نیویورک تایمز’ استیضاح پوشش یک Dumbfounding بیهوده

تماشای اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طریق لنز از نیویورک تایمز‘ پوشش شده است نوبت dumbfounding, دلسرد کننده و بدتر است. در حالی که سفید گرایان در حال اجرا دولت ما باید نورد از یک حمله پس از دیگری در حقوق مدنی و آزادی های مدنی به استقلال قوه قضائیه رویه دموکراسی قوانین حقوق بشر و سیاره بقا “کاغذ رکورد” ارائه کرده است تسکین دهنده ترجمه از این تهدیدات به زبان آشنا از کمربندی سیاست—یک بی حسی خورش از “او گفت: او گفت:” غلط equivalences که juxtaposes ادعا و دروغ تهمت و Trumpsters با اظهارات دیگران اغلب اظهارات در واقع با هیچ نشانه ای از صحت هر دو طرف; شدید تعهد به اجتناب از اشاره به هر چیزی به عنوان نژادپرست و کلی ناگفته تظاهر که مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط یکی دیگر از رئیس جمهور که برای بار معنی گسترش به او آن همیشه قابل اعتماد تعهد به legitimating و ثبات قدرت است. هرگز به ذهن چگونه خطرناک این رژیم ممکن است برای بقیه از ما.

آن را به عنوان هر چند بار امضا شده تا به بخشی از امپراتور همراهان اطمینان خود را و هر کس در اطراف آن وجود دارد که در واقع جریمه پوشاک و یا دولت وجود دارد که در واقع هیچ چیز وجود دارد اما برهنه خود برخورد حرص و آز و فریب بدون کنترل تعصب و مبتذل تمایلات.

Teen Vogue: Donald Trump Is Gaslighting America

وگ نوجوان هشدار (12/10/16) رفت و توجهی نشد توسط نیویورک تایمز.

لورن Duca معروف شیپور در وگ نوجوان (12/10/16) به مقاومت در برابر تهمت را gaslighting است که در نقطه امروز به عنوان آن بود در ماه دسامبر سال 2016. اما در این فاصله به گل نشسته تعیین شده توسط شرکت های بزرگ رسانه ای با نیویورک تایمز پیشرو بسته به عادی سازی همه که هرگز نباید نرمال عوارض خود را گرفته است.

در ژانویه 2017, هزاران نفر از مردم در سراسر کشور رفتند به فرودگاه و اعتراض به تهمت مسلمان بان هنگامی که آن را برای اولین بار مقرر اجرایی سفارش. اما پس از سه سال از اخبار رسانه های حسن تعبیر اشاره به آن به عنوان یک “سفر بان کی مون” و دیوان عالی کشور را تا سال 2018 برکت این شکل برگ احترام, اخبار هفته گذشته که مسلمان ممنوع بود و در حال گسترش به شش کشور دیگر نیست در نتیجه یک شبیه فوران کردند.

خشم و خستگی است که شاید اجتناب ناپذیر با توجه به سرعت بی امان از بی عدالتی اما عملکرد روزنامه نگاری باید به ما اطمینان که همه چیز واقعا خوب است هنگامی که آن را به سادگی نیست.

اما این دقیقا چیزی است که این بار‘ پوشش از روند استیضاح است به طور مداوم انجام می شود. در طول آن underplayed خطر برای دموکراسی هر دو از مغلوب ساختن پیشی جستن انسداد روند و بی پروایی نشان دادن عزم جمهوریخواهان برای تبرئه او بدون توجه به آنچه. چگونه کاغذ پوشش داده شده سنا امتناع اجازه می دهد تا شاهدان در دادگاه در یک مورد در نقطه است.

دولت تلاش برای حفظ شواهد از استیضاح حیطه زد از هجوم احضاریه به لکه شاهدان در یک تلاش موفق به ایجاد کامل دایره بحث: از آنجا که هیچ شاهدان عینی اجازه داده شد به شهادت وجود نداشت گزینش از اتهامات و از این رو این اتهامات تا به حال شده است به اندازه کافی به اثبات رسیده است.

NYT: Why Block Impeachment Witnesses? Republicans Have Many Reasons

به نیویورک تایمز (1/30/20) ارائه محرومیت از شاهدان از محاکمه رئیس جمهور به عنوان یک “او گفت:, او گفت:,” داستان.

اما در حالی که همه در داخل و خارج از واشنگتن می داند که ایران با مبارزه برای حفظ شاهدان از هر دو مجلس نمایندگان و سنا رسیدگی دقیقا به این خاطر که آنها می تواند اثبات شواهد موجود این بار (1/30/20) زد کل یک قطعه با عنوان “چرا بلوک استیضاح شهود? جمهوری خواهان به دلایل بسیاری” تا کنون که بدون بیان ، قرار به دلایل متفاوت از “شاهدان خانه کار” به “خانه دادستان ها ادعا می کنند آنها در حال حاضر یک ironclad مورد است.” این مقاله را مستقیم رو تلاوت از جمله عربستان “استدلال” و دموکراتیک “counterarguments” در مورد نبرد در واکنش به توهین آن خوانندگان هوش.

آخرین بحث regurgitated توسط تایمز تصریح کرد: “خانه دادستان تولید اطلاعات جدید گریه از برای گزینش توسط شاهدان” استدلال شایسته لئو Rosten را تعریف کلاسیک از گستاخی می دانند: “که کیفیت مندرج در یک مرد که داشتن به کشته شدن پدر و مادرش می اندازد و خود را بر رحمت دادگاه زیرا او یتیم است.” هنوز بار توضیح داده شده این کار را به عنوان “یک استدلال است که به طور کامل موجب تحریک دموکرات” را به عنوان هر چند که به نحوی غیر منتظره پاسخ و واجد شرایط کاخ سفید را stonewalling به عنوان صرف نظر از دموکرات ها در’ بخش.

مقاله (1/31/20) گزارش جمعه شب رای به رد نظر شاهدان آیا هیچ بهتر است. نزدیکترین آن را به بیان دلیل واضح برای stonewalling شد در یک نظر بر روی دولت آمریکا استراتژی: “گزارش یک شرطبندی…که بهتر بود به مقاومت در برابر کوتاه مدت انتقادات به جای اجازه می دهد تا اقدام به کشش و خطر آسیب رساندن وحی.” (تأکید اضافه شده است.)

NYT: Republicans’ Emerging Defense: Trump’s Actions Were Bad, but Not Impeachable

به نیویورک تایمز (2/2/20) محور به “نیست که یک معامله بزرگ” فاز عادی.

شاهد نبرد از دست داد این بار (2/2/20) نقل مکان کرد و در unbothered برای پوشش مذاکرات بعدی حرکت می کند برابر با ساده لوحی. “آمریکا در حال ظهور دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال بد بودند اما نه Impeachable,” روز یکشنبه تیتر اعلام کرد و همراه با مقاله به نقل از چند سناتور که اساسا تمام گفت: “بله, او, آن, اما آن است که یک معامله بزرگ.”

هیچ ذکر است که سناتور. باب پورتمن به نقل از اینجا با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات “نامناسب” اما نه “ris[ing] به این سطح از بین بردن یک بموقع-رئیس جمهور منتخب از دفتر” تا به حال 20 سال قبل در نظر گرفته شده ریاست جمهوری, چوشیدن, به عنوان افزایش به آن سطح است. کلمه “دورویی” است که هیچ جا یافت می شود در این مقاله است.

خواه تغییر به “نه چنین معامله بزرگ” دفاع شد کاملا قابل پیش بینی به ویژه در نور از دموکراتها عدم استفاده از روند استیضاح به غیر از دامنه کامل از مغلوب ساختن پیشی جستن, جنایت, از تجاوز جنسی به نقض حقوق بشر به خود برخورد به انسداد عدالت به ثابت دروغ گفتن است. روشن است در حال حاضر به عنوان بسیاری از ما پیش بینی است که دموکراتها تصمیم به دنبال باریک محاکمه شد یک اشتباه بزرگ سیاسی است که اساسا موفق به درک این شرایط که جمهوری خواهان در حال فعالیت است.

فساد از ایران در همه این است که در واقع سرسام آور است. نفاق تنها شروع به توصیف اعمال خود و تمایل خود را به هر نسبت ناروا می کند تا زمانی که او همچنان به فعال های مختلف جناح راست برنامه—از کاهش مالیات برای ثروتمندان به افراطی قضایی قرار ملاقات تنظیم برای سرنگونی LGBTQ حقوق و سقط جنین را به جرم بازداشت مهاجران—نشان دهنده واقعی بحران قانون اساسی ما هستند. اگر کنگره کار خود را در چک کردن قدرت ریاست جمهوری این همه شده اند که بیش از سال پیش.

بنابراین در حال حاضر ما در آستانه قوه مقننه را برکت اجرایی بی قانونی و نیویورک تایمز (1/31/20) است مایل به نگه داشتن نمره از چگونه هر “طرف” است که با استفاده از این لحظه به نفع خود:

او انتظار تبرئه نیز به احتمال زیاد به ترک جمهور جسارت. او استدلال می کنند که دموکرات غیرمنتخب بوروکرات ها و جریان اصلی رسانه های خبری قرار داده اند او را به دلیل تحقیر خود را برای هواداران خود که مبارزه سیاسی برای بقای آنها است به عنوان به خوبی. دموکرات ها بیش از حد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در استیضاح مبارزه با ترغیب رای دهندگان به مجازات جمهوری خواهان برای امتناع از تقاضا دقیق تر محاکمه و به صورت چسبیده با آقای ترامپ با وجود مدارک و شواهد از خود بزدايد.

و به جای دیدن “یک معامله بزرگ” دفاع از جمهوری خواهان به عنوان یک چراغ سبز به بیشتر های اجرایی سوء استفاده و یک سیگنال که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع بالاتر از قانون زمان (2/2/20) به نظر می رسد فکر می کنم که آن را تکرار یادآوری است که برخی از جمهوری خواهان بودند حاضر به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان آنها آماده به تبرئه او اطمینان:

جمهوریخواهان استدلال نیز می ایستد کاملا در تضاد با آنچه که آقای ترامپ—که تلقی شده است تماس تلفنی او با رئیس جمهوری اوکراین “کامل” است و در برابر هر گونه پیشنهاد که او عمل نادرست — است خواستار از مدافعان خود را.

اگر این چیزی است که شمارش به عنوان یک کنگره بررسی در انتخابات ریاست جمهوری این روزها پس از آن ما در حال پیچ.

NYT: While Stained in History, Trump Will Emerge From Trial Triumphant and Unshackled

به نیویورک تایمز (2/1/20) به میله های خنثی صدای در حالی که به فکر تهمت با استفاده از “قدرت خود را در راه است که رئیس جمهور پس از ریچارد نیکسون در نظر گرفته شده خارج از خط.”

نزدیک ترین زمان (2/1/20) آمده است به اذعان به تهدید در حال رشد از استبداد بود, من مطمئن هستم که غیر عمدی است. باز از یک, اخبار و تحلیل توسط کاخ سفید خبرنگار پیتر بیکر با عنوان “در حالی که رنگ آمیزی در تاریخ تهمت پدیدار خواهد شد از دادگاه پیروز و Unshackled,” وام گرفته از رالف والدو امرسون: “‘هنگامی که شما اعتصاب در یک شاه’ امرسون معروف گفت: “شما باید او را بکشند.’ آقای تهمت دشمنان زده و او را اما او را پایین.”

ما زندگی نمی کنند در سلطنت. ما در قانون اساسی سیستم است که پیش بینی چک در قدرت اجرایی که regicide منسوخ شده است. اما این قیاس است که بیشتر مناسب از زمان است که حاضر به اعتراف. در سراسر این قطعه و قطعات دیگر در اینجا مورد بحث این مقاله در مورد یک “جسارت” مغلوب ساختن پیشی جستن. آن یادداشت:

او در حال حاضر با استفاده از قدرت خود را در راه است که رئیس جمهور پس از ریچارد نیکسون در نظر گرفته شده از خط مانند شلیک یک مدیر FBI بود که بررسی او و browbeating وزارت دادگستری به بررسی سیاسی خود را دشمنان.

در عین حال هیچ جا در این قطعه وجود دارد یک اشاره از زنگ در چه این ممکن است به معنای برای ما و به خصوص برای افرادی که در مغلوب ساختن پیشی جستن را ضربدر طول ریاست جمهوری خود. آن اشاره مورب به هدف خود از “بیشتر محدود کردن مهاجرت” به عنوان مثال, اما وجود دارد هیچ نگرانی در هر نقطه در مورد امکان افزایش نقض حقوق بشر است که این امر مستلزم. پس از همه قبل از جسارت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ما به ارمغان آورده خانواده جداسازی کودکان و نوجوانان در قفس پناهندگی بان و “باقی می ماند در مکزیک است.”

رای گیری نهایی برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن است مجموعه ای برای چهار شنبه, فوریه 5. اما پس از آن که شاهد مبارزه بود بیش از نیویورک تایمز آماده به حرکت می کند. روز شنبه “Unshackled” قطعه ای بود که به دنبال یک کرک قطعه در روز یکشنبه (2/2/20), با عنوان “استیضاح همه اما پشت سر او تهمت جشن و نگه می دارد تمرکز بر بلومبرگ.” در آن زمان گزارش رئیس جمهور victory lap در Mar-a-لاگو و در Sean Hannity را نشان می دهد درست قبل از Superbowl با سخاوتمندانه پوشش خود توییتهایی انداخته.

ارزیابی آسیب این استیضاح روند گسترش قدرت اجرایی مصونیت از مجازات است که با دولت مانع تحقیقات همدستی قوه مقننه در greenlighting ریاست جمهوری بی قانونی—باید انجام شود در جای دیگر. به نیویورک تایمز با محتوا به پوشش آن را به عنوان یک واشنگتن درام و نه بیشتر; آن استیضاح, صفحه فرود, حتی لیست “بازیگران از کاراکتر ها است.”

اما این نیست شکسپیر هر چند این یک کار بیهوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im