ترین دلسردکننده لحظه از نوادا بحث دموکراتیک

سناتور. برنی ساندرز بود و تنها صدای در چهارشنبه شب بحث مرحله در لاس وگاس حمایت بدون قید و شرط این ایده که نامزد برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری با بیشترین آرا توسط این تابستان کنوانسیون در میلواکی باید حزب را حامل استاندارد.

همه پنج نفر دیگر نامزدها روی صحنه تایید و اجازه می دهد که “روند” به بازی کردن که به معنی اجازه می دهد فوق العاده نمایندگان به وزن در از دوم رای گیری در کنار منظم نمایندگان به دست آورده از رای اولیه است.

تماشا کنید:

“از همه نامزدها برنی تنها برای حمایت دموکراتیک را از مردم—او می خواهد رای خود را به تعداد بیش از یک superdelegate را ایم” مترقی گروه دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است.

مدیر چاک تاد خواسته ساندرز و دیگر نامزدها—سنسور. ctq (Minn.) و الیزابت وارن (جرم است.), معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ—در مورد احتمال میانجیگری کنوانسیون در پایان ستیز و اغلب تلخ دو ساعت بحث و.

“انگار یک شانس بسیار خوبی برای هیچ کدام از شما در حال رفتن به کافی نمایندگان در کنوانسیون ملی دموکرات ها به پرچ این نامزدی” گفت: Todd. “اگر که اتفاق می افتد من می خواهم همه نظرات خود را در این فرد باید با اکثر نمایندگان در پایان این proimary فصل بود نامزد حتی اگر آنها از اکثریت?”

همه نامزدهای اما ساندرز که با اشاره به حضور فوق العاده نمایندگان در رای گیری دوم گفت: هیچ.

همانطور که نیویورک تایمز توضیح داد:

این اساسا یک پذیرش از آقای ساندرز’ رقبا که او ممکن است به پایان برسد اولیه و حزبی تقویم با اکثر نمایندگان متعهد اما که آنها امید به نگه داشتن او را به زیر 50 درصد و در مورد آنها به نمایندگان در میلواکی است.

“خیره کننده انگشت وسط به دموکراسی و دموکراتیک پایه” گفت: روزنامه نگار Kyle Kulinski از نامزدهای دیگر. “غیر قابل توجیه و تعریف استبدادی.”

ساندرز جانشین لیندا Aldo گفت در توییتر که خود را نامزد پاسخ به نمایندگان تنها قابل قبول در یک سیستم دموکراتیک.

“برنی ساندرز تنها نامزد با جواب درست re: باید به فرد با بسیاری از نمایندگان در کنوانسیون دریافت نامزدی” گفت: Aldo. “بله اجازه و اراده مردم حاکم باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im