این Masshole راهنمای Dunkin’ دونات (که هنوز باز)

این غیر معمول نیست برای هر ماساچوست شهر. Dunkin’ است درست به کلیشه موذی اسپور است که در سراسر کل کشور مشغول به کار راه خود را به DNA از خلیج وزارت امور خارجه جمعیت. بقیه جهان در حال حاضر به یادگیری چه Massholes شناخته شده ما کل زندگی: Dunkin’ ضروری است. ملی زنجیره ای از قهوه خانه ها باقی مانده است باز از طریق COVID-19 قرنطینه از جمله هر رو به رشد مینه سوتا محل.

امریکا اجرا می شود در Dunkin’ اما مینه سوتا شده است استثنا به این خوبی-مارک قانون است. Dunkin’ چپ مینه سوتا در سال 2005 پس از آن آخرین محل بسته در آستین. اما خروش دوباره در حال حاضر. وجود دارد در حال حاضر 18 مغازه ها در مینه سوتابا یک مقصد برای بازار آمریکابخشی از همه جا, East Coast, آماده به کار را در دراز مدت برنامه باز کردن 100 مکان در سراسر ایالت.

Dunkin’ است نه کربو. آن است که Tim Hortons. و آن را مطمئن شوید که به عنوان گه نیست استارباکس. مانند مردم ماساچوست خود را, آن است که یک حیوان خود را. تند تند در-خود-دختران-صورت حیوانات است که شما نمی تواند چشم پوشی است. این خواسته که یک مدرسه قدیمی مخاصم مثل خودم به شما آموزش طناب.

بهترین Dunkin هستند آنهایی که در نزدیکی سایت های ساخت و ساز

به یاد داشته باشید که شنبه شب زنده طرح که در آن کیسی افلک نقش دانی یک scumbag پیمانکار که سیگار در داخل Dunkin’? من احساس می کنم مثل من به مدرسه رفت با آن مرد.

سایت های ساخت و ساز را نگه داشته Dunkin’ در کسب و کار از سال 1950. پاپ را به یک فروشگاه در سراسر خیابان را از یک محل سکونت جدید, پروژه, و شما خواهید دید اب و هوای اتحادیه کارگران با سوراخ در زیر بغل خود تی شرت سفارش برای کل سایت. اغلب یک کارگر را پر کنید تا یک بانکدار جعبه با سفارش (در بوستون اینها عادی W. B. ماسون جعبه های کاغذی) و دست آن را بیش از.

این است Dunkin’ در مطلق آن اوج. فقط می خواهم که غذا برای 12 آماده در 10 دقیقه برای $35. پیچیده ماشین آلات امریکا کار فقط به عنوان آن را باید. به دنبال Carhart کت و دنبال کنید. آنها شما را به بهشت.

وجود یک زبان به سفارش

“بزرگ نور سه برابر است.”

اینها تنها کلماتی پدر من تا کنون او را Dunkin’ Donuts کارمند در طول دوران کودکی من و ما استفاده می شود برای رفتن به همان محل در خیابان تابستان هر شنبه. زمانی که ما سوار در اطراف به وانت پنجره او می خواهم خود را سفارش—32-اونس خاکی رنگ قهوه ای با راه بیش از حد جعلی شکر دست دختر در پنجره $3 و رانندگی را قبل از او می توانید او را تغییر دهید.

مانند استارباکس, Dunkin’ نیاز شما به زبان دیگری صحبت می کنند به منظور. اما آن را یک زبان است که وجود دارد در حال حاضر. آن را به یک اقتصاد از کلمات است. راه ایده آل برای سفارش در Dunks این است که هرگز می گویند که کلمه “قهوه.” “داغ” به معنی “قهوه داغ”; “سرد” به معنای “سرد قهوه.” هر چیز دیگری واقعا نباید سفارش داد.

پس از خامه و شکر می آیند pre-mixed by barista (لوکس بسیاری از Minnesotans من ملاقات هنوز به قدردانی) شما سفارش قهوه خود را با رنگ. “به طور منظم” استاندارد است. “نور” مثل من پدر و سفارشات آن یو پی اس های لبنی نسبت. بزرگترین قطعه گه سفارش قهوه خود را “سفید” به این معناست که فقط یک نیم گالن شیر با یک قاشق چای خوری قهوه در آن است.

که من به ارمغان می آورد به نقطه بعدی:

قهوه خوب نیست نقطه

Dunkin’ قهوه فقط قهوه ای آب. آن را ضعیف بو داده و آب را به نقطه نزدیک tastelessness. مانند آن است که سیستم ایمنی بدن به خود را انتقاد از کیفیت دیلن.

موفقیت Dunks مبتنی توسط جرم آن تجدید نظر شود. این است که در سطح ابتدایی قهوه برای بزرگسالان و بچه ها. شما سعی کنید یک جرعه از پدر بزرگ خود را در 8 سال توسعه وابستگی به مواد شیمیایی و صرف هر روز هفته از زندگی خود را سفارش همان چیزی که برای ابدیت.

اوج Dunkin’ آشامیدنی زیادی سرد به طور منظم. شما را وادار به کار, با صدای تلپ آن را روی میز کار خود را و به آرامی و جرعه تمام روز یخ رقیق کردن قهوه به نقطه که در آن یک ترد لایه ای از آب نشسته در بالای صفحه. شکر کریستال سقوط از تعلیق و شما می توانید جرعه آنها را در سمت راست پایین. این تنها احساس است که می تواند یک Bostonian واقعا خوشحال است.

می دانم doughnut سلسله مراتب

با وجود آنچه در این عصر جدید مفهوم رستوران ممکن است شما باورdoughnuts نیست دلیل مردم به Dunkin’. اما آنها ارزان به جهنم بنابراین اگر شما وظیفه دارید با سفارش یک زن و شوهر ده برای دفتر خود را می دانم که وجود دارد این است که شیب منحنی با کیفیت است که نیاز به اختصاص.

به طور کلی کلاسیک بهترین هستند. Once upon a time شکلات glazed doughnut شاه قنادی در Dunkin’ اما در برخی از نقطه در دوران کودکی آنها را تغییر دستور و سفارش شده است پرتاب به هرج و مرج. بسیاری از سایت ها (مانند Thrillist, Delishو Huffpost) تلاش کرده اند دست خود را در قطعی رتبه بندی اما این townies بیش از Boston.com (هی پری!) شد نزدیک به استخوان واقعی سفارش:

  1. لعاب
  2. کیک زغال اخته
  3. توت فرنگی یخ زده
  4. شکلات لعاب
  5. ژله
  6. شکلات مات
  7. گردوی سفید
  8. دارچین
  9. پودر شکر
  10. Crueller

پنجه خرس بزرگ هستند بیش از حد. نمی تواند اغوا شده توسط بوستون Kreme تنها normies جهت است که. Munchkins تقریبا همیشه یک شرط بندی بهتر از دوناتها. هرگز آنها را Timbits ،

این براونز هش آزمون

از طریق سال های Dunkin’ را آزمایش کرده است مناجات bizarro آیتم های منو از جمله cronuts, شیرینی بی شیرینی, سیب زمینی سرخ کرده و fuckin’ پیتزا. اینها همه یک آزمایش برای دیدن اگر آنها می تواند شما را به عیب دار کردن خودتان به اندازه کافی به آنها سفارش. نمی افتد برای Dunkin طرح.

براونز هش آخرین در این آزمون و شما متوجه خواهید شد که هر زمان که شما رفتن به محل خود را در شش کلمه دسته کوچک موسیقی جاز سفارش صندوقدار سعی خواهد کرد به نوازش کردن شما به یک طرف براونز هش. کمی دلار نقره ای از خجالت سرخ شده. شما باید به تصویب این ابوالهول آزمون شما خواهد شد پاداش با نامحدود رابطه با Dunkin’ مارک و بنیانگذار ویلیام روزنبرگ خواهد لبخند بر شما از آسمان است.

تسلیم شدن به وسوسه و کارگران بارانداز در نیو بدفورد را مسخره شما برای بقیه عمر خود را شرم آور وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>