موثر ترین چیزی که به انجام اگر شما ترس از Coronavirus

من ملاقات دو نفر که بستگان کردم توسط رعد و برق زده. در حالی که من احتیاطی مناسب وقتی که من رفتن به کمپینگ من نمی ترسم از رعد و برق.

دبیرستان اچ کشته شد زمانی که او در برخورد با قطار. در حالی که من هر دو روش را قبل از عبور از آهنگ های من در ترس از قطار.

هفته قبل از اولین سفر من به Yellowstone یک خرس خاکستری خوردند و یک پسر است. بنابراین من حمل خرس اسپری و ایجاد سر و صدا در grizzly کشور است. اما من نمی ترسم از خرس گریزلی.

من نمی دانم کسی آلوده coronavirus اما من به طور کلی همان احتیاطی که من گرفته ام تمام زندگی من برای جلوگیری از بیمار شدن. بیشتر که فقط شستن دست من. من هم نمی خواهد با کسی که سرفه و عطسه.

من نه پارانوئید در مورد کوروناویروس یا نه. چرا من باید باشد ؟

در سطح جهان وجود دارد 43,103 تایید coronavirus عفونت و 1,018 مرگ و میر ناشی از این نوشتن. که حدود 2 درصد مرگ و مير و که حتی با کم بها دادن به تعدادی از عفونت است که نمی توانید گزارش شده است. فکر می کنم در مورد همه زمان شما تا به حال یک مورد خفیف آنفولانزا و هرگز به دکتر رفت.

صحبت از آنفولانزا…

در 2018-2019 فصل آنفولانزا حدود 35 میلیون آمریکایی مریض شدم و حدود 34,000 درگذشت. به یاد داشته باشید که فقط در امریکا است. جهانی تعداد بسیار بزرگتر هستند.

اگر شما ترس از coronavirus دریافت واکسن آنفولانزا.

من آن را دریافت کنید: رمان تهدید می تواند احساس ترسناکتر از این خطرات ما استفاده می شود به برخورد با هر روز. حتی اگر آنفولانزا جان هزاران نفر سالانه بسیاری از ما حتی نگران به اندازه کافی از این واکسن استفاده کنند.

نه ما به فکر می کنم دو بار در مورد گرفتن در ماشین و رانندگی حتی اگر بیش از 36,000 آمریکایی در تصادف با خودرو در سال 2018 است. رانندگی و اتومبیل های در معرض خطر است ما فقط استفاده می شود.

من در میانه بنابراین رانندگی در برف نیست حتی فاز من. زمانی که من ملاقات افرادی که بزرگ شدم که در آن نشانی از برف آنها بیشتر از ترس به رانندگی در آن از من به سادگی از آنجا که آنها به آن استفاده می شود.

اما ترس از coronavirus به نظر می رسد شامل بیش از فقط اضطراب در مورد جدید آشنا کنید. نیز وجود دارد یک طرف تیره تر: آسیایی ها در سراسر جهان را تجربه کرده اند یک چشم انداز مثبت در بیگانه ستیزی و نژاد پرستی پس از ویروس آمار اخبار.

این یک پدیده جدید نیست. تاریخ آمریکا پر از موارد که در آن اقلیت های قومی از جمله چینی ها بودند scapegoated بیماری شیوع است.

ضد آسیایی, نژاد پرستی فراگیر است به اندازه کافی است که من آن را به عنوان یک فرد سفید بود که صرفا با تحصیل در کالج است. من سفید دوستان عمل به عنوان اگر زبان چینی و فرهنگ آنقدر خارجی آنها به سادگی نمی تواند درک شود.

رایج ترین (و مزاحم) سخن گفتن من کردم این بود که “شما در حال مطالعه ، آیا شما می دانید که آنها خوردن سگ؟” آره من شنیده ام. (FYI, شایع ترین گوشت در چین گوشت خوک است. بنابراین عجیب و غریب.)

یکی از دوستان و مادر او گفتند که هرگز به چین چرا که آنها فکر آن را بیش از حد کثیف, ترس که محور در مواد غذایی و نوشیدنی. من می خواهم در حال حاضر صرف تابستان در پکن با بهره گیری از مواد غذایی و هرگز بیمار شدن. هیچ چیز من می توانم آنها را متقاعد آنها در اشتباه بودند. نژاد پرستی غیر منطقی است.

ما نباید لایه ترس از coronavirus در بالای anti-آسیایی نژادپرستی. اگر شما نمی خواهید به بیمار و یا گسترش بیماری شستن دست های خود و دریافت واکسن آنفولانزا. مانند هر سال دیگر. این علم موشک نیست. این پایه اپیدمیولوژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>