Sanders ائتلاف است به شوک جهان در سه شنبه

برای سال های بسیاری از شرکت های بزرگ رسانه ها گفت: آن را نمی تواند انجام شود. در حال حاضر آنها می گویند آن را نمی باید بود. به ملت punditocracy — تلویحا یا آشکارا تراز وسط قرار دارد با این کشور الیگارشی — نامزدی برنی ساندرز به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری فاجعه بار خواهد بود.

اما 17,000 افرادی که در این ماجرا به مرکز کنوانسیون لس آنجلس به شنیدن ساندرز صحبت یکشنبه شب بخشی از مترقی مردمی قیام است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش. آنچه من دیدم در این تجمع بود, چند نژادی, multigenerational ائتلاف با ابعاد است که هیچ نامزد دیگر می آیند در نزدیکی تطبیق.

با حمایت اندک از مردم از رنگ و رسانه ها-پمپ کمپین پیت Buttigieg به پایان رسیده است و ctq نامزدی است که در مورد به سقوط. تام Steyer را خود تامین مالی escapade خورده است. با وجود پیروزی خود را در کارولینای جنوبی, جو بایدن, کمپین توخالی است با “بازگشت به آینده” شد. مایک بلومبرگ — ناب “ما نیست. من.” نامزد — ممکن است به زودی کشف کنند که او نمی تواند خرید در انتخابات مهم نیست که چقدر پول او بلوس به تبلیغات پیشنهادات و مشاوران.

همانطور که برای الیزابت وارن: پس از چشمگیر فصل تبیین یک چالش برای شرکت های بزرگ قدرت در سال گذشته او به تازگی رقیق شده درخواست تجدید نظر او با تیره پیام از “وحدت” در حالی که شوخی با دین تیراندازی در Sanders. نگاه به آینده که مشخص نیست که آیا وارن تجدید او تمرکز بر محکوم کردن اهرم سیاسی از ثروت است. بالا دموکراتیک قدرت حزب کارگزاران نمی خواهید او را به. قبل از پایان بهار ما می دانیم که آیا “او همچنان ادامه داشت.”

در ضمن پوشش رسانه ای باقی می ماند اشباع شده توسط ساندرز-نمی تواند-ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن سرود اما این ادعا است که فرسایش. The New York Times — که مانند دیگر رسانه های متصلب است تا یک رکورد آشکاری خصومت نسبت ساندرز شده است و تقویت پاچه آلارم از بالا دموکرات — به تازگی منتشر شده دو قانع کننده به نظر قطعه “مورد برای برنی ساندرز” و “برنی ساندرز می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در اینجا ریاضی.”

حتی بار در اخبار بخش سنگر و استحکامات از hidebound شرکت بود, اذعان روز پیش که ساندرز “به نظر می رسد ساخت پیشرفت در متقاعد کردن رای دهندگان دموکرات که او می تواند برنده انتخابات عمومی. یک فاکس نیوز نظرسنجی منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که حدود دو سوم از دموکرات ها معتقدند که آقای ساندرز می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور تهمت بالاترین سهم هر نامزد در این زمینه است.”

اما اشتباه نکنید در مورد آن: بخش عمده ای از قدرتمند رسانه ها و شرکت های تثبیت شده شرکت دموکرات انجام همه آنها می توانند برای جلوگیری از مهاجرت از Sanders. (من به طور فعال به حمایت از او در حالی که نه وابسته و رسمی مبارزات انتخاباتی.) بیش از هر زمان کنونی لحظه تاریخی تماس برای متناسب پاسخ: همه چپ دست به دست در عرشه.

یک شعار که پر سالن بزرگ در لس آنجلس که در آن ساندرز صحبت یکشنبه شب — “Sí se puede” — آمد از جمعیت بود که شاید نیمی لاتین. یک ائتلاف پدید آمده بر روی زمین برای سرنگونی دیرینه سیاسی موانع نژاد و قومیت و زبان و فرهنگ مشترک با شور و شوق برای برنی 2020 کمپین که خیره کننده است و عمیق و متعالی.

“نگاهی به اطراف گفت: Marisa فرانکو از بنیانگذاران Latinx و Chicanx فعال hub Mijente در سخنرانی قدرتمند که معرفی سندرز در لا رالی. “ما در حال نشسته در لبه تاریخچه. بسیار وجود دارد در معرض خطر در سال 2020 انتخابات. جهان اطراف ما است که سرشار از مشکلات و سرشار از امکانات است. و این که ساخت برخی از مردم بسیار بسیار عصبی است. شما می دانید چرا ؟ از آنجا که ما در حال برنده شدن است.”

فرانکو افزود: “برنی ساندرز ارائه روشن ترین جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او مایل است به نام این مشکلات چه چیزی باعث آنها و پیشنهاد راه حل های جسورانه است که ما نیاز به آنها را حل کند. . . . ما می خواهیم و ما تقاضا — مقامات منتخب که در حال رفتن به مبارزه مثل جهنم برای ما است.”

نورمن جزایر

مقاله نویس

نورمن جزایر هماهنگ کننده آنلاین گروه فعال RootsAction.org…

Norman Solomon

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>