واقعی بازنده در سه شنبه

این قطعه در اصل به نظر می رسد در اطلاع دهید.

مقدماتی می تواند در دراز کشیده کردن امور. اوباما-کلینتون مبارزه بهار و تابستان 2008 رفتم پایین به سیم هنوز در حال رقابت در ماه ژوئن. به عنوان من نوشتن سهشنبه شب این تعداد نماینده برای سه شنبه است هنوز شناخته شده نیست و تعداد واقعی برای کالیفرنیا می تواند مدت زمان طولانی به ناخن است. جو بایدن کشیده تعجب ناراحت عملا در حال اجرا جداول شرق می سی سی پی و انجام بهتر از حد انتظار در ایالت تگزاس است. نهایی نماینده شمارش از دو جبهه-دوندگان ممکن است نسبتا نزدیک در پایان. ساندرز انجام شده در بالای بازی خود را در کالیفرنیا (که حدود 10 درصد از تمام نمایندگان به حال در مسابقه). وارن و بلومبرگ ممکن است که بسیاری از نمایندگان خود را با توجه به 15% آستانه برای به دست آوردن نمایندگان در یک منطقه. در مقابل ساندرز معمولا حداقل برخی از. به نظر می رسد به احتمال زیاد به دو فرد مسابقه آخرت.

الیزابت وارن و مایکل بلومبرگ به خوبی انجام نمی. بلومبرگ با صرف یک میلیارد و نیم دلار برای یک بسیار متواضع تعدادی از نمایندگان. او اعتراف کرد و گفت استراتژی خود را به حال شده است برای تحریک میانجیگری دموکراتیک کنوانسیون و پیروزی پس از یک دور دور زمانی که نمایندگان منتشر شد از تعهدات اولیه خود را و می تواند نوسان به بلومبرگ به عنوان یک ناجی. همانطور که همه چیز در حال حاضر به نظر می رسد کمی بعید است که این استراتژی کار می کنند (و یا که آن را همیشه می تواند داشته باشد). این خطر وجود دارد که در حال حاضر اگر بلومبرگ باقی می ماند و او می تواند پرتاب نژاد به ساندرز است که آخرین چیزی که او می خواهد.

وارن ماندن در طریق سوپر شنبه قطعا صدمه دیده ساندرز یک معامله بزرگ است. من به شتاب اضافه کنید که آن است حق خود را به رئيس جمهور برای اجرا به عنوان زمانی که او مایل و قادر و من نه انتقاد او به هیچ وجه فقط با تجزیه و تحلیل نتیجه. در واقع اطلاع دهید خوشحال بود به سندیکا یک Andrew Bacevich ستون در سال 2018 خواسته او را اجرا کنند. اگر چه آن را نمی توان فرض کرد که همه رای دهندگان را جذب به Sanders, قطعا برخی از اند و با ده امتیاز برنی را به دست آورد برخی از ایالت ها را از دست داد. اگر او حرکت پس از آمدن در سوم در خانه خود دولت است که کمک خواهد کرد که ساندرز رفتن به جلو.

ساندرز انجام شده و زیر رای گیری. نظر سنجی تا به حال او را رقابتی در ویرجینیا که در آن او بود خرد بایدن. نظر سنجی نشان داد او برنده تگزاس در حالی است که تبدیل به یک مسابقه نزدیک.

انتخابات نشان داد برخی از بهبود برای ساندرز در میان آفریقایی-آمریکایی ها اما در واقعیت او به طور معمول تنها جذب 16 درصد و یا 17 درصد از رای خود. که یک مشکل بزرگ است. آفریقایی-آمریکایی ها تشکیل می دهند حدود یک چهارم از حزب دموکرات رای دهندگان و اگر شما نمی توانید تحریک و آنها را به بیرون آمدن و رای دادن در اعداد بزرگ شما در معرض خطر از دست دادن به کاندیدای جمهوری خواه در ژنرال. در واقع این است که من در خواندن چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن شکست هیلاری کلینتون در میشیگان در سال 2016. کلینتون زحمت به مبارزات انتخاباتی در دیترویت و فقط تولید کمی هیجان در شهر است که دچار یک سقوط قابل توجهی در روشن کردن نسبت به اوباما در سال است. سیاه و رای بیش از همه در میشیگان کاهش یافت و حدود یک درصد در سال 2016 و در صورتی که تا به حال اتفاق افتاده است کلینتون را برنده دولت است. نتایج فوق العاده سهشنبه پرسش در مورد ساندرز’ زنده ماندن در این ژنرال به دلیل مبارزات انتخاباتی خود هرگز ساخته شده در آفریقایی-آمریکایی جامعه بر خلاف مبارزات انتخاباتی را قابل توسعه به Latinos.

اگر بایدن حرکت ادامه می یابد و پس از آن مسابقات می شود و او دموکراتیک پرچمدار است که برخی مفاهیم سیاست.

بایدن مناسب و معقول است و من یک بار قبل از شهادت او را در سنا و من فکر می کنم او یک فرصت خوب برای شکست دادن تهمت دقیقا به این خاطر او را جذب سفید طبقه کارگر آفریقایی-آمریکایی و رای دهندگان که در واقع تمایل به نشان می دهد تا در انتخابات (جوانان اغلب نمی). بنابراین من نمی هیستریک اگر این نتیجه هر چند در سیاست من خیلی ترجیح می دهم برنی ساندرز که من هم فکر می کنم می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک بایدن پیروزی را بزرگ مفاهیم سیاست در سه حوزه که من به نام توجه چند هفته پیش. این بحران آب و سلامت بیمه بحران و نابرابری ثروت بحران است. دموکراتیک رای دهندگان در نظرسنجی های خروج باید همواره گفته است که مراقبت های بهداشتی خود را شماره یک نگرانی است. بحران آب و هوا نیز رتبه بالا است. حتی سی ان ان اذعان کرد که در کالیفرنیا که در آن ساندرز را بسیار خوب “اکثریت دموکرات کالیفرنیا اولیه رای دهندگان به نام برای تعمیرات اساسی از سیستم اقتصادی در ایالات متحده ابراز پشتیبانی از تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی و رایگان ، اکثریت گفت که آنها تا به حال مطلوب از دیدگاه سوسیالیسم.”

همانطور که برای آب و هوا اورژانس بایدن 84 امتیاز از گروه حفاظت از خود در محیط زیست رکورد رای گیری. در تابستان گذشته مبارزات انتخاباتی خود belatedly در آغوش عناصر کلیدی از سبز معامله جدید است. در واقع طرح خود را به صرف $1.7 تریلیون مبارزه با بحران آب و با استفاده از پول های تولید شده توسط معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 کاهش مالیات برای ثروتمندان است. که یک برنامه من می توانم پشت سر گذاشت.

بایدن است که به عنوان عضو یک خانواده در بحران آب و هوا به عنوان ساندرز است اما پشتیبانی خوبی از سیاست کربن. او به نفع افزایش بهره وری سوخت خودرو, تلاش برای نزدیک کردن زغال سنگ نیروگاه به دلیل گسترده خود را تولید گازهای گلخانه ای CO2 تحمیل مجازات های اقتصادی برای انتشار دی اکسید کربن تشویق کشاورزی پایدار و تلاش برای ما خالص خنثی کربن تا سال 2050. هنوز بایدن گاهی اوقات صحبت کردن در مورد تک شاخ مانند “زغال سنگ پاک” و یا استفاده اوباما از طرز “از بالا” در سیاست انرژی (“از بالا” شامل هیدروکربن ها که به معنی بزرگ دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای است که نابود کردن زمین). بر بحران آب و هوا بایدن خواهد بود مایل بهتر از تهمت هر چند تنها حدود 66 درصد به عنوان خوب به عنوان Sanders. ساندرز می خواهد ما را به رسیدن به برخی از اهداف تا سال 2030 به جای 2050 و نگران کننده و غیر منتظره نرخ که در آن گرمایش جهانی است اقدام باعث می شود ساندرز’ ضرورت بیشتر رویکرد محتاطانه.

در بیمه سلامت بایدن را رد مدیکر برای همه و به جای پشتیبانی از گسترش و جلوگيري از قانون مراقبت درمانی مقرون به صرفه و یا Obamacare. Healthline گزارش:

    ‘بایدن’ طرح پیشنهاد به “پایین تر از جیب هزینه ها برای بسیاری از مردم, اما هنوز هم وجود دارد deductibles و copays که برخی از مردم بدون شک پیدا کردن غیرقابل تحمل” گفت: لری لویت های قیصر بنیاد خانواده است معاون اجرایی رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی. “این قطعا گسترش پوشش اما به احتمال زیاد نمی توانید به طور کامل به جهانی بیمه.”‘

اگر بایدن می توانید از طریق تغییرات پیشنهادی در کنگره کمک خواهد کرد که ده ها میلیون نفر از افرادی که مراقبت های بهداشتی مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به دور است. اما بایدن رویکرد را نیز ترک میلیون ها بدون مراقبت های بهداشتی مناسب است که غیر قابل قبول در یک جامعه متمدن.

در بحران نابرابری ثروت, من مطمئن هستم که بایدن خواهد بود که بسیار کمک کند. او رهبری دموکرات ها در وال استریت بودجه. درست است که او می خواهد برای خنثیسازی بزرگ 2017 کاهش مالیات گذشت تهمت است که به طور عمده بهره مند فوق العاده غنی و خواهد شد در طول زمان اضافه کردن تا حد زیادی به نابرابری. اما بحران نابرابری ثروت در حال حاضر واقعا بد در سال 2016. بایدن به تازگی در نهایت خطاب به بحران بدهی دانشجویی, اما تنها tepidly. او می خواهد برای مقابله با آن در آینده با ساخت دو سال اول کالج رایگان و تشویق دانش آموزان برای شروع وجود دارد و سپس انتقال به دانشگاه های چهار ساله. او ارائه می دهد بخشش بدهی تنها پس از 20 سال بازپرداخت بدهی (بیشتر از آن بوده اند را مورد علاقه).

بنابراین در سه مورد مسائل عمده نگرانی عمومی بایدن از محدوده بودن نسبتا خوب بودن کاملا ناکافی است. ساندرز فوق العاده است در هر سه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>