این آهنگ غمگین از فوتبال, مامان ‘تئوری رنگ بگو خیلی

پاک, او اولین آلبوم خود (پس از یک تعداد انگشت شماری از اتاق های ضبط شده) نشان داد که با شیفتگی به راه است که در آن داشتن یک عاشق می کند شگفتی برای نفس و وحشت برای اعتماد به نفس. درخشان و مستقیم آن را به حال نشانه های یک فرقه کلاسیک. تئوری رنگ تفاوت چندانی ندارد و هر چند crisper مخلوط toughens آن 10 آهنگ; Allison صدای حق است در مقابل اعتماد به نفس در مورد به اشتراک گذاری داستان در مورد او تبعید در Guyville.

به عنوان مرجع پیشنهاد می کند این آهنگ ها throwbacks با کمی در مشترک با اونا معاصر در رادیو کالج; در کنار صدای صفیر از گرایمز و وجود دارد/وجود ندارد سنتز بافت Tame Impala تجربه گوش دادن به تئوری رنگ است مانند اتفاقی در یک خواهر و برادر بزرگتر را متی شیرین سی دی. “من آن را برای تلفن های موبایل مانند موسیقی از دوران کودکی من مضطرب و در برخی موارد پوسیدگی” او در بیانیه ای گفت. و در حالی که Avril Lavigne یا تیلور سویفت ممکن است نفوذ خود را بیش از ’90s indie touchstones آلیسون revels مانند تیز مجری در دقیقا مشخص ارسال مقاله; او را نزدیک تر به درمان رابرت اسمیت نوشت که تیز آهنگ در مورد غذا خوردن و خورده شدن. “با خون در لب های من مثل شراب/من چشمان تب و تاب بودن در چاقو” او آواز می خواند “خزنده در پوست من.” یا این یکی از “لکه”: “” چون من با دیدن طناب دار/آن را به شرح زیر به من نزدیک هر آنچه من انجام دهد.”

منزوی, شعر, هر چند, و فروختن آنها دقت six-string تداخل. حتی زمانی که جسمی مطالبات آهنگ ها نیست تا به او ملودی (هفت دقیقه “زرد رنگ از چشم او” لایه بندی صفحه کلید کنار clops در حداقل سه دقیقه بیش از حد طولانی) و یا بالعکس (“رویال پیچ”) یک کلام جزئیات روشن دل تنگی: reverb استفاده در “تا دیوار” این برداشت برقی یادداشت در “خزنده در پوست من” به مصر به عنوان یک زخم شدن برداشت. بازکن “خون” bops همراه دلپذیر اهنگ تا در پنج دقیقه علامت careening انفرادی به یاد مخاطبان از آنچه در خطر است برای شخصیت او. او را به چیزی: حافظه چگونه کار می کند, یک disruptor در زمان خوب و بد.

اما شنوندگان را دریافت ایده از مطالعه تئوری رنگ‘s آستین. Swathed در نور فلورسنت مانند لورا درن در دیوید لینچ زمان خم کردن کلید اینلند امپایر, Elliott این پروژه چیزی شبیه به کنترل و حتی آرامش. تئوری رنگ‘s تغییرات مربوطه به اهنگ صدا قرار داده و بیش از شیمی روشن قلاب پیشنهاد آلیسون به خوبی آگاه از ضروری پاپ حقیقت: آهنگ غمگین گفتن بسیار — هنگامی که گیتار را به صحبت کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>