بشر می تواند در مورد خداحافظی به دوستان هرگز از آن به عنوان حشره انقراض سبقت گونه های بی شماری.

بسیاری از میلیون ها نفر از حشرات است که پشتیبانی از حیات بر روی این سیاره هنوز به نام یا شرح داده شده است. و در عین حال شاید از 500 ، 000 گونه از سوسک ها و پروانه ها و زنبورها و مورچه ها و دیگر شش پا موجودات حیاتی به کار کارآمد از اکوسیستم های طبیعی و تجاری اقتصاد می تواند در مورد به ناپدید می شوند — به عنوان یک نتیجه از تغییر آب و هوا و دیگر فشارهای رانده شده توسط انسان رشد جمعیت.

و این توجه داشته باشید از زنگ خطر به صدا درآمده در عرض چند روز است که در آن دیگر گروه های تحقیقاتی باید به طور جداگانه هشدار داد از آب و هوا تهدید به سوسک در جنگل آمازون به نقب mayflies آمریکا اواسط غرب و به bumblebees در مورد آمریکای شمالی و اروپا است.

حشرات در گرده افشانی گیاهان در حال رشد دور از مرگ و آنهایی که در خدمت به عنوان ناهار یا شام برای پرندگان و دوزیستان و خزندگان خفاش ها و دیگر پستانداران. وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 5.5 میلیون گونه متمایز از حشرات که بیش از یک پنجم مشاهده شده شناسایی و شناسه توسط متخصص حشره شناس.

یک میلیون یا بیشتر موجودات از مد افتاده توسط aeons تکامل و انتخاب طبیعی می تواند قریب الوقوع در خطر انقراض به دلیل انسان پیشبرد. یک گروه 30 نفری از کارشناسان در حال حاضر به فوریت هشدار در مجله Biological Conservation که نیمی از این می تواند حشرات.

“از گرده افشانی و تجزیه بودن منابع برای داروهای جدید و حشرات ارائه ضروری و غیر قابل تعویض خدمات”

“جای تعجب است که چگونه کمی از ما در مورد تنوع زیستی در سطح جهانی که تنها حدود 10 تا 20 درصد از حشرات و سایر بی مهرگان گونه توصیف شده است و نام. و از کسانی که با نام ما می دانیم که کمی بیش از یک مختصر ظاهری توضیحات شاید بخشی از کد ژنتیکی و یک سایت که در آن دیده می شد چند سال پیش گفت:” Pedro Cardoso از اداره کل موزه تاریخ طبیعی در هلسینکی که چراغ مطالعه.

“با گونه از دست دادن ما از دست دادن نه تنها یک قطعه از پازل پیچیده است که ما در جهان زندگی می کنند بلکه توده های ضروری برای تغذیه حیوانات دیگر در زندگی زنجیره ای منحصر به فرد ژن ها و موادی که ممکن است یک روز کمک به درمان بیماری ها و عملکرد اکوسیستم است که در آن بشریت بستگی دارد.”

محققان استدلال می کنند که حشرات گونه های آسیب پذیر هستند به انسان تغییرات در زیستگاه طبیعی خود را; به آفت کش ها و کود استفاده; به آلودگی نوری, آلودگی های صنعتی و حتی آلودگی صوتی. تغییر آب و هوا رانده شده توسط احتراق سوخت های فسیلی تقویت خطر: آشنا فصلی درجه حرارت و پیش از بهار معنی مثلا که پروانه ها پدید آمده اند پیش از شهد گیاهان است که به طور معمول آنها را تغذیه.

و یک سری از مطالعات جداگانه کشف برخی از تاثیر انسان باعث تغییرات در سیستم های طبیعی. محققان در مجله گزارش Biotropica که تر و خشک قسمت در جنگلهای انبوه آمازون به رهبری نه تنها به فاجعه آتش سوزی اما به سقوط چشمگیر از سوسک سرگین جمعیت.

محو سوسک

این موجودات کوچک گسترش مواد مغذی و دانه ها و محیط زیست آنها را به عنوان مدارک و شواهد از سلامت کلی یک اکوسیستم است که چرا یک تیم بین المللی از دانشمندان شده اند نظارت سوسک سرگین از 98 گونه در سراسر 30 قطعه جنگل در برزیل ایالت پارا.

در سال 2010 آنها شمارش 8000 سوسک. در سال 2017, بعد از یک ال نینو رویداد آورده بود خشکسالی و آتش به منطقه آنها دریافتند تنها 2,600.

Mayflies هم دیده می شود به عنوان شاخص های سلامت رودخانه ها, دریاچه ها و رودخانه ها: بیشتر وجود دارد بهتر است کیفیت آب. این نقب mayfly است باعث دیدنی ظهور هر سال از ما آبراه به تیره آسمان. محققان تخمین زده اند بیش از 87 میلیارد حشرات در یک ازدحام با وزن بیش از 3000 تن از پتانسیل پرنده و ماهی غذایی است.

اما محققان گزارش در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم که بین 2015 و 2019 دانشمندان با استفاده از رادار برای نظارت بر swarms بیش از دریاچه ایری و متوجه شد که به عنوان یک نتیجه از گرم شدن آب و هوا و دیگر فشارهای تعداد کاهش یافت و در این چهار سال به ترتیب با 84 درصد.

و در مجله علوم کانادایی و انگلیسی, دانشمندان گزارش می دهند که آنها نگاه بیش از یک قرن از سوابق 66 گونه از زنبور عسل در آمریکای شمالی و اروپا برای پیدا کردن که در عرض یک نسل به عنوان گرمایش جهانی تقویت فرکانس حرارت شدید و خشکسالی و احتمال زنبورعسل جمعیت زنده ماندن در یک مکان داده شده تا به حال کاهش یافته است به طور متوسط 30٪.

نه حشرات به تنهایی

که حشرات ممکن است مشکل نیست اخبار: طبیعت را اندازه گیری زیان های بزرگ در طول زمان در نمونه مکانها اغلب به عنوان یک نتیجه از تخریب زیستگاه بلکه به عنوان یک نتیجه از آب و هوای محلی شیفت در پاسخ به گرمایش جهانی. این ضرر و زیان شده اند آینه در پرنده درنده جمعیت و حتی در تغییرات در حشرات خود را.

به عنوان نویسندگان این بیولوژیکی حفاظت کاغذ نقطه آسیب فراتر از حشرات در جهان است. موجودات دیگر بستگی حشرات به طور مستقیم یا غیر مستقیم. بنابراین انسان است.

“با حشرات انقراض ما از دست دادن خیلی بیشتر از گونه های” دکتر Cardoso و همکاران خود را بنویسید. “ما از دست دادن فراوانی و زیست توده از حشرات, تنوع, در سراسر فضا و زمان با نتیجه homogenisation بخش بزرگی از درخت زندگی منحصر به فرد زیست محیطی عملکرد و صفات و اساسی بخش گسترده ای از شبکه های زنده فعل و انفعالات.

“چنین ضرر و زیان منجر به کاهش کلیدی اکوسیستم خدمات که در آن بشریت بستگی دارد. از گرده افشانی و تجزیه بودن منابع برای داروهای جدید زیستگاه نشانه کیفیت و بسیاری دیگر حشرات ارائه ضروری و غیر قابل تعویض خدمات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de