این قطعه در اصل به نظر می رسد در اطلاع دهید.

این Trumps بازدید از تاج محل در طول سفر خود به هند است. آنها را مجبور به انجام این کار.

این ساختمان به درستی آرامگاه ممتاز Mahall به معنای واقعی کلمه “ملکه ممتاز” در مغول فارسی. آن را ساخته شده از سنگ مرمر سفید در آگرا بین 1631 و 1648 توسط امپراتور مغول هند شاه جهان (1628-58) در حافظه خود را عمیقا مورد علاقه ، تواریخ می گویند که موهای او رفت و سفید هنگامی که او درگذشت.

آرامگاه ممتاز Mahall محاط است با عرفانی 99 نام از خدا. کل مجموعه است که تصور می شود در نظر گرفته شده برای فراخوانی تصاویر از باغ بهشت در قرآن.

Hindi ندارد “الف” و بنابراین او برای اولین بار نام تلفظ به عنوان “Mumtaj” و سپس کوتاه به تاج.

تاج در میان شکوه ترین محصولات از هند و مسلمان, معماری. از آن تولید شده بود در یک امپراتوری مغول بود که مسلمان به رهبری اما که بود چند فرهنگی. Rajput و Maharashtran هندو برجسته ارائه افسران نیروهای نظامی و بوروکراتها. یک چهارم از پست ها از برجستگی پر شد توسط هندوها در اواسط قرن هفدهم و شاه جهان شد 3/4s هندو تبار.

شاه جهان بود Rajput هندو شاهزاده خانم Manmati. پدرش خط رفت و برگشت به مسلمان سنی دوستي از آنچه در حال حاضر ازبکستان و در نهایت در بخشی به مسلمانان از مغولستان. او ازدواج یک شیعه عروس خانواده که تا به حال مورد ستایش قرار داد از تهران.

خیلی از هند بوده و حکومت از 1200s از طریق کمپانی هند شرقی انگليس را پیروزی نظامی در بوخر در سال 1764. مسلمانان آسیای مرکزی تسلط سنگین اسب سواره نظام بودند و پیشگامانی توپخانه و پس از غرق هندی, روستاییان و مردم شهر. برای برخی از دلیل شاید به دلیل بیماری های گرمسیری اسب نمی تواند تربیت در خود هند.

یونسکو به ما می گوید

    • “تاج محل در نظر گرفته شده است به بزرگترین دستاورد معماری در طیف وسیعی از هند و معماری اسلامی. آن به رسمیت شناخته شده معماری زیبایی ریتمیک ترکیبی از مواد جامد و حفره مقعر و محدب و نور سایه; مانند قوس و گنبد بیشتر را افزایش می دهد جنبه های زیبایی. این ترکیب رنگ سبز با شکوه فرار مایل به قرمز مسیر و آسمان آبی بیش از آن نشان دادن موارد بنای تاریخی در همیشه در حال تغییر ته رنگ و خلق و خو. تسکین کار در سنگ مرمر و منبت با قیمتی و نیمه قیمتی سنگ آن را به یک بنای تاریخی از هم جدا.

منحصر به فرد از تاج محل نهفته در برخی واقعا قابل توجه و نوآوری های انجام شده توسط باغبانی طراحان و معماران از شاه جهان. یکی از این نابغه برنامه ریزی قرار دادن آرامگاه در انتهای چهار گوش باغ و نه در دقیق مرکز که اضافه غنی عمق و چشم انداز دور نمای این بنای تاریخی است. آن را نیز یکی از بهترین نمونه های مطرح آرامگاه انواع. آرامگاه بیشتر مطرح شده در یک میدان پلت فرم با چهار طرف پایه هشت ضلعی از مناره تمدید مربع در گوشه و کنار. بالای پلت فرم رسیده است از طریق جانبی پرواز از مراحل ارائه شده در این مرکز از سمت جنوب. زمین طرح تاج محل است که در تعادل کامل از ترکیب هشت ضلعی اتاق آرامگاه در مرکز احاطه شده توسط پورتال سالن و در چهار گوشه اتاق.”

اکثر مسلمانان هند در حال تبدیل هر چند برخی از بعد intermarried با مهاجران مسلمان از آسیای مرکزی به ایران و یا خاورمیانه و آنها خود را ایجاد کرده معاینات رفتن به آن مکان. استعماری بریتانیا انسان شناسان قرن نوزدهم اشاره کرد که مسلمانان بنگالی متفاوت نیست در ظاهر از هندوها و بنابراین تقریبا قطعا فقط خانواده های محلی که در آغوش اسلام. اکثر این تبدیل در هند بود مسالمت آمیز و داوطلبانه تحت تاثیر عرفان و تصوف و یا به عنوان ریچارد ایتون استدلال از طریق حمایت شبکه.

تجزیه و تحلیل DNA, باستان شناسی و زبان شناسی همه نشان می دهد که گویشوران یک زبان از تبار proto-Indo-Aryan مهاجرت به هند است. برخی از آنها ایرانی agriculturalists که آمد جنوبی. دیگران بودند چوپان مهاجرت کرده اند و در هزاره دوم قبل از میلاد. این مهاجرت از مردم صحبت کردن به این زبان گروه توضیح دهد که چرا زبان سانسکریت و شمال هند زبان های منطقه ای مربوط به زبان های اروپایی از Indo-Aryan سخنرانان همچنین مهاجرت به آنچه که در حال حاضر ترکیه و سپس به اروپا است.

این نتیجه رسیدند که ودایی هندو مرتبط است, Iranian نورس یونانی و رومی دین است و نه بومی هند است و در حال حاضر محروم توسط طرفداران متعصب “Hindutva” چه کسی می خواهید برای حفظ این هند بود که همیشه هندو و هند و آریایی زبان در هند سرچشمه گرفته.

این نه مسخره موقعیت رو به جلو در خدمات تلخ هندو nativism. یکی از دلایل حفظ این گزاره نادرست است به طوری که هیچ کس نمی تواند می گویند که هر دو آیین هندو و اسلام به هند آمد از خارج است. اما هر دو آنها بود; آیین هندو درست کردم برای اولین بار وجود دارد.

رئیس طرفدار و مجری از یک فاشیست Hindutva است نارندرا نخست وزیر هند از سمت راست Bharatiya Janata Party. مودی چیزی برای متوقف کردن قتل عام مسلمانان در گجرات زمانی که او فرماندار وجود دارد یک زن و شوهر از چند دهه پیش است و او به طور سیستماتیک برچیده هند تکثرگرا و نهادهای دموکراتیک. او توسط باندهای RSS خصوص فاشیستی گروه چه کسی او را کشت به عمده هند نهاد.

مودی در تازه ترین ابتکار شهروندی متمم قانون که سریع آهنگ غیر مهاجران مسلمان برای شهروندی بیش مسلمان متقاضیان است. اگر چه آن را ندارد بر مسلمان آن است که نمادین اثر ساخت آنها کلاس دوم شهروندان است.

مودی نیز ارائه شده است نزدیک به 2 میلیون مسلمان هندی در شرق ایالت آسام بدون تابعیت از آنها بنگالی مسلمانان به جای آسامی.

مودی است بیشتر یا کمتر زندانی کل کشور با اکثریت جمعیت مسلمان کشمیر (جمعیت 12.5 میلیون دلار) و کاهش آن را از اینترنت و دسترسی به جهان خارج است.

به تدریج او راه اندازی 201 میلیون مسلمانان هند برای تنزل به پایین جامعه هند و شاید در نهایت برای statelessness و مستمر پوگروم.

بیشتر شدید عناصر ملی هندو جنبش باید یک طرح برای از بین بردن تاج محل. و نه می تواند Hindutva جمعیت اعتراف است که آن را و امپراتوری مغول بودند و اساسا هندی دستاوردهای حتی اگر آمیخته با فارسی هنر است. سنگ مرمر است که از Rajastan. بسیاری از صنعتگران بودند هندوها.

بسیاری از مودی Hindutva برنامه های عمیقا شبیه سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نسبت به مسلمانان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل کرده است یک مسلمان بان کی مون با توجه به مهاجرت منع ویزا به چند اکثریت مسلمان کشور. او گفت: “من فکر می کنم اسلام ما متنفر است.” او به شلاق تا نفرت از مسلمانان آمریکایی از کمک به تحریک firebombing متعدد به ما بسپارند. او پسر در قانون Jared کوشنر اقدام به تحمیل دائمی آپارتاید در مسلمان فلسطینی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی هر دو illiberal authoritarians chomping دور در پایه های دموکراسی مانند موریانه های گرسنه. هر دو در حال بدنام Islamophobes با چیزی جز اهانت به مسلمانان و دستاوردهای تمدن اسلامی.

و همین دلیل است که خواننده عزیز برای Trumps برای بازدید از تاج محل است که مرتب کردن بر اساس مانند بدنام ضد سامی بازدید از Alte Synagoge (کنیسه قدیمی) در ارفورت, آلمان. آنها آن را سزاوار نیست.

Juan Cole

نویسندگان

Juan Cole است, Richard P. Mitchell دانشگاهی استاد تاریخ در دانشگاه میشیگان و مالک مطلع نظر e-zine. او نوشته است گسترده در, مدرن, جنبش های اسلامی در…

Juan Cole

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im