مناطق استوایی در حال گرم کردن است و آن را تنها در ماه ژوئیه… بنابراین آنچه که برای بقیه فصل ؟

طوفان گرمسیری ادوارد توسعه به عنوان اولین “e”-به نام طوفان با دیگر رکورد شکن به طور بالقوه تشکیل اواخر این هفته Carolinas.

ماه جولای به طور معمول زمان خواب آلود برای نخستینبار در حوضه اقیانوس اطلس که در اوایل فصل اقدام به مومیایی کردن از طوفان-خنثی کردن صحرا گرد و غبار است که می تواند از طریق اواسط ماه اوت است.

اما در روز دوشنبه National Hurricane Center, تماشای سه حوزه مورد علاقه از جمله توفان ادوارد که با تشکیل اواخر یکشنبه به عنوان اولین “e”-به نام طوفان ثبت شده.

هیچ کدام از سیستم ها یک تهدید مستقیم به جنوب فلوریدا – ادوارد بود 435 کیلومتری جنوب شرقی کیپ نژاد, Newfoundland بعد از ظهر دوشنبه و به سمت extratropical فراموشی – و قبل از فصل اوج فعالیت خوبی نیست پیش بینی برای brawnier سیستم از اواخر ماه اوت تا اکتبر.

هنوز هم برخی از طوفان به گفته کارشناسان آن را غیر معمول برای بسیاری از طوفان گرمسیری فرم از غیر گرمسیری سیستم, مانند جبهه سرد قبل از اوت. 1.

در حالی که اکثر گرمسیری طوفان و طوفان محصولات از طرف شرق امواج است که جست و خیز کردن غرب آفریقا از طریق اصلی باند اقیانوس اطلس در این سال Arthur, دالی و ادوارد چرخید غیر گرمسیری آب و هوا سیستم گفت: Todd the weather channel ارشد هواشناس با فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه.

2020 فصل طوفان همچنان به شکستن رکورد با شکل گیری طوفان گرمسیری ادوارد; 2 دیگر سیستم های نظارت

“وجود دارد این است که این نفوذ از اواسط عرض است که شما نمی توانید نادیده بگیرد و من فکر می کنم ما در حال توسعه یک درک بهتر که در طول زمان گفت:” the weather channel, که قبلا به عنوان یک ارشد طوفان متخصص در NHC. “من مطمئن هستم که اگر آن را می گوید چیزی در مورد به طور کلی احتمال گرمسیری فعالیت از آنجا که این شکل خارج عمیق استوایی اما گاهی اوقات ما می بینیم سال است که آن را فقط مطلوب در طول فصل.”

صبح به خیر دنیا!
این #MondayMorning این #GOESEast در حال تماشای #TropicalStormEdouard بیش از اقیانوس اطلس به عنوان به خوبی به عنوان دو گرمسیری اختلالات (دور) با نسبتا کم شانس طوفان سازند. نیز وجود دارد که هنوز هم مقدار زیادی از گرد و غبار و باد به سوی غرب از #صحرا. pic.twitter.com/Du5AmzxyAJ

— NOAA ماهواره (@NOAASatellites) 6 جولای سال 2020

یکی از سیستم های در حال تماشای یک منطقه کم فشار تشکیل شده است که در خلیج مکزیک نقل مکان کرد و از طریق فلوریدا تکدی روز دوشنبه است و انتظار می رود به خروج در سواحل کارولینا سه شنبه یا چهارشنبه. این NHC بود به این سیستم 40 درصد شانس ابتلا پس از آن می رسد و اقیانوس اطلس.

اگر آن را تبدیل به یک طوفان گرمسیری آن خواهد بود به نام پری و می تواند شکستن یک رکورد برای اولین “f”-به نام طوفان. رکورد جاری برای دارندگان هر دو e و f طوفان – امیلی و فرانکلین – هر دو از بیش فعال 2005 طوفان فصل است که متصلب تا 27 به نام طوفان.

امیلی که شد یک طوفان گرمسیری در جولای 11, رشد به تشکیل اولین دسته 5 طوفان در دریای کارائیب. از آن ساخته شده 18 جولای ریزش زمین در جزیره یوکاتان به عنوان یک گربه 4 طوفان.

فرانکلین که با تشکیل جولای 21, یک طوفان گرمسیری که sideswiped شمالی باهاما قبل از رفتن به دریا.

سوم منطقه مورد نظر توسط NHC یک حرکت سریع موج گرمسیری چند صد مایل در شرق بادگیر جزیره است. آن را تا به حال فقط 10 درصد شانس توسعه بود اما انتظار می رود به خیس آنتیل در روز سه شنبه.

“ما صحبت کرده ام در تمام طول مورد چگونه مشغول در این فصل خواهد بود” گفت: AccuWeather ارشد هواشناس پل واکر. “تا کنون دیده ایم بسیاری از وطنی نوع مسائل است.”

The weather channel گفت: مسدود کردن منطقه از فشار بالا در نزدیکی دریاچه های بزرگ و یا شمال شرقی موجب شده است تا جبهه سرد به حرکت می کند بسیار به آرامی و یا غرفه بیش از همان مناطق به سکسکه فشار پایین شانس به شکل شبیه به یکی که نقل مکان کرد و از طریق فلوریدا تکدی در روز دوشنبه.

NHC طوفان متخصصان اریک بلیک گفت: سیستم “را دچار مشکل شده است با یک روز دیگر بیش از آب گرم است.”

شانس خود را از تبدیل شدن به پری افزایش می دهد اگر آن را می رسد خلیج فارس در جریان واکر گفت.

“وجود دارد برخی از نشانه های آن ممکن است اقامت بیش از زمین و هرگز فرصتی برای توسعه,” او گفت:. “اما اگر آن حرکت می کند بیش از آب آن را باید زمان بیشتری را انتخاب کنید تا شدت باد.”

جدید: @NOAA #GOES16 اسیر این نظر #TropicalStormEdouard سرعت شمال شرقی در اقیانوس اطلس بود ، @NHC_Atlantic انتظار دارد که آن را به تبدیل شدن به پست گرمسیری بعد از امروز. pic.twitter.com/ph3EosEiHG

— NOAA ماهواره – امور عمومی (@NOAASatellitePA) 6 جولای سال 2020

پیشرو در پیش بینی طوفان و از جمله از سوی فدرال آب و هوا پیش بینی مرکز AccuWeather, دانشگاه ایالتی کلرادو و Weather.com باید پیش بینی بالاتر از نرمال فصل طوفان در درجه اول به دلیل عدم وجود یک طوفان قتل ال نینو آب و هوا الگوی.

جدید ترین ال نینو-نوسانات جنوبی (ENSO) هوا تماس برای خنثی شرایط را از طریق تابستان با تقریبا برابر شانس لا نینا یا خنثی شرایط در پاییز. در حالی که ال نینو تمایل به خنثی کردن شکل گیری طوفان با وزش برشی لا نینا تر است کمک به طوفان گرمسیری.

اگر پیش بینی ها درست باشد, از آن خواهد شد پنجمین سال متوالی بالاتر از نرمال فعالیت ضرب و شتم قبلی 4-سال رگه مجموعه بین سال های 1998 و 2001.

[email protected]

@Kmillerweather

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>