که غریب جاده سفر: من سوار سراسر کشور در طول coronavirus. در اینجا چیزی است که من دیدم.

در آن طول می کشد حدود 75 قدم به قدم از ورود من آپارتمان استودیو به پشت ، که دورترین من احتمالا می تواند راه رفتن در داخل خانه. من می دانم که چون من باید بازحمت حرکت کردن هزاران بار تلاش برای ضربه smartwatch گام هدف در حالی که خاموش کردن شیوع کروناویروس.

زندگی حرفه ای من من به ارمغان آورد به واشنگتن دی سی از نیومکزیکو و من تا به حال زندگی می کردند وجود دارد به مدت سه سال. اما تنگ در 350 فوت مربع استودیو با ملت در مستند من احساس marooned از خانواده من بود که در حال حاضر یک عضو ،

پدر من فوت کرده بود به طور غیر منتظره در ماه دسامبر دو روز قبل از 60 سالگرد تولد.

که Dodging اتومبیل من در حالی که دوچرخه سواری به کار دیدن فیلم ها با دوستان و یا حتی اجازه دادن به سگ من سست در پارک سگ, این چیزها را تا به حال نگه داشته و من پریشان.

سپس coronavirus رسید.

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به ما Coronavirus Watch Facebook ،

خورشید ماند در آسمان دیگر, اما آن روز احساس نمایی دیگر. من تا به حال در همه زمان در جهان به ruminate این ویروس در حال گسترش و در از دست دادن پدر من. حتی “Deadwood” می تواند منحرف کردن من.

بنابراین من تصمیم گرفتم به خانه بروم.

اگر جهان در آشفتگی, من می خواستم برای کمک به مادر و دو برادر کوچکتر اما من می توانم. و من آنها مورد نیاز است.

گرفتن وجود دارد که شامل سه روز سفر جاده تلاش برای به غریبه ها فاصله تا آنجا که من می توانم در حالی که تغذیه و آبیاری من 15 پوند سگ شارژ.

آرام بزرگراه ترک هتل ها

من در بر داشت امریکا هنوز هم عملکرد اما در یک اسکلت خدمه. که بسیار مشهود است این ملت بزرگراه.

علائم هشدار داد در برابر غیر ضروری سفر. ساخت و ساز وسایل نقلیه نشسته به تنهایی در کنار بزرگراه. حتی رادیو و تلویزیون آگهی های بازرگانی تغییر کرده بود. “تنها با هم” این صدای جرنگ جرنگ chimed در رادیو و تلویزیون جایی در تنسی است.

خارج از لیتل راک آرکانزاس من کشیده به پارکینگ هتل من. آن برگزار شد تنها یک ماشین دیگر.

هیچ کس در میز جلو. من شروع به سوال که آیا این هتل بود و حتی باز کردن. در نهایت کسی که نشان داد تا برای بررسی در با یک هشدار است که تعریف صبحانه قاره ای دیگر در دسترس است.

من دیدم فقط دو نفر دیگر آن شب است. ما رقصید در اطراف هر یک از دیگر به عنوان آنها سعی کردند به چرخ توشه خود را خارج از هتل.

در تنسی, هتل, میز جلو مسدود شده بود توسط جداول برگزاری چند بطری از ضد عفونی کننده دست. پس از بررسی در همراه frisbeed من کلید اتاق را به من.

گاز ارزان است اگر شما مایل به رسیدگی

Coronavirus همچنان به rip در سراسر کشور با بیش از 582,000 مورد تأیید و 23,600 مرگ و میر ناشی از اواخر دوشنبه شب. برخی از مدل ها شده اند به تازگی تجدید نظر به پیش بینی کاهش مرگ می شمارد اما اجتماعی فاصله باقی مانده هنجار.

سفر من زد از 1 آوریل 3, عمدتا در امتداد بزرگراه بین ایالتی 40. سفر در زمان من از طریق ویرجینیا و تنسی آرکانزاس و اوکلاهما و تگزاس و نیومکزیکو. اما نه همه حال نوعی از اقامت در خانه سفارش و یا محدودیت.

نیمه تریلر هنوز lumbered در امتداد جاده ها باز در کنار خودروهای کوچک برخی از آنها تخلیه واحدهای ذخیره سازی. دوره من گذشت یک بیلبورد یا ثبت نام ضمن تشکر از کامیونداران برای نگه داشتن این کشور رفتن.

وقتی که من را متوقف و به رایگان سگ از عقب هیچ کس با نزدیک شدن به حیوان خانگی او.

کشتار با گاز بالا بود و هر دو لذت و خفیف ترور. از یک طرف من تا به حال به کار در یک اداره است که تا به حال لمس شده است توسط تعداد نامعلومی از مردم است. (این ویروس زندگی می کنند تا 72 ساعت بر روی فولاد ضد زنگ و پلاستیک.) از سوی دیگر من فکر نمی کنم من تا کنون پرداخت بسیار کمی برای گاز در بزرگسالی. در هیچ نقطه من پرداخت بیش از 2 دلار در هر گالن است. اجاره ماشین بود به همان اندازه ارزان است. سه روز قبل از سفر بیمه زد تنها $90.

در یک ایستگاه گاز سرویس بهداشتی صابون تلگراف squeaked که من پمپ آن را در بیهوده است. محل بوی مانند آن را تا به حال تمیز شده است پس قبل از وقوع – که من به عنوان یک نشانه خوب از آنجایی که یکی از نشانه های این ویروس است که عدم بو.

برخی از مسافران شد خیلی شجاع تر از I. در یک کنار جاده توقف یک آی فون اعلام کرد در فواصل ثابت که دوش آماده بودند.

در خط دنباله مخلوط و یا یک رژیم غذایی کک بسیاری از افراد را در خود حفظ فاصله اما برخی می ایستادن فقط اینچ پشت سر من.

من تقریبا همیشه به نقطه ای.

گرسنه ؟ سعی کنید مک دونالد دوباره

درایو-thrus شد گزینه اصلی برای وعده های غذایی. بسیاری از جاده شام باید بسته خود را درب.

که شامل تگزاس بزرگ استیک در مرتع پرورش احشام در آماریلو تگزاس. مالک بابی لی توصیف آن را به عنوان یک سه حلقه سیرک است که اتفاق می افتد به فروش استیک. آن را به دست آورده شهرت برای آن 72-هر اونس استیک چالش است. (آن را به عنوان آن را برای تلفن های موبایل و پس از آن برخی از.)

زرد لی گفته است نه یک مقصد شهر و بسیاری از رستوران ترافیک معمولا آمد از مسافران در امتداد بزرگراه بین ایالتی.

“این افراد از طریق آمده است و ما مسئولیت داریم که به باز 365 روز سال بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی به دلیل آن را به عنوان یک نوع از یک فانوس دریایی,” او گفت:.

اما هیچ کس در حال خوردن یا تلاش های غول پیکر – استیک این روز است.

از مارس 30 استیک در مرتع پرورش احشام بسته شده اجتماعی فاصله. که متوقف نشده مردم از کشیدن به پارکینگ و مشابه از طریق ویندوز.

چه چیز دیگری است ؟ نه خیلی زیاد. خارج شده در Lonoke آرکانزاس ماند مشغول در 2 آوریل. کارکنان فروشگاه به حال ساخته شده موقت مانع از چرخ دستی های برای جلوگیری از جریان ترافیک به فروشگاه. نزدیکی یک مغازه مشروب فروشی بود و همچنین اگر باز نشانه ها در فروشگاه تشویق مشتریان به عمل اجتماعی فاصله.

من اجتناب کاوش بیش از حد.

در اتاق هتل به تماشای “نظم و قانون” دادستان ایستاده بود راه بیش از حد نزدیک به وکیل مدافع برای راحتی.

در راه بازگشت من تقریبا لذت تماشای تپه های سبز رنگ اثر خط گذشته و یا تماشای باران نور را لیک ، پس از آن من خواهد عبور ترافیک علامت هشدار دهنده از COVID-19 و من می خواهم با فشار کمی سخت تر در شتاب دهنده.

و هنگامی که من در نهایت آن را به صفحه اصلی پس از 12 ساعت در روز در جاده ها اولین چیزی که من نیست من در آغوش خانواده. اول من شسته دست من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im