بیشتر چیزهایی که تغییر: است مینیاپولیس-سنت پل به مکانی بهتر از آن است که 20 سال پیش ؟

ریچارد سیل

رئیس سابق متصدی مرکز هنر واکر

آرزو: ادامه dumbing-پایین شهر افق و می سی سی پی را خط ساحلی است و یکی از چیزهایی که من خیلی دوست دارم برای دیدن تغییر دهید. عدم وجود معماری چشم انداز و نوآوری است که به تدریج تبدیل ما عمودی شهر را به یک خوشه از بالغين بالا افزایش می یابد با اجاره-اطلاعات بنر خود را به عنوان تنها ویژگی های متمایز. من امیدوارم که در هزاره جدید که مردم با پول برای ساخت و کسانی که موضوع مجوز خود را متوقف خواهد شد و فکر می کنم بیشتر در مورد چه چیزی باعث می شود یک شهر بزرگ و کمتر در مورد آنچه در آن هزینه در هر فوت مربع.

اعطا می کنید ؟ خوب, می سی سی پی riverfront است که زنده از آن 20 سال پیش بود تشکر در بخشی به تکمیل Jean Nouvel را idiosyncratically طراحی شده اکلاهما تئاتر است. و اگر Hennepin County کمیسر مایک Opat می شود راه خود را تقریبا یک مایل طولانی منحنی “جناق” تفرجگاه خواهد یک روز کشش فقط بالاتر از خیابان می افتد. سپس دوباره وجود دارد گسترش سیما یا جنبه بخصوص کوکی-برش آپارتمانهای سراسر شهرهای دوقلو بیش از 15 سال گذشته که هیچ کس ادعا می کنند نمایش “معماری چشم انداز و نوآوری است.”

ژن Sampson

از بنیانگذاران بزرگ, پدر, قدیمی, کنتاکی, نوار-B-Que

آرزو: من را St. Paul بیشتر پر جنب و جوش در Lowertown منطقه است. قرار دادن یک ورزشگاه بیس بال وجود دارد و شاید هر چند که رای دادند در مقابل در حال حاضر. من تا به حال یک کسب و کار در سنت پل از سال 1979—جای من است در Lowertown در چهارم خیابان در اتحادیه انبار. پس از 5 p. m., آنها فقط جمع کردن پیاده رو در اطراف اینجا و تماس آن واریز شده است. مردم نیاز به دیدن من بیشتر; don’t let me get بنابراین تنها در شب.

اعطا می کنید ؟ در 2015, جدید, خانه, St. Paul پرستاران CHS زمینه باز در Lowertown. و بازسازی گسترده به اتحادیه انبار تکمیل شد در سال 2012. اینها فقط دو تا از سرمایه گذاری های عمده این شهر ساخته شده در این محله هر چند St. Paul شب زنده داری هنوز گرفتار نشده تا با آن بیشتر شهری دوقلو است. به عنوان پدر بزرگ را در سمت چپ آن Lowertown سال پیش و در نهایت حل و فصل در خیابان دانشگاه در Rondo محله در سال 2008.

جست و خیز هامفری

دادستان کل سابق مینه سوتا

آرزو: من می خواهم می خواهم برای دیدن مینه سوتا تبدیل به دود رایگان, بنابراین ما می تواند نسل جدیدی از کودکان که زندگی شادتر و سالم تر زندگی می کند.

اعطا می کنید ؟ در سال 2005 مینیاپولیس چراغ راه (و پس از آن-بحث) ممنوعیت سیگار کشیدن در داخل خانه. St. Paul بعدی در سال 2006. و در سال 2007 در ایالت مینه سوتا تصویب قانون مشابه. در حال حاضر آن را سخت و حتی به یاد داشته باشید آنچه در آن بود برای دیدن یک گروه در یک دود پر از باشگاه. شاید نه اتفاقا تعداد افراد سیگاری در مینه سوتا به شدت کاهش یافته است از سال 2000 از نزدیک به 20 درصد از جمعیت کشور به زیر 14 درصد است. Vaping? خوب, که کامل nother داستان.

میشل Hensley

مدیر هنری ده هزار چیز تئاتر شرکت

آرزو: من می خواهم تمام حومه مراکز خرید ناپدید می شوند به خلاص شدن از شر فوق العاده زشت سوختگی و زور مردم را به فکر می کنم در مورد چه چیز دیگری می تواند آنها را با زندگی خود علاوه بر خرید چیزهایی.

اعطا می کنید ؟ مراکز هنوز هم وجود دارد, اما (گذشته از بازار آمریکا است که به عنوان یک جاذبه گردشگری به عنوان یک مرکز خرید) آنها در حال مبارزه برای حفظ زنجیره های خرده فروشی. Southdale شده است تا حدی نجات با در نظر گرفتن در یک DVS و یک کتابخانه و این سوال چه ربطی به این مجتمع که آنها دیگر به صورت تجاری قابل دوام است که با فشار دادن یکی. که می تواند مشکوک در سال 2000 که آنلاین کتاب فروش خواهد یک روز برخی از مردم در حسرت آنچه پس از نهایی نماد حومه تجاری vacuousness?

نلی سنگ جانسون

جنبش کارگری veteran (درگذشت 2002)

آرزو: این بسیار ساده است برای من. این امر می تواند برای فرصت های برابر برای مردم رنگ در آموزش و پرورش و اشتغال است. وجود چنین اختلاف در اینجا بین سفید و سیاه مردم در این. به نظر می رسد مانند وجود دارد بیشتر آموزش ها و نگرانی های داده شده به هر یک از دیگر توسط حیوانات از آنچه که ما انجام دهد. من همیشه دوباره به کار—همه رو به برخی از راه به کار و پول را به مراقبت از خود و خانواده خود را, و که می آید به داشتن آموزش و پرورش. ما نه فقط به انجام بهترین ما می تواند برای افرادی که از رنگ در این راستا و این شرم آور است.

اعطا می کنید ؟ حتی نزدیک. شماره بگویید ترسناک داستان نژادی و اختلاف. مثلا سفید فقر در 7 درصد در حالی که 32 درصد از آفریقایی-آمریکایی در فقر زندگی می کنند—سوم بدترین شکاف برای هر دولتی در کشور است. شبیه شکاف باقی بماند در, استخدام آموزش و پرورش, و مالکیت خانه. “ما نه فقط به انجام بهترین ما می تواند برای مردم رنگ” باقی مانده است به عنوان درست مثل همیشه و این که هنوز هم شرم آور است.

اریک Tretbar

فیلمساز

آرزو: من می خواهم از بین بردن تمام پارکینگ متر است. با 2 میلیارد دلار دولت مازاد که نیاز به 25 درصد متر است ؟

اعطا می کنید ؟ Hahahahahahahahahaha.

ما به عنوان خوانده شده 2000 ویژگی “هنگامی که شما می خواهید بر یک شهر” در اینجا.

به عنوان خوانده شده “چشم انداز 2020” که در آن ما خواسته مردم امروز چگونه آنها را بهبود بخشد شهرهای دوقلو در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>