قوانین جدید از این بازی

این quadrennial بازی سیاسی از بدترین و یا چگونه برای ترساندن مردم به رای دادن به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که در خدمت شرکت های بزرگ قدرت می آید در این فصل با یک پیچ و تاب. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او چهره پیت Buttigieg جو بایدن ctq یا مایکل بلومبرگ ، ادامه خواهد امیزش آدولف هیتلر, Al Capone و دجال است. اما باید برنی ساندرز موفق به فرار از تله, تله ها و میادین مین گذاشته شده برای او توسط حزب دموکرات نخبگان باید او به طور معجزه آسایی تبدیل شدن به حزب نامزد بازی بدترین اساسا تغییر خواهد کرد. تمام شیاطین وحشتناک است که ساکن تهمت خواهد بود فورا exorcised. اما بر خلاف داستان های کتاب مقدس عیسی رانندگی شیاطین به یک گله خوکی آنها رانده خواهد شد به سناتور ورمونت. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبدیل به استقرار تمایلی حداقل بدتر گزینه است. ساندرز را تبدیل به یک آن ، حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه نخبگان پیوستن به نیروهای خود را به عنوان آنها در سال 1972 انتخابات ریاست جمهوری را به ساندرز آنچه آنها را به جورج مک گاورن که از دست رفته در 49 50 متحده است.

“اگر حزب دموکرات رفتن به ساندرز نامزد روس ها را مجبور به تجدید نظر که برای کار به بهترین پیچ ما. ساندرز است که فقط به عنوان پلاریزه به عنوان تهمت و او را خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد ما نظامی” سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein (خالص ارزش 1.1 میلیارد دلار) است. “اگر من پسر من با ساندرز این زمان در اطراف.”

Blankfein که خواستار کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید و کسی که رهبری گلدمن ساکس که آن را پرداخت هیلاری کلینتون $675,000 برای سه درگیری های زبان در سال 2013 گذاشته موضع میلیاردر کلاس که کنترل حزب دموکرات است. نیویورک تایمز گزارش داد که مایک Novogratz “یک گلدمن ساکس التحصیل اجرا می شود که بانک های تجاری کهکشان دیجیتال گفت: آقای ساندرز مقابلهای طبیعت باعث شده بود ‘بیش از حد بسیاری از دوستان می گویند که آنها خواهد رای علیه او در ماه نوامبر. “و آنها نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.”

“هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او کردم هیچ چیز انجام می شود. او یک سیاستمدار حرفه ای. این همه فقط مزخرف و من احساس می کنم خیلی بد است که مردم به آن” هیلاری کلینتون می گوید از ساندرز در آینده مستند تلویزیونی.

درباریان در مطبوعات رقت انگیز اقدام به چرخش ساندرز’ New Hampshire نفع خود به یک پیروزی برای شرکت ها-تایید و جایگزین بخشی از تیرباران. “در حال اجرا ساندرز در برابر تهمت خواهد بود یک عمل جنون” خواندن این تیتر در یک قطعه توسط جاناتان Chait در مجله نیویورک. “هیچ حزب نامزدی با استثنای احتمالی Barry Goldwater در سال 1964 مطرح کرده است یک نامزد ریاست جمهوری با سطح نزولی قرار گرفتن در معرض خطر به عنوان یک ساندرز-led بلیط خواهد آورد. به معرفی ساندرز خواهد بود مجنون” او نوشت. David Frum — حالا عزیزم دموکراتیک نخبگان مانند بسیاری دیگر از جمهوری خواهان که بدل از جورج دبلیو بوش حامیان به منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن — اعلام کرد در اقیانوس اطلس است که برنی نمی توانید برنده شوید. “ساندرز یک مارکسیست از مدرسه ماتریالیسم دیالکتیک از زمین است که زمان را فراموش کرده” Frum نوشت. “Class روابط بنیادی; هر چیز دیگری است epiphenomenal.”

جنیفر روبین اعلام شده در واشنگتن پست که ساندرز نامزد خواهد بود “فاجعه ای برای دموکرات ها.” “ساندرز کمپین مثل همه اولیه کمپین یک پیش نمایش کلی از انتخابات مسابقه و در صورت انتخاب دولت او منجر شود” روبین نوشت. “یک نامزد که اصرار دارد شخصا در حمله به تمام شک و رسانه ها ممکن است یک مدل برای حزب جمهوری خواه اما دموکرات ها در حال رفتن را به نفع خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, به ویژه به کسی که سوخته پل هم زده و خشم در خود حزب است.”

توماس فریدمن در یک ستون حمایت از بلومبرگ, جدیدترین ناجی در گوناگون دموکراتیک آسمان نوشت از ساندرز: “در آن سیاره در کهکشان راه شیری اعتراف “سوسیالیستی” — که می خواهد به دور از مراقبت های بهداشتی خصوصی پوشش برخی از 150 میلیون آمریکایی و جایگزین کردن آن با یک دختر تست نشده مدیکر-برای-تمام برنامه های که او می خواهم همچنین گسترش به مهاجران غیر قانونی — رفتن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دستگاه در این سال ؟ آن را بازیگران ساندرز به عنوان Che Guevara — و آن را حتی نمی خواهد که سخت است.”

MSNBC مفسر کریس ماتیوز نزولی به قرمز طعمه به کار گرفته شده توسط Blankfein گفت که “اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من یکی از آنهایی گرفتن اعدام شد. و برخی از افراد دیگر خواهد بود وجود دارد تشویق خوب است؟”

با وجود hyperventilating توسط شرکت shills مانند متیوز و فریدمن Sanders,’ دموکراتیک سوسیالیسم است که اساسا از یک معامله جدید از حزب دموکرات. نظرات سیاسی او خواهد بود بخشی از جریان اصلی در فرانسه یا آلمان که در آن دموکراتیک سوسیالیسم پذیرفته شده بخشی از چشم انداز سیاسی است و به طور معمول به چالش کشیده به عنوان بیش از حد accommodationist توسط کمونیست و رادیکال سوسیالیست. ساندرز خواستار پایان دادن به خارجی ما جنگ کاهش بودجه نظامی برای “مدیکر برای همه” لغو مجازات اعدام و حذف اجباری حداقل جملات و خصوصی زندان بازگشت Glass-Steagall افزایش مالیات بر ثروتمندان افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت لغو بدهی های دانشجویی, از بین بردن کالج انتخاباتی ممنوع fracking و شکستن کشت. این نمی واجد شرایط به عنوان یک انقلابی دستور کار است.

ساندرز بر خلاف بسیاری از رادیکال سوسیالیست نیست پیشنهاد ملی شدن بانک ها و سوخت های فسیلی و اسلحه صنایع. او نیست تماس بگیرید برای تعقیب کیفری مالی نخبگان که سطل آشغال اقتصاد جهانی و یا سیاستمداران و ژنرال که به دروغ به راه اندازی جنگ پیشگیرانه تعریف شده تحت قوانین بین المللی به عنوان جنایتکار جنگ پرخاشگری که باید ویران کرد بسیاری از شرق میانه و صدها هزار کشته و میلیون ها نفر از پناهندگان و آوارگان و هزینه کشور بین 5 $تریلیون و 7 تریلیون. او نیست تماس بگیرید برای کارگر مالکیت کارخانه ها و کسب و کار. او وعده نمی کند برای توقف دولت در عمده فروشی نظارت عمومی است. او قصد ندارد به مجازات شرکت های بزرگ است که باید نقل مکان کرد و تولید خارج از کشور است. مهمتر از همه او معتقد است که من انجام نشده است که نظام سیاسی از جمله حزب دموکرات می تواند اصلاح از درون. او را پشتیبانی نمی کند پایدار جرم نافرمانی مدنی را به سیستم پایین تنها امید ما توقف آب و هوا اضطراری است که تهدید به عذاب نژاد بشر است. در این طیف سیاسی او در بهترین حالت یک روشنفکر متوسط است. این حملات علیه او توسط نخبگان هستند نشانه ای از چگونه کم خونی و پژمرده ما سیاست تبدیل شده اند.

دموکرات ها باید یک بار دیگر ما پیشنهاد خود را preselected شرکت نامزدها. ما می توانیم رای دادن به یک نامزد که در خدمت الیگارشی قدرت و البته با بیشتر ادب از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا ما می توانید ببینید تهمت هل گلوی ما. که انتخاب شده است. آن را در معرض بدترین گزینه را به عنوان یک باهم یک مکانیزم استفاده می شود بارها و بارها به حفاظت از قدرت شرکت های بزرگ. نخبگان می دانم که آنها امن خواهد بود در دست یک هیلاری کلینتون, یک, باراک اوباما یا جان کری, اما نه یک برنی ساندرز — که یک اعتباری به Sanders.

تسلیم به “بدترین” سرود در انتخابات ریاست جمهوری پس از انتخابات ریاست جمهوری عقیم مطالبات کارگری همراه با کسانی که سازمان ها و گروه های مبارزه با فقر توده حبس و خشونت پلیس. مدنی, حقوق زنان, حقوق محیط زیست عدالت و حقوق مصرف کننده حرکات مجبور به بازگشت دموکرات که شعارهای خوشایند است اما که اقدامات مغایر با علل آنها پرتاب در دریا. اهرم سیاسی در انتخابات, پس از انتخابات است که تسلیم بدون مبارزه. ما همه به زانو زدن قبل از محراب از بدترین. ما چیزی در بازگشت است. بدترین گزینه ثابت شده است به یک دستور غذا برای ثابت پوسیدگی.

دموکرات ها به خصوص پس از رالف نادر 2000 ریاست جمهوری اجرا باید بنا موانع متعدد برای جلوگیری از ترقی خواهان در داخل و خارج از حزب است. آنها را به رای دسترسی دشوار یا غیر ممکن است برای افرادی که از رنگ. آنها قفل سوم-نامزدهای حزب و اغلب ترقی خواهان در حزب دموکرات مانند دنیس کوسینیچ از انتخابات ریاست جمهوری بحث. آنها به نوبه خود مبارزات به دو سال عینک که با هزینه میلیاردها دلار است. آنها با استفاده از superdelegates برای رفع نامزدی روند. آنها استخدام تاکتیک ترساندن به co-op کسانی که باید طبیعی متحدان اشخاص ثالث و مترقی جنبش های سیاسی.

تکرار نامردی لیبرال که پشت یک حزب دموکرات است که در اروپا در نظر گرفته بود یک راست دیدم آن هدر دادن اعتبار خود را. خود را در قبال ثابت شده خالی است. آن اخلاقی ذکراست بود مسخره است. این مبارزه برای هیچ چیز. در حمله پس از حمله به طبقه کارگر آن بود همدست. اگر لیبرال — ظاهرا حامیان احزاب و نهادهای دفاع از منافع طبقه کارگر — به حال خود رها حزب دموکرات پس از رئیس جمهور بیل کلینتون تحت فشار قرار دادند از طریق 1994 توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی تهمت نمی خواهد در کاخ سفید است. چرا لیبرالها راه رفتن از حزب دموکرات که کلینتون و حزب دموکرات رهبری از جمله بایدن تصویب نفتا? چرا که آنها راه رفتن در زمانی که دولت کلینتون سوخته رفاه ؟ چرا که آنها راه رفتن زمانی که کلینتون تحت فشار قرار دادند از طریق 1999 خدمات مالی نوسازی قانون که لغو 1933 Glass-Steagall Act طراحی شده برای جلوگیری از این نوع از بحران بانکی که سطل آشغال اقتصاد جهانی در سال 2008 ؟ چرا که آنها راه رفتن زمانی که سال به سال از حزب دموکرات تامین می شود و ما گسترش جنگ های بی پایان? چرا که آنها راه رفتن زمانی که دموکرات ها به توافق تضعیف روند دادرسی و حکم ازادی? چرا که آنها راه رفتن زمانی که دموکرات ها کمک کرد تصویب ضمانت شنود و نظارت از شهروندان آمریکایی? چرا لیبرالها راه رفتن زمانی که رهبری حزب حاضر به اعمال تحریم اسرائیل به دلیل جنایات جنگی تصویب جدی زیست محیطی و اصلاح مراقبت های بهداشتی و یا تنظیم وال ؟ در چه نقطه ای خواهد لیبرال ها می گویند: “به اندازه کافی” ؟ در چه نقطه آنها را به مبارزه با به عقب ؟

با تسلیم شدن در هر چرخه انتخابات به حداقل بدترین لیبرال ها نشان داد آنها هیچ نقطه شکستن. وجود دارد هرگز یک خط در شن و ماسه. آنها ایستاده اند ،

برنی ساندرز به وجود آمد و در سال 2016 به عنوان یک نیروی سیاسی چون او مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان واقعیت تلخ تحمیل در کار مردان و زنان با میلیاردر کلاس. این واقعیت یک واقعیت نادیده گرفته توسط نخبگان حاکم بود صحبت کردن با صدای بلند. نخبگان برگزار شد پاسخگو باشد. دموکراتیک نخبگان درهم با موفقیت به انکار ساندرز 2016 نامزدی. خواه نخبگان را میان خود squabbled و موفق به جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از تبدیل شدن به نامزد حزب.

2016 شطرنج اتحاد دوباره اما این بار در حزب دموکرات اولیه. دموکراتیک سلسله مراتب به عنوان وحشت توسط ساندرز به عنوان تاسیس جمهوری خواه نخبگان بودند با مغلوب ساختن پیشی جستن است آور در مورد تلاش برای پیدا کردن یک سیاسی ناجی به شکست تهدید قرمز. خود را به نادانی ساندرز’ اولیه دارایی نمایش داده شد زمانی که آنها پس از آیووا اولیه. آنها مانند جمهوری خواه نخبگان در سال 2016 در حال محزون می خوانی قطع از حوزه خود را تلاش برای متقاعد کردن یک مکان آنها خیانت کرده و دیگر قابل درک است.

جو بایدن طولانی دست نشانده از شرکت های بزرگ امریکا است که دیوانه وار در تلاش برای رنگ خود را به عنوان یک قهرمان از مردم فقیر از رنگ پس از شکست در تا حد زیادی سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر. زمانی معاون رئیس جمهور این بود که یکی از نیروهای محرک پشت این استراتژی را “نظم و قانون” موضوع از جمهوری خواهان. او و بیل کلینتون هماهنگ به دو برابر شدن جمعیت زندان های نظامی پلیس و اجباری حداقل جملات همراه با نوجوانان اردوهای مواد مخدر در دادگاه های پلیس در مدارس و شتاب از اخراج از “بیگانگان جنایی.” در طول بایدن رهبری در سنا — که در آن او در خدمت از سال 1973 تا سال 2009 زمانی که او اوباما را به معاون رئیس جمهور — کنگره مصوب 92 مرگ-واجد شرایط جنایات در تقریبا یکسان دوره است. این دموکراتیک “نظم و قانون” سیاست فرود آمد مانند ضربات چکش در جوامع فقیر از رنگ و تحمیل بی حد و حصر بدبختی و فاحش اعمال بی عدالتی است. و در حال حاضر بایدن که زد ناخن به کسانی که او را مصلوب است به شدت در تلاش برای در حال حاضر خود را به قربانیان خود را به عنوان نجات دهنده خود را. این یک غم استعاره برای ورشکستگی از حزب دموکرات است.

بایدن این است که دیگر دموکراتیک نخبگان حاکم عطر و طعم از ماه. این گوشته منتقل شده است به ایسنا پس از آن که حزب جمهوری خواه شهردار نیویورک و رودی جولیانی متحد که بی رویه توقف-و-frisk آزار و اذیت عمدتا آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین بود که حکومت بر خلاف قانون اساسی. بلومبرگ که ارزش خالص برآورد شده است در $61.8 میلیارد و گفت که او آماده به صرف $1 میلیارد دلار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود, چه, نیویورک تایمز به نام “یک آبشار از پول نقد است.” او خریداری وفاداری بسیاری از حاکم دموکراتیک استقرار. او برای مثال $110 میلیون در سال 2018 به تنهایی به پشتیبانی 24 نامزد در حال حاضر در کنگره است. او اشباع با امواج رادیو و تلویزیون آگهی های بازرگانی. او lavishing حقوق بالا و قدرت پردازش خود کمپین کارکنان. ساندرز و یا هر کس دیگری هجوم میلیاردر کلاس نمی تواند به رقابت مالی. آخرین ناامید بریده بریده نفس کشیدن از حزب دموکرات ایجاد شده است برای خرید این انتخابات است. عصر ایران آماده است تا کمکی بکند. پس از همه, عصر ایران پول معجزات در گردآوری متحدان برای سرنگونی شهر نیویورک محدودیت مدت بنابراین او می تواند در خدمت دوره سوم به عنوان شهردار.

اما آن کار خواهد کرد ؟ را دموکراتیک نخبگان و بلومبرگ قادر به خفه دموکراتیک مقدماتی با پول زیادی که ساندرز بسته است ؟

“همانطور که با جمهوری خواهان در سال 2016 تعریف مشخصه 2020 دموکراتیک نژاد بوده است سنگین از اندازه از میدان” مت Taibbi می نویسد. “همان بحران هویت کمین تحت جمهوریخواه دلقک ماشین دچار این سال دموکراتیک مسابقه: چرا که نه اهداکنندگان و نه رهبران حزب و نه صاحب نظران می تواند کشف کردن آنچه که آنها باید از تظاهر به ایستادگی برای آنها نمی تواند یکی شدن در اطراف هر یک نامزد. این ثابت چالاک تغییرات در ‘شتاب’ — آن پیت! این امی! صفحه بندی مایک بلومبرگ! — را فرسوده kingmaking قدرت دموکراتیک رهبری است. آنها در حال خوردن حزب از درون و به نظر می رسد آماده به ادامه انجام این کار است.”

اگر ساندرز می شود نامزدی از آن خواهد شد با توجه به کیستون پلیس نادانی دموکراتیک رهبری است که به عنوان Taibbi امتیاز تکرار نادانی جمهوری خواه نخبگان در سال 2016. اما این بار وجود خواهد داشت تفاوت های مهم. نخبگان حاکم پس از تقسیم بین تهمت و هیلاری کلینتون با بسیاری از نخبگان ترجیح می دهند کلینتون خواهد بود ایران در برابر Sanders. آنها را به عقب مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بدترین. شرکت های بزرگ رسانه ای تبدیل خواهد شد زهر خود را در حال حاضر کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن به سوی Sanders. حزب دموکرات ماسک خواهد آمد. از آن خواهد شد باز جنگ بین آنها و ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>