همه گیر زشت می شود: محلی صحنه زیبایی است مجبور به بستن مغازه

“من ساخته شده دلخراش تصمیم به بستن مغازه من روز قبل از دستور shutdown می گوید:” نیکی Robison که صاحب Niki Robison ابرو و پوست استودیو در ادن پریری. “من خیلی وحشت زده از پیامدهای اقتصادی, اما من می دانم که این اقدام به صرفه جویی در زندگی می کند.”

“فقط من کسب و کار کوچک به تنهایی قرار داده و 30 نفر در ایالت مینه سوتا و 13 در شیکاگو از یک شغل برای زمان حال می گوید:” ملانی ریچاردز که صاحب goGLOW دباغی بی نور سالن در سراسر مترو. “من می توانم هر چیزی را انجام دهید برای به دست آوردن شغل به عقب تا زمانی که ما از این. در ضمن هر کسب و کار است به طور کامل وابسته به خرید و فروش آنلاین, اما هیچ کس نمی خواهد ذخیره شده توسط آن به هر وسیله. هر کس با ترس فلج در حال حاضر به دلیل ناشناخته است.”

ریچاردز امیدوار است مردم را به انجام کار درست و در خانه بمانند. “من سپاسگزار بالاتر از همه چیز برای من سلامت و اولویت اصلی است که به سادگی شفاعت برای مردم به طور جدی از این پس ما می توانیم ما شغل و زندگی است.”

Hairstylist Jenessa LaSota که صاحب خود فضای Vena Cava در صلا سالن ساختمان نیز غرق شده است.

“بودن در یک جامعه از هنرمندان هر کس واقعا متکی به یکدیگر خود را برای امرار معاش. من در حفظ و دیدن پست های در مورد چگونه ما همه فقط در حال عبور در حدود همان 20 دلار به نگه داشتن هر یک از دیگر شناور,” او می گوید. “این یک مورد برای سوسیالیسم که من یک مدافع برای.”

L-R: Jenessa LaSota, Jessica Reipke

L-R: Jenessa LaSota جسیکا Reipke

او تصمیم به فضایی خود را قبل از دستور. “من عاشق مشتریان زیادی و من نگران همه, ایمنی,” او می گوید. “پس از صحبت با دوستان که ایمنی بدن به خطر بیافتد من تصمیم سخت برای جلو مغازه از حس مسئولیت صاف منحنی.'”

LaSota می گوید مشتریان خود به شدت حمایت شده است از تصمیم خود. “من شده اند به من Venmo رسیدگی اگر مردم می خواهم به پرداخت هزینه برای خدمات در پیشبرد برای زمان بعد و کارت هدیه خرید آنلاین در دسترس هستند. من فکر می کنم که مسیر اکثر سالن های در حال بدست گرفتن. اگر مردم درآمد ثابت مشاغل و قادر به کار از خانه من فکر می کنم آن را بزرگ به پرتاب چند دلار برای کسی که صرفا متکی بر تعامل انسان برای درآمد.”

Haus سالن که بسته است (حداقل) تا مارس 30 آمده تا با یک راه خلاق به حمایت از آن سبک تا زمانی که درب آن باز دوباره. سالن—است که مکان در جنوب مینیاپولیس, شمال و شمال حلقه است که اجازه می دهد مشتریان به برنامه ریزی و پیش پرداخت برای خدمات خود را با سبک و estheticians ارائه کارکنان با حمایت فوری در حالی که آنها قادر به کار. سبک خود را دریافت کامل کمیسیون و مشتریان می توانند با استفاده از کارت هدیه به سوی آینده خدمات. Haus نیز با ارائه 20 ٪ تخفیف خود را در خرده فروشی آنلاین.

سالن کارکنان نیز حمایت از یکدیگر تقریبا. “ما در حال کمک به یکدیگر حرکت بیمه بیکاری برنامه های باری به فیلم های آموزشی, انجام چت گروهی به اشتراک گذاری پازل چک کردن در با یکدیگر و ارسال راهنمایی در مورد چگونه به تصویب زمان با بچه ها می گوید:” Haus بنیانگذاران جسیکا Reipke.

“من فکر می کنم ما تمام شده است انجام یک کار خیلی خوب هنگامی که آن پایین می آید به محلی حمایت و کمک به یکدیگر. من احساس می کنم خوش شانس به رشد و زندگی می کنند در یک محل مانند مینیاپولیس, می گوید:” LaSota. “اما من واقعا معتقدم که ما باید فشار بیشتری را بر مردم در موضع قدرت به انجام یک کار بهتر از کمک به محروم مردمی است. ما نیاز به تغییر سیاست. ما نیاز به منابع به راحتی در دسترس برای زمانی که چیزهایی مانند این اتفاق می افتد. ما نیاز به مراقبت های بهداشتی برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>