خارج از منزل موضوع: همه چیز بسته; زمان برای رسیدن به طبیعت

به نظر می رسید غیر ممکن است. در بسیاری از راه های آن را هنوز هم می کند.

کارشناسان می گویند که ما ممکن است اجتناب از کنسرت و سینما و جمعیت از هر نوع تا تابستان (حداقل) برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اما یک چیز وجود دارد که ما لازم نیست برای جلوگیری از: خارج از منزل بزرگ.

“من فکر می کنم فضای… من فکر می کنم بودن خارج خواهد شد واقعا حیاتی از طریق این دوره—گرفتن هوای تازه های ورزش” توده پزشک عمومی دانیل شاخ که منجر به یک تیم که استراتژیسازی برای مبارزه با کروناویروس گفت: اطلس. مینه سوتا امور خارجه پارک ها باز ماندن (حتی اگر برخی از ساختمان ها بسته هستند). “در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای گرفتن خارج از منزل گفت:” دولت DNR کمیسر سارا Strommen. “پارک یک محل عالی برای انجام برخی از اجتماعی فاصله و لذت بردن از مزایای بهداشت و درمان از طبیعت است.”

آیا هر چیزی که باعث می شود شما احساس می کنید نا امن; حفظ فاصله بین پیاده روی خود را و یا bikepacking همکاران; و از مادر طبیعت را ندارد بازحمت حرکت کردن با دوستان اگر شما احساس بیمار. اما هنگامی که پرده ها بر روی ویندوز شما شروع به احساس می کنم مثل میله های زندان در قفس, ما امیدواریم که این موضوع کمک خواهد کرد که شما پیدا کردن یک محل برای فرار از, حتی اگر آن را به طور موقت.

“طبیعت است که هنوز هم وجود دارد” مینه سوتا را DNR توییتی در اوایل این هفته. “شما می توانید بیش از حد.”

خارج از منزل, موضوع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>