پنتاگون را دوست دارد به هدر رفتن پول مالیات ما

نگه به کلاه! این درست کاخ سفید گزارش شده است که در آن پیشنهاد جدید پنتاگون بودجه است تنها $740.5 میلیارد نسبتا کوچک افزایش از سال گذشته تعداد سرسام آور. در حقیقت زمانی که شما نیز شامل جنگ و امنیت هزینه های دفن شده در بودجه از دیگر سازمان های واقعی امنیت ملی شکل در می آید و در بیش از 1.2 تریلیون دلار به عنوان برگ برنده دولت همچنان به پنتاگون رایگان reign بیش از مالیات دهندگان دلار است.

شما فکر می کنم که این کشور در کنگره نمایندگان ممکن است بخواهید برای کنترل این روند و عقب است که بودجه به خصوص با توجه به راه کاخ سفید بارها نقض قانون اساسی آن قدرت اساسا سرقت میلیاردها دلار از وزارت دفاع برای رئیس جمهور “دیوار بزرگ” (که کنگره حاضر به صندوق). اخیرا حتی برخی از معمول کنگره پنتاگون بودجه بوستر شروع به ضجه و زاری کردن چقدر دشوار است به بخش درخواست برای پول بیشتر به طور جدی با توجه به راه نظامی همچنان به تقاضا و در عین حال بیشتر (همیشه گران تر) تسلیحات و فن آوری های پیشرفته در (تا حد زیادی ساختگی) اساس که عمو سام است که از دست دادن یک نوآوری جنگ با روسیه و چین است.

و اگر این به اندازه کافی به خاطر داشته باشید که وزارت دفاع باقی می ماند تنها عمده آژانس فدرال است که ثابت کرده است خود را ناتوان از حتی عبور از ممیزی.

یک بررسی توسط همکار من جیسون Paladino در این پروژه بر نظارت دولت بر داشت که افزایش پنهان کاری در اطراف عملیات پنتاگون است که ساخت آن از همیشه سخت تر برای ارزیابی اینکه آیا هر یک از آن پول خوبی به سر برد که چرا از آن مهم است برای پیگیری که در آن همه پول در این کشور امنیت ملی بودجه در واقع می رود.

پنتاگون “پایه” بودجه

این سال را به پنتاگون درخواست شامل $636.4 میلیارد برای چه خود را با نام “پایه” بودجه برای هزینه های معمول وزارت دفاع. اما این ادعا که کسانی که بودجه کافی نبود کنگره و پنتاگون جداگانه ایجاد شده با دوغاب پر کردن صندوق برای پوشش هر دو جنگ واقعی هزینه ها و موارد دیگر در لیست آرزو (که در آن بیشتر به آمده است). اضافه کردن در هزینه های اجباری که شامل پرداخت به جانبازان بازنشستگی و بیماری های جبران بودجه و پایه بودجه می آید به $647.2 t میلیارد دلار است.

جلوتر اخیر بودجه رول پنتاگون صادر بررسی پتانسیل “اصلاحات” به ظاهرا قطع و یا کنترل افزایش هزینه های. در حالی که تعداد کمی از آنها شایسته توجه جدی و بحث اکثریت آشکار چقدر متمرکز پنتاگون است که در حفاظت از منافع خود را دارد. جالب اینجاست که یکی از عمده منطقه از سرمایه گذاری در آن می خواهد به بریده بریده شامل نظارت از میلیاردها دلار صرف می شود. شاید حداقل تعجب آور بود, یک پیشنهاد برای بریده بریده برنامه های عملیاتی تست و ارزیابی — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان فرایند تعیین اینکه آیا آمریکایی ها میلیاردها صرف براق جدید سلاح خواهد شد در نتیجه محصولات که در واقع کار می کنند. پنتاگون از عملیاتی تست و بررسی پیدا کرده است خود را بارها و بارها مورد حمله از تولید کنندگان سلاح و بوستر که ترجیح می دهند به مسئول درجه بندی اجرای خود را.

کاهش نظارت می شود حتی بیشتر نگران کننده هنگامی که شما نگاه کنید که در آن سیاستگذاران پنتاگون می خواهید به حرکت می کند که پول به دفاع موشکی بر اساس staggeringly گران اینده hypersonic سلاح. به عنوان پروژه من در نظارت دولت همکار مارک تامپسون نوشته شده است تا به این ایده که چنین سلاح ارائه خواهد شد موفق راه دفاع در برابر موشک های دشمن “یک دستور نظامی بیهودگی و مالی جنون.”

پیشنهاد دیگری برای برش A-10 “Warthogs” در پنتاگون آرسنال را در دستیابی به نسل جدیدی از هواپیماهای جنگنده — نشان می دهد که چقدر cavalier یک گروه مشتاق جدید زرق و برق دار, اسباب بازی است که معنی بزرگ paydays این پیمانکاران دفاعی را می توان با خدمات اعضا زندگی می کند. هیچ پلت فرم سلاح های بیشتر به طور موثر محافظت از نیروهای زمینی در هزینه های نسبتا پایین تر از A-10 در عین حال که هواپیما به طور منظم به پایان می رسد تا در برش لیست با تشکر از کسانی که مشتاق به پول در پیشبینی کمتر موثر و بسیار گران تر جایگزین.

بسیاری دیگر از پیشنهاد “کاهش” در واقع می گیرید gambits به کنگره به پمپ و در عین حال پول بیشتر به پنتاگون. برای مثال یک یادداشت قرار است کاهش برای کشتی سازی برنامه های به بیرون درز در پایان سال گذشته به خود جلب کرد قابل پیش بینی خشم از اعضای کنگره در تلاش برای محافظت از مشاغل در کشورهای خود را. به طور مشابه همین حالا برای یک لحظه تصور کنید که خرید لاکهید مارتین F-35 Joint Strike Fighter برنامه گران ترین سلاح های سیستم در تاریخ احتمالا می تواند کاهش یابد حتی اگر آخرین گزارش تست نشان می دهد که در میان چیزهای دیگر, آن را به یک اسلحه است که هنوز هم نمی توانید به ساقه راست. که برنامه است اما گوشت خوک بهشت برای مجتمع نظامی-صنعتی و ادعا شغل در سراسر 45 متحده است.

بسیاری از طرح های پیشنهادی برای کاهش چیزی جز استادانه استقرار از “بنای یادبود واشنگتن استراتژی” یک تاکتیک کلاسیک که در آن بوروکرات ها نشان می دهد کاهش محبوب برنامه برای جلوگیری از مواجهه با هر گونه کاهش در همه. اداری بازی نسبتا ساده است: هرگز ارائه دهد تا هر چیزی را که در واقع تجدید نظر به کنگره وقتی که می آید به کاهش پایین خط. اخیرا پنتاگون انجام دقیقا همان است که در پیشنهاد کاهش به محبوب سلاح برنامه های پرداخت برای رئیس جمهور دیوار دانستن است که چنین چیزی اتفاق می افتد.

باور کنید یا نه اما در واقع وجود دارد چند پیشنهاد کاهش است که کنگره ممکن است به طور جدی. لاکهید مارتین و Austal را Littoral Combat Ship برنامه, مثلا, مدت طولانی است که آشفته و تعداد کشتی های برنامه ریزی شده برای خرید قطع شده است به عنوان عامل مشکلات از جمله عروق و یا حتی اطمینان حاصل کرد که آنها ممکن است زنده ماندن در مبارزه با اند نصب شده است. نیروی دریایی تخمین می زند که بازنشستگی برای اولین بار چهار کشتی در این برنامه که در غیر این صورت نیاز قابل توجه و گران ارتقاء به خدمت می توانید ذخیره کنید $1.2 میلیارد دلار است.

پنتاگون دوغاب صندوق در خارج از کشور احتمالی عملیات حساب

هر دو پنتاگون و کنگره باید با استفاده از یک جنگ-هزینه های دوغاب صندوق شناخته شده به عنوان خارج از کشور احتمالی عملیات حساب و یا OCO به عنوان یک مکانیسم برای دور زدن بودجه کلاه به محل قرار در سال 2011 توسط قانون کنترل بودجه. در سال 2021 که دوغاب صندوق انتظار می رود که در در $69 میلیارد دلار است. به عنوان مالیات دهندگان برای حس مشترک به آن اشاره شده اگر OCO شد آژانس در خود این امر می تواند بزرگترین چهارم در دولت است. در یک خوش آمدید, حرکت به سمت شفافیت در این سال درخواست در واقع اشاره می کند که 16 میلیارد دلار از بودجه خود را برای چیزهایی که باید برای پرداخت پایه بودجه فقط در سال گذشته به عنوان OCO گذراندن سطوح شامل 8 میلیارد دلار برای رئیس جمهور نادرست و صندوق دیوار “اضطراری ملی.”

در خارج از کشور احتمالی عملیات total: $69 میلیارد

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $716.2 میلیارد دلار است.

هسته ای بودجه

در حالی که بسیاری از افراد ممکن است وابسته به وزارت انرژی با fracking, حفاری نفت, پانل های خورشیدی و بادی و مزارع بیش از نیمی از بودجه خود را در واقع می رود به ملی امنیت هسته ای دولت که مدیریت کشور را به سلاح های هسته ای برنامه. متاسفانه, آن را حتی بدتر رکورد از پنتاگون وقتی که می آید به mismanaging ده ها میلیارد دلار آن را دریافت هر سال است. برنامه های خود را به طور منظم به میزان قابل توجهی در پشت برنامه و بیش از هزینه بیش از $28 میلیارد دلار در هزینه های چنین بیش از 20 سال گذشته است. این یک سابقه سوء مدیریت ضعیف به اندازه کافی به ترک حتی کاخ سفید بودجه حرفهایها سوال سلاح های هسته ای پروژه ها. در پایان هر چند — و با توجه به هزینه های نظامی به طور کلی این نباید شما را متعجب — بوستر بیشتر سلاح های هسته ای به دست آورد و بنابراین هسته ای بودجه در آمد در $27.6 میلیارد دلار است.

سلاح های هسته ای کل بودجه: $27.6 میلیارد

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $میلیارد 743.8

“دفاع مربوط به” فعالیت های

در 9.7 میلیارد این بودجه مورد شامل یک تعداد متفرقه امنیت ملی و مربوط به مسائل بین المللی از جمله FBI فعالیت ها و پرداخت به سازمان سیا بازنشستگی صندوق.

دفاع-فعالیت های مربوط به مجموع: 9.7 میلیارد

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $میلیارد 753.5

هوش بودجه

جای تعجب نیست پس از آن اغلب به عنوان سیاه و سفید “بودجه” وجود دارد نسبتا کمی اطلاعات در دسترس عموم در مورد هوش جامعه صرف. با توجه به گزارشات مطبوعاتی اخیر, اما, دفاع, شرکت های در حال پیدا کردن این منطقه به طور فزاینده ای سودآور با استناد به رشد دو رقمی فقط در سال گذشته است. متاسفانه کنگره ظرفیت کمی برای نظارت بر این هزینه های. گزارش های اخیر با تقاضا و پیشرفت پروژه بر نظارت دولت بر داشت که از سال 2019 تنها 37 از 100 سناتور حتی کارکنان قادر به دسترسی به هر نوع اطلاعات در مورد این برنامه اجازه دهید به تنهایی توانایی انجام نظارت مناسب از آنها.

اما ما نمی دانیم که مقدار کل پول درخواست برای 17 سازمان های عمده در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود: 85 میلیارد دلار. که پول تقسیم بین پنتاگون هوش برنامه و بودجه برای آژانس اطلاعات مرکزی و دیگر “غیر نظامی” ، در این سال ارتش هوش برنامه درخواست $23.1 میلیارد دلار و $61.9 میلیارد درخواست شده بود برای سازمان های دیگر. بسیاری از این بودجه را اعتقاد بر این است در پنتاگون بودجه پس از آن را شامل نمی شود در چوب خط حساب کردن در حال اجرا در زیر. اگر شما می خواهید به دانستن هر چیز دیگری که در مورد هزینه های شما در حال رفتن به نیاز به یک امنیت ترخیص کالا از گمرک.

هوش بودجه کل: 85 میلیارد دلار

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $میلیارد 753.5

ارتش و وزارت دفاع بازنشستگی و بهداشت و درمان بودجه

در حالی که شما ممکن است فرض کنیم که این هزینه ها شامل خواهد بود در بودجه دفاعی این خط بودجه نشان می دهد که وجوه پرداخت شده توسط وزارت خزانه داری برای بازنشستگی نظامی برنامه (منهای علاقه و کمک از کسانی که حساب). در حالی که چنین بازنشستگی هزینه های آمده به 700 میلیون دلار و بهداشت و درمان صندوق هزینه در واقع منفی $8.5 میلیارد دلار است.

نظامی و وزارت دفاع بازنشستگی و هزینه های سلامت کل: -$7.8 میلیارد

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $میلیارد 745.7

جانبازان و امور بودجه

مالی هزینه های جنگ هستند بسیار بیشتر از آنچه که دیده می شود در پنتاگون بودجه. برآوردهای اخیر توسط دانشگاه براون هزینه های جنگ پروژه نشان می دهد که کل هزینه های این کشور را اصلی post-9/11 جنگ از طریق این سال مالی به $6.4 تریلیون دلار از جمله حداقل $1 تریلیون دلار برای هزینه های مراقبت از جانبازان. در این سال دولت درخواست $238.4 میلیارد دلار برای امور جانبازان.

جانبازان و امور بودجه: $میلیارد 238.4

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $میلیارد 984.1

بین المللی امور بودجه

بین المللی امور بودجه شامل بودجه برای وزارت امور خارجه و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی. متعدد دفاع از دبیران و ارشد نظامی رهبران آن خواست عمومی برای حمایت از هزینه های دیپلماسی برای جلوگیری از جنگ و افزایش امنیت (و وزارت امور خارجه نیز درگیر در تعدادی از نظامی فعالیت های مربوط). در گزارش سال مثلا سپس دریایی ژنرال جیمز Mattis به طور معمول کنایه آمیز است که بدون کمک های مالی بیشتر برای دیپلماسی او نیاز به رفتن به گلوله بیشتر. پیش از معرفی این سال بودجه سابق رئیس ستاد مشترک ارتش دریاسالار مایک مولن گفت: رهبران کنگره که نگرانی ها در مورد بزرگ-قدرت رقابت با چین و روسیه که به معنای “برش این مهم سرمایه گذاری خواهد بود از تماس با واقعیت در سراسر جهان است.”

درخواست بودجه برای $51.1 میلیارد, اما, کاهش, وزارت امور خارجه بودجه قابل توجهی و پیشنهاد نگه داشتن آن در این سطح برای آینده قابل پیش بینی.

امور بین الملل Total: $میلیارد 51.1

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $1,035.2 میلیارد

Homeland Security بودجه

وزارت امنیت داخلی شامل یک چیز درهم و برهم از سازمان های دولتی از جمله سازمان مدیریت اضطراری فدرال حمل و نقل اداره امنیت سرویس مخفی ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و گارد ساحلی است. در این سال $49.7 میلیارد بودجه امنیت مرزی هزینه ها را تا یک سوم از کل هزینه.

این گروه همچنین مسئول هماهنگی فدرال امنیت سایبری تلاش طریق امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت. با وجود رشد داخلی سایبری نگرانی در حال درخواست بودجه برای این سازمان کاهش یافته است پس از بودجه سال گذشته.

Homeland Security total: $52.1 میلیارد

چوب خط حساب کردن در حال اجرا: $1,087.3 میلیارد

بهره بدهی

و فراموش نکنید که امنیت ملی دولت در پرداخت بهره بدهی های ملی است. به اشتراک گذاشتن آن 21.5 درصد از این بدهی اضافه می کند تا به $123.6 میلیارد دلار است.

بهره بدهی کل: $میلیارد 123.6

شمارش نهایی: $1,210.9 میلیارد

بودجه را بیش از حد لعنت بالا

به عبارت دیگر در $1.21 تریلیون واقعی امنیت ملی بودجه اساسا دو بار اندازه اعلام کرد پنتاگون بودجه. این هم خلاصه ای از نظامی-زباله های صنعتی و misspending. در عین حال کسانی که خواستار بالاتر بودجه همچنان به استدلال می کنند که تنها راه برای نگه داشتن امریکا امن پور در عین حال بیشتر دلار مالیات در یک لحظه زمانی که کمی قابل ملاحظه ای در حال رفتن به مثلا داخلی زیرساخت ها است.

ایالات متحده در حال حاضر صرف بیش از بعدی هفت کشور ترکیب شده در یک نظامی که به ظاهر ناتوان یا برنده و یا پایان دادن به هر یک از جنگ های آن درگیر شده است در پس از سپتامبر 2001. بنابراین آیا این معقول و منطقی نشان می دهد که بیشتر آن را صرف چه هنوز هم به نام امنیت ملی اما شاید باید به اصطلاح “ملی ناامنی” کمتر وجود دارد برای نشان دادن برای آن ؟ بیشتر صرف است و هرگز به راه حل به فقیر صرف. آیا در مورد زمان پس از آن که فاجعه پف کرده “دفاع” بودجه تجربه برخی از معنی دار کاهش و تغییر در اولویت های? نباید ارتش ایالات متحده ساخته شده بود به مراتب لاغر و چالاک تر نیروی بشود به واقعی دفاع به جای فاجعه جنگ (و آماده سازی برای بیشتر از همان) در سراسر قابل توجهی باریک این سیاره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>