو بایدن با توجه به 8 سال به عنوان معاون رئیس جمهور. این ممکن است انگیزه برخی از Latinxs به رای دادن برای یک مرد با آنها آشنا هستید. بایدن که گردن و گردن با سندرز برای Latinx پشتیبانی در ایالات نوادا به عنوان مثال.

در خود من خانواده مکزیکی-آمریکایی بسیاری از این روند ملی نیز حضور داشتند. به من رسیده به من عموزاده در ایلینوی دولت من در جایی که 11.6 درصد از رای دهندگان واجد شرایط هستند Latinx من دریافت طیف گسترده ای از پاسخ. از بی تفاوت غیر از رای دهندگان به ناروا حامیان من عموزاده همه متولد شده از پدر و مادر که مستند نشده بود چقدر از زندگی خود را به نظر می رسد به اجرا سیاسی حیطه. یک پسر عموی Rocío زاپاتا بالینی درمانگر و مشاور مدرسه در شیکاگو سیستم مدارس دولتی به من گفت که او و بسیاری از Latinx دوستان بودند رای گیری برای برنی ساندرز.

“من می توانم صحبت می کنند برای دوستان من,” او گفت: وقتی که من پرسید که چه او را به خود جلب کرد ساندرز “اما من هماهنگ با نظرات خود را در کالج آموزش و پرورش, لغو بدهی های دانشجویی, افزایش پرداخت از مربیان جهانی بهداشت IF پشتیبانی مالیات ثروتمندان سختگیرانه قوانین اسلحه و نرم افزار-سبز طرح با توجه به آب و هوا ما بحران است.

“این مهم نگرانی برای خودم که همچنین تاثیر جوامع ما” به این نتیجه رسیدند Rocío.

پدر او مانند بسیاری از ما خاله ها و عموهای است واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات آینده با توجه به وضعیت حقوقی. در خانواده هسته ای مادرم که همیشه مشکوک آمریکایی موسسات دولتی پس از سالها خود را به عنوان یک مهاجر ثبت نشده و پنهان کردن وضعیت او از “لا migra,” — مقامات مهاجرت — ثبت نام برای رای دادن برای اولین بار از او یک شهروند ایالات متحده در دهه های پیش است. چه متفاوت این زمان ؟ از من خواسته. در این زمان او کسی به این باور و کسی است که ساندرز.

به عنوان یک زن از رنگ زندگی با چندین معلولیت و زنده به لطف مدیکر و مدیکید برنامه های او بوده است heartened به شنیدن یک سیاستمدار قهرمان جهانی مراقبت های بهداشتی. دو نفر از فرزندان او خودم و او جوانترین پسر باید صرف چند سال زندگی در کشورهایی مانند اسپانیا و پرتغال و انگلستان که در آن مراقبت های بهداشتی حق است و او از نزدیک شاهد این که چگونه این سیستم های سلامت کمک کند نه فقط ساکنان قانونی مانند من اما حتی بازدید کنندگان مانند او هنگامی که او نیاز به توجه پزشکی در طول سفر به ما مراجعه کنید. او می خواهد این نوع دسترسی برای آمریکایی ها بیش از حد او به من می گوید.

شاید تعجب آور ترین فرد در خانواده من به پشتیبانی ساندرز شده وسط من برادر یک MIT فارغ التحصیل و مهندس مکانیک در شرکت اپل است. در حالی که من جوانترین برادر نیکلاس که در حال مطالعه برای یک مددکار اجتماعی و نشان داده اند که علاقه ای به سیاست های سوسیالیستی در سراسر جوان ما بزرگسالی الکسیس خود را سپری کرده است در اوایل سال بالغ بسیار مرفه تر کمتر متنوع زمینه است و به نظر می رسید کمتر مشتاق به حفر کردن به سیاست است. و در عین حال هنگامی که من در نهایت از او خواست که به او رای دادن به در مارس 3, او به شوخی “او قافیه با Sernie Banders.”

دلایل خود را تکرار بسیاری از همان سیاست های Rocío اشاره کرده که ممکن است تعجب آور با توجه به این که بسیاری از نسل اول کالج تحصیل قهوه ای آمریکایی مانند برخی از عموزاده و برادر من بوده است نشان داده شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر بحران مالی 2008 و مالی بدتر از همسالان ما که حضور نداشت ،

این خدمت به عنوان شواهد برای برخی از ما که به اصطلاح رویای آمریکایی پدر و مادر ما چپ در تمام طول زندگی خود به تعقیب بود و در بهترین حالت یک اسطوره است. مت Baretto از بنیانگذاران ملی نظرسنجی و تحقیقات شرکت لاتین تصمیم گیری اشاره می کند که چگونه ساندرز’ سخنان در واقع نشان دهنده چه بسیاری از والدین برای کودکان خود را هنگام مهاجرت به آمریکا

“راه او در مورد آموزش و پرورش و دانشگاه منطبق بر نوع ‘رویای آمریکایی تجربه است که بسیاری از نسل اول و دوم خانواده های مهاجر در مورد فکر می کنم” بارتو گفت:, و اضافه کرد که برای بسیاری در جامعه و باز کردن درب به آموزش عالی به معنی “فرصت و دسترسی به تحرک اجتماعی.”

زمانی که از من خواسته Voto Latino چرا Latinx رای دهندگان بسیار مهم است به 2020 انتخابات Turkel تا به حال یک پاسخ ساده.

“این خواهد بود که اولین انتخابات در آن Latinx جامعه خواهد بود که دومین رای گیری بلوک در کشور گفت:” Truthdig. “سی و دو میلیون Latinx مردم خواهد بود واجد شرایط برای رای دادن در این چرخه. یک میلیون Latinx مردم تبدیل شده اند 18 هر سال از سال 2016.

“این چهار میلیون پتانسیل رای دهندگان جدید که شنیده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به عزیزان خود را به عنوان تجاوزگران جنایتکاران و فروشندگان مواد مخدر” Turkel ادامه داد. “این انتخابات اولین بار است که آنها را قادر به اقدام و صدایشان شنیده شود. تا سال 2020 اولین بار است که ما را ببینید Latinx جامعه واقعا گام به رشد خود را با قدرت سیاسی است.”

در حال حاضر وجود دارد نشانه ای از این “رشد قدرت سیاسی است.” در سال 2018 midterms انتخابات یک Univision تجزیه و تحلیل نشان داد که Latinx دو برابر میزان مشارکت در چندین ایالت از جمله ایالت نوادا و کالیفرنیا و فلوریدا و نیویورک و تگزاس. و با توجه به برخی از اقدامات Latinx رای دهندگان ممکن است تبدیل به بزرگترین اقلیت رای گیری بلوک در سال 2020 انتخابات بیش از آمریکایی های آفریقایی تبار. سوال این است که آیا یک نامزد حزب دموکرات خواهد بود قادر به مهار این قدرت به نفع خود و نه فقط اولیه اما انتخابات عمومی. تا کنون به نظر می رسد نامزد که بیشترین مایل به سعی کنید ساندرز با برخی خواستار تجدید نظر خود را به Latinx رای دهندگان خود را “سلاح مخفی” یا “شرط بندی بزرگ.”

در شنبه, نوادا, قفقاز, ما را ببینید برای اولین بار اگر چه کار کرده و ساندرز در آیووا را در یک دولت با یک مقدار بالاتر Latinx جمعیت و مقدار زیادی بیشتر نمایندگان برای grabs; و ما آن را ببینید قبل از مارس 3 نشان می دهد آنچه در کالیفرنیا و کشورهای دیگر رای گیری در روز سه شنبه باید بگویم در مورد دموکراتیک سوسیالیستی را برنامه ای برای امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im