این RNC به عظیم قرارداد به شرکت های مرتبط به آن مرجعیت و سیاسی حامیان

رئیس جمهور که خاص است و پاتریک McDaniel شوهر از RNC را رئیس.

نی که سخنگوی حزب گفت: Marketplace که Hylant قرارداد “را نقض نمی کند هر RNC سیاست” با وجود این سازمان نوشته شده راهنمایی در مورد اعطای کسب و کار به اعضای خانواده یک کارمند. نی گفت: RNC که خزانه دار “بینی و امضا کردن در” Hylant خدمات. او نه آدرس که توصیه می شود Hylant یا چرا این کار انجام شد از این شرکت در دیترویت ، نی اضافه شده که McDaniel, شوهر “خود را ندارد و این شرکت دریافت کرده و او هیچ نفع مالی از این کار.” نه Hylant و نه پاتریک McDaniel بازگشت پیام به دنبال نظر.

این دو شرکت که مدیران ساخته شده به کمک McDaniel تایید شده بود را دریافت نکرده کار از RNC قبل از او صندلی.

کمتر از یک هفته پس از McDaniel در زمان بیش از در ژانویه 2017 ، RNC ساخته شده اول آن پرداخت ماهانه به زائر بیکر گروه کوچک سیاسی مشاوره و برگ در میشیگان به رهبری رابرت Schostak که ریاست حزب جمهوری خواه میشیگان قبل از McDaniel. پس از او شده است در RNC گزارش مالی مبارزات انتخاباتی نشان می دهد زائر پرداخت شده است بیش از $550,000 برای “استراتژی سیاسی خدمات است.”

Schostak نیز یک شریک در MadDog تکنولوژی یک شرکت است که به ریاست پیتر Karmanos جونیور که شدیم Ender یک بار میشیگان پیشرو در تکنولوژی کامپیوتر شرکت. در سال گذشته با توجه به FEC براده RNC پرداخت MadDog $50,000 برای “سایت خدمات است.”

در طول McDaniel ماه اول به عنوان RNC صندلی Karmanos و سیاسی صرف نهاد مورد استفاده توسط Schostak خانواده کمک 10000 $در هر McDaniel PAC مالیاتی فدرال براده نشان می دهد.

نی های RNC سخنگوی توصیف نیست چه خدمات زائر و MadDog ارائه شده سازمان, اما او گفت که آنها “ارزشمند است.” وقتی پرسیده شد که در مورد McDaniel رابطه به Schostak و Karmanos و زمان خود را PAC سهم او گفت که ProPublica بود “تلاش برای اتصال نقطه به آمده تا با چیزی رسوا.” او افزود: McDaniel “هیچ مالی در رابطه” با MadDog و زائر بیت المقدس.

نی نیز مورد مناقشه است که فروشندگان تا به حال کار نکرده با RNC قبل از McDaniel شد صندلی یک ادعا است که در تضاد با FEC گزارش. وقتی پرسیده شد که برای توضیح اختلاف او با اشاره به کیم Jorns که او گفت: “کار کرده است RNC قبل از رئیس تصدی.”

Jorns است که یک کارمند در Templar و قبلا یک RNC کارمند خدمت به عنوان منطقه ای مدیر سیاسی در انتخابات 2016 چرخه. او نمی بازگشت پیام به دنبال نظر.

Karmanos و Schostak نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در سال گذشته Ronna برای صندلی بدون دریافت کمک اما همچنان به صرف پول یک عمل قانونی است و شایع در میان مقامات منتخب.

McDaniel انتخاب خواهد شد به عنوان صندلی از RNC در ژانویه 2019 با مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید. دو روز قبل از آن او را تایید پرداخت می شود $5,000 برای کاتلین Berden یک رای گیری از اعضای RNC داوطلب موقعیت. نی گفت: PAC پرداخت Berden چرا که او “شلاق آرا” برای McDaniel گشتند. او نمی خواهد آدرس چرا McDaniel مورد نیاز Berden خدمات و یا اینکه آیا آن را مناسب برای McDaniel به پرداخت یک داوطلب RNC رای گیری اعضا برای نفوذ در شخص رای دهندگان.

زمانی که رسیده از نظر Berden کاهش یافته است به شرح کار خود را برای McDaniel.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>