آلمان در جشن اکتبر لغو شده است.

Markus Söder بایرن وزیر و رئیس جمهور و دیتر ریتر مونیخ به خداوند شهردار اعلام این خبر هم روز شنبه با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دلیلی برای لغو.

“آن لطمه می زند و آن را چنین ترحم” Söder گفت: همانطور که اشاره شد در نظرات به اشتراک گذاشته شده در اکتبر وب سایت از کنفرانس مطبوعاتی. “ما توافق کرده اند که در معرض خطر است که به سادگی بیش از حد بالا است.”

آلمانی آبجو جشنواره برنامه ریزی شده را آغاز سپتامبر. 19 و در حال اجرا از طریق Oct. 4 انتظار می رود نزدیک به 6 میلیون مهمانان برای حضور در سال 2020 است. به گزارش رویترز جشن اکتبر به ارمغان می آورد در 1 میلیارد یورو (1.1 میلیارد دلار) به شهر مونیخ.

Coronavirus می تواند به سرعت از طریق آبجو چادر, خیابان ها و کوچه به عنوان مهمان شلوغ مونیخ برای این جشنواره است.

آلمان دیده است بیش از 147,000 موارد coronavirus و 4,862 های مردمی در این کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“یک تصمیم گیری است که باعث تاسف همه ما: آن را بر من عمیقا و شخصا. یک جشنواره برای میلیون ها نفر که مخفف مونیخ برای لذت از زندگی برای بایرن نمی گیرد” گفت: کلمنس Baumgärtner سر از جشن اکتبر.

اما Baumgärtner تاکید کرد این تصمیم درست به عنوان آنها نمی تواند وعده یک جشنواره است که نمی خواهد در برخواهد داشت خطر است.

جشن اکتبر است نه یک جشن است که می تواند به تعویق افتاد و یا نقل مکان کرد و با توجه به Baumgärtner.

“Wiesn (جشن اکتبر) است در مجموع کار هنری که شما هم به طور کامل و یا نه در همه – و این اثر هنری را نمی توان نقل مکان کرد به عقب و یا ساخته شده در شکل کوچک,” او گفت:.

ریتر آن را به نام “روز غم انگیز.”

“من امیدوارم که در سال 2021, هیچ, من مطمئن هستم که ما را به دیدن یکی دیگر از جشن اکتبر در 2021 – امیدوارم تحت شرایط مختلف در آن” ریتر گفت. “تا آن زمان من باید التماس خود زیاده روی بود که هیچ راه حل دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru